Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:19:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stasynka на 06.09.2013  (Прочетена 24784 пъти)
 
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« -: август 04, 2013, 09:00:46 »

Мила stasynka, не остана до вашият най- дългоочакван и прекрасен ден в живота  - 06.09.2013!

           Всеки ден в дома ви нека има светлина,
           нека огънят не гасне, нека смеят се деца,
           и всяка дума, поглед, жест - да носят благослов
           запазете във сърцата своята любов!


Очакваме с голямо вълнение и трепет да разкажеш за вашата поготовка!


* prysteni2-630x330.jpg (37.39 KB, 630x330 - видяно 446 пъти.)
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 04, 2013, 09:02:49 »

Честита темичка smile Чакам с нетърпение разказа за подготовката ти  yahoo
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 04, 2013, 21:33:22 »

Честита тема  give_rose Пожелавам ти една прекрасна сватба!!! Очакваме подробности smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 05, 2013, 09:45:14 »

Честита тема smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 05, 2013, 09:52:14 »

Честита темичка  blum
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #5 -: август 05, 2013, 10:14:13 »

Честита сватбена тема! give_rose Пожелавам ти да я напълниш с много вълнуващи и любовни разкази twohearts
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 05, 2013, 16:55:34 »

Олее, олее, много благодаря за темичката, трогната съм, направо се разтреперах и развълнувах толкова много!!!  danceg danceg danceg  Благодаря ви!!!  heart heart heart

Охх, от къде да започна не знам, има за вършене толкова много още, а имам чувството, че времето ме притиска и няма да успея да свърша всичко. След малко отиваме да уговаряме част от алкохола, другата вече е взет, другата седмица ще поръчваме тортата и кумската торта, пилето ще е от ресторанта, в четвъртък ще вадим медицински и ще ходим до църквата, за да доплатим ритуала, младоженеца още не е облечен  shok shok shok, моята рокля си е у нас вече с всякакви аксесоари, остана само бижутата да уточним с мама. Гримът ми ще е от Краси от Инглот. Трябва да поръчам украсата за колата, да измисля някаква украса за вкъщи - огромен двор с райграс и много зеленина и цветя, затова мисля да има само балони с хелии на няколко места, че иначе ще стане много натруфено, но още съм в чуденка. И още хиляди, хиляди неща, а и пити трябва да поръчам ... олееееееееее побърквам се вече.
Засега толкова, после пак ще пиша. Приемам идеи и предложения всякакви!!!  danceg danceg danceg

ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМИЧКАТА!!!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 05, 2013, 18:03:35 »

Стаси, честита тема! Пожелавам ти да я напълниш с хиляди щастливи моменти и да ни направиш съпричастни с твоето събитие  give_rose По теб си сверявам часовника откакто съм се регистрирала във форума и не мога да повярвам, че с теб вече си имаме сватбени теми  Girl_hide
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 05, 2013, 21:04:08 »

 Благодаря tve4e  girl_wink girl_wink струва ми се, че нещо съм изостанала, та тези дни ще наваксвам. Днес ходихме за алкохола и взехме по една битилка за дегустация, за да изберем  виното и ракията. Утре ще ги  пробваме на една сбирка. Хайде за сега лека нощ от мен  girl_wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #9 -: август 05, 2013, 21:16:31 »

Стаси, имаш време хич недей да се притесняваш! Щом булката е готова, всичко друго ще се нареди smile
Успех с приготовленията и приятни последни дни преди сватбения ден!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 05, 2013, 21:38:42 »

Радвам  се че  така ти действа  твойта темичка.
Балони от Серена 2009 най добри  цени на мен ми дадоха. Ще ти дам телефон.
 Питки- Лекси, Труимф като цени е почти еднакво около 7-8 лв или всяка добра баничарница.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 06, 2013, 08:08:05 »

Деси, действа ми толкова положително и зашеметяващо, че вече се чувствам наполовина булкааааа  girl_wink

Ще започна с разказа за нашето запознанство, от което минаха вече почти 7 години - 16.09.2006 г., от същия ден сме неразделни, а след около пет месеца след това заживяхме заедно. Запознахме се в една дискотека  blush явно беше любов от пръв поглед. Не бях настроена въобще за връзка, защото тъкмо бях приключила с една дългогодишна такава и исках малко да си почина от всякакъв вид емоции, и както се вика бях скъсала синджира, купони, барове, дискотеки,  но просто не ми дадоха този шанс  girl_wink за което и въобще не съжалявам и така до ден днешен сме неразделни. Предложението беше доста отдавна, по време на коледните празници ме заведе в един магазин и ми каза да си избера пръстенче /нищо романтично, не съм си го представяла така, но все пак като се има в предвид, че въобще не по романтичните неща си е доста за него/. Миналата година на моя рожден ден избрахме дата за сватбата и съобщихме на близките ни и така започна цялата дандания по организация на сватбата  danceg girl_wink danceg
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #12 -: август 06, 2013, 22:42:26 »

stasynka , честита темичка и от мен smile и да я запълниш само с положителни емоции  heart
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 07, 2013, 16:23:22 »

Eто какво сме свършили досега:
Дата: 06.09.2013
Църква Св.Иван Рилски 17,00 ч.
Ресторант Джия Бийч с изнесен граждански ритуал
Засега сме около 73 човека.
Грим - Краси от Инглот
Прическа - моята фризьорка Миглена от салон Сузи
Маникюр - Ади от салон Сузи
Фото - Николай Попов
Видео - Видео Зани
Украса - от ресторанта, само балоните трябва да си осигуря сама
Халки - Сара Трейд - направиха ги просто уникални
Рокля - Алис стил Асеновград - невероятни са
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 08, 2013, 09:01:04 »

Добро утро и от мен, от снощи сме в голяма чуденка колко алкохол трябва да се вземе за 75 човека и направо вече изкрейзвам, всеки ни казва различно, според вас колко алкохол трябва да има, водката вече сме я купили 18 бут.х1 литър т.е. 18 литра, но от тук нататък ракия и вино по колко не знам, по 350 гр. на човек нормално ли е, като се има в предвид, че всеки ще пие или водка или ракия, а и все пак жените едва ли ще изпият такова количество, а и ще има и по 50 гр. от заведението, вече се шашнах.
Днес отиваме да си вадим и медицинските и по магазините да облечем и младоженеца, че нещо изоставаме и да си търся бижута, че нещо се оказа че това което имам не върви с роклята  girl_wink 
« Последна редакция: август 08, 2013, 09:03:50 от stasynka » Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines