Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:45:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: някой бил ли е в Истанбул?  (Прочетена 15647 пъти)
 
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 05, 2007, 12:57:44 »

SAbina миличка и аз съм  girl_in_love girl_in_love girl_in_love smile искам още толкова много неща да ви разкажа , но се притеснявам да не стана досадна smile
едната от вечерите ни беше на - Ориент хаус , немога да ви опиша колко е приятни и вълшебно...мило беше страшно доволен от танцьорките много се забавлява..
Също така имаше и мини конкурс мис Ориент хаус -в който участва наша приятелка (получи о грамота : tease) Другото което много ми допадна беше че когато излезе вокалистът - ни приветства с добре дошли на български и ни покани да озпеем едн апесен заедно - запя "Хубава си моя горо.." - и шефката на милото направо се просълзи... ох спирам да разказвам че ще ям   beating beating beating smile
ето ви едно линкче да разгледате Ориент хаус
http://www.orienthouseistanbul.com/index_2.html
« Последна редакция: декември 05, 2007, 13:05:26 от Selvet » Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 05, 2007, 13:35:51 »

Миличка, не спирай, а продължавай да разказваш...толкова увлекателно звучи всичко, че за сетен път отново се потопих в атмосферата на този невероятен град. Колкото и пъти да е ходил човек, не може да устои на желанието си пак да бъде там, макар и за малко... girl_in_love
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 05, 2007, 13:46:21 »

Ох мила Селвет - продължавай - нали тази тема е точно затова!!! На мен ми беше супер интересно, така че ако искаш още нещо да споделиш - давай смело!!!! give_rose
summer_sky съгласна съм - мога да ходя постоянно - и никога няма да ми омръзне!!! yahoo danceg
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #33 -: декември 07, 2007, 00:05:57 »

селвет, интересува ме кой по-точно ви излъга с тая история на джамията и дали ти я провери  beating
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 07, 2007, 11:13:50 »

Здрвей Nori историята с Джамията  ни я разказа нашият домакин който ни беше нещо като екскутзовод , и не не съм я проверила , а само споделих това което ми разкаха .....
селвет, интересува ме кой по-точно ви излъга с тая история на джамията и дали ти я провери  beating
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines