Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:15:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44413 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 26, 2013, 12:40:28 »

Хихих, аз пък му казах да избира: или сватба или ергенско!  Wink Знам, че съм лоша, но какво на правя  pardon Мноого съм ревнива sad
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 26, 2013, 18:42:02 »

Адашче, ти уби всичко детско в мен, представям си на твоето момче какво му е  funnytooth
Мацки, да се похваля със свършеното днес. Подкъсихме панталона на мм, купихме бутилки и ракиените ги напълнихме. Поръчахме вино и бира, утре ще ги вземем. Направихме си изследвания, но преди нас имаше една двойка и момчето припадна, от там пък на мм му прилоша и пребледня целия, а ние жените ги спукахме от бъзици  tease. Купих си обувки, но не ги харесвам, а и се оказа че не са ми удобни. Само, че мм толкова ги хареса, че сърце не ми даде да не ги вземем. Но май ще трябва да измисля причина да си купя нови. Готови са подаръците за гостите, купих лентичка, за да направя панделки и да ги налепя утре.
Новите придобивки качвам в албума http://album.svatbata.bg/Todor-Cveti-Monevi/bg/photos/ceremony.html
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 26, 2013, 18:46:37 »

Ох, забравих да ви питам нещо - поръчахме 45 л вино за 75 човека и 25 л ракия. Изчислявахме ги 0.300 мл твърд алкохол на човек и около 0.500 мл вино. Отделно поръчахме 6 каси бира и по 0.100 мл уиски на човек. Притеснявам се, че няма да стигне, от друга страна в ресторанта ми казаха, че даже е много. Знам, че е много обсъждана тема, но продължавам да се чудя дали ще стигне.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 26, 2013, 19:02:51 »

хаха, браво за ергенското lol и аз ще мятам светкавици по чужди жени и точилки по моя мъж... ще го поздравяват те funnytooth  ( то, че е за поздрав- така е- с жена като мен- само поздравления трябва получава, че ме взима , амааа... funnytooth )
Купих си обувки, но не ги харесвам, а и се оказа че не са ми удобни. Само, че мм толкова ги хареса, че сърце не ми даде да не ги вземем. Но май ще трябва да измисля причина да си купя нови.
funnytooth показвам- да види ММ, че не съм само аз така
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 26, 2013, 19:08:13 »

Цветче, обувките са страхотни, уникални, но едва ли би издържала с тях, доста високи ми се струват  Wink
Моите също ми убиха и сега ги разширявам, натъпкали сме ги с едни парцали и ще видя до 2 дни какво ще стане, ако не ще търся нови  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 26, 2013, 23:37:20 »

Стас, за височината са ми ок, аз по принцип ходя на много високи обувки, но вкъщи се поразходих с тях и ми се струват някак си нестабилни. Сякаш токовете им са меки и се огъват  crazy. Ще търся повод да си взема нови.
Роси, много ясно, да не забравят нашите мъже, че по-добри от жените им няма  Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 27, 2013, 09:25:38 »

Цвети, обувките са трепач  good Само за танците не знам как ще се справиш.

Табелките за колата също са много яки. В копирен център ли ги прави? Аз трябва да отида да разпечатам моята.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: август 27, 2013, 09:42:28 »

Хехе, купи си обувки без повод. Крайно време е ММ-те да свикват, че покупки на дрехи, обувки и гримилки се купуват, защото са нужни, а не само по повод Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 27, 2013, 10:36:38 »

Цвети, за да съм честна и на мен не ми харесват много обувките, изглеждат ми и нестабилни. pardon
Табелките са убиец! От къде са? И аз искам такива, като за нашата сватба също се връзват цветово.

За алкохола - и аз се притеснявам дали ще стигне и затова поръчах още 6 бутилки уиски. И вече ако не стигнат - не знам! Ние сме 56 човека - 12 бутилки уиски по 0.700 мл., 15 бутилки ракия, 36 литра бяло вино, 12 литра червено и 18 бутилки шампанско. Е това ако не стигне - не знам pardon Като сметнеш, че бирата е отделно...Така че мисля, че твоето е добре
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 27, 2013, 10:46:49 »

Цвети, сега погледнах ние колко алкохол сме предвидили и кажи речи сме същото количество за почти същия брой хора. Трябва да стигне  huhhuh.gif
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 27, 2013, 15:06:30 »

Аз за алкохола спях да се притеснявам, все ще стигне някак си, ако не ще поръчваме допълнително от заведението.
Проблема с обувките вече е решен. Днес си купих рокля за партито в събота и като се прибрахме мм каза, тази ще си пасне чудесно с обувките от вчера, а пък и се бил сетил, че са отворени и няма как да пъха пари вътре. Така, че сам ми предложи решението  yahoo
Той за обувките отдавна ми е свикнал, но се притеснявах, че тези ги избра той за сватбата, а пък аз не ги харесах, но както и да, важното е, че проблема е решен.
Ади, Ели, табелките ми ги направи един колега от фирмата. Аз само му казах какви цветове и по едно време, той ми ги носи. Това е една от най-хубавите придобивки за сватбата. Ако искате мога да говоря с него, само ми кажете какво трябва да пише.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #101 -: август 29, 2013, 17:28:46 »

а пък и се бил сетил, че са отворени и няма как да пъха пари вътре.
Точно обратното, има как да пъха, но никога няма да ги напълни Wink. Знае си момчето, пестеливо е Bravo. Хехе, аз нали съм от мъжка страна, трябва да ги защитавам и да ги пазя, да не им се качите съвсем на главите Wink
Стягай се за събота и умната Wink.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 30, 2013, 13:08:24 »

Цвети докъде я докара?
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 30, 2013, 15:25:23 »

Свекървa, трябвa дa имa във форумa някой дa подкрепя и мъжкaтa чaст, но ти си знaеш че си любимaтa свекървa нa всички ни.
Ели, днес сме в София цял ден. Чaкaме мaмето дa кaцне след 5-10 мин. Днес успях дa си купя нови обувки. Мм се бъзикa, че цял Пловдив и Aсеновгрaд не ми е стигнaл, тa до София зa обувки съм дошлa. И нaй- вaжното булкaтa си имa гaщи yahoo. Инaче, сме почти готови. Вчерa си зaнесохме медицинските в ритуaлнaтa зaлa. Утре ще ходя до Aсеновгрaд дa си вземa роклятa. Остaнaхa ми бижутaтa. Товa ме подсещa,че бях решилa д бъдa с едно перлено колие нa бaбa, но кaто го извaдилa и то се окaзaло скъсaно. Не знaм дaли дa го прaвя или дa търся ново, но те през седмицaтa идвaт, тaкa че ще го измислим. Нa мaмдто сaмолетa кaцнa, тaкa че излизaм. Утре ще дорaзкaзвaм, кaто вземем роклятa.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 01, 2013, 15:49:38 »

Момичета, имах най-страхотното парти на света снощи. Милите ми приятелки много се бяха постарали. Всички знаеха къде ще ходим, но никоя не поиска да ми каже. Най-накрая измолих поне да ми кажете кога да съм готова. Кумът и кумата дойдоха да ме вземат и ме закараха в същото заведение в което и мм имаше парти. Малко след като дойдоха питиетата, изкараха един воал и ме закичиха с него, а едната приятелка изкара кутия и със затворени очи изкарваше различни диадеми за коса и на който каквото се падне. Всички бяха различни, зайчета, дяволчета, ангелчета и др. Така започна купона, но през известно време, само да се разсея за секунда и пред мен изникваха различни артикули за "щастлив семеен живот" - сега си имам звънец за секс, зарчета, пожарникарска униформа и точилка да стягам свекървата  girl_wink. Имахме мръснишки сламки и торта във формата на гол мъж с свещ във формата на мъжко достойнство  blush Като се разтанцувах и момичетата изкараха едни пухкави белезници и ме вързаха за една от тях, да опазим булката  girl_impossible От там, на една поляна пускахме светещи фенери и всяка когато пуснеше фенера си пожелаваше нещо на младото семейство  smile
И тук идва веселото, едната мацка си беше забравила личната карта и трябваше да ходим до тях, за да я вземем. Това ни отне около час и си изпуснахме резервацията за бар. После не ни пуснаха и трябваше да търсим нов. Пеша тръгнахме да обикаля близките клубове, но двата, които знаехме в ремонт, от там в две таксита и от клуб на клуб, но или затворени или в ремонт или няма места. Тази обиколка отне 2 часа  angry. Тъкмо когато се бях отчаяла, се сетих за на мм любимия клуб, в който така и не бях ходила досега. Там се размазахме до 5 сутринта. Не се напих, въпреки че със сядането в ресторанта обещах, но за сметка на това имам незабравим купон, организиран по уникален начин от моите момичета  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines