Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:50:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44139 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #120 -: септември 07, 2013, 20:23:06 »

ЧЕСТИТА СВАТБА Цветиии smile Пожелавам ви една незабравима вечер - сигурно в момента купонът е на максимум  danceg И много много да се обичате с твоя принц, бъдете много щастливи!  heart

П.С. Днес срещу нашия блок дойдоха да вземат една булка и аз чааак сега се замислям, дали не си била ти  ohah Сега се сещам , че гражданският ви брак беше споменала, че ще бъде тук в кв. Тракия. Но не знам дали и ти живееш тук. Ако си била булката ти направо ще се изям от яд, че не слезнах до долу  GROAN
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #121 -: септември 08, 2013, 14:14:06 »

Честита  Сватбаааа !!! Желая ви здраве, усмивки, много сплотеност и само хубави мигове заедно!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 08, 2013, 16:47:32 »

Момичета, благодаря ви! Вчерашния ден беше незабравим. Не мога да си събера мислите и да опиша всичко, но ще го направя до ден-два.
Хулси, на твоята първа сватба се прибирам от работа и гледам срещу нас изкарват булка и си викам, гледай майтап това да е тя. Е явно си била ти и сме си комшийки  Girl_hide
Вчера беше най-най-приказния ден в живота ми, ще разказвам наистина имам много емоции в себе си  yahoo yahoo yahoo
Активен
cvetenceto_83
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 08, 2013, 18:35:55 »

Честито и от мен!Пожелавам ви дьльг и щастлив семеен живот!Горчиво  smile heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 08, 2013, 19:29:14 »

 weddingday
ЧЕСТИТО!!! БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #125 -: септември 09, 2013, 08:11:28 »

Честито и от мен twohearts Пожелавам ви да бъдете много щастливи и винаги опора един на друг! give_rose
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 09, 2013, 09:35:35 »

И аз се присъединявам към хубавите пожелания  give_rose Много щастие и прекрасен семеен живот ви пожелавам  Love girl
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #127 -: септември 09, 2013, 13:59:03 »

Цветинцее, наистина ли сме били комшийки, лелееее  yahoo Ние с теб ще се видим по някое време живот и здраве, и мисля, че ще има много да се смеем и да ахкаме  girl_haha Жалко, че чак сега разбираме, че сме комшийки. Тъй като аз вече живея в кв. Кършияка, а тук в кв. Тракия вече ще съм гостенка (с което ми е адски странно да свикна)...

Оххх, извинявай за малкия спам и  Offtopic

И сега, по същество - МНОГО СЕ РАДВАМ , ЧЕ ВСИЧКО Е БИЛО НЕВЕРОЯТНО  heart И аз с нетърпение ще чакам разказ - и тук, и на живо  heart И снимкиии разбира се Wink  give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 10, 2013, 08:12:44 »

Цвети, честито и ГОРЧИВО Bravo Пожелавам ви много цветна и силна любов, много деца и дълъг семееен живот heart Бъдете щастливи
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 13, 2013, 08:50:15 »

Момичета, благодаря на всички за милите пожелания! Днес е първият ми работен ден и не ми се подхваща нищо от сутринта. Затова реших да разкажа малко за случилото се на 07.09. Ще започна с положителните емоции и в един пост накрая ще опиша и негативните. Като начало се разболях два дни преди сватбата, вдигнах температура и разни други екстри и останах на легло вкъщи. В петък обаче с всички сили се надигнах и се почна голямото тичане в последния момент. Към 18ч приключихме с всичко, взехме шаферката от гарата и вкъщи. ММ се изнесе към майка си, ние останахме за последни приготовления. Към 00ч се изнесохме с шаферката на хотел и си взехме една бутилка вино, понеже на 07ми тя има рожден ден. Срам не срам ще си призная напихме се  drinkz и стояхме до 4ч. На другата сутрин бях булката мъртвец  crazy  lol
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 13, 2013, 10:58:42 »

ох, милата...
Но давай с разказа...сигурна съм, че е било много хубаво, въпреки негативните неща (от собствен опит lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #131 -: септември 13, 2013, 17:44:19 »

Затова реших да разкажа малко за случилото се на 07.09. Ще започна с положителните емоции и в един пост накрая ще опиша и негативните. Като начало се разболях два дни преди сватбата, вдигнах температура и разни други екстри и останах на легло вкъщи.
Wink Е...ти положителните емоции, представям си какви отрицателни ме чакат накрая  laugh cap
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 13, 2013, 19:11:31 »

Честно казано отрицателните не бяха чак толкова много. Очаквах повече  tease
Станахме на 7ми с лек махмурлук, взехме си питките и право вкъщи. Дойде фризьорката и започна другите, а аз с шаферката и другата ми приятелка отидохме на грим. Там беше страшно забавно, не можех да се спра от смях, накрая като ми сложи миглите, имах чуството, че ме гледа друг човек в огледалото. Оттам вкъщи при фризьорката и се почна голямото суетене. С моите приятелки беше голям купон. По едно време, към 13ч, чувам свирки и викове и изтръпнах...
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 14, 2013, 10:00:32 »

ВЗИМАНЕ НА БУЛКАТА
Към 13ч се чуват свирки и тъпани и ние почнахме да се майтапим, че още една булка изгоря (моите хора трябваше да ме вземат към 14ч), едната приятелка открехна вратата и гледам нашата кола  Oh my ... Oh my ... Oh my ..., изпаднах в паника. Прическата до половина, роклята необлечена и моите гости ги няма. Почнах да крещя нещо от сорта на "не мога, не мога"  lol и не мога даже въздух да си поема, спомням си как всички се опитват да ме успокоят и да ме накарат да дишам и отзад гласа на баба ми "излагаш се"  lol Това май ме накара да се осъзная. Нашите кумове живеят в отсрещния блок и едната приятелка звънна и им каза да стоят там, че не съм готова. Отнякъде се появи чаша уиски и аз на два пъти и край (нали клин клин избива  pardon) Довършиха ме спокойно и даже имах време да поседна. Само моите гости ги няма. По едно време музиката се засили и гледаме идват да ме взимат, а мен няма кой да ме пази. Само две приятелки и едно момче с което сме израстнали, а насреща ни 10 бясни мъже. Е как да не дадат булката beating. Затвориха вратите и чувам звънеца звъни ли звъни, По едно време някакви викове и вратата подаде. Първото лице, което видях беше на съпруга ми. Не можех да откъсна очи от него и се разтреперах цялата. Той влезе и стои и ме гледа и не знае какво да прави  heart heart heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 16, 2013, 11:05:43 »

Oooooo Girl_hide Много нежен момент! Продължавай Bravo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines