Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:57:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Beberona - 14.09.2013 г.  (Прочетена 34911 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 10, 2013, 20:15:52 »

Благодаря ви мили мои ( вече ви чувствам супер близки, макара че не сме се виждали и дано нямате проблем с това да ви наричам така ) Надявам се да се оправят нещата. Днес ме разочароват хора, които даже и не съм очаквала, изнервено ми и незнам какво ще правя, най - много да удуша някой   angry
Стискайте палци да издържа, без да се откажа  blum blum
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 10, 2013, 21:05:48 »

Юпии, юпи, браво за моминскотоооо danceg
Не позволявай да ти смачква настроението никой! Аз хубаво давам този съвет, ама хич не се справям с това,което те съветвам biggrin
Грима....... никога не съм се виждала така! Обожавам се просто  crazy yahoo yahoo yahoo danceg danceg
Bravo lol funnytooth скрооооомно, скрооомно Bravo Аз не се харесах с моя пробен( дойде ми крайно силен) и се надявам на сватбата да съм по-хубава smile blush
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #77 -: септември 10, 2013, 21:52:27 »

Беберона, и аз така бях, чак и уста отворих на свекъра, ама ане ме слушат. Но в самия ден си бях решила от преди това, че каквото и да не е наред, няма да се спичам и да си развалям настроението. Така че и ти се подготви психически да си спокойна smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 11, 2013, 13:57:51 »

Росче, мила много ти благодаря, че не позволяваш да ми развалят настроението. Да взема да разпечатам думите ти и да си ги залепя на челото  crazy crazy
Bride мила, надявам се искрено всичко да  е ок в деня, но повечето неща се развалят, етикетите се нагърциха, изследванията ни ги върнаха, днес с 300 зора си уредих маникюр, защото моята ми отказа. Просто сам пред нервен срив  Oh my ... crazy Oh my ... crazy crazy
Но... милото е до мен и ме успокоява. Той ми е подкрепата  heart
Още 3 дена и ... вече госпожа  danceg
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 11, 2013, 19:42:55 »

Само спокойно... дишай и си казвай, че нищо чак толкова фатално няма да се случи- ще се получи един чуден празник.  Friend
мен питаш ли ме- сватбата ни е градинска, без особена алтернатива, а в събота дават дъжд, вятър и 20градуса макс температура... angry амааа и сняг да завали, ще денсим!!!  smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 11, 2013, 20:04:51 »

хахахах... ще седите ми, няма как smile Аз съм сигурна че времето ще е невероятно топло и ще имаш една приказна сватба smile Времето ще бъде с теб  blum
Аз съм почти готова, днес си нарязах лентите за колата, приготвих подаръците на децата, получих си роклятааааааааааа  yahoo danceg
Купихме и резервна риза за милото с къс ръкав, обувки и съм боядисана smile
Мамите купиха днес мезета, всичко е ок, успокоявам се сама вече  crazy. Мисля че сме готови за купона и за това да стана госпожа  yahoo
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #81 -: септември 11, 2013, 22:56:52 »

Беберона, само така мила. Вс ще е наред! Весела сватба и мисли за теб и мъжа си в сватбения ден kisskisskiss
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 13, 2013, 12:47:32 »

Мило беберончееее айде весело изкарване утре!Да си най-прекрасната булка ! И само усмивкиииии! И те чакаме тука със снимки  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 13, 2013, 18:53:08 »

Момичетааааааааааааааа седя си тук с мама и тати и брат ми и  се чудя къде да седна.... само обикалям на ляво и дясно и място не мога да си намеря crazy
Днес от вълнение чак си поплаках...  cray
Искам да идва утре и да си вида милото и да го гушна, толкова успокояващо ми действа... Стискай те ми палци за утре. Имам си маникюр,много си го харесвам.
Целувам виииииииииииииии  всички и ми благодаря за подкрепата през цялата подготовка. Невероятни приятелки сте (от разтояние)  heart heart blush blush
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 13, 2013, 20:59:51 »

 мила беберонче как няма да се подкрепяме!Пажелавам ти тази вечер да си намериш място да се наспиш хубаво и утре да дадеш всичко от себесиии!и нека всичко както искаш да стане!ииии те чакаме вече като госпожа
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #85 -: септември 14, 2013, 12:29:18 »

Честита сватба, беберончееее! Желая ти много усмивки и щастие! Наслаждавай се на всяка минута!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 14, 2013, 12:38:05 »

Честита сватба!  wedding
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #87 -: септември 14, 2013, 12:56:33 »

честита сватба беберон! smile Незабравими емоции, много щастие и усмивки ти пожелавам днес! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #88 -: септември 14, 2013, 13:35:11 »

Честита Сватба !  Сватбаааа weddingday
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #89 -: септември 14, 2013, 14:26:43 »

Честита сватбааааа yahoo 
Нека времето да е топло специално за вас! Стискам палци вс да е наред и да сте много весели и щастливи  kisskisskiss
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines