Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:52:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на amisega - петък 13.09.2013 г.  (Прочетена 37153 пъти)
 
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 23, 2013, 21:34:42 »

Ето табелките с имената на гостите, които ще надпиша с червен маркер (показала съм по една табелка от маса). Имам още доста табелки да направя... и после и с имената на масите...

« Последна редакция: август 23, 2013, 21:39:43 от amisega » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 24, 2013, 10:26:15 »

Уаууу Oh my ... Страхотни табелкиии! Bravo Много сръчна и креативна булка си  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 24, 2013, 12:17:36 »

Табелките са страхотни  Bravo

За роклята не се притеснявай! Всяка една жена в мечтите си се вижда по един начин, често реалността е различна. Това обаче не значи, че няма да сме принцеси и да изглеждаме страхотно! Важното е да сме спокойни, усмихнати, в добро настроение  good
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 24, 2013, 17:49:39 »

Mucka<3, благодаря  blush масите са 13 на брой, на всяка маса ще има по около 13 човека...
След като направя останалите табелки и тях ще снимам... Докато ги правя си мисля как да направя разпределителната табела... като трябва имената хем да са напечатани, хем подвижни, че сигурно ще има размествания по масите в последния момент...

elistoilova, и аз така си мисля smile всичко е въпрос на психология...

Най-големият ни проблем е първият сватбен танц - ще танцуваме аржентинско танго. Имаме си хореография, но половинката толкова го мързи да я тренираме... остават 3 седмици (от които аз едната ще съм във Варна) и нямаме никакво време... Направо ми идва да го  Cow-boy

Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #19 -: август 24, 2013, 18:10:54 »

Супер са ти тейбълките! Абсолютно в тон! хаха
Да ти споделя нашата идея за табло, на една карта на света с едни кърфици и някаква панделка ще са забодени към държавата имената на всяка маса. Ох, май го обясних доста зле.
Да видим дали мога да намеря снимка.
А идеите ти за украса са много добри и подобни на това, което ще правим ние:) Много се кефя!
А за роклята съм сигурна че ще изглеждаш страхотно! За мен най-важното беше да е удобна и лека и ефирна (с тези жеги!)


* masi razpolojenie.jpg (9.12 KB, 266x189 - видяно 3447 пъти.)
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 25, 2013, 15:00:20 »

Днес бях в Метро и си купих точно такава карта на света като на снимката (води се подложка), с размери 41 см на 63 см за 5 лв. smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 25, 2013, 17:48:44 »

Най-големият ни проблем е първият сватбен танц - ще танцуваме аржентинско танго.

Хехе, поздравления за оригиналния първи танц! И ние сме с танго, но не аржентинското а европейското, с разни вртътки и чупки! Коя песен си избрахте?
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 26, 2013, 09:57:57 »

Песента е Por Una Cabeza. Ако си гледала филма Усещане за жена, където Ал Пачино танцува в ресторанта smile
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 26, 2013, 10:01:06 »

Ехааааа това е страхотно  give_rose Поздравления, много добър избор  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: август 26, 2013, 10:32:04 »

ауу тази сцена от този филм ми е любима, страшна е тази песен, всеки път настръхвам когато гледам този филм и тази сцена smile страхотен избор  Bravo
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 26, 2013, 11:05:30 »

 give_rose благодаря, момичета... Но проблемът е, че нямаме време за тренировки... И вместо да е красиво, ще гледаме постоянно в краката си...
Много се надявам да се фокусира малко половинката и да се справим...
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 26, 2013, 11:22:27 »

give_rose благодаря, момичета... Но проблемът е, че нямаме време за тренировки... И вместо да е красиво, ще гледаме постоянно в краката си...

Миличка, не се притеснявай. Най-доброто нещо в ситуацията е, че роклята ти (ако е дълга) ще ти скрива краката, така че никой няма да знае какви стъпки правиш, стига да се движите заедно; Тангото се танцува с долепени тела, така че той трябва да те води. И нещо друго, което всички си мислят: трябва да танцувам перфектно, за да е хубаво; всъщност двойката не осъзнава, че при тангото акцентът пада по принцип върху дамата, и то до половината от тялото й - от главата до бедрата. Затова твоята роля е да изглеждаш добре, да държиш уверено мъжа си, да се усмихваш, защото акцентът ще е върху теб. А какво правиш под роклята си - как стъпваш - повярвай ми, няма особено значение, стига да се движиш в унисон с него. Измежду гостите ви предполагам няма професионални танцьори, така че няма кой да ви съди и да ви каже: не, тук сбъркахте, объркахте еди-коя си фигура.... И тн. На тангото хубавото му е, че дори да сбъркате някъде хората няма как да разберат. Просто защото не ви знаят стъпките на танца! Горе главата, вместо забития поглед в краката ви, усмихни се, долепи се до него, и смело напред.  Късмет! Ние танцуваме на Санта Мария от Готан Проджект.
« Последна редакция: август 26, 2013, 11:25:02 от devisil » Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 26, 2013, 12:02:08 »

devisil, благодаря за подкрепата, но роклята ми за танца е къса, аз съм тренирала 5 г. спортни танци и си знам стъпките smile на всичкото отгоре аз го водя и не сме залепени един за друг, тъй като той се бърка повече така smile с две думи голямо шоу сме... треньорката ни се е хванала за главата с нас smile както казва половинката "ти мечка да играе балет виждала ли си"  girl_impossible
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 26, 2013, 12:57:42 »

хаххаа  funnytooth Горкото момче  girl_haha Явно му е много трудно Wink Не го мъчи много   blum 
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 29, 2013, 23:05:39 »

В събота сме го предвидили целия ден за танци smile Дано да стане, че няма време...

Купих си едно много малко букетче от изкуствени цветя, което мисля да използвам за хвърляне (снимки в албума).

Направих и 31 гривнички (а трябва да са 75) и се оказа, че няма вече такава лента в магазина  cray
Сега ще видя останалите как ще ги правя и с какво...

И накрая - завърших тейбъл картичките  yahoo

Ето втората серия:


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines