Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:00:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Августовско лято 05.08 - 11.08.2013г.  (Прочетена 17267 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 08, 2013, 14:56:46 »

Моят испански има нужда от още работа - разбирам доста, но не мога да  вържа 2 изречения на кръст. Ако и след около 2 годинки (като се връщам от майчинство) все още си търсите хора, вече може и да съм си подобрила нивото на испанския.  girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #31 -: август 08, 2013, 14:57:26 »

Eeee, верно ли!! Къде беше ти преди 2-3г. когато това си ми беше страст!? Щях и немски да науча и без това нямаше да ми е излишен, иначе испански поназнайвам  blum Веднага щях да дойда!  DANCE И да си цъкаме по цял ден заедно, а после да избираме булчински рокли  funnytooth

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #32 -: август 08, 2013, 15:04:45 »

айде menyanthe упражнявай се пак не се знае може и тогава още да търсим smile

scilla хиххи какъв купон щеше да е smile

Са ме накарахте да си пусна една игра blum че ми е задължение всеки ден да играя но играя един път в месеца че ми е лудница и не мога 5 минутки да отделя smile

Айде отивам на Fields of Justice  Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #33 -: август 08, 2013, 17:49:00 »

May the force be with you, young padwan!  soldier-girl
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 09, 2013, 09:34:18 »

добро утро!!!


Днес се наспах хубаво и съм готова ужким за натоварващите следващи два дни  good
Вчера бе голяма разходка, ходих до един далечен квартал който хич не познавам, че имах да поправям една рецепта ... но се ориентирах и ми помогна едно момиче на коя спирка да сляза, та бе голямо шоу, на връщане понеже имаше мн. път си четох книжката  smile smile После ходих пак на павилиончетата на алеята на книгите и купих първите книжки за беба  smile heart heart
Ходих и на няколко магазина -харесах си някои рокли, но ще видим кога ще отида да пробвам, че в тая жега нещо не ми бе до това. Имаше един индивид направо куку -даваше съвети на приятелката си, бе като някой западняк, изтупан с някви дрехи и само като моден стилист коментира, но тъпо - т.е не му ходеше за мъж ... аз съм си с тези разбирания - да ми коментира мъж дрехи и рокли и кое било модно, кое в какъв цвят да е, а тя даже не харесваше това което той избираше и го пробваше заради него  crazy
Купих си чанта в тъмно розово  Love girl
Вечерта с милото ходихме да гледаме котката, че бе сама, тя дори не й се ставаше от диванчето хахаха, пихме вино, гледахме това
хареса ми  banana
« Последна редакция: август 09, 2013, 09:36:15 от _Ezra_ » Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines