Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:48:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bride 07.09.2013  (Прочетена 34937 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #75 -: септември 10, 2013, 15:10:46 »

2-ра част smile та другото беше, че не можахме една свястна градинка в Русе да намерим за снимки, дано не обидя някой, тва много ме ядоса също. Но за щастие имат свестен парк и там отидохме по моя инициатива за сватбената фотосесия. Фотографката ни похвали, че сме организирани, спокойни и всички снимки станаха от първият път с леки изключения smile Та шреди сватбата- майка дойде деня преди това, вся лека паника из свекърите, свекървата само се съгласява с нея и едни идеи, едни чудесии, скарах се на всички да ме слушат, и потръгнаха нещата   Girl_hide И на моите приятелки се карах понякога, защото като отидем да се срещнем с някои, и с кума лафче, а аз под напрежение да не забравя нещо да кажа, та им се накарах.
Друго, отидох да видя от където ще ме вземат, стаята там много неми хареса и се ядосах на наще, те настоява да не вземат от апартамента на мъжа ми, ами от леля му, не било на добре от тях да ме вземат. откачих за пореден път.
Ах, младоженеца и неговите три ризи- в петък преди сватбата наши решава да гледа сватбени фотосесии да има представа какво да прави. Купихме му преди това сив костюм и много светло розова риза за официалната част и една бяла за после. Ей като реши в петък на обяд,  че бяла риза е по-официално, край. Съгласих се с него. Обаче бялата риза е с по-вдигната яка, не му е удобна. Хванах го и му казах тръгвай за трета риза. купи си де ххаха направо паднах с неговите претенци, по- зле е от мен smile
« Последна редакция: септември 10, 2013, 15:15:40 от Bride » Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 10, 2013, 15:14:53 »

maleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee невероятна си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Роклята,грима всичкооо блестиш
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #77 -: септември 10, 2013, 15:27:56 »

3-та част: дена на сватбата. бях много спокойна, не успях да спа добре, но от сутринта си беше спокойно. цял ден не спрях да хапвам по нещо за спокойствие- като съм гладна ми е нервно  Girl_hide грима стана перфектен- хем силен, хем не толкова силен и нежен. Прическата и тя стана страхотна. Булото обаче се закучи и 20 мин. не може да го нагласим да ми изглежда на мен добре. та накрая стана де smile Бях с вдигната коса и от долу си висеше.  Имах две плитки в косата и бях с леко рошав кок. После моята приятелка ме обличаше- връзките на корсета три пъти ги нагласи, добре че лелята на мъжа ми се оказа не паникьосана, та помогна. Стана и това. Дойдоха малко приятелки преди да ме вземат, повечето пътуваха, та не успяха. Кумата звънна да каже, че идват, та тогава всички се изтупкаха и им казах идват, влизам в стаята си хахха Оказа се, че 1-жо затискали външната, после и вратата, където бях аз. Моите шаферки и няколко приятелки ме скриха, та казаха на мъжа ми- Булката я няма, избяга хххаа, а той- там виждам нещо бяло, погледна и аз тъкмо станах, та се цункахме. После и закичване имаше.
Ритуала беше в лятната градина, не помня кой е казал да и кой не  angry Това ми се губи. После ни поздравиха и се снимахме. После в ресторанта танци нон стоп. Гостите много ми се радваха, аз сияех просто- честно казано, бях си малко и като на работа- гледах да не си шравя моите обичайни лигави и изцъклени физиономии, а да се усмихвам естествено ххаха ама всички ме харесаха. Казаха за роклятя, че е страхотна. Но и аз си бях в изключително настроение- много весела и енергична. Всичко ми хареса, без  цветята за колата- паднаха от нея, бяха малко претруфени, ама карай smile Абе много съм доволна. Сега чакам снимки smile Успех и на другите булки kiss2
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 10, 2013, 15:38:58 »

супер супер браво че всичко е минало страхотно. айде сега и един незабравим меден месец smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 10, 2013, 18:22:31 »

Здравей Госпожа  Bravo
Бъдете много щастливи, винаги влюбени и сияещи. Искрите в очите никога да не угасват!
За роклята - НЕВЕРОЯТНА СИ! Нямам думи, нежна и супер сладка. За усмивката, получила се е, нежна си и личи от снимката че си невероятна щастлива. ще чакам и аз снимки да вида- тората, украсата и всички други неща smile  give_rose
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 10, 2013, 20:59:33 »

Прекраснааааа и лъчезарна булка!!!  give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 10, 2013, 21:34:28 »

Ей страхотна си, бравоо Bravo Много усмихната булка biggrin
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #82 -: септември 10, 2013, 22:48:08 »

Булчицеее, честито и от мен! Извинявам се, че се включвам толкова късно, но при нас ври и кипи smile Желая ви много щастие и хармония в отношенията! Бъдете щастливи!
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #83 -: септември 14, 2013, 14:30:08 »

 @}->--Благодаря ви, момичета   
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #84 -: септември 23, 2013, 20:51:14 »

Ето малко снимки, момичета  yahoo

https://www.facebook.com/svetlana.uzunova.397/media_set?set=a.10151840504163895.1073741825.688248894&type=3
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 24, 2013, 23:03:27 »

Много си красива и нежна  Girl_hide
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #86 -: септември 25, 2013, 21:29:39 »

 Girl_hide Благодаря smile
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 26, 2013, 12:59:47 »

Много красива булка и сватба, Брайд, поздравления. Бъди все така усмихната и лъчезарна heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 27, 2013, 10:36:10 »

Толкова си лъчезарна  give_rose Пожелавам ти винаги да се усмихваш така heart
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #89 -: септември 27, 2013, 13:34:20 »

 give_rose give_rose give_rose
благодаря ви, подобно  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines