Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:49:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на amisega - петък 13.09.2013 г.  (Прочетена 37148 пъти)
 
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 30, 2013, 09:16:22 »

Взех си бижута от сватбения център в Сф - за около 20 лв. (гривна и обеци) и допълнитено фуркети за глава (два вида):


Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 08, 2013, 18:24:05 »

Момичета, не остана  danceg
Само дето имам доста неща да правя още и не знам дали ще ми стигне времето.
Вече съм във Варна и всички са във вихъра на приготовленията - нашите правят ремонти, момичетата се суетят за роклите си, момчетата се надъхват да се борят пред вратата...
Аз имам няколко основни въпроса, които трябва да реша:
- половинката каза, че не искал соленки и сладки по домовете, а искал малки хапки, сандвичи и мезета. Аз не съм чак толкова луда, че да ги правя сама, та трябва да организирам такъв кетъринг от някъде. Някой да може да ми помогне?
- за момчетата и момичетата в къщи ми се иска да им направя нещо като малки подаръчета, които половинката да им раздаде (нещо като подкуп да ме дадат). За момичетата съм решила нещо като торбички пълни с лакомства, а за момчетата малки юзчета с ракия. Някой знае ли от къде бих могла за един ден да се сдобия с всичко?

Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #32 -: септември 08, 2013, 20:54:41 »

За кетъринга мога да ти препоръчам http://kamelia-company.com/keturing.php?flsh=2 - ресторант Камелия
Два пъти съм присъствала на събития, организирани с техния кетъринг и беше много вкусна и прясна храната. Ако поискаш носят чаши, чинии, всичко. Мисля, че имат и транспорт.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 09, 2013, 08:22:19 »

Noir, много благодаря. А да знаеш случайно цените как вървят?
Ще ми трябва кетъринг на 2 места (а може би и три) - на едното за около 50 човека, а на другото за 20...
Чудя се дали няма да е по лесно да впрегна лели и баби да мажат франзели... crazy
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #34 -: септември 09, 2013, 12:26:55 »

 Oh my ... 50 + 20 човека...
Видях, че Лили ти е писала във варненската тема - послушай я относно хапването по къщите...
Хората хапват някоя и друга сладка или соленка, малко ядки, пийват съвсем малко алкохол и толкова...
Еуфорията за всички е толкова голяма, че това количество, което смятате да поръчате е много.
А и 50 човека къде ще ги събере младоженеца ако сте в апартамент?
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 09, 2013, 13:17:36 »

Младоженецът ще си събира тайфата в парка в Аспарухово, тъй като той не е от Вн, а и ние с кумата сме в Аспарухово smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 12, 2013, 00:50:43 »

Момичета, връщам се от най-якото моминско парти евър  danceg danceg danceg
Толкова ме тресе еуфорията, че не мога да заспя smile

Сега да дам малко отчет и снимки...

Днес беше най-ужасния ден... за нищо не ми стигаше времето. Нашите купиха нов диван и секция в хола. Занимавахме се цял ден в сглобяване, аз едновременно с това украсявах разни дреболийки за сватбата. На всичкото отгоре половинката вика "имам да пиша спешен анализ за офиса" и два часа се заби пред компютъра, точно когато трябваше да тръгваме за хотела, за да носим алкохол, тейбъл картички, табели за маси, разпределители табели и да се занимаваме с оправяне на резервациите...
Ей това да се занимаваш с идиоти не е лесно... След като днес около 5ма души съобщиха, че няма да идват и преправях всичко в последния момент, си мислех "добре, че поне с хотела си имаме приказка"...
Отиваме ние в хотела, 3 часа по-късно от уговореното (няма да обяснявам колко "мили" думи чу половинката заради работата си), и аз супер спокойно казвам кои стаи да отпаднат... При което от хотела ми казват, че могат да ни заделят само 10 стаи в техния хотел и останалите 35 ще бъдат в съседния хотел  Oh my ...
Вярно той е на няма и 30 метра, но ние си бяхме планирали съвсем по различен начин нещата... Мислихме си как на сутринта всички ще се съберем на закуска, ще преброим оцелелите и ще си разказваме разни истории от предната вечер...
Сега само част от семейството ще е в хотела и всички останали ще са в съседния... Както и да е... не можем да променим нещата...

Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 12, 2013, 00:59:39 »

...
Само аз си знам колко бях ядосана и колко сили положих да не удуша някой...

И така в 18 часа ние още се занимавахме с организация в залата на хотела, а моминското ми парти започваше в 20 часа...
След 300 мъки и доста претупване на нещата в 20.00 успях да стигна до вкъщи, да се преоблека и се запътих към партито... Бяхме само 5 момичета, но компенсирахме с много емоции... Имаше изненади, парти принадлежности, много смях и невероятни снимки, които нямам търпение да изкарам на хартия и да си ги наредя в специалния албум, в който момичетата ми написаха много мили пожелания  girl_wink

Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 12, 2013, 01:10:35 »

Ето снимки на "подкупа", който половинката ще дава на момчетата и момичетата като идва да ме вземе:

За момчетата са юзчета с ракия правена от баща му:



Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 12, 2013, 01:16:48 »

За момичетата са торбички със шоколадови монетки и носни кърпички с картинка на банкноти:





Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 12, 2013, 01:22:52 »

И накрая едно прословуто разпределително табло (което имах чувството, че никога няма да завърша след всичките местения на хора по масите)...





Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 12, 2013, 01:30:58 »

На всичкото отгоре се оказа, че маникюристката ми е болна и не знам дали утре ще може да ме направи...

От толкова много странични занимания не ми остава време да ме завладее еуфорията на сватбата... Но както казва половинката "ти и без това си отвлечена от емоциите (emotion hijacked), че може да минеш и без еуфория"...

Лягам, че утре е дълъг ден, а и имам да стягам багаж за пътешествието smile

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 12, 2013, 07:02:29 »

Таблото е страхотно! Страшно идейно!!!
Маникюристките с лопата да ги ринеш - не се притеснявай. Днес ще си намериш нова.
Успех!!! Всичко ще е супер и даже ще изпиташ емоциии, много и все хубави smilesmilesmile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 12, 2013, 10:34:41 »

айде неостана!!!!Прекарай разтоварващо днешния ден....защото утре е ДЕНЯТ!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 12, 2013, 15:37:42 »

Благодаря smile
Маникюристката дойде, вече направихме ръцете и сега съм на педикюр, та имам време да пиша малко smile

Ръцете станаха точно каквито исках - френски с червено цвете с контури  yahoo
« Последна редакция: септември 12, 2013, 15:41:23 от amisega » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines