Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:01:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stasynka на 06.09.2013  (Прочетена 25031 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #15 -: август 11, 2013, 23:56:25 »

Йейй и на нас фотограф ни е Ники Попов  yahoo Утре-други ден ще се видим с него за една последна среща преди сватбата. А иначе сега забелязвам и датата - нашият годеж беше на 06.09.2012  heart

За алкохола - ние след 5 дена имаме сватба, но все още не сме го купили  biggrin Разпитваме едно - две места и близките 1-2 дена ще си го купим. И ние предвидихме по 350-400 мл алкохол на човек. Плюс бири. Със сигурност ще остане от алкохола, но при неотворени шишета не е проблем да се върнат. Поразпитайте за такива складове  good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 13, 2013, 12:59:33 »

Ще очаквам с нетърпение да споделиш как е минало всичко. За алкохола - то е ясно че ще артиса, няма начин, дето се вика за да стигне, трябва да остане  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 19, 2013, 19:08:38 »

охх, да се оплача  cray cray cray cray вече трета седмица съм болна, мъчи ме една ужасна кашлица и се побърквам с нея, нищо не ме боли, но се  чувствам ужасно, пия чайове от мащерка, мед, от хапчета се натрових вече, дайте някоя изпитана рецепта против кашлица  cray
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 20, 2013, 12:28:53 »

Стас, от малка щом се разкашлям продължава месеци и баба има изпитан метод. Един лимон се нарязва на ситно и се смесва с мед. Остава се да престои час-два и после се хапва по една две лъжички колкото пъти се сетиш през деня. Облекчава и за няколко дни си пушка. Бързо оздравяване  good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 20, 2013, 14:39:35 »

Стас, от малка щом се разкашлям продължава месеци и баба има изпитан метод. Един лимон се нарязва на ситно и се смесва с мед. Остава се да престои час-два и после се хапва по една две лъжички колкото пъти се сетиш през деня. Облекчава и за няколко дни си пушка. Бързо оздравяване  good

Мерси Цветче за съвета, но това го правих 5 дена и ефекта беше нулев, сега с мащерката май има някаква промяна, днес си правих и снимка на белите дробове да не съм лепнала някоя пневмония, но всичко се оказа ОК  danceg надявам се в най-скоро време да ми премине, сега е като на спазми, като ме хване и кашлям като магаре. Ти докъде докара подготовката, аз като не съм добре и малко съм поотложила някой неща, но сега се захващам с пълна пара  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 21, 2013, 08:10:28 »

Аз съм до под кривата круша  blush Ти докъде стигна?
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 21, 2013, 10:19:08 »

Ооо и аз съм под кривата круша, сега поръчвам етикетите за виното, остава да купим ракията, сещите с видео, фото, DJ, ресторанта - куверти, украса, подредба на маси, пити не сме поръчали, в събода ще ходим до Лейди Ди за букета, бутониери и украсата за колата, трябват още подноси за питите, купички за мед и шарена сол, бонбони, сладки, балони или конфети, 5 бр. шампанско с коктейлни череши за уелкъм дринка, номерца за масите, менче, бъклица, и разни други дребни джиджавки, а имам само две седмици и направо изперквам вече  ....
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 22, 2013, 08:13:25 »

направо изперквам вече  ....
girl_haha недей, и аз съм така, но ще се справим. Ти откъде ще поръчваш питите? Казаха ми за няколко места, на които имало, но още се чудя. Аз 3 ще поръчвам, така изчислих. Ти колко ще поръчваш?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 22, 2013, 08:29:37 »

Момичета дръжте се, малко ни остана Wink

Цвети сега като писа за питите, че ще са 3, аз мойте ги смятах 4 и сега пусто не мога да се сетя за какво са ми 4  crazy Изкукуриг

Стаси, не са ви останали много неща, споко има време smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 22, 2013, 15:45:01 »

girl_haha недей, и аз съм така, но ще се справим. Ти откъде ще поръчваш питите? Казаха ми за няколко места, на които имало, но още се чудя. Аз 3 ще поръчвам, така изчислих. Ти колко ще поръчваш?

Момичета дръжте се, малко ни остана Wink
Цвети сега като писа за питите, че ще са 3, аз мойте ги смятах 4 и сега пусто не мога да се сетя за какво са ми 4  crazy Изкукуриг
Стаси, не са ви останали много неща, споко има време smile

Охх, верно не остана само 15 дни ощеееееее и ще сме ГОСПОЖИ  danceg danceg danceg
Мацки, аз също съм изчислила 3 пити, но когато кумувахме питите бяха 4  tease , сега като ги броя са следните: една за гражданското, една за църквата и една за ресторанта и аз не мога да се сетя четвъртата за какво е била  funnytooth funnytooth funnytooth

Цветче, аз мисля да ги поръчам в една пекарна срещу училище Алеко Константинов /дано да знаеш къде е/ там малко по диагонал на него под една къща се намира и правят уникално вкусни пити и цената им е към 12-15 лв., иначе ми казаха че в Лекси и Триумф също правят пити по поръчка, но аз ще поръчам от онези първите, просто защото съм ги опитвала и знам, че са страхотни.

Да се похваля вече си имаме етикети за виното и тейбълки с номерата на масите  danceg danceg danceg много съм щастлива, направиха ми ги толкова бързо, тази сутрин уточнихме окончателния текст и обща визия и преди малко си ги взех  danceg danceg danceg ще пусна снимки в албума ...
Засега толкова от мен, довечера с моя мъж мислим да отидем до един ресторант да пробваме една ракийчица и ако ни хареса ще пиша ... Вие каква марка ракия сте избрали, ние се чудим за Кехлибар?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: август 22, 2013, 15:50:45 »

staysnka четвъртата пита е кумската пита тази дето се чупи от младоженците. а защо имате една за гражданското? или в Пловидив си имате?

А и честита темичка аз май не съм писала smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 22, 2013, 16:05:37 »

В началото и аз ги броих 4 и сега също не помня как ги изкарах толкова.
Май мислехме тази с която ни захранват майките и тази, която ще чупим двамата да са различни, но наистина не помня.
Мариолка, явно в Пловдив е така, защото и на мен ми казаха и за ритуалната зала 1.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 22, 2013, 16:06:59 »

staysnka четвъртата пита е кумската пита тази дето се чупи от младоженците. а защо имате една за гражданското? или в Пловидив си имате?

А и честита темичка аз май не съм писала smile

 welcome-2 Добре дошла в моята темичка!!!
Ами в Пловдив в гражданското се чупи пита след като се изпие шампанското, ние ще сме с изнесен ритуал и пак се чупи, не знам по другите градове как е, а всъщност и в Пазарджик, където кумувахме беше така.

Еййй, верно, че има и кумска пита, благодаря ти Мариола85, златна си, значи поръчвам 4 пити, мале как щях да се изложа ... кумата онзи ден ме пита и аз и викам спокойно не се притеснявай, аз ще поръчам, и как бях изключила, голям резил
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 23, 2013, 08:47:25 »

Хахахах вярно, че четвъртата беше за играта пред кумовете, малеее изтрещялки сме  funnytooth
1. В Карлово също трябва пита за обредния дом – там ще я чупим.
2. В църквата попа също дава хапки, мисля че пак меди и сол.
3. В ресторанта свекървата захранва.
4. Кумпската ръценица.
Ето – 4 различни пити  good

Стаси, много са хубави етикетите и номерата  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #29 -: август 23, 2013, 09:32:55 »

ехаа вие май ще трябва 5  girl_impossible, защото аз под кумската имах в предвид тази дето се разчупва над главите, кой ще командва вкъщи или нещо такова беше smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines