Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 19:58:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mariag 31.08.2013  (Прочетена 9999 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« -: август 07, 2013, 00:51:15 »

Скъпа, mariag, извини ме че чак сега забелязвам, ама никой не те е издебнал още и много се радвам, че точно аз ти правя темичката, тъй като сме на един и същи ден, а като гледам и от един и същи край, поне по сватбена локация smile

Напълни я с всички мисли, чувства и преживявания в последните ти дни като госпожица  give_rose
А сега знаеш - искаме да чуем в с и ч к о!



* dba9ac91ce1d9f802514ba24dafbfe61`.jpg (68.87 KB, 550x857 - видяно 338 пъти.)
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #1 -: август 07, 2013, 08:09:09 »

О malkabulka, благодаря ти много! Като се има предвид колко съм активна във форума (имам предвид с писането, защото с четенето съм СУПЕР активна) не предполагах, че ще имам темичка:) Аз чета за твоята сватба постоянно, даже тъкмо бях на твоята тема smile
Следя и чета историите на всяка една от вас и ми е много интересно. Също ми служи за сверяване, че аз си мисля, че съм посвършила доста неща, но може да се окаже, че не съм права.

Нашата сватба ще е в Арбанаси, запознахме се там преди 3 години на сватбата на наши много добри приятели, които сега ще са ни кумове smile и ще правим сватбата в същия ресторант smile
Аз съм от Търново, въпреки че вече 17 години не живея там, а той е от София.

Засега подготовката върви по план:) Всеки уикенд сме в Търново и Арбанаси да доуговаряме детайли.
Младоженеца е облечен от доста време вече, малко ми е суетен и гледа доста костюми, хихи.
Аз имам рокля, която трябва да се стесни малко, това е планувано за другата седмица.
Подаръчетата за гостите са готови, само трябва да им сложим етикетчета и да ги приберем в едни сладурски кутийки.
Менюто в ресторанта е почти 100% уточнено. Тортата е на път да бъде избрана:) Малко е трудничко да организираш като не си на място, но ще се справим. Искам да идва датата вече и да правим купонаааа!!!!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #2 -: август 07, 2013, 08:30:12 »

Честита сватбена темичка,mariag! give_rose Записвам се и аз да те следя  girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 07, 2013, 09:39:03 »

 Bravo
Честита темичка, Мария! smile Успех с оставащото до Големия ден smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: август 07, 2013, 10:18:10 »

честита темичка smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 07, 2013, 10:52:27 »

честита тема smile
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #6 -: август 07, 2013, 12:27:06 »

Благодаря ви момичета! Чела съм много неща за вашите сватби и ми било много интересно. smile
И аз като повечето от вас, искам всички детайли да са изпипани, въпреки че съм убедена, че повечето гости няма да ги забележат, но ние ще си знаем.
Някои дни се чудя защо се захванахме да организираме сватба, други дни защо не я направихме в София, други пък - съм много развълнувана за идеята. Абе, луда работа! Сигурна съм, че седмицата преди сватбата сигурно ще откачам.
Този уикенд сме пак в Търново и ще ходя на пробна прическа и грим, надявам се да се получат нещата. Косата ми е дълга и много къдрава и прическата ми ще е много обикновена, даже не мога да намеря подходящи снимки, защото повечето снимки са на прави коси и са доста сложни:)
Младоженеца иска да съм със спусната коса, но мисля, че моята "грива" е по-добре частично прибрана.
Че това ми е в момента "драмата", хаха.
Мама ще ми прави булото с едно гребенче. Имам си обувки, бижута.
Мислим да не правим хвърляне на букета и жартиер, защото се оказа, че имаме само 2-3 single girls, и може би толкова ергени:) Може пък да излезе нещо от тази сватба Wink
В Испания казват че от една сватба излиза друга, то и при нас стана точно така.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #7 -: август 07, 2013, 21:59:54 »

Къде ще си правиш пробния грим и прическа? Аз също планирам в събота да дойда натам да си направя пробен грим, но още не знам дали ще успея.

А на кой ресторант сте се спрели? И коя агенция? smile

Това, което изпитваш е нормално, и аз съм така през цялото време - сменям настроения доста често. Еуфория още не ме е обзела, даже съм завидно спокойна. Надявам се в един момент да не се обърне цялото нещо в друга посока smile
Колкото до косата, знаеш ли колко жени искат такива къдрици, и мен мм ме иска със спусната коса май, ама ще бъде както ние кажем Wink

Я кажи сега как се запознахте и как ти поискаха ръката, няма да ти се размине  girl_wink
« Последна редакция: август 07, 2013, 22:01:26 от malkabulka » Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #8 -: август 08, 2013, 13:43:02 »

Хаха, няма да ми се размине:) Ами запознахме се на сватбата на нашите кумове, и двамата сме приятели на булката, но аз живеех в чужбина и никога не се бяхме засичали. Че така стана, една сватба доведе до друга и естествено тези наши приятели сега ще ни кумуват smile
А предложението дойде един студен ден в Мадрид на една plaza, която много ми харесва в Мадрид. (Мадрид е любимия ми град! Живях там 6 години и бих живяла отново, няма такова място и такива хора!)

Сватбата ще е в Рачев Резиденс в Арбанаси, мисля че е едно от добрите места в Арбанаси, а и за са нас е символично, там се запознахме на сватбата на нашите приятели.
В Арбанаси ресторантите за сватби са МНОГО. Там е страшна сватбена индустрия:)
Агенцията ни е Сиана, сега сме замислили едни неща с тях, надявам се и вярвам, че ще стане готино.

Тортата ще правим във сладкарница Фасони, и там сме измислили едни неща Bravo

Та, грима и прическата този уикенд проба. Прическата е в салон "Crazy". Както казах и преди, ще трябва да е нещо семпло с тази моя коса. За грима не знам какво да кажа още защото и аз не съм много наясно, една приятелка ми препоръча гримьорката, но ще видим, даже мисля, че не е в салон.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: август 08, 2013, 15:01:41 »

mariag много хубав изглежда комплекса, вие вътре или навън ще сте? виждам имат си апраклис smile

А косата ако ти е буйна по-добре ще се чувстваш с прибрана smile моята също е дива и неукротима и си бях с прибрана smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #10 -: август 08, 2013, 15:25:22 »

Мария, миналата година и ние бяхме на сватба в Рачев и останахме очаровани. Ако се бяхме спрели на Арбанаси, това щеше да е нашето място...или пък не, ако ни бяхте изпреварили biggrin

Между другото Мадрид е и мой любим град, в който прекарах една от най-щурите и запомнящи се години в живота си, свързвам я с много хубаи моменти, приятели, безсънни луди нощи...ехххх

Ако имах повече време щях да ти предложа да се видим на кафенце, но за съжаление този уикенд ми се очертава твърде динамичен за каквото и да е било извън планирането. Да кажеш после как е минало с пробните прически и грим Wink
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #11 -: август 08, 2013, 15:49:43 »

mariag много хубав изглежда комплекса, вие вътре или навън ще сте? виждам имат си апраклис smile

А косата ако ти е буйна по-добре ще се чувстваш с прибрана smile моята също е дива и неукротима и си бях с прибрана smile
Ами идеята е да сме навън, да видим времето какво ще каже:) Надявам се да сме на едно и също мнение.
Косата ще е полу-прибрана, спусната, но покрай лицето вдигната да няма луди къдрици пред очите ми, хаха, голямо обяснение:)
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #12 -: август 08, 2013, 15:53:53 »

Мария, миналата година и ние бяхме на сватба в Рачев и останахме очаровани. Ако се бяхме спрели на Арбанаси, това щеше да е нашето място...или пък не, ако ни бяхте изпреварили biggrin

Между другото Мадрид е и мой любим град, в който прекарах една от най-щурите и запомнящи се години в живота си, свързвам я с много хубаи моменти, приятели, безсънни луди нощи...ехххх

Ако имах повече време щях да ти предложа да се видим на кафенце, но за съжаление този уикенд ми се очертава твърде динамичен за каквото и да е било извън планирането. Да кажеш после как е минало с пробните прически и грим Wink
Хаха, вярно! Можеше да се борим за една и съща дата, хихи. Ние честно казано първоначално бяхме харесали 14 септ, но не може църковен брак в този ден, и така сменихме на 31.08.
Аххх, Мадрид!!!!!!!! Точно- много приятели и безсънни нощи, и винце! Това е Spain! хаха

Ами ние и двете живеем в София, така че кафето ако не в Търновския край, може по Софийския по-нататък! Определено ще споделя за грима и прическата в понеделник! Успех и на теб този уикенд!
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #13 -: август 09, 2013, 16:37:23 »

Аз имам голяма слабост към Арбанаси, защото там беше и нашата сватба. mariag, завиждам ти много (но благородно) за предстоящите емоции и най-вече за това, че тепърва ще си хапвате торта от Фасони - нашата беше просто страхотна smile Ние се колебаехме много между Рачев Резиденс и Парк Хотел Арбанаси - мисля, че и двата са много добри като избор. Еххх, нямам търпение да разбера повече за подготовката ви. Имате ли тема/цвят на сватбата?
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #14 -: август 09, 2013, 17:43:17 »

Хаха, Helena31, ще хапваме торта от Фасони, миналата неделя бяхме там да ги поразпитаме и хапнахме едно огромно парче, а следващата събота ще пробваме още 3 вкуса, определено ще се хапва smile
След малко изчезваме към Търново, че утре рано рано съм на пробен грим.
И ние гледахме Парк хотел Арбанаси, аз следях твоята темичка и видях снимките от церемонията в градината, УНИКАЛНИ! Наистина много добър хотел/ресторант.
Ние избрахме Рачев заради символиката, там се запознахме:)
А темата ни е Пътешествия! Само ние, сестра ми, майка ми и агенцията го знаят, надявам се, че никоя моя приятелка не чете форума, хаха, защото искаме да е изненада! Оооо и Фасони знаят, защото такава торта съм им измислила Bravo Ще показвам снимки след като я изтворят (това не е дума), хихи
Пожелавам приятен уикенд на всички и напред с подготовката!
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines