Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:15:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: някой бил ли е в Истанбул?  (Прочетена 15648 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« -: октомври 05, 2007, 10:47:59 »

Тъй като ми пропадна пътуването до Дубровник, мисля д асе ориентирам към Истанбул, някоя от вас, мацки ходила ли е там, да препоръча хотел и да сподели впечатления ;-)
Активен
Теди
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 05, 2007, 22:45:27 »

Здравей mandarinka!Аз от няколко дни живея в Истанбул.Не че мога да ти помогна с нещо ,но мога да поразпитам за хотели.Иначе тук където живея ми направи впечатление че е много чисто по улиците,почти няма светофари,а движението си е някакси спокойно.Още от границата се веят турски знамена.Много небостъргачи има.Предполагам ,че ще ти хареса.Това е за сега
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 08, 2007, 11:48:00 »

Мандаринка, Инстанбул е много интересен град, ако имаш възможност бих ти препоръчала да останеш повече от три дни , защото има страшно много неща за разглажедане. Само двореца Топ Капъ и Долма Бахче ще ти отнме всеки по един ден. Лично аз много се накефих и смятам скоро да заведа милото. Иначе за хотел не мога да ти препоръчам нищото , защото бяхме  агенция , водеше се 3-звезден , но не отговаряше. Но в крайна сметка ние бяхме отишли да разглеждаме, а не да стоим по цял ден  вхотелската стая.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 08, 2007, 12:22:59 »

Благодаря ви момичета, ние вече резервирахме хостел остава само билети да си купим за пътуване и не ми требват агенции,глупости, екскурзоводи, прашим за 2ри меден месец и тва е  danceg
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 09, 2007, 11:27:42 »

Честито , много хубаво да си изкрате! И да споделиш след това впечатленията си от Истанбул.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 09, 2007, 13:22:21 »

Честито, мандаринка!!!!!!! мисля че няма да съжалявате за избора,  на мен много ми харесва там!!!!!!!!!! приятно и весело изкарване!!!!!!! И ще очакваме с нетърпение разказчета и снимки!!!!!!!!
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 09, 2007, 13:48:25 »

Истанбул е прекрасен град-държава. Чудесен избор, мисля че ще останеш силно впечатлена от историята и красотата на вековните сгради и монументи. Определено има какво да се види, но движението на моменти е убийствено - чакаш с часове на едно кръстовище. По принцип не е скъпо, но все пак зависи в коя част си. А местните за много гостоприемни и особено като разберат, че си от България започват - "комши, комши"  laugh
За съжаление нямам впечатления за хотели, понеже винаги сме били на гости.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #7 -: октомври 12, 2007, 11:46:04 »

Мама и сестра ми са ходили и са направо влюбени в този град!Като гледам снимките,разбирам защо,има толкова неща за разглеждане,а хотелите са много добри,дори и да нямат 5 звезди.Техният хотел си беше избран от туроператора,но е бил хубав,ще питам как се казва и ако се сетят,ще кажа  Wink
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 12, 2007, 12:01:35 »

Благодаря за хубавите отзиви, момичета  girl_in_love Вече и билети си имам и нямам търпение да идва 26 да заминаваме  DANCE сега чета, разпитвам, наизуст съм научила картата на града, кое да се види, откъде да се мине... всичките ми приятели които са ходили (разбира се изрових цял куп такива) са влюбени в града  girl_in_love дано случим само на хубаво време, т.е да не вали че ще е мрачно няма значение  DANCE
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 12, 2007, 13:39:11 »

Мила Мандаринке , убедена съм че ще останеш очарована от този град ...
Незнам какво си си набелязала за тазглеждане , но ти препоръчвам да видиш - Галата килеси и Къз кулеси , аз съм очароване от тези местенца..
Пожелавам Ви весело изкарване smilesmilesmile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #10 -: октомври 12, 2007, 23:07:25 »

Ако е хубаво времето се разходете с корабче по Босфора,наистина снимките,които видях от там,нямат равни  good Вижте и Памук кале(не знам дали точно така се пише  blush  ) и Долмабахче сарай(невероятен е и наистина си заслужава!!!).
А някой ходил ли е в Мармарис,защото аз ще ходя другата седмица и ако знаете нещо интересно там,кажете  Wink
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 13, 2007, 17:24:03 »

Diavolinka, ние с милото бяхме в Мармарис това лято - там изкарахме медения си месец. Беше много приятно, аз съм много впечатлена. Обслужването е на много високо ниво - в това сама ще се увериш. Мога да те посъветвам задължително да си направите някоя от ескурзийките с яхта - независимо дали ще обиколите островите около града или ще отидете на Далян. А може да отскочите по вода и до Гърция - о. Родос, колко му е  DANCE Пътят е 1 ч. само и определено има какво да се види, може да си направите много хубави снимки. Ако имаш време непременно се качи и до крепостта в Мармарис - има много романтичен изглед, а също така и на хълма на влюбените, където на скалите можеш да видиш стотици имена на влюбени двойки  danceg. От там също се открива много красива гледка към морето...
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #12 -: октомври 13, 2007, 21:32:48 »

Diavolinka, ние с милото бяхме в Мармарис това лято - там изкарахме медения си месец. Беше много приятно, аз съм много впечатлена. Обслужването е на много високо ниво - в това сама ще се увериш. Мога да те посъветвам задължително да си направите някоя от ескурзийките с яхта - независимо дали ще обиколите островите около града или ще отидете на Далян. А може да отскочите по вода и до Гърция - о. Родос, колко му е  DANCE Пътят е 1 ч. само и определено има какво да се види, може да си направите много хубави снимки. Ако имаш време непременно се качи и до крепостта в Мармарис - има много романтичен изглед, а също така и на хълма на влюбените, където на скалите можеш да видиш стотици имена на влюбени двойки  danceg. От там също се открива много красива гледка към морето...

Много ти благодаря,summer_sky  Wink Понеже нямам познати,които са ходили там,всички са ходили в Кушадасъ,но не и в Мармарис,твоята информация много ми помогна  DANCE
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 16, 2007, 14:49:26 »

Моля, няма защо  good
Ми освен да ти пожелая приятно изкарване май няма какво друго  blum И като се върнеш да разкажеш как е било и да ни покажеш снимчици разбира се.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #14 -: октомври 16, 2007, 15:15:27 »

Моля, няма защо  good
Ми освен да ти пожелая приятно изкарване май няма какво друго  blum И като се върнеш да разкажеш как е било и да ни покажеш снимчици разбира се.

Мерси  Wink Ще ви покажа снимчици непременно  good
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines