Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:26:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Августовско лято 05.08 - 11.08.2013г.  (Прочетена 17268 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: август 05, 2013, 07:45:51 »

Хайде наспинкахте ли се
  грабвайте по едно кафе или фреш и нека новата седмица да започва

 

Добре дошли в новата лятна тема  heart Хубав ден
good

п.с. еми, щях да те питам относно книгата Крадци на лебеди, предполагам че историята не е по действителен случай и че само някои картини и художници съществуват наистина  smile Вчера си взех тези от базара във Варна
 
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: август 05, 2013, 07:55:26 »

Добро утро, _Ezra_!

Аз днес се събудих твърде рано и вече се чувствам сякаш е минал половината ден, а още няма 9 дори...  тази седмица съм в отпуск официално и така до 26ти август. Мисля да се обадя да си резервирам масаж днес или утре и да се отдам на релакс и организация на почивката  girl_wink

Успя ли да намериш подходящи обеци?

Успешен и прохладен ден и от мен, дами!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 05, 2013, 08:36:25 »

Добро утро и то мен!

Аз също съм ранобудна днес, ако може да се каже ранобудна при положение, че вечер почти не спя nea Напоследък се въртя като пумпал по цяла нощ, а и да заспя сънувам кошмари. Отдавам всичко на бременността и хормоните, ама тя сега ми служи за оправдание за почти всичко blush
Езра, ви е почерпила вече с кафенце, аз допълвам със закуска blum

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: август 05, 2013, 09:44:52 »

Добро утро на всички ранобудни! аз съм станала от 7 ама за да хода на работа не да почивам  Плачещо момиче

Доста ми е меланхолично понеделнишки, чувствам се надебеляла пъпчасала и какво ли още не! Но поне този уикенд няма да висим в София, ще ходим до Македонията на сватба на една от най-добрите ми приятелки, надявам се че няма да се пръснем от жега и че ще има купон. Голямата ми дилема е коя рокля да облека. имам 4 рокли вчерни и 3 за през деня и пак заврътям очи да си купа новичка за да ми се вдигне самочувствието smile. ще изчакам докато стигнем там, има едни магазини със страшни вечерни рокли   pardon


scilla ти какво правиш в София няма ли да заминаваш на моренце?  blum

AliTia ти ходиш ли на работа или си почиваш покрай бременоста ? дано да си почиваш в тая жега smile

Айде лек ден на всички!



* monday.jpg (8.37 KB, 223x226 - видяно 3121 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #4 -: август 05, 2013, 10:04:47 »

Еха, мариолка, хубав повод - сватба на близка приятелка и аз след като мина нашата се надявам скоро да съм гост на подобна, да се отпусна и да се забавлявам, е разбира се и да помагам с каквото мога!

Аз съм все още в София, защото мъжът ми излиза в отпуск от 12ти, т.е. от тази събота официално и той ще е в отпуск и тогава заминаваме на спа във Вършец за няколко дни и после ще ходим на обиколка из Румъния да разглеждаме, решихме, че не ни се ходи на море тая година и вместо това ще обикаляме да разглеждаме красоти заедно с моите родители  danceg

Пожелавам ти да си намериш най-готината вечерна рокля за сватбата и много да се забавлявате и да е по-прохладно!

Али, благодаря за вкусната закуска!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 05, 2013, 10:19:54 »

Здравейте и от мен smile

Аз се опитвам да се мотивирам да изчистя у нас днес въпреки жегата.
Също мисля да направя баница с картофи. Вчера гледах предаване за различните видове баници в България и нещо се вдъхнових smile

mariola85, аз ще съм подстрекател - купи си нова рокля, не всеки ден се жени една от най-добрите ти приятелки  girl_wink

scilla, Вършец ми е много любимо място smile Да си изкарате супер smile А от Румъния ще чакам снимки във FB smile


_Ezra_, мерси за кафенцето smile
AliTia, мерси за закуската smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 05, 2013, 12:20:48 »

езра пратила съм ти в фб лично, във връзка с обиците които търсеше като модел , ама ми пише че не си го отваряла.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: август 05, 2013, 13:12:48 »

Добър следобед!
Емич, пускай и тук за обеците, нека и ние да ги видим. Ти все хубави работи намираш good.
Аз пък си купих пола солей в коралов цвят, леко биещ на кафяво. На една колежка и я донесла дъщеря и от Англия, но и е голяма, та се вредих аз. Сега трябва да си търся блуза, ще ми се да е цвят пудра, та да заприличам на драно прасе Wink.
И мен ме чака сватба. В края на месеца най- близката ми приятелка жени син. Хем ми се ходи, хем - не. Аз по принцип не обичам сватби, ама лятни и дневни още повече. Че и рокля нямам... Но си обичам приятелката, пък и децата ни от малки са заедно и не е редно да мрънкам crazy.
Следващата седмица си идва една друга приятелка от Австрия /там се омъжи/, с която пък имахме много общи преживявания в най- хубавите ни години. Сигурно ще се посмеем и ще си припомним какви патки загубени сме били. Толкова ни преследваха двама шведи, пък ние че чудехме как да лъжем и да се измъкваме...Ох, имам мнооого работа!!!!!!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 05, 2013, 13:15:44 »

Хайде добър ден и от мен, да се разпиша и аз малко тук, че скоро не съм се обаждала smile Като ви чета с тези почивки и екскурзийки и на мен ми се приходи пак smile я на море, я на планина, ама...
Ех и на мен ми се доходи на сватба, на който не му се ходи, да казва отивам вместо него веднага smile Както на сватбата на сестра ми бяха се натресли един дядо и една баба, незнайно от къде и си хапваха и си пийваха, ама нали ни беше празник та ги оставихме да се забавляват и те.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 06, 2013, 08:34:50 »


добро утро
мариола и аз съм така с роклите и сега съм си набелязала някои и само търся свободно време да ида да разгледам, както и за чанта, че да има какво да разхождам на почивката  yahoo
уж днес пак ме чака 9 ч. работа ...
Свърших си книгата и започнах новите, мн съм си доволна от първия избор макар че някак очаквах по-разплитащ край  smile но начинът на писане на авторката е мн добър  Bravo
Мама вчера свърши лъчетерапията, много се радвам че мина и това  heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: август 06, 2013, 08:59:09 »

Ммммммммммм, какви вкусотии!
_Ezra_, пожелавам много късмет на майка ти, да прекарате много хубави моменти на сватбата и да се стягате да помагате за бебето good.
В офиса ни се развали климатика и сега съм в стаята на шефа, хихихи! Компютърът не можел на топло. Да живеят компютрите, покрай тях и ние!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #11 -: август 06, 2013, 18:22:39 »

Свекърва ми то аз ходя  ама нищо не правя. Д ме пита човек защо се дърпам. Няма нужда да  се предлагам с моите 154см. Иначе на майтап нося много. Да ти е жив и здрав сина бая си го била явно,  че да порасне толкоз blum
И на мен ми се доходи на сватбиии. На 24.08 трябваше да съм даже на 2 сватби, но след раздялата с бившата половинка нма да е.
Утре моята сестричка щще дойде да мевиди исъм многооо щастливаааа. Направо място неси намирам.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 07, 2013, 08:51:15 »


Добро утро  give_rose свекърва, благодаря ти, вече почуствах първите си несдържани желания за покупка на розови нещица  tease но все още не съм взела нищо, само обявих че ще имат доста голям подарък  blum  heart за бебка; и сватбата наближава ... още нищо не съм свършила, честно казано напоследък само работа, не съм на Златните , а съм си на старото, мега натоварено място  nea и всяка вечер се прибирам капнала ... утре поне почивам, за сметка на 12часова смяна в събота -направо кеф ... броя дните до почивката и викам на сестра ми -да сте живи и здрави, че се жените , да намажа и от там два три дни  good да си почина;

Приготвила съм кафето и бисквитки Грани с ябълка  heart

Прегръдки на всички!  give_rose give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: август 07, 2013, 09:18:13 »

Добро утро  Wink
Чета аз тук как всички ще ходите по почивки, по сватби... Нека ви е зле blum Ние от нашата сватба насам не сме ходили на други. Мъжът ми само това чака. Беше казал "Като мина нашата сватба, как ще се веселя на чуждите... Като знам какъв зор ми беше на мен, на чуждите ще ям, ще пия, ще танцувам, ама по много..."
Чужда сватба и почивка не се очертават за мен поне засега, ама скоро ще почне шопинг манията... Мислех тази събота да накарам мъжа ми да обикаляме по магазините за бебка, ама той гърне на колата щял да сменя - мъжка му работа!  beating crazy
Нямам търпение да се видя с вече настоящи майки - наобещавали са да дават много дрешки, кошчета и глезотии. Оттам насетне не може да ме спрете - ще съм от магазин в магазин. Само дето аз бягам от розовото blum
Сега като се замисля, трябва да изнудя татко да обикаля с мен по моловете. Той нали е душица - няма да откаже  Wink
_Ezra_, поздравления за майка ти! Дано всичко лошо вече е зад гърба ви!
svekarva, представяш ли си след време синът ти да пише по темата Как се запознахте... "Мама ми намери жена от форума" funnytooth
Поздрави на всички! Май повечето се криете по сенките badgirl
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #14 -: август 07, 2013, 10:34:10 »

Здравейте, момичета smile

Как изкарвате жегите? На мен хич не ми понасят, свикнах на по-хладно, сега и 2 седмици на морето и от няколко дни в София само се чудя в кой магазин да се завра на хладно blush
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines