Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:01:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на amisega - петък 13.09.2013 г.  (Прочетена 37141 пъти)
 
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #45 -: септември 12, 2013, 16:17:44 »

И накрая едно прословуто разпределително табло (което имах чувството, че никога няма да завърша след всичките местения на хора по масите)...






Браво! Страхотно табло! Справила си се идеално! Не знам как си се наела да го правиш сама 2 дни преди сватбата!
Честита сватба утре! Всичко ще мине по мед и масло, а и ти пожелавам и семейния ви живот да върви така smile Да си изкарате страхотноооооооооооооооооо! И после снимки:) Че темата ни е една и съща и ми е много любопитно! Поздравления за утрешния ден!!!!!!!!!!
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #46 -: септември 13, 2013, 00:53:47 »

Честита сватбааааа! Много любов, разбирателство и щастие ви желая! Заредете се с позитивно настроение и изживейте своя ден!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 13, 2013, 07:59:17 »

ЧЕСТИТО!!!! Много здраве щастие и късмет на младото семейство!!!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #48 -: септември 13, 2013, 08:04:07 »

Честита сватбаа!  Сватбаааа weddingday
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 13, 2013, 08:06:09 »

Честито! Много любов и късмет!Горчиво  smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #50 -: септември 13, 2013, 08:45:47 »

Сватбааа danceg Ето ,че и вашият звезден момент...Пожелавам ви невероятен,слънчев и изпълнен с много любов и веселие сватбен ден! give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 13, 2013, 21:47:24 »

 weddingday Сватбаааа weddingday

Честито!
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 15, 2013, 07:09:11 »

Момичета, много Ви благодаря за помощта през тези 6 месеца  give_rose
Помогнахте ми да осъществя най-прекрасната сватба  danceg

В понеделник летим за Единбург и сега ще започна да разказвам, но не знам до къде ще стигна...
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #53 -: септември 15, 2013, 10:15:16 »

Честито! Бъдете много, много щастливи, гледайте в една посока и се подкрепяйте!  give_rose
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 15, 2013, 11:13:12 »

… Емоциите започнаха от сутринта. Събудих се (уж наспана) в 6.10 сутринта, нищо че предната вечер си бях легнала в 2 и че си бях навила алармата за 8.00... На вън валеше, беше мрачно, студено и веднага почнах да мисля схеми какви и колко чадъри ще са ни необходими за разписването в 9. На всичкото отгоре си бях приготвила една дълга бяла рокля (почти до земята) и си представях как шляпам през локвите и оставям в ритуалната зала една дълга кална диря smile
Проверих всички багажи – за ритуалната, за изнесения ритуал, за ресторанта, всички подаръци, дрехи за първата брачна нощ и за следващия ден...
Въобще нямах време за еуфория и за сантименталности.
Дори баща ми ми помагаше при разплитането на косата сутринта, тъй като си бях направила няколко плитки, за да не ми е съвсем сплескана прическата... Бяхме голяма картинка с него smile Седя аз на един стол и си разплитам едната половина, баща ми хванал една плитка, държи я с два пръста и не може да вземе решение какво да прави smile
Майка ми покрай нас си изправяше косата... само за снимка бяхме...

И в 8.30 като се махнаха облаците, пекна едно слънце и докато стигнем до ритуалната нямаше нито една локва smile

Бяхме първата двойка за деня и имаше доста място за спиране. Кумът и младоженеца вече ни чакаха в ритуалната и като пристигнахме с кумата за минутки стана самото разписване smile
Присъстваха само родителите ни и успяха да ни направят малко клипче (дори са хванали момента как го настъпвам... ха ха ха ха)
« Последна редакция: септември 15, 2013, 11:15:46 от amisega » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 15, 2013, 16:23:27 »

Честито!  weddingday Много любов и семейно щастие!  heart
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 15, 2013, 16:41:54 »

Честитоооо! Sunshine Да сте мн щастливи заедно! smile
Страхотно е, че сте улучили хубаво време- следобяда и вечерта кааак валя...
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 15, 2013, 22:05:05 »

Да, времето беше невероятно...

След разписването седнахме на по едно кафе зад операта с двете семейства да преговорим план програмата за деня и след това всеки продължи по задачки...
Бях си оставила достатъчно време за всичко:
9.00 разписване
11.00 прическа
13.00 грим
15.00 посрещане на гостите ми
15.30 посрещане на младоженеца
Маникюр, педикюр и козметик бях посетила предния ден.

Всичко бе по план, имах достатъчно време и си позволихме при всяка процедура забавяне от по 30 мин., за да изпипаме всичко...

В 14.00 пристигнаха кетъринга и фотографите. Тогава започнаха да се събират и гостите при младоженеца (в парка в Аспарухово). Събра ли се около 50 човека и тъй като времето беше супер, децата тичали и лудяли из парка половин час, докато възрастните се събрали.
След това отишли при кумата, която се била приготвила стабилно с пиене и ядене... и там откараха доста време, та при мен се появиха около 16.00 часа smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 15, 2013, 22:30:04 »

Аз знам, че принципно вземането на булката е голямо шоу, но чак такова не очаквах  tease

На входната врата пред блока двамата ми дядовци се бяха настроили за луда борба. А младоженецът го бях подготвила с две бутилки ракия, та ако не успее да отговори на гатанките им, то да ги подкупи...
Единият ми дядо като видял шишето веднага отстъпил smile, но другият... та задал си той гатанките, на които цялата тумба не успяла да отговори, но въпреки това накрая ги пуснал...

Ние живеем на 1ви надпартерен етаж и стълбището ни има 90 градусова чупка точно на последните 4 стъпала...

Чувам аз от вътре някаква дандания, но не знам какво се случва и какво толкова правят пред врата. Всичко трябваше да е цивилизовано и дори бяхме подготвили юзчета с ракия за подкупване на момчетата...

Ето какво ми разказаха, че станало пред вратата:
Моите приятели видяли, че на площадката на етажа има стар хладилник и го сложили на стълбището, като пред него разтворили карта на света (много голяма карта), която също седеше на площадката...
Започнало едно бутане - едните от горе, другите отдолу, някои прескочили парапета, качили се и атакували в гръб, та накрая се озовали пред вратата на апартамента... нямам търпение да видя видео от битката smile

Влиза тайфата в коридора и пред стаята виждат бременната ми сестра (в 6тия месец), която никой не смее да бутне и щът, не щът - ще плащат... Добре ама те приготвили 200 лв на банкноти от по 2 лв smile
След много дандания, закани и обещания за намиране на друга булка, сестра ми ме даде само за 12 лв. Срам, срам...  shok
Влизат момчетата в стаята, а момичетата бяха направили параван от възглавниците на леглото и не се вижда къде е булката. Младоженецът видял бяла рокля в единия край и съборил паравана, но там било друго момиче завило колената си с роклята ми от разписването сутринта...  blum
Та се наложи да ме потърси още малко. Аз бях в друга стая, която беше заключена и се отваряше с парола (3 почуквания и фразата "колкото повече, толкова повече", тъй като съм луд фен на Мечо Пух)...
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 15, 2013, 22:49:02 »

хихихи, страхотна веселба е било явно smile
аз точно щях да влизам да се оплаквам за колко ме продадоха мен и... гледам твоите 12лв lol успокоих се
мн хитро това със скриването в другата стая и 'фалшивата' булка lol браво smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines