Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:36:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся отговор на важен за мен въпрос!!!  (Прочетена 9880 пъти)
 
andrea
Гост
« -: октомври 05, 2007, 10:44:41 »

Така,да почна отначало и ще бъда кратка,за да можете да ме разберете и разбирасе който може да ми помогне!!!! Сега съм 12 клас и мечтата ми винаги е била да се занимавам с организирането на сватби smile проблемът е,че нз как се почва,в смисъл на курсове ли се ходи,обръщаш се към агенция ли? никаква представа си нямам sad така,че ще бъда мн благодарна на тези,които искат и могат да ми помогнат. Забравих да спомена,че съм от София smile Благодаря Ви предварително и ще чакам отг с нетърпение :ІІІ pleasantry
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 05, 2007, 10:46:18 »

сватбена агенция "звезден празник" имат курсове за сватбен агент good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #2 -: октомври 05, 2007, 11:36:14 »

Хубава мечта си имаш andrea smile и аз обичам да организирам ... какво ли не .... най-вече за удоволствие .... еххххх  girl_wink girl_in_love скоро четох нещо по темата - "Единственото по рода си в България Обучение за сватбени агенти, ще се състои на 10 и 11 Ноември 2007 (Събота и Неделя).
". Ако наистина те вълнува много, защо не го посетиш???
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 05, 2007, 13:14:31 »

Аз малко се съмнявам за 2 дена курсове да се научи тази професия. Подобни курсове могат да се изкарат в Америка естествено на друга цена и качество.

За тази професия трябват: Опит, талант и качества - на първо място умения за работа с хора, организираност, изпълнителност и т.н.

Все пак от някъде трябва да се започне. Хубаво ще е да, ако имаш възможност да работиш като помощник на някой агент. Нещо като чиракуване при майстор.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4 -: октомври 05, 2007, 14:10:53 »

Всичко, което пише Teo е вярно. Исках да съдействам на andrea с малко инфо, което така или иначе ми е налично. Намерих и статията, където прочетох за този кратък курс. Мога да изпратя на andrea текста, за да не бъде като реклама .... понеже в текста има имена на фирми и тренери и техни контакти .....
« Последна редакция: октомври 05, 2007, 14:34:00 от Katitka » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 05, 2007, 14:24:48 »

Иначе темата е хубава. От началото на лятото до сега са ни задавали този въпрос около 6 човека (по памет).
Активен
andrea
Гост
« Отговор #6 -: октомври 13, 2007, 14:28:58 »

мн Ви благодаря и наистина ще се радвам ако ми пратиш текста защото е наистина мн важно за мене,а идеята за чиракувеане също е мн добра,но нали трябва да се намери агент,който ще иска да се занимава с тебе? Наистина ще ви бъда мн благодарна ако го направите за мен  give_rose  Wink
Активен
andrea
Гост
« Отговор #7 -: октомври 13, 2007, 14:31:27 »

Хубава мечта си имаш andrea smile и аз обичам да организирам ... какво ли не .... най-вече за удоволствие .... еххххх  girl_wink girl_in_love скоро четох нещо по темата - "Единственото по рода си в България Обучение за сватбени агенти, ще се състои на 10 и 11 Ноември 2007 (Събота и Неделя).
". Ако наистина те вълнува много, защо не го посетиш???


Ще го направя,но няма да е зле да ми дадеш някакви координати.В смисълк къде се намира от колко часа...нещо такова.Ако искаш направо ми пиши на ел.поща: [email protected]
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #8 -: октомври 14, 2007, 16:15:25 »

веднага ще ти пратя на мейла статията Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 24, 2008, 12:08:49 »

Мисля че за това трябва първо да ти се отдава,да имаш вкус и да имаш въображение.за това не се учи.Това е нещо което или го можеш или не.Успех да сбъднеш мечтата си.Това е и моя неосъществена мечта.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines