Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:10:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stasynka на 06.09.2013  (Прочетена 25046 пъти)
 
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« -: август 04, 2013, 09:00:46 »

Мила stasynka, не остана до вашият най- дългоочакван и прекрасен ден в живота  - 06.09.2013!

           Всеки ден в дома ви нека има светлина,
           нека огънят не гасне, нека смеят се деца,
           и всяка дума, поглед, жест - да носят благослов
           запазете във сърцата своята любов!


Очакваме с голямо вълнение и трепет да разкажеш за вашата поготовка!


* prysteni2-630x330.jpg (37.39 KB, 630x330 - видяно 452 пъти.)
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 04, 2013, 09:02:49 »

Честита темичка smile Чакам с нетърпение разказа за подготовката ти  yahoo
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 04, 2013, 21:33:22 »

Честита тема  give_rose Пожелавам ти една прекрасна сватба!!! Очакваме подробности smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 05, 2013, 09:45:14 »

Честита тема smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 05, 2013, 09:52:14 »

Честита темичка  blum
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #5 -: август 05, 2013, 10:14:13 »

Честита сватбена тема! give_rose Пожелавам ти да я напълниш с много вълнуващи и любовни разкази twohearts
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 05, 2013, 16:55:34 »

Олее, олее, много благодаря за темичката, трогната съм, направо се разтреперах и развълнувах толкова много!!!  danceg danceg danceg  Благодаря ви!!!  heart heart heart

Охх, от къде да започна не знам, има за вършене толкова много още, а имам чувството, че времето ме притиска и няма да успея да свърша всичко. След малко отиваме да уговаряме част от алкохола, другата вече е взет, другата седмица ще поръчваме тортата и кумската торта, пилето ще е от ресторанта, в четвъртък ще вадим медицински и ще ходим до църквата, за да доплатим ритуала, младоженеца още не е облечен  shok shok shok, моята рокля си е у нас вече с всякакви аксесоари, остана само бижутата да уточним с мама. Гримът ми ще е от Краси от Инглот. Трябва да поръчам украсата за колата, да измисля някаква украса за вкъщи - огромен двор с райграс и много зеленина и цветя, затова мисля да има само балони с хелии на няколко места, че иначе ще стане много натруфено, но още съм в чуденка. И още хиляди, хиляди неща, а и пити трябва да поръчам ... олееееееееее побърквам се вече.
Засега толкова, после пак ще пиша. Приемам идеи и предложения всякакви!!!  danceg danceg danceg

ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМИЧКАТА!!!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 05, 2013, 18:03:35 »

Стаси, честита тема! Пожелавам ти да я напълниш с хиляди щастливи моменти и да ни направиш съпричастни с твоето събитие  give_rose По теб си сверявам часовника откакто съм се регистрирала във форума и не мога да повярвам, че с теб вече си имаме сватбени теми  Girl_hide
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 05, 2013, 21:04:08 »

 Благодаря tve4e  girl_wink girl_wink струва ми се, че нещо съм изостанала, та тези дни ще наваксвам. Днес ходихме за алкохола и взехме по една битилка за дегустация, за да изберем  виното и ракията. Утре ще ги  пробваме на една сбирка. Хайде за сега лека нощ от мен  girl_wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #9 -: август 05, 2013, 21:16:31 »

Стаси, имаш време хич недей да се притесняваш! Щом булката е готова, всичко друго ще се нареди smile
Успех с приготовленията и приятни последни дни преди сватбения ден!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 05, 2013, 21:38:42 »

Радвам  се че  така ти действа  твойта темичка.
Балони от Серена 2009 най добри  цени на мен ми дадоха. Ще ти дам телефон.
 Питки- Лекси, Труимф като цени е почти еднакво около 7-8 лв или всяка добра баничарница.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 06, 2013, 08:08:05 »

Деси, действа ми толкова положително и зашеметяващо, че вече се чувствам наполовина булкааааа  girl_wink

Ще започна с разказа за нашето запознанство, от което минаха вече почти 7 години - 16.09.2006 г., от същия ден сме неразделни, а след около пет месеца след това заживяхме заедно. Запознахме се в една дискотека  blush явно беше любов от пръв поглед. Не бях настроена въобще за връзка, защото тъкмо бях приключила с една дългогодишна такава и исках малко да си почина от всякакъв вид емоции, и както се вика бях скъсала синджира, купони, барове, дискотеки,  но просто не ми дадоха този шанс  girl_wink за което и въобще не съжалявам и така до ден днешен сме неразделни. Предложението беше доста отдавна, по време на коледните празници ме заведе в един магазин и ми каза да си избера пръстенче /нищо романтично, не съм си го представяла така, но все пак като се има в предвид, че въобще не по романтичните неща си е доста за него/. Миналата година на моя рожден ден избрахме дата за сватбата и съобщихме на близките ни и така започна цялата дандания по организация на сватбата  danceg girl_wink danceg
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #12 -: август 06, 2013, 22:42:26 »

stasynka , честита темичка и от мен smile и да я запълниш само с положителни емоции  heart
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 07, 2013, 16:23:22 »

Eто какво сме свършили досега:
Дата: 06.09.2013
Църква Св.Иван Рилски 17,00 ч.
Ресторант Джия Бийч с изнесен граждански ритуал
Засега сме около 73 човека.
Грим - Краси от Инглот
Прическа - моята фризьорка Миглена от салон Сузи
Маникюр - Ади от салон Сузи
Фото - Николай Попов
Видео - Видео Зани
Украса - от ресторанта, само балоните трябва да си осигуря сама
Халки - Сара Трейд - направиха ги просто уникални
Рокля - Алис стил Асеновград - невероятни са
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 08, 2013, 09:01:04 »

Добро утро и от мен, от снощи сме в голяма чуденка колко алкохол трябва да се вземе за 75 човека и направо вече изкрейзвам, всеки ни казва различно, според вас колко алкохол трябва да има, водката вече сме я купили 18 бут.х1 литър т.е. 18 литра, но от тук нататък ракия и вино по колко не знам, по 350 гр. на човек нормално ли е, като се има в предвид, че всеки ще пие или водка или ракия, а и все пак жените едва ли ще изпият такова количество, а и ще има и по 50 гр. от заведението, вече се шашнах.
Днес отиваме да си вадим и медицинските и по магазините да облечем и младоженеца, че нещо изоставаме и да си търся бижута, че нещо се оказа че това което имам не върви с роклята  girl_wink 
« Последна редакция: август 08, 2013, 09:03:50 от stasynka » Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #15 -: август 11, 2013, 23:56:25 »

Йейй и на нас фотограф ни е Ники Попов  yahoo Утре-други ден ще се видим с него за една последна среща преди сватбата. А иначе сега забелязвам и датата - нашият годеж беше на 06.09.2012  heart

За алкохола - ние след 5 дена имаме сватба, но все още не сме го купили  biggrin Разпитваме едно - две места и близките 1-2 дена ще си го купим. И ние предвидихме по 350-400 мл алкохол на човек. Плюс бири. Със сигурност ще остане от алкохола, но при неотворени шишета не е проблем да се върнат. Поразпитайте за такива складове  good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 13, 2013, 12:59:33 »

Ще очаквам с нетърпение да споделиш как е минало всичко. За алкохола - то е ясно че ще артиса, няма начин, дето се вика за да стигне, трябва да остане  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 19, 2013, 19:08:38 »

охх, да се оплача  cray cray cray cray вече трета седмица съм болна, мъчи ме една ужасна кашлица и се побърквам с нея, нищо не ме боли, но се  чувствам ужасно, пия чайове от мащерка, мед, от хапчета се натрових вече, дайте някоя изпитана рецепта против кашлица  cray
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 20, 2013, 12:28:53 »

Стас, от малка щом се разкашлям продължава месеци и баба има изпитан метод. Един лимон се нарязва на ситно и се смесва с мед. Остава се да престои час-два и после се хапва по една две лъжички колкото пъти се сетиш през деня. Облекчава и за няколко дни си пушка. Бързо оздравяване  good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 20, 2013, 14:39:35 »

Стас, от малка щом се разкашлям продължава месеци и баба има изпитан метод. Един лимон се нарязва на ситно и се смесва с мед. Остава се да престои час-два и после се хапва по една две лъжички колкото пъти се сетиш през деня. Облекчава и за няколко дни си пушка. Бързо оздравяване  good

Мерси Цветче за съвета, но това го правих 5 дена и ефекта беше нулев, сега с мащерката май има някаква промяна, днес си правих и снимка на белите дробове да не съм лепнала някоя пневмония, но всичко се оказа ОК  danceg надявам се в най-скоро време да ми премине, сега е като на спазми, като ме хване и кашлям като магаре. Ти докъде докара подготовката, аз като не съм добре и малко съм поотложила някой неща, но сега се захващам с пълна пара  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 21, 2013, 08:10:28 »

Аз съм до под кривата круша  blush Ти докъде стигна?
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 21, 2013, 10:19:08 »

Ооо и аз съм под кривата круша, сега поръчвам етикетите за виното, остава да купим ракията, сещите с видео, фото, DJ, ресторанта - куверти, украса, подредба на маси, пити не сме поръчали, в събода ще ходим до Лейди Ди за букета, бутониери и украсата за колата, трябват още подноси за питите, купички за мед и шарена сол, бонбони, сладки, балони или конфети, 5 бр. шампанско с коктейлни череши за уелкъм дринка, номерца за масите, менче, бъклица, и разни други дребни джиджавки, а имам само две седмици и направо изперквам вече  ....
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 22, 2013, 08:13:25 »

направо изперквам вече  ....
girl_haha недей, и аз съм така, но ще се справим. Ти откъде ще поръчваш питите? Казаха ми за няколко места, на които имало, но още се чудя. Аз 3 ще поръчвам, така изчислих. Ти колко ще поръчваш?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 22, 2013, 08:29:37 »

Момичета дръжте се, малко ни остана Wink

Цвети сега като писа за питите, че ще са 3, аз мойте ги смятах 4 и сега пусто не мога да се сетя за какво са ми 4  crazy Изкукуриг

Стаси, не са ви останали много неща, споко има време smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 22, 2013, 15:45:01 »

girl_haha недей, и аз съм така, но ще се справим. Ти откъде ще поръчваш питите? Казаха ми за няколко места, на които имало, но още се чудя. Аз 3 ще поръчвам, така изчислих. Ти колко ще поръчваш?

Момичета дръжте се, малко ни остана Wink
Цвети сега като писа за питите, че ще са 3, аз мойте ги смятах 4 и сега пусто не мога да се сетя за какво са ми 4  crazy Изкукуриг
Стаси, не са ви останали много неща, споко има време smile

Охх, верно не остана само 15 дни ощеееееее и ще сме ГОСПОЖИ  danceg danceg danceg
Мацки, аз също съм изчислила 3 пити, но когато кумувахме питите бяха 4  tease , сега като ги броя са следните: една за гражданското, една за църквата и една за ресторанта и аз не мога да се сетя четвъртата за какво е била  funnytooth funnytooth funnytooth

Цветче, аз мисля да ги поръчам в една пекарна срещу училище Алеко Константинов /дано да знаеш къде е/ там малко по диагонал на него под една къща се намира и правят уникално вкусни пити и цената им е към 12-15 лв., иначе ми казаха че в Лекси и Триумф също правят пити по поръчка, но аз ще поръчам от онези първите, просто защото съм ги опитвала и знам, че са страхотни.

Да се похваля вече си имаме етикети за виното и тейбълки с номерата на масите  danceg danceg danceg много съм щастлива, направиха ми ги толкова бързо, тази сутрин уточнихме окончателния текст и обща визия и преди малко си ги взех  danceg danceg danceg ще пусна снимки в албума ...
Засега толкова от мен, довечера с моя мъж мислим да отидем до един ресторант да пробваме една ракийчица и ако ни хареса ще пиша ... Вие каква марка ракия сте избрали, ние се чудим за Кехлибар?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: август 22, 2013, 15:50:45 »

staysnka четвъртата пита е кумската пита тази дето се чупи от младоженците. а защо имате една за гражданското? или в Пловидив си имате?

А и честита темичка аз май не съм писала smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 22, 2013, 16:05:37 »

В началото и аз ги броих 4 и сега също не помня как ги изкарах толкова.
Май мислехме тази с която ни захранват майките и тази, която ще чупим двамата да са различни, но наистина не помня.
Мариолка, явно в Пловдив е така, защото и на мен ми казаха и за ритуалната зала 1.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 22, 2013, 16:06:59 »

staysnka четвъртата пита е кумската пита тази дето се чупи от младоженците. а защо имате една за гражданското? или в Пловидив си имате?

А и честита темичка аз май не съм писала smile

 welcome-2 Добре дошла в моята темичка!!!
Ами в Пловдив в гражданското се чупи пита след като се изпие шампанското, ние ще сме с изнесен ритуал и пак се чупи, не знам по другите градове как е, а всъщност и в Пазарджик, където кумувахме беше така.

Еййй, верно, че има и кумска пита, благодаря ти Мариола85, златна си, значи поръчвам 4 пити, мале как щях да се изложа ... кумата онзи ден ме пита и аз и викам спокойно не се притеснявай, аз ще поръчам, и как бях изключила, голям резил
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 23, 2013, 08:47:25 »

Хахахах вярно, че четвъртата беше за играта пред кумовете, малеее изтрещялки сме  funnytooth
1. В Карлово също трябва пита за обредния дом – там ще я чупим.
2. В църквата попа също дава хапки, мисля че пак меди и сол.
3. В ресторанта свекървата захранва.
4. Кумпската ръценица.
Ето – 4 различни пити  good

Стаси, много са хубави етикетите и номерата  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #29 -: август 23, 2013, 09:32:55 »

ехаа вие май ще трябва 5  girl_impossible, защото аз под кумската имах в предвид тази дето се разчупва над главите, кой ще командва вкъщи или нещо такова беше smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 23, 2013, 09:39:37 »

Мариолче, при нас това е питата, която е в гражданското.

Стаси, извинявай ако сме ти оспамили темата  pardon
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 23, 2013, 10:13:27 »

Мариолче, при нас това е питата, която е в гражданското.
Стаси, извинявай ако сме ти оспамили темата  pardon

Много ми е приятно даже, че сте в моята тема, въобще не се притеснявайте  girl_wink

Аз също се чудеш, че в дома се чупи над главите и после пак ли в ресторанта, т.е. ние като сме с изнесен все едно в ресторанта ще чупим две пити    huhhuh.gif много се чудя, но май ще поръчам 4 бр. да ми е мирна главата  Girl_hide
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 23, 2013, 21:44:02 »

Мaцки, мaй сме зa другa темa, но пред кумовете не се ли игрaе сaмо с тортa и пиле?
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 23, 2013, 22:27:23 »

Мaцки, мaй сме зa другa темa, но пред кумовете не се ли игрaе сaмо с тортa и пиле?

Пред кумове се играе само с торта и пиле, поне на сватбите на които съм била и на две кумувала е било така, а кумската пита в някйи вайони на Българияхсе младоженците чупят над главите си
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 01, 2013, 10:15:17 »

Отивам да си търся други обувки, с тези не издържам и 20 минути  cray
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 02, 2013, 06:23:36 »

Имам си вече най-страхотните и удобни обувки  danceg danceg danceg

Пускам линк, че още не съм ги снимала, цвета е шампанско http://www.robertozago.com/bg/product/details/81196e6
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 02, 2013, 06:29:52 »

Честито мила, нека цялото щастие на земята се изсипе върху вас, нека любовта ви бъде безкрайна!!!

А сега очакваме снимкииии  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 02, 2013, 11:53:24 »

Имам си вече най-страхотните и удобни обувки  danceg danceg danceg

Пускам линк, че още не съм ги снимала, цвета е шампанско http://www.robertozago.com/bg/product/details/81196e6

Честито, много са хубави, но как ще ги пълнят с пари, като са отворени  pardon
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 02, 2013, 16:49:14 »

Честито, много са хубави, но как ще ги пълнят с пари, като са отворени  pardon

Цветче, казах на моя любим че само пачки ще се задържат без да падат :-) :-)  а  и ще намери начин, да му мисли той    girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 03, 2013, 10:01:25 »

Правилно, да му мислят мъжете  Bravo
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 05, 2013, 21:50:05 »

хайде мацки, стискайте палци утре всичко да бъде наред   danceg girl_wink girl_wink ние сме си вкъщи заедно и не смятам че това ще ни донесе лош късмет   girl_wink

нещо сън не ме лови  shok а утре ставам в 6:15 ч.
« Последна редакция: септември 05, 2013, 21:53:04 от stasynka » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #41 -: септември 06, 2013, 07:58:51 »

Да се омъжиш в деня на съединението е доста символично! Честито и на добър час, Стаси! Завинаги останете съединени! Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 06, 2013, 10:17:38 »

 goodpost  Честито и от мен smile give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #43 -: септември 06, 2013, 10:41:54 »

Честита сватба и от мен! Весел Празник smile  weddingday
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #44 -: септември 06, 2013, 21:52:43 »

Тук имааа  :svatba:ааааа  danceg danceg danceg Честита сватба stasynka, щастлив семеен живот!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 10, 2013, 20:31:58 »

ето ме и мен, вече омъжена и безкрайно щастлива  danceg danceg danceg сега сле на медена седмичка с кумовете в албена, но като се върна ще разказвам подробно. Благодаря ви за прекрасните пожелания!!!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 10, 2013, 20:33:59 »

малко снимки ще кача в албума, после повече
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 10, 2013, 20:47:06 »

ето ме и мен


* IMG_20130910_214052.jpg (57.22 KB, 404x720 - видяно 533 пъти.)
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 26, 2013, 09:27:39 »

06.09.2013 г. -  най-прекрасния ден, който дори и не си представях, че ще мине без издънки, но за наш късмет всичко беше супер, като започнем от музикантите за извеждането та до края, организацията започна около година преди датата. Украсата за колата, бутониери и моя букет - Лейди Ди, точно това което исках, страхотно се справиха. Църквата Св. Иван Рилски - невероятен ритуал, а и попа също много ни допадна. Ресторант Джия Бийч с изнесен ритуал - просто нямам думи за перфектната организация, всичко беше както го бяхме планували и за нито един миг не съжалиш, че сме избрали този ресторант. Дижей Марин - страхотен професионалист, знае как да си свърши работата. Фотограф Николай Попов и видео - Димитър Зангаров - ВидеоЗани - уникални, уникални, уникални - предразполагат те и забравяш за камерата, страхотни, в тяхните ръце се чувствах наистина принцеса. И разбира се не на последно място прически - Миглена от салон Сузи - още един невероятен професионалист и грим - Красимира от Ингло - тя ме направи WOW ... просто нямам думи, толкова красива никога не съм си представяла че мога да бъда.

Снимки може да видите в албума ми  girl_wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #49 -: октомври 04, 2013, 14:18:01 »

Стасинка , честито за сватбата ви! Чак сега намирам време да пиша тук. Но и много се радвам , че се намерихме и във фейсбук Wink Пожелавам ви един дълъг съвместен живот с много усмивки и детски смях Wink И не се влияй от някои негативни коментари из форума - всяка булка си е принцеса, с каквато прическа, грим или рокля  да си е избрала  heart
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 09, 2013, 08:01:52 »

Стасинка , честито за сватбата ви! Чак сега намирам време да пиша тук. Но и много се радвам , че се намерихме и във фейсбук Wink Пожелавам ви един дълъг съвместен живот с много усмивки и детски смях Wink И не се влияй от някои негативни коментари из форума - всяка булка си е принцеса, с каквато прическа, грим или рокля  да си е избрала  heart

Hulcy, благодаря ти за прекрасните пожелания и нека ти се връщат стократно!!! Аз също се радвам, че се открихме, благодарение на Ники. Аз все още очаквам снимките, но като гледам твоите, още повече се убеждавам, че чакането си заслужава.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 05, 2013, 17:28:41 »

Мацки, нашите снимки вече са готови и нека ви направя съпричастни с тях и нашата фото сесия

Приятно разглеждане  girl_wink

http://www.flickr.com/photos/107716923@N04/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 05, 2013, 18:56:54 »

доста сте си почакали снимките, но си е заслужавало smile гримът и прическата ти са много красиви, а очите ти са невероятен цвят smile много ми харесват снимките със шарения чадър smile желая ви много любов и разбирателство smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 05, 2013, 19:18:27 »

Честито! Много ми харесват снимките, където си снимана отгоре, особено тази, където си седнала и е вижда и повече от роклята!

Букетът е страхотен - моята цветова гама е и страшно ми хареса smilesmile

честити снимки!

Кой е фотографът?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #54 -: ноември 05, 2013, 20:03:25 »

страхотни снимки Bravo много си красива!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #55 -: ноември 06, 2013, 00:03:46 »

Еее супер снимки stasynka, аз чак сега ги виждам и са уникалниии  heart Браво на Ники, разбира се и на младоженцитеее  Bravo

Кой е фотографът?

Миленче, фотографът е Ники Попов - двете със stasynkа мисля ,че сме направили отличен избор  good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 06, 2013, 10:29:42 »

Благодаря ви момичета за прекрасните думи!

Кой е фотографът?

Фотографа е най-добрия професионалист - Николай Попов - www.nikifoto.com


Еее супер снимки stasynka, аз чак сега ги виждам и са уникалниии  heart Браво на Ники, разбира се и на младоженцитеее  Bravo
Миленче, фотографът е Ники Попов - двете със stasynkа мисля ,че сме направили отличен избор  good

Hulcy, най-правилния избор, и никога не бих го заменила с друг и от тук нататъка винаги ще се доверявам на него и професионализма му!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 06, 2013, 11:10:03 »

ee, страхотно е колко си щастлива и доволна, браво!

Hulcy - твоите снимки още от преди много ми харесаха.

И при двете ви най-харесах точно снимките, където е акцентирал върху лицето и очите на булката легнала или отгоре, като е хванал и роклята. И са много sharp, точно където трябва, което според мен е много важно за една портретна снимка. браво   good
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 06, 2013, 20:11:43 »

ee, страхотно е колко си щастлива и доволна, браво!

Hulcy - твоите снимки още от преди много ми харесаха.

И при двете ви най-харесах точно снимките, където е акцентирал върху лицето и очите на булката легнала или отгоре, като е хванал и роклята. И са много sharp, точно където трябва, което според мен е много важно за една портретна снимка. браво   good

Крайния резултат надмина очакванията ми :-)
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines