Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:08:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на летен бриз, любов и още нещо 12.08 - 18.08.2013г.  (Прочетена 23851 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: август 12, 2013, 06:24:33 »

Добре дошли в новата лятна тема  good  Хубав ден   give_rose give_rose





Аз едва станах рано-рано, днес си изпросих да почивам  smile и ще ходим на плажче сутринта  Bravo с мъжУ.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 12, 2013, 07:58:55 »

Добро утро!
Тъкмо се наканих да правя тема и гледам Езра ме изпреварила, ама такова хубаво заглавие си избрала  give_rose
Завиждам ти, Езра, че ще отиде на плаж и ще починете. Аз изчезвам по задачки и пожелавам лек ден на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 12, 2013, 08:01:43 »

Здравейте и от мен smile
Аз пък днес съм на работа, ама съм толкова неадекватна, че изгорих две препечени филии за закуска  lol
Като дойде средата на август и почва да ми се струвам, че лятото си отива sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 12, 2013, 10:37:35 »

то с тези объркани сезони, може да се окаже че лятото тепърва ни започва. smile
Аз днес съм по бебешки задачки с кумата, да й помогна.
Иначе напоследък все чудя кво да ям, все ми е топло и нямам апетит за обичайните неща. nea
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 12, 2013, 10:51:02 »

Здравейте момичета, отдавна не съм се вясвала в седмичната тема, но днес ми е толкова крив ден, че реших да ви навестя, защото вие винаги успявате да ми оправите настроението.
Ezra, като гледам тази снимка и ми се иска да се топна във водата и да забравя всички тревоги.
ratatui, лек ден и да се справиш с всички задачки, които си си поставила за днес.
Пандичка, това с филиите го направих в събота през нощта. Реших, че искам препечени филии, но от едната страна тостера напича повече и ги завъртях и върнах за повторно печене. По едно време поглеждам и какво да видя  Oh my ... кухнята в облаци дим  funnytooth
Еми, хапвай повече салатки и плодове. Есента и зимата ще наваксаш  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 12, 2013, 11:09:26 »

то друго не ми и остава. тази сутрин съм закусила в кавички 2 чаши пр мляко. ще обядвам нещо по-солидно и довечера ще взема да си направя смути в блендера.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 12, 2013, 11:50:08 »

Еми, как си правиш смутито, аз все се каня да си направя, но този зелен цвят ми навява асоциация с треви и засега не се навивам да пробвам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 12, 2013, 12:02:33 »

о аз правя следното= 1 банан,  2 зелени кисели ябълки за уравновесяване на сладостта, чаша вода ( не пр мляко, защото ми става тежко), 1 малка опаковка заквасена сметана, 1 голяма лъжица мед.
зелени смутита не правя. засега нямам вдъхновение за тях.
иначе другото което правя е праскови, пр мляко, 2 лъжици ягодов мармалад .
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 12, 2013, 12:15:29 »

Това с ягодовия мармалад ще го пробвам още тази вечер  smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 12, 2013, 14:57:17 »

Привет и от мен smile

Като заговорихте за смутита, я кажете някоя рецепта с пъпешче, че мъжо домъкна от някакво село 4 пъпеша и се чудя как да ги хапваме, та да не се развалят.
Довечера сме на рожден ден на моя братовчедка. То ще се получи повече детско парти, че всички са с дечица, но дано не ме нападат пак като друг път мъниците. Милото все повтаря, че като се съберем някъде с малки деца и се лепят за мен като пчелички на мед. Нямам нищо против, даже ми е хубаво, ама сега с тоя търбух ми натежава pardon
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 12, 2013, 16:08:04 »

Я и аз да се запиша, че съм назад с новините. Да вида какво става с вас!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 12, 2013, 17:01:29 »

Али, когато имам много плодове и не знам какво да ги правя, нарязвам на едро в блендера с прясно мляко, добавям лед и си правим шейк. Това е първото и най-бързо за което се сещам.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: август 13, 2013, 14:33:39 »

къде сте млади булки? явно всички ваканцувате и ве мързи да пишете smile виждам и свекървата я няма smile

Аз се завръщам от свтабата в Македония, много хубаво си искарахме, само че беше много жега. Булката беше абсолютен непукист и всичко беше неорганизирано типично в нейни стил но за нищо не и пукаше. важно че се видях с всичките ми приятелки на едно място че всичките са в чужбина. Много беше хубаво да се съберем всички вече женени с мъжете си smile. пък и те мъжете много добре ни се разбират smile

Ето ви снимки каква се бях направила, важно купих си нова рокля,тази късата. качеството не хубаво че там ги разпечатват веднага снимките и ги сканирах, па рязах хора smile
Интересно нещо разбрах там, хората плащат 30 лева за фотограф и видео, като видеото е безплатно изцяло, а фотото има условие при тях да си разпечаташ снимките, което пак го прави в пъти поефтино от тук smile. а фотографите веднага вечерта разпечатват снимкте на гостите и едната струва към 3.50. така че от 250 гости избиват рибата smile абе умни са те smile

Айде лека седмица на всички и да пишете smile



« Последна редакция: август 13, 2013, 14:45:51 от mariola85 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: август 13, 2013, 15:53:46 »

А, тук съм, ама от горещина не си чувам мислите Wink.
mariola85, къде ги намери тези обеци, те като специално правени за роклята good
На снимката с очилата си като от корица на списание....Ако съм ти мъж, хич няма да те пускам по сватби Wink, ще те открадне някой върл лют македонец и ходи го гони после....
tsve4e , горе главата! Казвай какви са неприятностите и да си ги мерим.  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #14 -: август 13, 2013, 16:02:39 »

svekarva мерси мерси smile обичките са стари ама пусти на всичко отиват и все съм с тях. на тая снимка с очилата мама ми вика че съм била като Йованка Броз, те тук повечето не я знаят коя е ахха нмо ти трябва да знаеш  blum

айде дават го уикенда да захлади малко че да се наспим малко smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines