Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:39:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Августовско лято 05.08 - 11.08.2013г.  (Прочетена 17265 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: август 05, 2013, 07:45:51 »

Хайде наспинкахте ли се
  грабвайте по едно кафе или фреш и нека новата седмица да започва

 

Добре дошли в новата лятна тема  heart Хубав ден
good

п.с. еми, щях да те питам относно книгата Крадци на лебеди, предполагам че историята не е по действителен случай и че само някои картини и художници съществуват наистина  smile Вчера си взех тези от базара във Варна
 
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: август 05, 2013, 07:55:26 »

Добро утро, _Ezra_!

Аз днес се събудих твърде рано и вече се чувствам сякаш е минал половината ден, а още няма 9 дори...  тази седмица съм в отпуск официално и така до 26ти август. Мисля да се обадя да си резервирам масаж днес или утре и да се отдам на релакс и организация на почивката  girl_wink

Успя ли да намериш подходящи обеци?

Успешен и прохладен ден и от мен, дами!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 05, 2013, 08:36:25 »

Добро утро и то мен!

Аз също съм ранобудна днес, ако може да се каже ранобудна при положение, че вечер почти не спя nea Напоследък се въртя като пумпал по цяла нощ, а и да заспя сънувам кошмари. Отдавам всичко на бременността и хормоните, ама тя сега ми служи за оправдание за почти всичко blush
Езра, ви е почерпила вече с кафенце, аз допълвам със закуска blum

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: август 05, 2013, 09:44:52 »

Добро утро на всички ранобудни! аз съм станала от 7 ама за да хода на работа не да почивам  Плачещо момиче

Доста ми е меланхолично понеделнишки, чувствам се надебеляла пъпчасала и какво ли още не! Но поне този уикенд няма да висим в София, ще ходим до Македонията на сватба на една от най-добрите ми приятелки, надявам се че няма да се пръснем от жега и че ще има купон. Голямата ми дилема е коя рокля да облека. имам 4 рокли вчерни и 3 за през деня и пак заврътям очи да си купа новичка за да ми се вдигне самочувствието smile. ще изчакам докато стигнем там, има едни магазини със страшни вечерни рокли   pardon


scilla ти какво правиш в София няма ли да заминаваш на моренце?  blum

AliTia ти ходиш ли на работа или си почиваш покрай бременоста ? дано да си почиваш в тая жега smile

Айде лек ден на всички!



* monday.jpg (8.37 KB, 223x226 - видяно 3120 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #4 -: август 05, 2013, 10:04:47 »

Еха, мариолка, хубав повод - сватба на близка приятелка и аз след като мина нашата се надявам скоро да съм гост на подобна, да се отпусна и да се забавлявам, е разбира се и да помагам с каквото мога!

Аз съм все още в София, защото мъжът ми излиза в отпуск от 12ти, т.е. от тази събота официално и той ще е в отпуск и тогава заминаваме на спа във Вършец за няколко дни и после ще ходим на обиколка из Румъния да разглеждаме, решихме, че не ни се ходи на море тая година и вместо това ще обикаляме да разглеждаме красоти заедно с моите родители  danceg

Пожелавам ти да си намериш най-готината вечерна рокля за сватбата и много да се забавлявате и да е по-прохладно!

Али, благодаря за вкусната закуска!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 05, 2013, 10:19:54 »

Здравейте и от мен smile

Аз се опитвам да се мотивирам да изчистя у нас днес въпреки жегата.
Също мисля да направя баница с картофи. Вчера гледах предаване за различните видове баници в България и нещо се вдъхнових smile

mariola85, аз ще съм подстрекател - купи си нова рокля, не всеки ден се жени една от най-добрите ти приятелки  girl_wink

scilla, Вършец ми е много любимо място smile Да си изкарате супер smile А от Румъния ще чакам снимки във FB smile


_Ezra_, мерси за кафенцето smile
AliTia, мерси за закуската smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 05, 2013, 12:20:48 »

езра пратила съм ти в фб лично, във връзка с обиците които търсеше като модел , ама ми пише че не си го отваряла.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: август 05, 2013, 13:12:48 »

Добър следобед!
Емич, пускай и тук за обеците, нека и ние да ги видим. Ти все хубави работи намираш good.
Аз пък си купих пола солей в коралов цвят, леко биещ на кафяво. На една колежка и я донесла дъщеря и от Англия, но и е голяма, та се вредих аз. Сега трябва да си търся блуза, ще ми се да е цвят пудра, та да заприличам на драно прасе Wink.
И мен ме чака сватба. В края на месеца най- близката ми приятелка жени син. Хем ми се ходи, хем - не. Аз по принцип не обичам сватби, ама лятни и дневни още повече. Че и рокля нямам... Но си обичам приятелката, пък и децата ни от малки са заедно и не е редно да мрънкам crazy.
Следващата седмица си идва една друга приятелка от Австрия /там се омъжи/, с която пък имахме много общи преживявания в най- хубавите ни години. Сигурно ще се посмеем и ще си припомним какви патки загубени сме били. Толкова ни преследваха двама шведи, пък ние че чудехме как да лъжем и да се измъкваме...Ох, имам мнооого работа!!!!!!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 05, 2013, 13:15:44 »

Хайде добър ден и от мен, да се разпиша и аз малко тук, че скоро не съм се обаждала smile Като ви чета с тези почивки и екскурзийки и на мен ми се приходи пак smile я на море, я на планина, ама...
Ех и на мен ми се доходи на сватба, на който не му се ходи, да казва отивам вместо него веднага smile Както на сватбата на сестра ми бяха се натресли един дядо и една баба, незнайно от къде и си хапваха и си пийваха, ама нали ни беше празник та ги оставихме да се забавляват и те.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 06, 2013, 08:34:50 »


добро утро
мариола и аз съм така с роклите и сега съм си набелязала някои и само търся свободно време да ида да разгледам, както и за чанта, че да има какво да разхождам на почивката  yahoo
уж днес пак ме чака 9 ч. работа ...
Свърших си книгата и започнах новите, мн съм си доволна от първия избор макар че някак очаквах по-разплитащ край  smile но начинът на писане на авторката е мн добър  Bravo
Мама вчера свърши лъчетерапията, много се радвам че мина и това  heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: август 06, 2013, 08:59:09 »

Ммммммммммм, какви вкусотии!
_Ezra_, пожелавам много късмет на майка ти, да прекарате много хубави моменти на сватбата и да се стягате да помагате за бебето good.
В офиса ни се развали климатика и сега съм в стаята на шефа, хихихи! Компютърът не можел на топло. Да живеят компютрите, покрай тях и ние!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #11 -: август 06, 2013, 18:22:39 »

Свекърва ми то аз ходя  ама нищо не правя. Д ме пита човек защо се дърпам. Няма нужда да  се предлагам с моите 154см. Иначе на майтап нося много. Да ти е жив и здрав сина бая си го била явно,  че да порасне толкоз blum
И на мен ми се доходи на сватбиии. На 24.08 трябваше да съм даже на 2 сватби, но след раздялата с бившата половинка нма да е.
Утре моята сестричка щще дойде да мевиди исъм многооо щастливаааа. Направо място неси намирам.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 07, 2013, 08:51:15 »


Добро утро  give_rose свекърва, благодаря ти, вече почуствах първите си несдържани желания за покупка на розови нещица  tease но все още не съм взела нищо, само обявих че ще имат доста голям подарък  blum  heart за бебка; и сватбата наближава ... още нищо не съм свършила, честно казано напоследък само работа, не съм на Златните , а съм си на старото, мега натоварено място  nea и всяка вечер се прибирам капнала ... утре поне почивам, за сметка на 12часова смяна в събота -направо кеф ... броя дните до почивката и викам на сестра ми -да сте живи и здрави, че се жените , да намажа и от там два три дни  good да си почина;

Приготвила съм кафето и бисквитки Грани с ябълка  heart

Прегръдки на всички!  give_rose give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: август 07, 2013, 09:18:13 »

Добро утро  Wink
Чета аз тук как всички ще ходите по почивки, по сватби... Нека ви е зле blum Ние от нашата сватба насам не сме ходили на други. Мъжът ми само това чака. Беше казал "Като мина нашата сватба, как ще се веселя на чуждите... Като знам какъв зор ми беше на мен, на чуждите ще ям, ще пия, ще танцувам, ама по много..."
Чужда сватба и почивка не се очертават за мен поне засега, ама скоро ще почне шопинг манията... Мислех тази събота да накарам мъжа ми да обикаляме по магазините за бебка, ама той гърне на колата щял да сменя - мъжка му работа!  beating crazy
Нямам търпение да се видя с вече настоящи майки - наобещавали са да дават много дрешки, кошчета и глезотии. Оттам насетне не може да ме спрете - ще съм от магазин в магазин. Само дето аз бягам от розовото blum
Сега като се замисля, трябва да изнудя татко да обикаля с мен по моловете. Той нали е душица - няма да откаже  Wink
_Ezra_, поздравления за майка ти! Дано всичко лошо вече е зад гърба ви!
svekarva, представяш ли си след време синът ти да пише по темата Как се запознахте... "Мама ми намери жена от форума" funnytooth
Поздрави на всички! Май повечето се криете по сенките badgirl
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #14 -: август 07, 2013, 10:34:10 »

Здравейте, момичета smile

Как изкарвате жегите? На мен хич не ми понасят, свикнах на по-хладно, сега и 2 седмици на морето и от няколко дни в София само се чудя в кой магазин да се завра на хладно blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #15 -: август 07, 2013, 10:47:47 »

Добро утро мадами smile

Какво правим по жегите ли? крием с е в офиса на студено че вкъщи няма климатик, нали сме на квартира и поне на работа е по-добре smile.

Аз речих всички официални рокли дето имам да си ги взема за сватбата и най-вероятно ще отида с едн дълга, нослила съм я един път на сватба, няма пак кога да я облека а и сватбата ще е на приятелка и всичките момичета там са много модерни и всички ще са с дълги рокли сигурно huhhuh.gif ще пусна снимки да ви покажа след това какво съм решила blum

Alichka на мен птък след нашата сватба въобще не ми се ходи по сватби ама какво да права като имам 3 за ходене в следващите 2 месеца и все на близки хора, последната е в септември на пръв братовчед smile

Айде да се залвям за работа че днес прекалих с форума, имам една презентация за правене но така ме мързи и само блея по форума
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 07, 2013, 11:54:34 »

мен пък никой не ме кани по сватби, около нас никой не се жени. а ми се ходииии.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #17 -: август 07, 2013, 12:40:40 »

mariola85, това с носенето на всички рокли направо ме разби Bravo Постъпка типично по женски!
Ето виж, ние с emmmmmy сме готови професионални гости! Само казваш и някоя от нас отива вместо теб по сватбите Wink Аз и рокли имам като за сватба (все още се събирам в няколко по-официални).
Иначе... жега! Разбирам защо дебелите хора не обичат лятото hiden Събирам сили, че довечера ще излизаме. Дано се разхлади до тогава
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 07, 2013, 13:32:03 »

мен пък никой не ме кани по сватби, около нас никой не се жени. а ми се ходииии.
Ми давай да те женим пак smile до 5 сватби да стигнем smile хихихи
Това се бъзиках с мъжа ми около годишнината, че е време да подновим "обетите", косите му побеляха smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 07, 2013, 14:07:14 »

аа не мерси. повече не ща. такива циркове определено се оказаха че не са ми по вкуса, като да съм главнодействащо лице в тях. иначе като гост приемам да гледам сеир.  blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 07, 2013, 22:43:14 »

Еее Еми не така, толкова хубави ти бяха сватбите smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 08, 2013, 07:54:59 »

Здравейтеееее!
Бързам да ви почерпя - днес моето момче има рожден ден, а аз съм по-щастлива и от него yahoo
Ей такава торта правих снощи, а сега чезвам, че още много приготовления ме чакат - довечера ще имаме гости, в събота пак danceg

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 08, 2013, 08:24:53 »


Добро утро!
Днес почивам  Bravo йейййй, след като пия кафето отивам да си купя някои нещица за почивката; малко да си успокоя душата, че вчера ми дигнаха нервите отново на работа ...

Муунче, честит ти рожденник, мн щастливи мигове ви желая и те предстоят  smile smile значи и ти имаш лъвче вкъщи  tease

хубав ден  give_rose give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 08, 2013, 08:47:48 »

Добро утро!

Муун, честит ти рожденик! Пожелавам ви да си изкарате страхотно празника give_rose
Аз днес съм на вълна разходки. Милото има почивен ден и смятам да го оползотворим максимално. Ще направя и някоя хубава вечеря за завършек на деня.
Мариолка, аз не работя от март месец. Разделих се с предния си работодател в не много добри отношения. То пък си и съвпадна със забременяването ми, та така и не потърсих нищо подходящо. Работата на мъжа ми е свързана с много пътувания и понякога се включвам и аз да помагам, но скоро едва ли ще мога blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 08, 2013, 09:03:08 »

Добро утро!
Муунче, честит ти рожденик! Всичко най-хубаво му пожелавам!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #25 -: август 08, 2013, 09:46:07 »

Добро утро!

Муунче, да ти е жив и здрав рожденика give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #26 -: август 08, 2013, 09:53:48 »

Добро утро и от мен smile

Муунче да ти е жив и здрав бъдещия татко и много да ви слуша и да ви радва!

AliTia много гадно така с бившия ти работодател.

АЗ днес деня започвам с лоши новини, един служител на който супер много му видгнахме заплатата ( въпреки че не исках) и му плащахме апртамент е решил да си тръгне бе никакво предизвестие , изпратил е ключовете по съквартитранта му  beating. мног се ядосвам когато става така. не ми е за първи път да ми се случва но винаги се ядосвам. на  някои хора просто не им се работи. Имат според мен мечтаната работа ( кой друг плаща да играеш на видео игри почти по цял ден? nea) ама карай...

Ако познавате живи германци ( т.е българи с немско гражданство или немци) и  играят някъкви игри ги пращайте към мен, че вече не знам къде да ги търся  cray

Та тъй оплаках се , не ми олекна ама споделих  cray надявам се че не ви скапвам настроението  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 08, 2013, 14:15:39 »

mariola85, аз немски не знам, да не говорим за немско гражданство, ама след 3-тия месец като ми минат неразположенията с удоволствие бих играла разни игри.  ( е, shooter-ите не ги харесвам, ама  pardon) А и мъжът ми и той е запален игро-маниак, ако мога така да се изразя. Ама не сме немци.  pardon
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #28 -: август 08, 2013, 14:32:06 »

Хаха, аз също се включвам в клуба на играещите, но и аз немски не говоря, иначе бих ударила едно рамо, мога с английски особено, ако става въпрос за world of warcraft или league of legends, там бях добра навремето (преди 2-3 г.)  Girl_hide funnytooth

Муунче, да ти е жив и здрав бъдещия татко и да сте все по-щастливи и все по-хубави неща да има около вас!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #29 -: август 08, 2013, 14:51:10 »

scilla как си я уцелила играта, не мога да казвам коя е но е една от двете  smile айде да те взимаме ще се бием двечките тук  blum учи немски и взимай гражданство нали ще ходиш в германия зимата  blum

Търсим също и хора с Румънски, Руски, Испански и Френски  give_rose
 
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 08, 2013, 14:56:46 »

Моят испански има нужда от още работа - разбирам доста, но не мога да  вържа 2 изречения на кръст. Ако и след около 2 годинки (като се връщам от майчинство) все още си търсите хора, вече може и да съм си подобрила нивото на испанския.  girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #31 -: август 08, 2013, 14:57:26 »

Eeee, верно ли!! Къде беше ти преди 2-3г. когато това си ми беше страст!? Щях и немски да науча и без това нямаше да ми е излишен, иначе испански поназнайвам  blum Веднага щях да дойда!  DANCE И да си цъкаме по цял ден заедно, а после да избираме булчински рокли  funnytooth

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #32 -: август 08, 2013, 15:04:45 »

айде menyanthe упражнявай се пак не се знае може и тогава още да търсим smile

scilla хиххи какъв купон щеше да е smile

Са ме накарахте да си пусна една игра blum че ми е задължение всеки ден да играя но играя един път в месеца че ми е лудница и не мога 5 минутки да отделя smile

Айде отивам на Fields of Justice  Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #33 -: август 08, 2013, 17:49:00 »

May the force be with you, young padwan!  soldier-girl
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 09, 2013, 09:34:18 »

добро утро!!!


Днес се наспах хубаво и съм готова ужким за натоварващите следващи два дни  good
Вчера бе голяма разходка, ходих до един далечен квартал който хич не познавам, че имах да поправям една рецепта ... но се ориентирах и ми помогна едно момиче на коя спирка да сляза, та бе голямо шоу, на връщане понеже имаше мн. път си четох книжката  smile smile После ходих пак на павилиончетата на алеята на книгите и купих първите книжки за беба  smile heart heart
Ходих и на няколко магазина -харесах си някои рокли, но ще видим кога ще отида да пробвам, че в тая жега нещо не ми бе до това. Имаше един индивид направо куку -даваше съвети на приятелката си, бе като някой западняк, изтупан с някви дрехи и само като моден стилист коментира, но тъпо - т.е не му ходеше за мъж ... аз съм си с тези разбирания - да ми коментира мъж дрехи и рокли и кое било модно, кое в какъв цвят да е, а тя даже не харесваше това което той избираше и го пробваше заради него  crazy
Купих си чанта в тъмно розово  Love girl
Вечерта с милото ходихме да гледаме котката, че бе сама, тя дори не й се ставаше от диванчето хахаха, пихме вино, гледахме това
хареса ми  banana
« Последна редакция: август 09, 2013, 09:36:15 от _Ezra_ » Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines