Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:58:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44133 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 03, 2013, 16:34:41 »

Хайде, хайде, не бъди скромна, ти на това ли му викаш дълго  blum

чакаме продължение  smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #16 -: август 04, 2013, 18:36:05 »

Честита темичкаааа! Хайде, не ни дръж в напрежение, разказвай! smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 05, 2013, 09:05:09 »

evyevyWelcome в моите сватбени вълнения. Ще съкратя малко разказа, че наистина ще ви омръзна  blush
Та така разбрах, че и той ме иска и аз го искам. Започнаха едни погледи, "случайни докосвания", бяхме като ученици. На един купон пушачите излезнахме да пушим на терасата и той с нас. Изведнъж всички се изнизаха навътре, а той ме сграбчи и  kiss, а аз  Love, ама нахакана "нали знаеш, че това е само за тази вечер", а той си помислил "ще те оставя така да си мислиш, но ти ще си моя жена"  DANCE
Така започна нашият роман, но всичко беше скрито-покрито, за да си нямам проблеми в Плевен. Така продължихме много време, след един жесток побой в Плевен, аз реших, че няма да си причинявам повече това и сложих край и си останах само с моя принц, който ме караше да се чувствам сякаш летя. Проблемът беше, че съм много привързана към семейството си и не исках да ги напусна, за да се преместя в Пловдив, а и ме беше страх, че все пак с мм се виждаме в месеца по 2 пъти и не се познаваме, как щях просто да зарежа всичко и да отида при него. Така почти година, молби от негова страна и отказ от моя. Една неделя той ми звънна и каза "Ако утре вечер не си при мен с всичкия си багаж, по-добре забрави за мен  Oh my ... и аз цяла нощ  cray cray cray  . Накрая вуйчо ми ми каза, почвай да опаковаш и така аз с една чанта с дрехи и рев цяла нощ и цял ден пристигнах в Пловдив. Постъпка за която никога не съжалих и ултиматум за който винаги ще му бъда благодарна. girl_wink
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 06, 2013, 07:42:10 »

Tsve4e и от мен честита темичка!!! Бъдете много, много щастливи заедно!!! Страхотен разказ!!! Ще следя с нетърпение твоята темичка!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 06, 2013, 08:29:12 »

Stasy, благодаря и добре дошла и на теб. Днес ще ходим официално да си искаме кумовете. Ние сме говорили с тях отдавна, но не сме го направили както си му е реда и се бяхме разбрали като направим поканите да се съберем и да ги "искаме". Та днес ще ходим. Чудя се дали да не взема освен ракия и торта и нещо за хапване, но не съм го измислила още. Иначе с подготовката сме до под кривата круша. Поне миналата седмица поръчахме торта и облякохме младоженеца. Big boss се задава, така че ще намина по-късно да разкажа как вървим с подготовката.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 06, 2013, 11:05:27 »

Готови сме с основните неща, но честно казано с дреболийките даже не сме се захващали. Основната част от подготовката изглежда така:
Дата: 07.09.2013
Ритуална зала - Тракия
Храм Св.Иван Рилски
Ресторант Руж
Засега по списък сме около 102 човека, но ще видим при потвърждението. Притеснява ме факта, че трябва да платим кувертите до 18.08., защото управителката на ресторанта излиза в отпуск, а като чета на повечето сватби до последния момент не се знае окончателната бройка.
Грим - Вили от Инглот
Прическа - моята фризьорка Недка
Маникюр - салон Ивон
Фото - Ивайло Русинов
Видео - Видео Зани
Украса - Грънчаров и син
Накратко това са главните действащи лица в нашето събитие.
Сега трябва да си направя списък какво да правя оттук нататък. Моля помагайте, нямам никаква представа  pardon
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 06, 2013, 11:18:02 »

Много глупаво това с плащането. Тази жена 3 седмици ли ще е в отпуска? Все трябва да я замества някой за цялото това време или те сватбите са си на самоход?

Ние ще плащаме един ден преди датата, като бройката ще се постарая я имам поне седмица преди това. Имаме обаче едно семейство, което до последно няма да се знае дали ще дойде, защото жената е бременна.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 06, 2013, 11:35:50 »

Първоначално ни беше казала, че иска сумата две седмици преди сватбата, което преценихме че е ок, все пак последната седмица на август би трябвало всички да са наясно дали ще идват или не, но впоследствие се оказа че ги иска преди да излезе отпуска.  pardon Сигурно и трябват за море  Girl_hide
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 06, 2013, 11:41:29 »

Хахахаха на море  funnytooth
Права си, че всички хора трябва да са наясно, но никой не е застрахован от непредвидени обстоятелства.
Надявам се обаче всички гости да са на лице, както на вашата, така и на нашата стваба smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: август 06, 2013, 11:48:08 »

ее това е супер тъпо наистина с плащането, ние чак  последния ден преди сватбата платихме. Не може ли да я попитате да платите сега и ако има отпаднали дните преди сватбата да ви ги компенсират от сметката? питайте може и да се навие, все пак те прават пазаруването за храната дните преди сватбата, в смисъл че вие да кажете петъка преди сватбата колко куверти ще ползвате. Питайте си че с питане до Цариград се стига  Girl_hide
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 06, 2013, 12:06:09 »

Ели, наистина се надявам и при нас и при вас всички да са налице и купона да е на макс.
Мариолка, права си с питане и до Цариград  се стига. Не се бях сетила за този вариант, но ще пробвам, може и да се навие така. Изглежда много симпатична и досега ни съдейства непрекъснато. Дано да остане така и занапред. Аз предполагам, че ще има и доста поръчки извън кувертите, така че ако се съгласи може да приспада пари от допълнителните поръчки. Ще се разбера допълнително.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #26 -: август 06, 2013, 22:18:44 »

tsve4e  heart Миля моя, тамън си мислех защо нямаш тема, но се оказа,че аз съм пак назад с материала  blush

Искам да ти честитя за темичката. Прочетох всичко на един дъх и съм очарована от вашата история  heart , големи сладури сте били - браво на твоя мъж за "ултиматума", който ти е наложил  good

Другото нещо, което ме радва допълнително, е ,че си Пловдивска булка като мен  chee И като прочетох ,че гражданският брак ще е в ж.к. "Тракия" ми стана още по - мило. Аз съм си родена тук и вече 23 години и половина съм си "тракийка"  blush Само, че след сватбите ще се изнасям към кв. "Кършияка" и съм сигурна, че ще ми е криво в началото  pardon Много искам да се видим някой ден за по кафенце  girl_wink

Пожелавам ти една спокойна и усмихната подготовка до сватбата и съм сигурна, че ще бъдеш една прекрасна булка  heart И ще следя темата ти с огрооомен интерес  good
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #27 -: август 06, 2013, 22:36:27 »

Цевети, имаш мъж на място good Човек ако винаги слушаше сърцето си, нито едно грешно решение нямаше да взима...

Надявам се подготовката ви да премине по мед и масло и да си най-щастливата булка на вашия специален ден! Girl_hide
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 07, 2013, 08:03:19 »

hulcy, мила моя, благодаря ти за хубавите думи. Нали си знаеш, че си една от моите любимки  air_kiss. Аз откакто съм в Пловдив си живея само в Тракия и сега когато започнахме да търсим къща близо до Пловдив, осъзнах колко ще ми липсва този квартал. На лични ще ти пиша, за да се разберем за  Coffe.
malkabulka, добре дошла в моето местенце. Благодаря ти за пожеланията. Наистина никога не съжалих, че последвах сърцето си.
Тези дни ще седна да разкажа и за предложението, защото макар, че свекървата ми каза, че мм има пръстен и ще ми предлага това си остана най-романтичния момент в живота ми.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 07, 2013, 08:35:54 »

Снощи ходихме да си поискаме кумовете официално както си му е традицията  girl_wink Дадоха се без бой  girl_haha
Лошото е, че климатика духаше право в мен и още преди да тръгнем се разкихах и разподсмърчах. Дано се стегна бързо, че точно сега не му е времето да се разпадам. Оказа се, че кумата и младоженеца са облечени, кума и булката нищо си нямат. Ама то нали си е мода булката до последно да няма гащи, не мога аз да съм различна  Tc
Решихме с кума в събота да излезем и да се посветим на обличането си. Стискайте ни палци.
Дойде и моя ред да се оплача, снощи се чух с баба, тъй като тя е натоварена да се разбира с моите роднини. И се почна едните били сърдити няма да дойдат, другите май били на море, ама още не било сигурно, третите щели да дойдат, ама май нямало да могат  Oh my ... Леля ми пък не била сигурна, защото братовчедка ми щяла да роди 2 седмици по-рано и щели да стоят тя с мъжа си и другата ми баба да я гледат. Какво ще и гледат 3 човека. Баба разбирам, все пак загубихме дядо преди месец, ама другите   crazy Брат ми пък се държа сякаш съм длъжна да отида да го взема, да го докарам и на другия ден да го върна. Това семейство нормално ли е не разбирам  angry И става въпрос за моята част, а си мислех че ще ме дразнят на мм роднините  cray
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines