Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 17:46:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Beberona - 14.09.2013 г.  (Прочетена 35213 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« -: август 11, 2013, 16:05:19 »

Беберончеее, вече и ти си имаш темичка, в която да ни споделяш как върви подготовката за сватбата ви и всичко случило се до момента smile Ти сътворяваш много красиви неща...давай повече снимки в албума Wink Чакам с нетърпение и историята ви  danceg
А сега да ти пожелая да споделяш много много трепети от подготовката  Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 11, 2013, 16:19:20 »

Честита тема, беберонче!
Аз се бях наканила да ти правя тема, но ме изпревариха- важното е че имаш тема и ще ни потопиш във вашата история, подготовката и ще споделиш как е минал вашият голям ден!
Напълни темата си с много положителни емоции!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 11, 2013, 19:07:38 »

честита тема  give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 11, 2013, 20:10:45 »

Ллелелелел и аз си имам тема  yahoo yahoo
Муцка много ти благодаря мила, супер много се развълнувах. Гледам си аз и ... Сватбата на Беберона и викам на милото.... "имам си тема " А той ме гледа и ми се смее
Благодаря и на ratatui , много сте мили момичета.
Започвам да разказвам нашата история smile
С милото се запознахме в Бургас (а и двамата сме от Карнобат).Аз бях на 16 а той на 18 smile Любов от пръв поглед. На 18 март се събрахме и така вече 9 години заедно. Заживяхме заедно 2 седмици след като се запознахме.
Това е накратко нашата история. От ученическа любов се превърна с мъжа на живота. И винаги когато кажа така се сещам как първата година година карах милото да ходим на една гледачка. И жената там ми каза- ти си с мъж с който ще останете завинаги заедно. Тогава не и повярвах, все пак на 16 smile
Милото ми предложи на 1.01.2012 година , точно 10 мин след като си честитихме новата година. Бяхме с компания в една къща, а пред къщата една хубава биседка. Та честитим си новата година и по едно време милото идва и ми вика - ела на вънка една фойерверка не можа да видиш (имаше много малко място пред банкетната зала ). Прави се на ядосан. Излизам аз вън на биседката и той ми вика " Отивам до колата да взема една специална фойерверка. и аз си чакам, запалих си цигара и чакам. По едно време ми мирише на нещо изгоряло... на изгоряла пластмаса. А той от притеснение не може да запали фитила. не е махнал предпазитела на фитила и мирише на изгоряло. Аз се размрънках че ми е студено(валеше сняг, рядко на морето, но тогава тъкмо заваля) и че искам да се пребирам вътре и тъкмо ставам и милото кляка на 2 колина (незнаел на кое е прието да се клекне и на две lol ) Пита ме, даде ми пръстена, а аз само го прегарнах. След 1 мин последва въпроса "е сега нищо ли няма да ми кажеш" и тъкмо казвам аз голямото Дааааааааааа и излизат нашите приятели, едните с бонбони в ръце, другите с шампанското а третия с гайда и свири "Ела се вие превива". Те ни честитят а аз не мога да сваля усмивката от лицето си. Сега като разказвам пак си го преживявам. След което като си легнах на сутринта... не можах да заспа, защото мислих, аз трябваше ли да кажа да или да поизчакам да помисля... Сега като се замисля... изобщо незнам защо съм мислила, просто може би тогава бях притеснена  blush
Това е нашата история smile Малко дълък пост стана... но просто се поовляках в писане  yahoo
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 14, 2013, 08:32:49 »

Благодаря много на Мариола, която беше така добра да ми направи и тя темичка. Благодаря ти мила, за мен е голяма чест.
Благодаря ви момичета за това че ви има тук. Помагате много на булки, които незнаят какво искат или просто незнаят какво да правят
Невероятни сте
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: август 14, 2013, 08:35:05 »

хехе аз не съм я видяла тази темичка нямаше ме няколко дни smile казах да я изтрият другата за да си пишеш в тази smile

айде расказвай как върви подготовката smile рокля имаш ли си цветове на сватбата къде ще е сватбата?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 14, 2013, 09:02:55 »

Честита темичка Беберонче, чакаме с нетърпение още хубави истории и емоции около организацията на сватбата  give_rose
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 14, 2013, 09:04:43 »

и аз се записвам smile Честита темичка
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 14, 2013, 14:53:51 »

има две теми за твойта сватба
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 14, 2013, 15:07:22 »

Честита темичка, беберонче smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 14, 2013, 15:54:26 »

Ей честита темичка give_rose Поне си единствената с две теми blum
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 15, 2013, 08:26:37 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Добре дошли в темичката ми на adi4ko, elistoilova, yana_traeva , maya_the_bee smile
Сега отивам на работа, но при първа възможност ще ви пиша  blum
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 16, 2013, 20:14:30 »

И така smile
Сватбата ни ще бъде в прасковено и млечно зелено smile Аз се спрях на прасковата, а милото на зеленото (любим цвят му е)
Имам си вече рокля, имаме си чаши, костюм. Утре сме за халки, стискай те палци да си намерим, че имах ме голяма проблем предните седмици с тях!
Имам си страхотни шаферки и невероятни кумове  yahoo
Търся си вече бижута, но въпроса е че незнам какво искам вече  blush
Това е за в момента give_rose
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 16, 2013, 20:22:18 »

Bebrona, дай някоя снимчица в албума да се порадваме Wink
Младоженецът има ли костюм? Ако не -  в Андрюс в Галерията има страхотни намаления на костюми Wink 
Къде ще ходите за халки? Аз бях в Раковски в ателието на Сара Трейд и мога да кажа че има страхотен избор! Цените на грам продава са между 55 и 57 лв . В Бургас магазините, които продават модели на Сара ги дават сууупер скъпо!!! Примерно на щанда на Ге Оро в Галерията ги дават за 74 лв/ грам май беше  Oh my ...
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 16, 2013, 20:32:49 »

Мацка младоженеца си има костюм. Миналата седмица му взехме риза и вратовръзка и колан, останаха обувките.
А за халките, ще можеш ли да ми дадеш адрес, утре да отидем че не го знам къде е точно това smile
ще съм ти супер благодарна
А за венеца за вратата не съм те забравила, чакам да ми пратят снимката и ти я слагам в албума smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 16, 2013, 22:44:38 »

Беберонче, под Раковски имам предвид гр.Раковски обл.Пловдив Wink Решихме се и отидохме до там и пак ни излязпха много по-евтини отколкото щяха да ни излязат в Бургас Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 17, 2013, 11:39:53 »

Момичета да се похваля smile Имаме си халкииииииииииииииииииииииии  yahoo yahoo yahoo
Взехме ги от безистена smile Гравирахме си ги  yahoo
Оставих милото да си избере и аз просто си взех същата, защото се оказа че той е с големи претенции  yahoo
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #17 -: август 17, 2013, 11:58:20 »

Браво беберонче! Много се радвам, че си решила въпроса с халките!  Bravo
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #18 -: август 17, 2013, 22:09:53 »

Честита темичка и от мен! Да си я напълниш с хубави разкази и емоции!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 18, 2013, 00:18:03 »

Честито да халките и ние в вт. ще ходим до бизистена и моя да ги види аз вече ги видях супер са.  качи снимки
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 18, 2013, 20:43:47 »

evyevy добре дошла в темичката ми smile Така- днес раздадохме поканите на всички, сега чакаме потвърждение smile
Мацка качвам ти снимка на венеца за вратата че все забравях да го снимам smile
Снимки на халките ще ви кача по късно, че не съм ги снимала smile Ами за сега е това
На всички ви благодаря за честитката за халките smile give_rose безценни сте
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 19, 2013, 11:09:01 »

пляс! и росче тук! smile честита темичка, беберона!  give_rose danceg Пожелавам ти тема, пълна с усмивки и мили емоции и после една прекрасна прасковено-ментова сватба danceg
браво за халките, костюма и всичко... не остааана! smile и ние сме на 14ти, но моят несериозник сигурно ще си купи костюм 2 дни преди сватбата  nea На халките- имената ли гравирахте?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 19, 2013, 20:50:16 »

Здравей Росче, добре дошла в моята темичка smile
Благодаря ти много за милите пожелания, дано всичко мине нормално, че вече започнаха страшните кошмари всяка вечер и плюс това и силното притеснение на родители smile
А за халките... ние винаги си пишем под СМС-ите "Завинаги твой"- ако е от него смс и съответно "завинаги твоя" ако е от мен.
 И за това решихме, че това пак е вид писане, нищо че не е смс и си написахме това + датата smile  tease
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 19, 2013, 21:53:42 »

честита темичка и от мен   give_rose
страшно много се радвам на такива дълготрайни връзки smile все ми викаха тинейджърска любов до никъде няма да я докарате, а все повече се убеждавам, че много сме лудите глави Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 21, 2013, 08:21:43 »

shantall, добре дошла smile
И на нас ни казваха, че няма да трае дълго връзката ни, но времето заедно мина бързо и хоп... сватба smile
Няма да забравя, когато казахме на дядо му че ще се женим и той ни каза - Вашата детска любов се превърна в най- добрия приятел, в най голямата любов. Каза ни че сме израснали заедно с детската си любов. Беше много мил  cray
Обадих се на формация Месембрия, мисля че те ще танцуват специално за нашите кумове smile Много благодаря на една мила съфорумка Мацито, която ми даде съвет да им се обадя, мисля че няма да сгреша с тях smile Благодаря ти мила  give_rose give_rose
В събота сме в ресторанта да уточним менюто и да взема скиците на масите.... ЛЕЛЕЛ не остана Oh my ...
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 21, 2013, 08:42:42 »

beberonche, в кой ресторант щеше да ви бъде сватбата?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 21, 2013, 19:56:12 »

Нашата сватба ще е едно голяма пътешествие smile
Младоженеца тръгва от Карнобат, вземат мен от Бургас и ресторанта е в Айтос ""Водопада", много красив ресторант е, управителката е супер готина, казва ти от кое имаш нужда и за какво да си дадеш парите и за какво не  danceg
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 21, 2013, 23:09:36 »

суперрр danceg тъкмо ще е по-забавно
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 22, 2013, 09:32:30 »

Ей Беберонче, ресторанта е супер готин браво  Bravo. И моя татко е от Карнобат  smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #29 -: август 22, 2013, 10:12:18 »

Беберонски, твоето предложение ми е едно от любимите, чела съм го в другата тема Wink

Пожелавам ти вълнуващи последни дни на госпожица и тема пълна с приятни новини! smile

Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 22, 2013, 12:44:07 »

Честита темичка! Виждам я с малко закъснение, но ще я следя редовно.
И аз чета предложението ти за втори път, но пак успя да ме развъллнува. good
« Последна редакция: август 22, 2013, 12:50:19 от artemida777 » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 22, 2013, 18:07:31 »

Ооооо, Беберончеееее, значи ти си булката, която е усоетила банкета на колегите от Айтос  girl_haha
Една от моите най-големи помощници и съветнички по отношение на организацията на сватбата си ти!!! Благодаря ти много  give_rose Видях венеца - страхотен е, но аз не мога да се справя с направата на моя и най-вероятно няма да имам! Ще вържа една панделка на вратата (беше ми останала червена органза от едни пердета вкъщи....та ще я използвам) smile
Хайде снимай халките и ги качи в албума да ги видим  Xixixi Стига си ги крила  blum
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 22, 2013, 20:14:36 »

 yana_traeva, malkabulka,artemida777 Благодаря ви момичета, много сте милички smile
Извинявам се, ако се повтарям, но просто, когато пиша за предложението... оффффф smile Вълнувам се отново, връщам се пак на същото място и отново казвам Даааа smile
Муцка, мила моя, ти също си ми голям помощник, освен за сватбата, ами и за форума  blush
Венеца се прави супер лесно, просто трябва да видиш в Джъмбо да си вземеш, венеца от стиропор, след което с карфици и тюл се забиват в венеца и основата е готова:) Остава само украсата, която е по вкус smile
Момичета, днес смятах... и гледам 3 седмици, Въййййййййййййй (както си говорим ние тук ) не остана до сватбата, а аз даже не съм се притеснила достатъчно, сякаш не усещам какво става...  shok
Вие така ли се чувствате?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 22, 2013, 20:31:16 »

Муцка, качих снимки на халките smile
Изцяло избор на Милото  blush
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 23, 2013, 08:07:40 »

Въъъъъйййй, много са ви хубави халките, Беберонче  good
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 23, 2013, 08:12:00 »

Муцка, качих снимки на халките smile
Изцяло избор на Милото  blush
страхотни са наистина .Добър вкус има милото ти smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 23, 2013, 08:26:16 »

Благодаря ви момичета smile Аз лично харесах други халки, но на милото му се видяха прекалено лъскави и реши да са тези  yahoo
Момичета колко дена преди сватбения ден най- късно трябва да занеса изследванията в ритуалната зала, знаете ли?
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 23, 2013, 09:01:36 »

на нас ни бяха написали 01.07, а сватбата беше на 6ти.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 23, 2013, 09:15:08 »

Благодаря ви момичета smile Аз лично харесах други халки, но на милото му се видяха прекалено лъскави и реши да са тези  yahoo
Момичета колко дена преди сватбения ден най- късно трябва да занеса изследванията в ритуалната зала, знаете ли?
в сайта пише ( в Бс) не повее от 30 дни да са в срок , но не пише кога да се носят. Най-добре питай ,има телефони в сайта
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #39 -: август 23, 2013, 09:35:00 »

аз знам че е една седмица преди сватбата, нашата сватба беше в събота ние ги занесохме в Понеделник, така ни бяха казали от обредния дом
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 23, 2013, 09:41:29 »

да и парите тогава.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 23, 2013, 10:08:32 »

Най-добре им се обади да си напълно сигурна.
Ние например попълнихме декларациите и платихме миналата неделя. Медицинските ще ги направим в понеделник и ще ги пратим по еконт.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 23, 2013, 19:38:03 »

Благодаря ви момичета, ще им се обадя в понеделник, да питам да сме сигурни.
Снощи правихме дегустация на тортите  yahoo
Утре сме в ресторанта за уточнение на бройка и меню и на поредния разговор просто smile В понеделник трябва да украся шишенцата за гостите и кошниците, които би трябвало да са боядисани вече (оставих ги на свекито, да ги боядиса)
Интересното е че преди се притеснявах много, а сега изобщо smile чак се плаша че съм толкова спокойна  crazy
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 23, 2013, 20:01:36 »

Беберонче, в Поморие искат всичко вторник-сряда, т.е. около 4 дена преди сватбата smile Но за по-сигурно звънни и питай  good Абе мойто мнение е да не чакаш до последно  girl_wink По-добре по-рано отколкото да закъснееш Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 23, 2013, 20:17:45 »

Муцка, мила знам че е така, но с това нашето работно време, нито мен пускат от работа, нито него. Излизаме на 9 в отпуска, а на 14 е сватбата .... просто се отчайвам  cray
ще се обадя да попитам, дано ни влязат в положение blush
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 23, 2013, 20:39:48 »

Лично аз мисля че 9-ти е идеален ден за плащане и подаване на документи Wink
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 24, 2013, 11:21:23 »

Дано е така, ще им се обадя в понеделник smile
Нямам търпение да отидем вече до ресторанта, да говорим с жената, да видим за тортата smile
В вторник си вземам обувките
Майка на моята мила шаферка, ми е взела гривните за шаферките, нямам търпение да ги вида...  yahoo Стискайте палци всичко да мине по вода smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 24, 2013, 21:40:03 »

Браво на милото ти за избора! Bravo Халките са прекрасни. От къде са?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 25, 2013, 20:58:44 »

Халките са от Бизистена smile Много беше мила жената, остави ни да си изберем на спокойствие. Първия път не ни обърна внимание, но сега беше мила и любезна smile
Така... ние си поръчахме тортата : yahoo , в сряда пак сме в ресторанта. На 31 съм на пробна прическа и грим smile
Остана, да украся подаръците за гостите (мъже), да си купя бижута, да си запиша час за маникюр и да си взема обувките.
Сигурна съм че изпускам нещо... какво ли е то blush
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 25, 2013, 21:11:24 »

Да настъпиш младоженеца веднага след подписа  beating
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 27, 2013, 08:02:39 »

Да настъпиш младоженеца веднага след подписа  beating
Това е много важно, но имам страх че ще опита да ме настъпи и най много да ме контузи  blum Предопредила съм го да внимава много, но... дано ми останат здрави крачета за танците  tease
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #51 -: август 27, 2013, 08:29:54 »

Още една булка на 14.09 smile Малко късничко, нооо честита темичка и от мен. Желая ти много много спокойни оставащи дни.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 27, 2013, 09:30:12 »

юпииии! lol а каква е тортата?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 27, 2013, 19:47:55 »

IvaGeorgieva Добре дошла в темичката smile
Благодаря ти много за пожеланията, дано се сбъднат smile
Росче, тортата ще е с падащ букет с прасковени рози, отстрани етажите (където се слепват) ще бъдат с перли, тортата е бяла на 4 етажа
Момичета да се похваля имам си обувки, супер удобно ни са и са много нежни (поне на мен ми харесват) ще кача снимки в албума  yahoo yahoo yahoo
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 27, 2013, 20:22:16 »

Честити обувки smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 28, 2013, 07:49:13 »

страхотни обувкииии
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 28, 2013, 10:55:47 »

еха, тортата звучи красиво по описаниеее... heart
Обувките ти са страхотни!!! и колко са високииии, леле! мн яки smile удобни ли са ти?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 28, 2013, 11:33:42 »

Честити обувки! Много са хубави Bravo
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 28, 2013, 20:58:37 »

Благодаря ви много момичета. Обувките са с височина на тока 12 см. и са Суперрррррр удобни. Свода си ляга точно на обувката. И са това което исках, отворени , но вързани на крака, за да не ги изгубя на някое хоро  yahoo yahoo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 29, 2013, 12:30:50 »

Беберонче, много са ти красиви обувките, пък и щом са удобни....грешка нямат!
Казвай докъде стигна....какво ти остана от подготовката?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 30, 2013, 08:20:19 »

Благодаря милички за обувките. Супер много им се радвам, трудно ги намерих smile Снощи бяхме до ресторанта, уточнихме масите, бройката, какво трябва да носим, записах си какво трябва да купувам smile Беше много смешно в ресторанта, защото тя ми казва коя маса къде може да сложи, а аз ...  седя, гледам и нищо не разбирам  shok Накарах я да станем и да обикаляме и да гледам кое къде ще е, и за 2 мин ги оправихме, а преди това ми отне 1 час  Oh my .... Жената ми обяснява че е хубаво да занесем някакви енергийни напитки, а аз "защо са им". Милото на всеки въпрос ме поглеждаше и се чудеше какво не съм разбрала пак  funnytooth
Тази вечер ще ходя до Джамбо за пандели и трябва да укравя шишетата за мъжете. Остана и да си направим изследванията, за които така и не остана време  blush Накрая ще имаме готова сватба, без брак, ако продължаваме да ги отлагаме  beating
В събота съм на пробен грим и прическа, нямам търпение. В понеделник ще си търся бижута и силиконови цици  blush Искам да вида как ще ми седи роклята с тях smile На 7- ми ми е моминското парти, нямам търпение  yahoo
Ами това е за сега, като гледам, май нищо не съм свършила още  blush
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 30, 2013, 13:04:41 »

Беберонче, действайте с медицинските, не се подмотвайте  smile

За енергийните напитки и аз на мен ми стана интересно защо са? Аз си мислех да си вземем само няколко (за мен, милото, сестра ми), но не и за гостите.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 31, 2013, 09:06:42 »

Здравейте мили мои smile Моята пробна прическа се отложи, остава за 7-ми преди момиското ми парти smile
Енергийните напитки били, защото от сутринта хората ще ли да пият и било добре да има такива, независимо скъпи или евтини. Странно ми е малко, защото едно време не е имало енергийни напитки и пак са си изкарвали добре хората, но ще вземем да има.
Вчера бях в Джъмбо, взех панделите. Днес след обед ще се занимавам с тях smile ООооооо не остана, 2 седмици само и ... сватбата smile Имам чувството че не е мойта сватба, не мога още да се осъзная  cray
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 31, 2013, 17:52:46 »

хихи, сладур smile и аз не мога да осъзная колко малко остана до ДЕНЯТ lol
е, нищо за пробната- тъкмо преди моминското, за да си чудничка тогава danceg Моето е на 5ти  danceg
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 02, 2013, 21:29:46 »

Така, да дам отчет за последните 3 дена smile В събота боядисахме кошниците smile В неделя ходих пак до Джъмбо, взех си още пандели и табли за сладки за ритуалната зала smile Днес бях с двете майки, моя тати и брат ми. На всички купихме тоалет, минах през агенцията, минах и през ритуалната зала, защото моето мило каза че негов колега е на сватба на 14-ти от 16 часа в морската градина, а тогава е нашия ритуал и просто изтръпнах  shok shok shok. Но всичко е ок, това си е нашия ритуал, другите са за 16:30  blum
Купих си бижута, остана ми само гривничка, взех една мини булка, за да си сложим халките за нея. Тая седмица ще си правим изследванията и сме готови да пазарим алкохол и мезета smile И за цветята ходих днес smile Пълноценен ден просто  tease yahoo
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 02, 2013, 21:42:12 »

ехе!!! отметнали сте мн задачи! Bravo похвал! smile
яяя сподели- какви бижута си взе?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 03, 2013, 18:42:45 »

Да си призная честно обиците са сребърни, а синджирчето от Бижумания за 1.50 лв  blush Търся си гривна с перличка, и да е сребърна, или просто сребро
Обиците ми са дълги, но не много smile Ще пусна снимки по късно, обещавам
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 04, 2013, 20:20:05 »

Момичета.. ПОМОщ! незнайно защо, но устата ми е цялата с стрестници (херпеси) ползвам някакво лекарство, но ако някои има идея, някоя бабешка рецепта за помага. Как може да съм такава късметлийка..... cray
Получих покана на моето парти. Много се смях, мноого да се постарали моите кукли. ще ги изям просто  yahoo yahoo yahoo yahoo
В събота ще е на 7-ми, вече нямам търпение tease
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 04, 2013, 20:24:36 »

незнам дали помагат старите бабини неща, пробвай сега пуснаха лепинки за стресници много помагат за 3 дни и я нямат , а с мазило е около 14 дни... и един балсам си земи с прополки има
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 07, 2013, 09:47:48 »

Весело довечера, сладур danceg Много да се забавлявате danceg

( аз пък се опъпчих... ужас... то от нерви и притеснние става така... huhhuh.gif)
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 07, 2013, 12:29:43 »

Весело довечера, сладур danceg Много да се забавлявате danceg

( аз пък се опъпчих... ужас... то от нерви и притеснние става така... huhhuh.gif)
Не си само ти smile Аз съм от твоя отбор, вече ми излязаха папки, там където даже не съм очаквала smile
А за стрестницата.... няма я smile Наистина крема не помогна smile С фон-дьо- тен и хоп за 4 дена я няма smile
Дано не излизат повече.
Момичетааааааааааааааа след 1 час и ще ме вземат за моминското. Днес ходих на пробен грим и прическа,която направихме до половината, за да може да ми остане прическа и за моминското  yahoo
Грима....... никога не съм се виждала така! Обожавам се просто  crazy yahoo yahoo yahoo danceg danceg
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #71 -: септември 07, 2013, 16:36:44 »

Beberona, радвам се, че се харесваш с грима и прическата, аз нямам такъв късмет - ходих 2 пъти на пробен грим и 2-та пъти неуспешни, в понеделник съм при трета гримьорка. Няма да се оплаквам повече и да ти спамя темичката, ще си помрънкам в моята smile Весело изкарване довечера! И умната smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 10, 2013, 14:37:45 »

Здравейте мили мои smile Моето парти минааааааааааааа  yahoo yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg Беше невероятно, приказно, чудесно... Нямам думи да го опиша. Сега с милото бягаме на ляво и дясно, последни дни до сватбата. ще гледма да ви държа в течение, ако не се получи, ще ви пиша вече като госпожа  Bravo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 10, 2013, 14:38:48 »

успех с подготовкта чакаме после разказиииииии yahoo yahoo yahoo
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #74 -: септември 10, 2013, 14:50:17 »

Честита темичка и от мен! айдее не останаааа  Bravo Бъди много спокойна, уверена и многоо усмихната- всичко ще е наред  danceg много е приятно и хубаво smile

историите ви за запознанството ви и за предложението са ти супер kiss2
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 10, 2013, 20:15:52 »

Благодаря ви мили мои ( вече ви чувствам супер близки, макара че не сме се виждали и дано нямате проблем с това да ви наричам така ) Надявам се да се оправят нещата. Днес ме разочароват хора, които даже и не съм очаквала, изнервено ми и незнам какво ще правя, най - много да удуша някой   angry
Стискайте палци да издържа, без да се откажа  blum blum
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 10, 2013, 21:05:48 »

Юпии, юпи, браво за моминскотоооо danceg
Не позволявай да ти смачква настроението никой! Аз хубаво давам този съвет, ама хич не се справям с това,което те съветвам biggrin
Грима....... никога не съм се виждала така! Обожавам се просто  crazy yahoo yahoo yahoo danceg danceg
Bravo lol funnytooth скрооооомно, скрооомно Bravo Аз не се харесах с моя пробен( дойде ми крайно силен) и се надявам на сватбата да съм по-хубава smile blush
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #77 -: септември 10, 2013, 21:52:27 »

Беберона, и аз така бях, чак и уста отворих на свекъра, ама ане ме слушат. Но в самия ден си бях решила от преди това, че каквото и да не е наред, няма да се спичам и да си развалям настроението. Така че и ти се подготви психически да си спокойна smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 11, 2013, 13:57:51 »

Росче, мила много ти благодаря, че не позволяваш да ми развалят настроението. Да взема да разпечатам думите ти и да си ги залепя на челото  crazy crazy
Bride мила, надявам се искрено всичко да  е ок в деня, но повечето неща се развалят, етикетите се нагърциха, изследванията ни ги върнаха, днес с 300 зора си уредих маникюр, защото моята ми отказа. Просто сам пред нервен срив  Oh my ... crazy Oh my ... crazy crazy
Но... милото е до мен и ме успокоява. Той ми е подкрепата  heart
Още 3 дена и ... вече госпожа  danceg
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 11, 2013, 19:42:55 »

Само спокойно... дишай и си казвай, че нищо чак толкова фатално няма да се случи- ще се получи един чуден празник.  Friend
мен питаш ли ме- сватбата ни е градинска, без особена алтернатива, а в събота дават дъжд, вятър и 20градуса макс температура... angry амааа и сняг да завали, ще денсим!!!  smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 11, 2013, 20:04:51 »

хахахах... ще седите ми, няма как smile Аз съм сигурна че времето ще е невероятно топло и ще имаш една приказна сватба smile Времето ще бъде с теб  blum
Аз съм почти готова, днес си нарязах лентите за колата, приготвих подаръците на децата, получих си роклятааааааааааа  yahoo danceg
Купихме и резервна риза за милото с къс ръкав, обувки и съм боядисана smile
Мамите купиха днес мезета, всичко е ок, успокоявам се сама вече  crazy. Мисля че сме готови за купона и за това да стана госпожа  yahoo
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #81 -: септември 11, 2013, 22:56:52 »

Беберона, само така мила. Вс ще е наред! Весела сватба и мисли за теб и мъжа си в сватбения ден kisskisskiss
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 13, 2013, 12:47:32 »

Мило беберончееее айде весело изкарване утре!Да си най-прекрасната булка ! И само усмивкиииии! И те чакаме тука със снимки  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 13, 2013, 18:53:08 »

Момичетааааааааааааааа седя си тук с мама и тати и брат ми и  се чудя къде да седна.... само обикалям на ляво и дясно и място не мога да си намеря crazy
Днес от вълнение чак си поплаках...  cray
Искам да идва утре и да си вида милото и да го гушна, толкова успокояващо ми действа... Стискай те ми палци за утре. Имам си маникюр,много си го харесвам.
Целувам виииииииииииииии  всички и ми благодаря за подкрепата през цялата подготовка. Невероятни приятелки сте (от разтояние)  heart heart blush blush
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 13, 2013, 20:59:51 »

 мила беберонче как няма да се подкрепяме!Пажелавам ти тази вечер да си намериш място да се наспиш хубаво и утре да дадеш всичко от себесиии!и нека всичко както искаш да стане!ииии те чакаме вече като госпожа
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #85 -: септември 14, 2013, 12:29:18 »

Честита сватба, беберончееее! Желая ти много усмивки и щастие! Наслаждавай се на всяка минута!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 14, 2013, 12:38:05 »

Честита сватба!  wedding
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #87 -: септември 14, 2013, 12:56:33 »

честита сватба беберон! smile Незабравими емоции, много щастие и усмивки ти пожелавам днес! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #88 -: септември 14, 2013, 13:35:11 »

Честита Сватба !  Сватбаааа weddingday
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #89 -: септември 14, 2013, 14:26:43 »

Честита сватбааааа yahoo 
Нека времето да е топло специално за вас! Стискам палци вс да е наред и да сте много весели и щастливи  kisskisskiss
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 14, 2013, 17:10:31 »

 weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday weddingday честито семейство! Пожелавам ви мн здраве щастие и късмет !Весело!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #91 -: септември 15, 2013, 10:34:55 »

Честита ви сватба ,младо семейство! give_rose Бъдете винаги влюбени ,щастливи и нека разбирателството по между ви не ви напуска! give_rose
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 15, 2013, 17:34:35 »

йеееей danceg честито, беберонче! Да се обичате и уважавате винаги и да сте безкрайно щастливи заедно!
чакам разказ и снимкиии smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 20, 2013, 21:59:37 »

Здравейте от г-жа Димова  yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg
Днес се завърнахме от сватбеното ни пътешествие  danceg Утре ще седнах и ще ви разкажа за нашата малко приказка
Целувки на всички за милите пожелания  give_rose
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #94 -: септември 20, 2013, 22:02:14 »

 twohearts

Чакамееее с нетърпение!
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 22, 2013, 15:58:27 »

лелеееееееееее!!! ти си кукла!!! мн красива булка, много smile
разкааааааааааааааз! smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 22, 2013, 17:55:14 »

Здравейте мили мои smile Остана време да ви разкажа за нашата приказна на 14.09 smile
Приказката на В и Р
Имало едно време, едно момиче което чакаше своя принц на бял кон. След като намери своя принц те решиха да правят сватба, за да покажат на целия свят колко се обичат. Така на 14.09.2013 те събрали своите близки роднини и приятели и показа на какво е способна любовта.  heart heart
Така, сега да разказа как протече моя сватбен ден smile
Станах на 14 сутринта към 7:30, направих си кафе и си пуснах музика. Трябваше да водя мама в 8 и 30 на фризьор и да мина през другото студио да вида кумата smile След като се оправих, изпълних задачите. Изобщо не бях притеснена, смеех се от сърце, не бързах за никъде и така. В 11 часа отидох в моя салон, седнах спокойно за да ми правят грим. Наистина спокойствието беше невероятно, но момента в който........... чух клаксони  Oh my ... Oh my ... . часа беше 12, а мен трябваше да ме вземат в 14. Но сърцето не трай, взе да слиза към корема и после право към петите  crazy
Станах и погледнах че това е е моята кола, не е моето мило и седнах пак да ме правят smile Към 13 часа, се бях чула с кумата 10 пъти. Милото ми се обади и ми каза " аз знам какво е сватба, при мен е много интересно, а ти къде си" Аз в салона още трепереща като лист. След като ме направиха невероятно красива, и след като момичето беше така мила да ме изтрае да мрънкам че ще закаснея, в 13:30 си бях в нас. Мама и една приятелка се пробваха да ме облекат, те ми стягат роклята , а аз плача ли плача. Влезе моята шаферка гушна ме и каза- прекрасна си не плачи. Сипаха ми едно уиски и вече бях усмихната. След няма и 30 мин ми се обади кумата и каза "Идваме за теб" Oh my ... лелелелелел вярвайте ми отгова ми беше "Къде идвате, аз нямам сърце, но просто го няма" , а тя ми отговори " Днес сърце не ти трябва, трябват ти крака "   funnytooth
След като дойдоха, милото имаше малко спънка на вратата, защото бяхме приготвели една голяма обувка,от тия които продават в цветарските магазини. Напълни милото обувката, макари че попита няколко пъти, дали има булка, защото е дошъл за булка, не за слон ( обувката наистина беше голяма )
Нямах търпение да го пуснат и да го вида и гушна, тръпнех. Когато влезе при мен ме целуна и ми каза "леле много си красива" Вече бях спокойна, имах си мило  cray
Тръгнахме към ритуалната зала, жената там ни посрещна и ни обясни както трябва да правим. Добре че обясняваше и ръкомахаше с ръце, защото след като си застанахме на местата аз не чувах нищо. Все едно имах тапи в ушите. Виждах че говори, ама не чувах.  shok И когато започна пак с ръцете да сочи, аз правих това което посочва.... хахахха нямаше такова притеснение. След като питаха дали искам да му стана жена аз "ммммммммммммммммм да" и цялата зала взе да се смее,а той се изчерви. И така.... след 15 мин вече бях г-жа Димова heart heart
Следва продължение.......
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 22, 2013, 21:28:04 »

Малееее сттрахотна си!!! като принцеса сиииии Girl_hide
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 07, 2013, 11:07:38 »

Мерси Янче smile
Така, продължавам с разказа
След ритуала тръгнахме на фото сесия  blum Имахме най - лудия кум, който искаше снимки тук  и там, така и иначе, много се забавлявах с него  heart Намери едно момче, което свиреше на китара в морската градина, отиде при него и му каза "Вземам ти китарата" и момчето му я даде, та имаме снимки и с китара  yahoo
След голямата сесия, тръгнахме към ресторанта. Там ни посрещна мацката от агенцията и започна да ни обяснява какво следва, а аз толкова много исках да отида до тоалетна, че не можех да слушам. Изчаках я да спре да говори и я зъбих с въпроса "Мога ли да вляза до тоалетна", а тя милата "как ще минеш през цялата зала, с всички тия гости, НЕ, Стискай!" funnytooth
Влязахме ние вътре, посрещнаха ни майките и идва момента за бабешкия ренген. Слагат ми менчето на крака и аз си мисля ритам го и готово, да ама не, но се пързулна и даже не се обърна. Умрях от срам, стана ми тъпо, но ДиДжея излезе от положението с това че на почивката, ще бъде, че гостите ако си мислят че съм бременна не съм, та отново го ритнах и излезе момиченцеее  blum
След което вече започнаха танците, игрите и т.н. Беше прекрасно, искам пак да съм булка, да съм принцесата която бях с принца с който съм сега! Дано винаги е толкова прекрасно, колкото беше на сватбата!
П.С. Най - интересното беше, че ДиДжея каза че засича време да сваляне на жартиер, и моето мило си помисли че трябва да е бързо и хоп 15 секунди  funnytooth funnytooth ДиДжея, каза че милото води рекордите на сватбите, за най- бързо измъкване на жартиер  blush
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines