Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:20:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Beberona - 14.09.2013 г.  (Прочетена 34899 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« -: август 11, 2013, 16:05:19 »

Беберончеее, вече и ти си имаш темичка, в която да ни споделяш как върви подготовката за сватбата ви и всичко случило се до момента smile Ти сътворяваш много красиви неща...давай повече снимки в албума Wink Чакам с нетърпение и историята ви  danceg
А сега да ти пожелая да споделяш много много трепети от подготовката  Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 11, 2013, 16:19:20 »

Честита тема, беберонче!
Аз се бях наканила да ти правя тема, но ме изпревариха- важното е че имаш тема и ще ни потопиш във вашата история, подготовката и ще споделиш как е минал вашият голям ден!
Напълни темата си с много положителни емоции!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 11, 2013, 19:07:38 »

честита тема  give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 11, 2013, 20:10:45 »

Ллелелелел и аз си имам тема  yahoo yahoo
Муцка много ти благодаря мила, супер много се развълнувах. Гледам си аз и ... Сватбата на Беберона и викам на милото.... "имам си тема " А той ме гледа и ми се смее
Благодаря и на ratatui , много сте мили момичета.
Започвам да разказвам нашата история smile
С милото се запознахме в Бургас (а и двамата сме от Карнобат).Аз бях на 16 а той на 18 smile Любов от пръв поглед. На 18 март се събрахме и така вече 9 години заедно. Заживяхме заедно 2 седмици след като се запознахме.
Това е накратко нашата история. От ученическа любов се превърна с мъжа на живота. И винаги когато кажа така се сещам как първата година година карах милото да ходим на една гледачка. И жената там ми каза- ти си с мъж с който ще останете завинаги заедно. Тогава не и повярвах, все пак на 16 smile
Милото ми предложи на 1.01.2012 година , точно 10 мин след като си честитихме новата година. Бяхме с компания в една къща, а пред къщата една хубава биседка. Та честитим си новата година и по едно време милото идва и ми вика - ела на вънка една фойерверка не можа да видиш (имаше много малко място пред банкетната зала ). Прави се на ядосан. Излизам аз вън на биседката и той ми вика " Отивам до колата да взема една специална фойерверка. и аз си чакам, запалих си цигара и чакам. По едно време ми мирише на нещо изгоряло... на изгоряла пластмаса. А той от притеснение не може да запали фитила. не е махнал предпазитела на фитила и мирише на изгоряло. Аз се размрънках че ми е студено(валеше сняг, рядко на морето, но тогава тъкмо заваля) и че искам да се пребирам вътре и тъкмо ставам и милото кляка на 2 колина (незнаел на кое е прието да се клекне и на две lol ) Пита ме, даде ми пръстена, а аз само го прегарнах. След 1 мин последва въпроса "е сега нищо ли няма да ми кажеш" и тъкмо казвам аз голямото Дааааааааааа и излизат нашите приятели, едните с бонбони в ръце, другите с шампанското а третия с гайда и свири "Ела се вие превива". Те ни честитят а аз не мога да сваля усмивката от лицето си. Сега като разказвам пак си го преживявам. След което като си легнах на сутринта... не можах да заспа, защото мислих, аз трябваше ли да кажа да или да поизчакам да помисля... Сега като се замисля... изобщо незнам защо съм мислила, просто може би тогава бях притеснена  blush
Това е нашата история smile Малко дълък пост стана... но просто се поовляках в писане  yahoo
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 14, 2013, 08:32:49 »

Благодаря много на Мариола, която беше така добра да ми направи и тя темичка. Благодаря ти мила, за мен е голяма чест.
Благодаря ви момичета за това че ви има тук. Помагате много на булки, които незнаят какво искат или просто незнаят какво да правят
Невероятни сте
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: август 14, 2013, 08:35:05 »

хехе аз не съм я видяла тази темичка нямаше ме няколко дни smile казах да я изтрият другата за да си пишеш в тази smile

айде расказвай как върви подготовката smile рокля имаш ли си цветове на сватбата къде ще е сватбата?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 14, 2013, 09:02:55 »

Честита темичка Беберонче, чакаме с нетърпение още хубави истории и емоции около организацията на сватбата  give_rose
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 14, 2013, 09:04:43 »

и аз се записвам smile Честита темичка
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 14, 2013, 14:53:51 »

има две теми за твойта сватба
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 14, 2013, 15:07:22 »

Честита темичка, беберонче smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 14, 2013, 15:54:26 »

Ей честита темичка give_rose Поне си единствената с две теми blum
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 15, 2013, 08:26:37 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Добре дошли в темичката ми на adi4ko, elistoilova, yana_traeva , maya_the_bee smile
Сега отивам на работа, но при първа възможност ще ви пиша  blum
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 16, 2013, 20:14:30 »

И така smile
Сватбата ни ще бъде в прасковено и млечно зелено smile Аз се спрях на прасковата, а милото на зеленото (любим цвят му е)
Имам си вече рокля, имаме си чаши, костюм. Утре сме за халки, стискай те палци да си намерим, че имах ме голяма проблем предните седмици с тях!
Имам си страхотни шаферки и невероятни кумове  yahoo
Търся си вече бижута, но въпроса е че незнам какво искам вече  blush
Това е за в момента give_rose
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 16, 2013, 20:22:18 »

Bebrona, дай някоя снимчица в албума да се порадваме Wink
Младоженецът има ли костюм? Ако не -  в Андрюс в Галерията има страхотни намаления на костюми Wink 
Къде ще ходите за халки? Аз бях в Раковски в ателието на Сара Трейд и мога да кажа че има страхотен избор! Цените на грам продава са между 55 и 57 лв . В Бургас магазините, които продават модели на Сара ги дават сууупер скъпо!!! Примерно на щанда на Ге Оро в Галерията ги дават за 74 лв/ грам май беше  Oh my ...
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 16, 2013, 20:32:49 »

Мацка младоженеца си има костюм. Миналата седмица му взехме риза и вратовръзка и колан, останаха обувките.
А за халките, ще можеш ли да ми дадеш адрес, утре да отидем че не го знам къде е точно това smile
ще съм ти супер благодарна
А за венеца за вратата не съм те забравила, чакам да ми пратят снимката и ти я слагам в албума smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines