Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:56:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой кой е  (Прочетена 184575 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 21, 2007, 22:18:42 »

аз съм  Мира и моя бъдещ съпруг се казва Григор след 24 дни ще станем семейство гоцеви и вече нямаме търпение
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 24, 2007, 10:30:31 »

От Ловеч сме, но живеем във Велико Търново.
Маце, аз се обучавам за психотерапевт във Велико Търново и ходя всеки месец по един уикенд там.Този сезон ще започнем към средата или края на октомври.Ще е много готино ако успеем да се организираме да се видим там, а, какво ще кажеш?
Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 28, 2007, 16:02:14 »

Здравейте :DANCE:аз съм Анелия  и отскоро съм вече госпожа Дойчева. :dance:С Тошко сме заедно вече 5 години и половина и както си му е реда решихме и ние да станем официално семейство *INLOVE*Не е нужно да ви казвам, че съм много щастлива ,но ще го направя yahoo.Родена съм в Стара Загора,но завърших висшето си в Пловдив където и живея сега!Това е  за мен накратко. good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #138 -: септември 28, 2007, 16:09:01 »

Здравейте :DANCE:аз съм Анелия  и отскоро съм вече госпожа Дойчева. :dance:С Тошко сме заедно вече 5 години и половина и както си му е реда решихме и ние да станем официално семейство *INLOVE*Не е нужно да ви казвам, че съм много щастлива ,но ще го направя yahoo.Родена съм в Стара Загора,но завърших висшето си в Пловдив където и живея сега!Това е  за мен накратко. good

А, още една заралийка се появииии Bravo

Аз съм Мира /опа, Клеооо Wink /, милото е Емо и живеем в Стара Загора /той си е от тук,де/.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 28, 2007, 16:13:04 »

И аз съм я изтарвала тази тема. Но сега се разписвам. Аз съм Пламена от Бургас. За известен период от време не живеех тук, а в Пловдив (където отскачам когато мога). Милото е Генади (както казва той от цяла България, с баща военен било така  Wink ) Сега обаче си живеем в Бургас и си работим тук.
И който идва на море или на разходка тук ще се радвам да се обади и да се видим.  blum
Активен
Aneliq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #140 -: октомври 12, 2007, 17:04:17 »

Здравейте мили момичета!
Казвам се Диана от София съм на 26 години,съпругът ми се казва Константин и ми е наборче.
На 20 ти септември след 7 години съвместен живот ми предложи да озаконим любовта си!Та така сега ще гласим сватба!Живот и здраве замислям да е по към лятото.
Имаме си и шаферка дъщеричка ни,на 5 годинки е,Анелия се казва!
Отскоро работиме и по попълнение на семейството-4 ти член,ама нещо не става sad
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 07, 2007, 15:48:10 »

Здравейте, мацуранки  Wink. От 1-2 месеца съм редовна читателка и малко по-нередовна писателка тук smile.
Все не ми остава време да драсна някой ред за мен. Но днес изчетох всичките 10 страници преди мен и доста се забавлявах.../само да ме беше видяла шефката smile/
Аз съм Даниела и съм почти на 28 години, а Деян е на цели 33 smile. Аз съм от Сливен, той е от Видин, но си живеем в София. Познаваме се от 6 години, но имаме връзка и живеем заедно от 4. Много ни е бурна връзката - смях, сълзи, караници, любов и пак така. Ама в крайна сметка на 17.11.2007, т.е след 10 дни, вече официално ще бъдем семейство Николови  laugh
Bulechka_TS вече ще бъдем две семейства Николови в този форум, освен ако няма и други smile
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 15:50:27 от danieIa » Активен
korneliq_donkova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #142 -: ноември 27, 2007, 13:01:04 »

Привет на всички и аз чета от доста време форума,накрая реших да се включа smile
Аз съм Корнелия,но всички ми викат Коки,на 21години и съм студентка в Стара Загора,моя приятел се казва Валери,на 28г. той си е от Стара Загора и на 30ти август ни предстои сватба. marriage
Тук всички много ми допадат,всичките сте толкова мили и си помагате,надявам се да намеря нови приятели сред вас! smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: ноември 27, 2007, 14:55:56 »

Здрасти, маце! give_rose give_rose give_rose
Добре дошла, а за приятелите, споко, ринем ги с лопати тук!!! yahoo yahoo yahoo
Наш`та говорилня е едно много готино място, в което скоро и сама ще се убедиш  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: ноември 27, 2007, 15:21:24 »

Толкова време съм в този форум и досега тази тема не съм я видяла, как е станало идея си нямам - айде и аз да се разпиша - Аз съм Сабина, повечето ми познати и близки ми викат Ина, на 26 години съм /поне още малко/, съпругът ми е Любомир и е на 28 години, и двамата сме от гр. София, заедно сме от 5 години и 3 месеца, живеем от около 3 години постоянно заедно, преди това от време на време се прибирах, за да ме видят нашите, да не забравят как изглеждам  ROFL sarcastic Сватбата ни беше на 08.09.07г. еми това еееееееее tease
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 29, 2007, 10:25:48 »

Аз съм Валя, със Са6о живеем заедно от 7 години, сватбата е на 8-ми март 2008. В момента (от 9 години) живеем във Франция, но се надяваме да не е за дълго girl_impossible
Иначе той е от Стара Загора, а аз, от Пирдоп. girl_wink
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 07, 2007, 20:42:11 »

:chee:И аз сега видях темата. Alannah идва от Alannah Myles, певицата. Докато си слушах преди време умопобъркващо много нейната нвероятна песен "Song instead of a kiss" (поздрав за всички вас infatuated), ми хрумна за псевдоним.
Иначе аз съм Мария, на 24г. от гр.Бургас, а моят годеник се казва Тихомир, на 24г. от гр.Сливен. Двамата следваме заедно в София от 5 години и караме последен 11-ти семестър. Дай Боже, дългото следване да приключи с успешно дипломиране през февруари! Живот и здраве и ако Господ е рекъл, ще се оженим през юли 2008 (може би на 06.07.'08г.- така поне на нас ни се иска tease) и ще станем сем.Ташкови (досега още такива не са обявени в тази тема cleopatra). Иначе сме заедно от 3 години и малко повече от 7 месеца.
« Последна редакция: декември 07, 2007, 22:10:39 от Alannah » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 07, 2007, 22:07:23 »

И аз да се разпиша в тази темичка. Името ми е Елена, но само мама ми кава така като ми се кара blum Иначе misskapriss ми е още тийн-годините. Моя любим се казва Даниел. И двамата сме от Пловдив, но учихме висшето в София и останахме да си живеем тук. Заедно сме от почти 7 години(на 19.12.2007 стават точно 7). Живеем заедно от година и 4 месеца някъде. Сега се готвим за официалния ни годеж на 23.12.2007 и после ще започнем подготовката и на сватбата, която е на 09.08.2008. Май това е за нас smile
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: декември 12, 2007, 10:43:46 »

И аз да се разпиша тук. Аз съм Ния , на 22 г. съм. Милото ми, вече и мой съпруг се казва Митко на 31 г. Сватбата ни беше преди 2 месеца (утре стават точно два). Оженихме се в Созопол, там където се запознахме и където започна всичко преди година и половина blush Иначе сме си от София и си живеем тук. Аз все още уча, 4-ти курс Финанси в Унсс съм и освен това работя, а милото само си работи smile
Ми това е в общи линии  pleasantry
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 13, 2007, 14:35:56 »

Аз се казвам Надя,на 22 вече навършени....моят любим се казва Георги...заедно сме вече 3 години и 1 месец twohearts
аз уча право в Благоевград и не работя<срам не срам-никога не съм работила blush>,а приятелят ми е последна година информатика в СУ-и работи в една софтуерна фирма  blush blush blush
интересното е,че той е от Бл-градският край и учи в София,а аз съм от София и дойдох тук да уча....и както той обича да казва,се намерихме в гората blum blum blum blum
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines