Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:34:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Августовско лято 05.08 - 11.08.2013г.  (Прочетена 17266 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #15 -: август 07, 2013, 10:47:47 »

Добро утро мадами smile

Какво правим по жегите ли? крием с е в офиса на студено че вкъщи няма климатик, нали сме на квартира и поне на работа е по-добре smile.

Аз речих всички официални рокли дето имам да си ги взема за сватбата и най-вероятно ще отида с едн дълга, нослила съм я един път на сватба, няма пак кога да я облека а и сватбата ще е на приятелка и всичките момичета там са много модерни и всички ще са с дълги рокли сигурно huhhuh.gif ще пусна снимки да ви покажа след това какво съм решила blum

Alichka на мен птък след нашата сватба въобще не ми се ходи по сватби ама какво да права като имам 3 за ходене в следващите 2 месеца и все на близки хора, последната е в септември на пръв братовчед smile

Айде да се залвям за работа че днес прекалих с форума, имам една презентация за правене но така ме мързи и само блея по форума
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 07, 2013, 11:54:34 »

мен пък никой не ме кани по сватби, около нас никой не се жени. а ми се ходииии.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #17 -: август 07, 2013, 12:40:40 »

mariola85, това с носенето на всички рокли направо ме разби Bravo Постъпка типично по женски!
Ето виж, ние с emmmmmy сме готови професионални гости! Само казваш и някоя от нас отива вместо теб по сватбите Wink Аз и рокли имам като за сватба (все още се събирам в няколко по-официални).
Иначе... жега! Разбирам защо дебелите хора не обичат лятото hiden Събирам сили, че довечера ще излизаме. Дано се разхлади до тогава
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 07, 2013, 13:32:03 »

мен пък никой не ме кани по сватби, около нас никой не се жени. а ми се ходииии.
Ми давай да те женим пак smile до 5 сватби да стигнем smile хихихи
Това се бъзиках с мъжа ми около годишнината, че е време да подновим "обетите", косите му побеляха smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 07, 2013, 14:07:14 »

аа не мерси. повече не ща. такива циркове определено се оказаха че не са ми по вкуса, като да съм главнодействащо лице в тях. иначе като гост приемам да гледам сеир.  blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 07, 2013, 22:43:14 »

Еее Еми не така, толкова хубави ти бяха сватбите smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 08, 2013, 07:54:59 »

Здравейтеееее!
Бързам да ви почерпя - днес моето момче има рожден ден, а аз съм по-щастлива и от него yahoo
Ей такава торта правих снощи, а сега чезвам, че още много приготовления ме чакат - довечера ще имаме гости, в събота пак danceg

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 08, 2013, 08:24:53 »


Добро утро!
Днес почивам  Bravo йейййй, след като пия кафето отивам да си купя някои нещица за почивката; малко да си успокоя душата, че вчера ми дигнаха нервите отново на работа ...

Муунче, честит ти рожденник, мн щастливи мигове ви желая и те предстоят  smile smile значи и ти имаш лъвче вкъщи  tease

хубав ден  give_rose give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 08, 2013, 08:47:48 »

Добро утро!

Муун, честит ти рожденик! Пожелавам ви да си изкарате страхотно празника give_rose
Аз днес съм на вълна разходки. Милото има почивен ден и смятам да го оползотворим максимално. Ще направя и някоя хубава вечеря за завършек на деня.
Мариолка, аз не работя от март месец. Разделих се с предния си работодател в не много добри отношения. То пък си и съвпадна със забременяването ми, та така и не потърсих нищо подходящо. Работата на мъжа ми е свързана с много пътувания и понякога се включвам и аз да помагам, но скоро едва ли ще мога blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 08, 2013, 09:03:08 »

Добро утро!
Муунче, честит ти рожденик! Всичко най-хубаво му пожелавам!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #25 -: август 08, 2013, 09:46:07 »

Добро утро!

Муунче, да ти е жив и здрав рожденика give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #26 -: август 08, 2013, 09:53:48 »

Добро утро и от мен smile

Муунче да ти е жив и здрав бъдещия татко и много да ви слуша и да ви радва!

AliTia много гадно така с бившия ти работодател.

АЗ днес деня започвам с лоши новини, един служител на който супер много му видгнахме заплатата ( въпреки че не исках) и му плащахме апртамент е решил да си тръгне бе никакво предизвестие , изпратил е ключовете по съквартитранта му  beating. мног се ядосвам когато става така. не ми е за първи път да ми се случва но винаги се ядосвам. на  някои хора просто не им се работи. Имат според мен мечтаната работа ( кой друг плаща да играеш на видео игри почти по цял ден? nea) ама карай...

Ако познавате живи германци ( т.е българи с немско гражданство или немци) и  играят някъкви игри ги пращайте към мен, че вече не знам къде да ги търся  cray

Та тъй оплаках се , не ми олекна ама споделих  cray надявам се че не ви скапвам настроението  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 08, 2013, 14:15:39 »

mariola85, аз немски не знам, да не говорим за немско гражданство, ама след 3-тия месец като ми минат неразположенията с удоволствие бих играла разни игри.  ( е, shooter-ите не ги харесвам, ама  pardon) А и мъжът ми и той е запален игро-маниак, ако мога така да се изразя. Ама не сме немци.  pardon
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #28 -: август 08, 2013, 14:32:06 »

Хаха, аз също се включвам в клуба на играещите, но и аз немски не говоря, иначе бих ударила едно рамо, мога с английски особено, ако става въпрос за world of warcraft или league of legends, там бях добра навремето (преди 2-3 г.)  Girl_hide funnytooth

Муунче, да ти е жив и здрав бъдещия татко и да сте все по-щастливи и все по-хубави неща да има около вас!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #29 -: август 08, 2013, 14:51:10 »

scilla как си я уцелила играта, не мога да казвам коя е но е една от двете  smile айде да те взимаме ще се бием двечките тук  blum учи немски и взимай гражданство нали ще ходиш в германия зимата  blum

Търсим също и хора с Румънски, Руски, Испански и Френски  give_rose
 
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines