Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:12:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Beberona - 14.09.2013 г.  (Прочетена 34904 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 30, 2013, 08:20:19 »

Благодаря милички за обувките. Супер много им се радвам, трудно ги намерих smile Снощи бяхме до ресторанта, уточнихме масите, бройката, какво трябва да носим, записах си какво трябва да купувам smile Беше много смешно в ресторанта, защото тя ми казва коя маса къде може да сложи, а аз ...  седя, гледам и нищо не разбирам  shok Накарах я да станем и да обикаляме и да гледам кое къде ще е, и за 2 мин ги оправихме, а преди това ми отне 1 час  Oh my .... Жената ми обяснява че е хубаво да занесем някакви енергийни напитки, а аз "защо са им". Милото на всеки въпрос ме поглеждаше и се чудеше какво не съм разбрала пак  funnytooth
Тази вечер ще ходя до Джамбо за пандели и трябва да укравя шишетата за мъжете. Остана и да си направим изследванията, за които така и не остана време  blush Накрая ще имаме готова сватба, без брак, ако продължаваме да ги отлагаме  beating
В събота съм на пробен грим и прическа, нямам търпение. В понеделник ще си търся бижута и силиконови цици  blush Искам да вида как ще ми седи роклята с тях smile На 7- ми ми е моминското парти, нямам търпение  yahoo
Ами това е за сега, като гледам, май нищо не съм свършила още  blush
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 30, 2013, 13:04:41 »

Беберонче, действайте с медицинските, не се подмотвайте  smile

За енергийните напитки и аз на мен ми стана интересно защо са? Аз си мислех да си вземем само няколко (за мен, милото, сестра ми), но не и за гостите.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 31, 2013, 09:06:42 »

Здравейте мили мои smile Моята пробна прическа се отложи, остава за 7-ми преди момиското ми парти smile
Енергийните напитки били, защото от сутринта хората ще ли да пият и било добре да има такива, независимо скъпи или евтини. Странно ми е малко, защото едно време не е имало енергийни напитки и пак са си изкарвали добре хората, но ще вземем да има.
Вчера бях в Джъмбо, взех панделите. Днес след обед ще се занимавам с тях smile ООооооо не остана, 2 седмици само и ... сватбата smile Имам чувството че не е мойта сватба, не мога още да се осъзная  cray
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 31, 2013, 17:52:46 »

хихи, сладур smile и аз не мога да осъзная колко малко остана до ДЕНЯТ lol
е, нищо за пробната- тъкмо преди моминското, за да си чудничка тогава danceg Моето е на 5ти  danceg
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 02, 2013, 21:29:46 »

Така, да дам отчет за последните 3 дена smile В събота боядисахме кошниците smile В неделя ходих пак до Джъмбо, взех си още пандели и табли за сладки за ритуалната зала smile Днес бях с двете майки, моя тати и брат ми. На всички купихме тоалет, минах през агенцията, минах и през ритуалната зала, защото моето мило каза че негов колега е на сватба на 14-ти от 16 часа в морската градина, а тогава е нашия ритуал и просто изтръпнах  shok shok shok. Но всичко е ок, това си е нашия ритуал, другите са за 16:30  blum
Купих си бижута, остана ми само гривничка, взех една мини булка, за да си сложим халките за нея. Тая седмица ще си правим изследванията и сме готови да пазарим алкохол и мезета smile И за цветята ходих днес smile Пълноценен ден просто  tease yahoo
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 02, 2013, 21:42:12 »

ехе!!! отметнали сте мн задачи! Bravo похвал! smile
яяя сподели- какви бижута си взе?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 03, 2013, 18:42:45 »

Да си призная честно обиците са сребърни, а синджирчето от Бижумания за 1.50 лв  blush Търся си гривна с перличка, и да е сребърна, или просто сребро
Обиците ми са дълги, но не много smile Ще пусна снимки по късно, обещавам
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 04, 2013, 20:20:05 »

Момичета.. ПОМОщ! незнайно защо, но устата ми е цялата с стрестници (херпеси) ползвам някакво лекарство, но ако някои има идея, някоя бабешка рецепта за помага. Как може да съм такава късметлийка..... cray
Получих покана на моето парти. Много се смях, мноого да се постарали моите кукли. ще ги изям просто  yahoo yahoo yahoo yahoo
В събота ще е на 7-ми, вече нямам търпение tease
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 04, 2013, 20:24:36 »

незнам дали помагат старите бабини неща, пробвай сега пуснаха лепинки за стресници много помагат за 3 дни и я нямат , а с мазило е около 14 дни... и един балсам си земи с прополки има
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 07, 2013, 09:47:48 »

Весело довечера, сладур danceg Много да се забавлявате danceg

( аз пък се опъпчих... ужас... то от нерви и притеснние става така... huhhuh.gif)
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 07, 2013, 12:29:43 »

Весело довечера, сладур danceg Много да се забавлявате danceg

( аз пък се опъпчих... ужас... то от нерви и притеснние става така... huhhuh.gif)
Не си само ти smile Аз съм от твоя отбор, вече ми излязаха папки, там където даже не съм очаквала smile
А за стрестницата.... няма я smile Наистина крема не помогна smile С фон-дьо- тен и хоп за 4 дена я няма smile
Дано не излизат повече.
Момичетааааааааааааааа след 1 час и ще ме вземат за моминското. Днес ходих на пробен грим и прическа,която направихме до половината, за да може да ми остане прическа и за моминското  yahoo
Грима....... никога не съм се виждала така! Обожавам се просто  crazy yahoo yahoo yahoo danceg danceg
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #71 -: септември 07, 2013, 16:36:44 »

Beberona, радвам се, че се харесваш с грима и прическата, аз нямам такъв късмет - ходих 2 пъти на пробен грим и 2-та пъти неуспешни, в понеделник съм при трета гримьорка. Няма да се оплаквам повече и да ти спамя темичката, ще си помрънкам в моята smile Весело изкарване довечера! И умната smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 10, 2013, 14:37:45 »

Здравейте мили мои smile Моето парти минааааааааааааа  yahoo yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg Беше невероятно, приказно, чудесно... Нямам думи да го опиша. Сега с милото бягаме на ляво и дясно, последни дни до сватбата. ще гледма да ви държа в течение, ако не се получи, ще ви пиша вече като госпожа  Bravo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 10, 2013, 14:38:48 »

успех с подготовкта чакаме после разказиииииии yahoo yahoo yahoo
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #74 -: септември 10, 2013, 14:50:17 »

Честита темичка и от мен! айдее не останаааа  Bravo Бъди много спокойна, уверена и многоо усмихната- всичко ще е наред  danceg много е приятно и хубаво smile

историите ви за запознанството ви и за предложението са ти супер kiss2
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines