Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:59:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Beberona - 14.09.2013 г.  (Прочетена 34915 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 14, 2013, 17:10:31 »

 weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday честито семейство! Пожелавам ви мн здраве щастие и късмет !Весело!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #91 -: септември 15, 2013, 10:34:55 »

Честита ви сватба ,младо семейство! give_rose Бъдете винаги влюбени ,щастливи и нека разбирателството по между ви не ви напуска! give_rose
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 15, 2013, 17:34:35 »

йеееей danceg честито, беберонче! Да се обичате и уважавате винаги и да сте безкрайно щастливи заедно!
чакам разказ и снимкиии smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 20, 2013, 21:59:37 »

Здравейте от г-жа Димова  yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg
Днес се завърнахме от сватбеното ни пътешествие  danceg Утре ще седнах и ще ви разкажа за нашата малко приказка
Целувки на всички за милите пожелания  give_rose
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #94 -: септември 20, 2013, 22:02:14 »

 twohearts

Чакамееее с нетърпение!
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 22, 2013, 15:58:27 »

лелеееееееееее!!! ти си кукла!!! мн красива булка, много smile
разкааааааааааааааз! smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 22, 2013, 17:55:14 »

Здравейте мили мои smile Остана време да ви разкажа за нашата приказна на 14.09 smile
Приказката на В и Р
Имало едно време, едно момиче което чакаше своя принц на бял кон. След като намери своя принц те решиха да правят сватба, за да покажат на целия свят колко се обичат. Така на 14.09.2013 те събрали своите близки роднини и приятели и показа на какво е способна любовта.  heart heart
Така, сега да разказа как протече моя сватбен ден smile
Станах на 14 сутринта към 7:30, направих си кафе и си пуснах музика. Трябваше да водя мама в 8 и 30 на фризьор и да мина през другото студио да вида кумата smile След като се оправих, изпълних задачите. Изобщо не бях притеснена, смеех се от сърце, не бързах за никъде и така. В 11 часа отидох в моя салон, седнах спокойно за да ми правят грим. Наистина спокойствието беше невероятно, но момента в който........... чух клаксони  Oh my ... Oh my ... . часа беше 12, а мен трябваше да ме вземат в 14. Но сърцето не трай, взе да слиза към корема и после право към петите  crazy
Станах и погледнах че това е е моята кола, не е моето мило и седнах пак да ме правят smile Към 13 часа, се бях чула с кумата 10 пъти. Милото ми се обади и ми каза " аз знам какво е сватба, при мен е много интересно, а ти къде си" Аз в салона още трепереща като лист. След като ме направиха невероятно красива, и след като момичето беше така мила да ме изтрае да мрънкам че ще закаснея, в 13:30 си бях в нас. Мама и една приятелка се пробваха да ме облекат, те ми стягат роклята , а аз плача ли плача. Влезе моята шаферка гушна ме и каза- прекрасна си не плачи. Сипаха ми едно уиски и вече бях усмихната. След няма и 30 мин ми се обади кумата и каза "Идваме за теб" Oh my ... лелелелелел вярвайте ми отгова ми беше "Къде идвате, аз нямам сърце, но просто го няма" , а тя ми отговори " Днес сърце не ти трябва, трябват ти крака "   funnytooth
След като дойдоха, милото имаше малко спънка на вратата, защото бяхме приготвели една голяма обувка,от тия които продават в цветарските магазини. Напълни милото обувката, макари че попита няколко пъти, дали има булка, защото е дошъл за булка, не за слон ( обувката наистина беше голяма )
Нямах търпение да го пуснат и да го вида и гушна, тръпнех. Когато влезе при мен ме целуна и ми каза "леле много си красива" Вече бях спокойна, имах си мило  cray
Тръгнахме към ритуалната зала, жената там ни посрещна и ни обясни както трябва да правим. Добре че обясняваше и ръкомахаше с ръце, защото след като си застанахме на местата аз не чувах нищо. Все едно имах тапи в ушите. Виждах че говори, ама не чувах.  shok И когато започна пак с ръцете да сочи, аз правих това което посочва.... хахахха нямаше такова притеснение. След като питаха дали искам да му стана жена аз "ммммммммммммммммм да" и цялата зала взе да се смее,а той се изчерви. И така.... след 15 мин вече бях г-жа Димова heart heart
Следва продължение.......
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 22, 2013, 21:28:04 »

Малееее сттрахотна си!!! като принцеса сиииии Girl_hide
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 07, 2013, 11:07:38 »

Мерси Янче smile
Така, продължавам с разказа
След ритуала тръгнахме на фото сесия  blum Имахме най - лудия кум, който искаше снимки тук  и там, така и иначе, много се забавлявах с него  heart Намери едно момче, което свиреше на китара в морската градина, отиде при него и му каза "Вземам ти китарата" и момчето му я даде, та имаме снимки и с китара  yahoo
След голямата сесия, тръгнахме към ресторанта. Там ни посрещна мацката от агенцията и започна да ни обяснява какво следва, а аз толкова много исках да отида до тоалетна, че не можех да слушам. Изчаках я да спре да говори и я зъбих с въпроса "Мога ли да вляза до тоалетна", а тя милата "как ще минеш през цялата зала, с всички тия гости, НЕ, Стискай!" funnytooth
Влязахме ние вътре, посрещнаха ни майките и идва момента за бабешкия ренген. Слагат ми менчето на крака и аз си мисля ритам го и готово, да ама не, но се пързулна и даже не се обърна. Умрях от срам, стана ми тъпо, но ДиДжея излезе от положението с това че на почивката, ще бъде, че гостите ако си мислят че съм бременна не съм, та отново го ритнах и излезе момиченцеее  blum
След което вече започнаха танците, игрите и т.н. Беше прекрасно, искам пак да съм булка, да съм принцесата която бях с принца с който съм сега! Дано винаги е толкова прекрасно, колкото беше на сватбата!
П.С. Най - интересното беше, че ДиДжея каза че засича време да сваляне на жартиер, и моето мило си помисли че трябва да е бързо и хоп 15 секунди  funnytooth funnytooth ДиДжея, каза че милото води рекордите на сватбите, за най- бързо измъкване на жартиер  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines