Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:17:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gospojicakapriz 01.09.2013  (Прочетена 6430 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« -: август 06, 2013, 22:52:22 »

gospojicakapriz , за малко да те пропуснем  girl_wink Гледам , че остава вече по - малко от месец до твоя голям ден и ти пожелавам една спокойна подготовка и ще чакаме да споделиш с нас вашата история  heart И от нас - УСПЕХ  Good luck



* teddybears.jpg (14.75 KB, 300x300 - видяно 2223 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: август 07, 2013, 11:38:25 »

Честита тема!  girl_wink
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 07, 2013, 14:41:48 »

gospojicakapriz честита темичка и от мен! Пожелавам ти леки последни метри! Много положителни емоции и един незабравим ден! Чакаме разказче!  twohearts
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 07, 2013, 16:24:40 »

честита темичка smile Bravo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 08, 2013, 08:48:12 »

честита темичка и от мен smile
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 08, 2013, 18:55:56 »

Здравейте момичета !  give_rose give_rose give_rose give_rose чувството да си имаш тема е   yahoo yahoo yahoo Аз Ви чета от доста време, задочно "познавам" някои от Вас, но предполагам знаете колко е хубаво да имаш такава силна партия като Вас в ръкава  diablo
Този месец се побърквам от работа и затова съм малко нередовна, обаче като цяло сме почти готови.Нашето ще е малка, скромна сватба, 25 човека в Сливен.За сметка на това се надявам да си прекараме хубаво.Иска ми се се чувстваме като на веселба, отколкото на сватба.Иначе аз нашата история май съм я разказвала, не е кой знае какво. tease Запознахме се случайно, бях излязла с приятелка.Тя харесваше едното момче на съседната маса (тяхната) и искаше да се присъединим там.Интересното е,че не се харесахме веднага.Той стана и си тръгна, за да гледа "Бягство от затвора".И ако не беше това, нямаше да предизвика интереса ми.Казах си- гледай го какъв е, заряза си компанията и приятелите заради някакъв сериал.След още една такава вечер, на третата излязохме сами и от там започна всичко.Изобщо не сме лесни, като два остри камъка сме.Всеки си е с характер,на моменти сме като куче и котка.Но... съдба  heart За предпложението-разказвала съм го.Ако искате да казвам-само свиркайте ! Нямам идея какво да Ви кажа ! Като цяло съм странна личност, нямам време за нищо сега и семейството ми помага за организацията.Тортата я избра моята любима баба (с нея съм отраснала) , на 3 етажа била, само толкова знам.Халките ние си ги избрахме, ама не съм ги виждала след  като ги направиха,роклята и нея не съм я виждала след като я преправих (сложих и малко екстра "бонус" на бюстието).Обувките са семпли, общо взето семпло ще е.
Още не съм се разтреперила съвсем, но сигурно няма да се трая след 10-тина дни.
Иии, аз съм Александра и ми е изключително приятно, момичета ! Благодаря Ви !  heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 08, 2013, 18:59:37 »

Честита тема smile

Давай го предложението насам smile После като си чете6 темата ще се радваш да си го прочетеш smile
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 12, 2013, 07:33:50 »

След една вечер (07.12.12 ), след работа (помня,че беше петък срещу събота и почивах) ме изчака след работа и ме грабнаха нанякъде да ходим компанията да играем боулинг (нищо необичайно до тук ).Така и стана. Аз не съм много добър играч, но нея вечер ми вървеше и успях да "бия" бъдещия ни кум по точки.Беше забавно, но никой по никакъв начин не се е издал (то не че някой е знаел де).Прибираме се ние около 1 часа вечерта и аз вместо да вляза в стаята да видя какво се случва, още от вратата започвам да си махам грима в банята.Единственото по-странно беше, че явно съм се забавила и той дойде до банята да ме погледне какво правя.И аз го попитах "какво? " и той каза "нищо".Върна се в стаята и след две минути влизам аз и .... от там нататък са ми малко замъглени моментите.Беше тъмно, на свещи, цялото легло посипасно в листенца от рози във формата на сърце, също имаше разпилени по целия под. Аз го помння него, коленичил на един крак, със кутийката в ръка.(Всичко което ви описах ги видях после на снимка  yahoo ).Даде ми точно 2 секунди и ме попита дали ще се омъжа за него, без никаква предистория, направо на въпроса, ама то това си е в стила му.Аз не знам как съм изглеждала отсрани, ама бях на седмото небе от щастие и в 2 часа посред нощ събудих нашите да им кажа... те се поизпритесниха, че нещо е станало да им звъня толкова късно, но новината беше хубава.
За мен беше незабравимо, защото няма нищо по-сладко от любимото ти момче, клекнало на един крак, чакащо дали искаш да прекараш живота си с него. smile същата вечер нямаше спане естествено  yahoo
Дълго време чаках заветния момент, но той дойде, и за мен беше невероятен, защото по никакъв начин не съм предустила,че ще дойде, и даже е смразяващо, когато разбереш,че от една думичка зависи накъде отива връзката ви.Оказа се,че него ден след работа го е решил, минал през магазина, купил пръстена и същата вечер ми предложи.Приятелите му не знаеха,защото по реакцийте им после си личеше  good
И така, още две специални дата в моя живот - 07.12.12 и 01.09.13  yahoo
Благодаря Ви още веднъж момичета и дано не полудея до края на месеца  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Поздрави, а сега тичам на работа  angry
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #8 -: август 12, 2013, 08:54:08 »

Докато се усетя и щях да пропусна и твоята темичка blush Да ти е честита и да я изпълниш още много такива прекрасни и чувствени разкази give_rose Предложението наистина е било много романтично и запомнящо се,браво на твоя бъдещ съпруг good
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #9 -: август 17, 2013, 22:22:32 »

Цоп и тук! Честита темичка, Алекс! Отбивай се от време на време да ни пускаш по някоя трохичка smile
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 18, 2013, 20:25:07 »

Момичеетаааа, днес нещо се паникьосах,че точно в неделята на 2-та седмица се женя... малко е  crazy  danceg странно се чувствам.Остана да се поръча тортата-тя е избрана, да си видя роклята,че я преправях в бюста и не съм си ходила да я видя, халките са готови от април, ама и тях не съм видяла.Взех си гребенче за в косата,горе-долу имам идея за прическа,имам час за грим.Общо взето остана на младоженеца обувките и  вратовръзката.Аз имам 2 чифта обувки, едни с огромееен ток и едни с 5 сантиметров.
Само да ви се оплача, никакви хора не знаем с господина.Той е живо дърво, аз почти   Girl_hide Направо не знам как ще се излагаме.
Ако някой знае, нека ми каже къде от Варна мога да си купя жартиер ! Знам, че е тъп въпрос, ама не съм срещала в магазините за бельо, в които съм влизала.
Иии, ако има булки от Сливен, нека споделят къде са си направили маникюр, че имам спешна нужда от намеса там !
Амаа и аз колко съм нахална ...  tease
Благодаря ви още веднъж, за това,че правите малките неща специални  !
Поздрави ! give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #11 -: август 28, 2013, 10:47:09 »

Ех, аз едва сега виждам този пост - можех да ти препоръчам моята маникюристка в Сливен, прави и шилак...

А какво имаш предвид с, че точно в неделята на 2-та седмица се жениш? Това не го разбрах съвсем smile

Остават броени дни до събитието - всичко готово ли е?
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 28, 2013, 17:01:09 »

Ми... май е имала предвид факта, че остават 2 седмици още Wink  tease

Поста е на 18 август Wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 29, 2013, 07:43:23 »

gospojicakapriz за жартиер по колхозния пазар, магазинчетата за бельо Шихо или подобни. Има бели много са семпли и сладки по 1,50 мисля бяха, а аз си купих син за 3-4 лв. точно до чешмичката на колхозния има отсреща един магазин за бельо. Ама ти вече сигурно си си купила, много късно виждам  blush
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 02, 2013, 10:18:51 »

Честито!!!! give_rose Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 02, 2013, 10:26:45 »

Честито и бъдете щастливи  give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #16 -: септември 06, 2013, 19:17:01 »

Честито Капризчеее, бъдете много щастливи и се обичайтеее heart
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines