Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:12:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44135 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: август 02, 2013, 12:16:54 »

Явно днес е денят за булките на 07.09.
tsve4e, редно е и ти да си имаш тема от днес smile Чакаме тe smile

Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 02, 2013, 12:19:10 »

Честита темичка, чакам с нетърпение разказчета до къде си с подготовката  girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 02, 2013, 12:52:14 »

Хихи, как започнах деня на темите на булките на 07.09.2013 г. girl_wink Да ти е честита темичката, пожелавам ти прекрасен и спокоен месец на подготовка Girl_hide

Чакам и ти да разказваш докъде стигна с подготовката girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #3 -: август 02, 2013, 13:02:06 »

Честита сватбена темичка! give_rose Желая ти много положителни емоции около оставащата част от подготовката!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: август 02, 2013, 13:08:38 »

Ей тъкмо викам Tsvet4e  няма ей сега се заемам но пандолинка е много бързичка smile

Айде и твоя ред дойде честита темичка smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 02, 2013, 13:16:00 »

 yahoo yahoo yahoo  не мога да повярвам, че си имам темичка.
Пандичка, много много ти благодаря  give_rose! Тайничко се надявах някой да се сети за мен, но когато видиш твоето местенце и ти става едно хубаво  Bravo
Днес явно ще е деня на булките от 07.09., ама сме много  yahoo
mariola85, Mulan, adi4ko, katerinaatan, добре дошли и на вас в моето местенце! Надявам се да се забавлявате в тази тема и да не ви доскучая много, като взема думата  blush
Довечера като се прибера ще разказвам докъде я докарахме ние  girl_wink
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 02, 2013, 13:35:26 »

Цветче,
честита темичка, да я напълиниш с много радости емоции. Чакаме разказите с нетърпение, сигурна съм, че ще са много интересни!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 02, 2013, 14:01:57 »

МНОГО СМЕ, СИЛНИ СМЕ!!!  DANCE girl_haha funnytooth Ей, ама тази дата наистина е най-желаната май тази година... blum
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2013, 15:54:55 »

Хайдеее и ти в отбора на най-хубавата дата  yahoo tease yahoo tease

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2013, 19:08:58 »

Явно днес е денят за булките на 07.09.
tsve4e, редно е и ти да си имаш тема от днес smile Чакаме тe smile

Цветченцее,честита темичка!!! smilesmilesmile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 02, 2013, 21:25:12 »

maya, eli, milenuity, добре дошли в моето местенце!
Ади, така е много сме, силни сме Bravo Днес се разрових и се оказа, че на 07.09. ще има най-много булки за тази година  tease
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 02, 2013, 21:36:17 »

Започвам и аз разказ за нашата история. Дано не ви стане скучно, че ние сме цял роман  pardon
Ще започна с малко предистория. В гимназията ни организираха екскурзия в Южна България и трябваше да нощуваме две вечери в Пловдив. Още тогава нещо в този град ме жегна и бях сигурна че живота ми ще е свързан с това място. Тогава не съм си и представяла, че тук ще срещна моето момче, но и до днес се шегуваме с приятели, че това чуство е било знак. През 2008 ме приеха студентка  тук и дойдох за първия семестър. Тук имаме роднини, при които отседнах в началото. Беше голям купон, защото в единн апартамент живеехме, роднините с двете им деца (момчето е нашият кум), братовчедка им и аз. Все студенти, все диванета  tease. По онова време, аз имах една побъркана връзка, която беше толкова измъчена и свързана с изключителен физически и психически тормоз за мен и не смеех да излизам много напред-назад, за да си нямам проблеми. Първата събота от престоя ми там, младите се стягат да излизат с приятелите си, а аз вися на дивана и зяпам телевизия. Тогава чичо Ваньо (таткото на нашият кум) започна "хайде бе Цвете, излез с тях, те са много готини, много забавни, много ще ти харесат", а аз "не, та не" и след повече от половин час увещания от негова страна и заплахата, че ще ми се разсърди аз склоних с нагласата, че отивам за едно пиене и се прибирам. ДА, АМА НЕ  Girl_hide
« Последна редакция: август 02, 2013, 21:40:05 от tsve4e » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 02, 2013, 22:02:20 »

и?.....smile още, още
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 03, 2013, 07:44:41 »

Добро утро, съжалявам но снощи много ми се доспа и оставих разказа за днес.
Та, отивам аз и срещу мен в заведението стои най-красивото момче, което съм виждала някога (тогава той си беше още момченце на 21 години). Оказа се най-добрия приятел на момчето в което живеех и седя аз цяла вечер, гледам го и си мисля колко е хубав и как никога няма да обърне внимание на момиче като мен и разни други такива идиотщини  angry. И така, вместо едно питие се оказа, че останах цяла вечер. Понеже аз съм по-кротка и притеснителна в непозната среда, той цяла вечер се опитваше да ме развесели, да се майтапи с мен, ама аз темерут, няма отпускане. От тази вечер бях хлътнала до уши в него. В последствие разбрахме, че той цяла вечер си мислел, че такава мадама, никога няма да се загледа по някакъв си обикновен младеж, но решил, че няма да се откаже и ще съм негова. Започна се едни схеми, всяка вечер организираше купони, излизания и все мрънкал на другите да ме взимат с тях, да не ме оставят вкъщи. Аз обаче съм такъв заплес, че въобще не съм разбрала, че той си пада по мен. Докато една вечер, бяхме в едно заведение и ми звънна вуйчо ми да ме чуе и да пита кога се прибирам. ММ се провикна в телефона " не я чакайте, тя ще се омъжва в Пловдив" Oh my ... Oh my ... Oh my ......
Еха, толкова дълго стана, че сигурно ви приспах вече  blush
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 03, 2013, 10:06:31 »

Честита тема и от мен  give_rose Пожелавам ти прекрасни емоции  weddingday
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines