Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 15:28:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44631 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #60 -: август 13, 2013, 19:35:06 »

Професионалния грим наистина покрива, но и продуктите, описани от момичетата също могат да помогнат. Имаш достатъчно време до сватбата, така че просто успокой топката. Лятото се потим повече и кожата се замърсява по-лесно. Ако имаш добър козметик, направо може да отидеш за една почистваща терапия с техните продукти, със сигурност ще успокои ситуацията и ще изчисти замърсяванията. Аз също съм с проблемна кожа, ползвам измиващия гел на Авен, в последните седмици кожата ми е учудващо спокойна, но очаквам всеки момент да ми дойде, и това винаги предизвиква катарзис.

Надявам се да успееш да се успокоиш и всичко ще си дойде на мястото. Между другото храните, които някой беше изброил по-рано със сигурност трябва да се избягват в такъв момент, дори да не са те първопричината...

Изглежда на всички булчета стреса ни се отразява по различен начин, аз бях със схваната дясна част и нечовешки болки цели 3 дни, а веднага щом ми мина, ми се поду едното око без видима причина.
Спокойствие му е цаката Wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #61 -: август 13, 2013, 22:44:29 »

Ах, като ви чета и се успокоявам, мислех, че само на мен ми се случват такива неща. А пъпките, ах, тези пъпки..Ползвай розова вода редовно - поне 2-3 пъти на ден, опитай и с хума и кисело мляко - аз съм с мазна кожа и тази маска прави чудеса, опитай и пилинг със захар, да, бяла захар, вечер, като влизаш да си вземеш душ си сложи не повече от 1-2 с.л. захар в шепата, намокряш лицето и търкаш лекичко със захарта - много съм доволна, кожата става мека и се овлажнява много добре. И не на последно място...спокойствие!!! smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 14, 2013, 07:58:07 »

Момичета, много благодаря за съветите. По принцип ползвам почистващи продукти на Нивеа и веднъж в седмицата маска, но явно сега е време за тежката артилерия. Взех от аптеката един антибиотик, който се нанася с тампонче и ми обясниха, че се прилагал при много тежки случаи, така че трябва да помогне. А със сигурност ще пробвам всичко, което предложихте. Даже сега се сещам, че някъде в аптечката вкъщи имам хума. Да се похваля, че вчера купихме на мм обувки и аз си взех фуркети. Все е нещо, но списъка не намалява, а всеки ден се увеличава. Днес трябва да уредя танцьорка за партито на мм в петък  blush
Тъй като двамата му най-добри приятели (кума и шафера) заминават на море - единия в събота, другия на 24.08. и ще се съберат всички заедно чак за сватбата мм реши да не прави парти. Само, че ние сме луди глави и как ще го оставим така. Двамата му приятели, заедно с мен решихме датата и всеки се зае с някаква част от подготовката. Най-смешното е че на мен ми оставиха танцьорката. Знаете ли колко е смешно да се обадя по телефона и да кажа, че искам танцьорка за мъжа си  funnytooth Пожелайте ми късмет!
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #63 -: август 14, 2013, 08:07:22 »

tsve4e , аз също имам подобен проблем, само че моите пъпки излизат по деколтето врата и гърба ми. Направо съм страшно ужасена.... Взех си от аптеката Акне аут, само че то така изсушава кожата, че нямам думи, но поне положението малко се подобри. Иначе съм сигурна, че гримът наистина ще успее да прикрие всичко и няма да личат, но те разбирам, защото все пак си е притеснително.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 14, 2013, 08:26:50 »

Най-смешното е че на мен ми оставиха танцьорката. Знаете ли колко е смешно да се обадя по телефона и да кажа, че искам танцьорка за мъжа си  funnytooth Пожелайте ми късмет!
funnytooth funnytooth funnytooth Е не, това е уникално! Аз не знам дали бих се справила със задачата, защото съм много ревнива и сигурно бих му избрала някоя грозотия пълна diablo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 14, 2013, 08:30:39 »

Аз сигурно ще излъжа, че не е имало свободни момичета  funnytooth
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 14, 2013, 08:34:07 »

 Bravo Късмет Цветче, отговорна задачка си имаш  funnytooth funnytooth
Аз бих му избрала готина мацка да се кефи. Не знам защо, но не ревнувам от такива неща. Дори съм ходила с ММ и компания на стриптиз бар, като ги знам половината стриптизьорки колко са отвратителни ...... Затова по-добре да е готина девойката, да се накефи човека, а не на неговото парти да му е неприятно. Не вярвам че ще направи нещо освен да гледа. Това е лично мое мнение, не искам да се обиди някой  give_rose.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 14, 2013, 08:47:55 »

Али, ще проверя довечера как се казваше това което си взех вчера от аптеката и ще ти пиша ЛС. То същи изсушава кожата, но доколкото знам повечето продукти от този тип в основата си имат спирт, най-вероятно за премахване на омазняването. Като цяло кофти работа. Все пак си предпочитам пъпките, като слушам моята колежка преди сватбата си станала цялата в херпеси, друга пък и излязъл ечемик. Все чудеса.
Ели, Ади, Мая, честно казано на мен ми е забавно, и се надявам да му хареса, но не толкова че и друг път да иска. Все пак си познавам маймунката и знам, че няма да направи няколя глупост, защото  beating
Но пък казах на шефката на момичетата, че искам някоя по прилична и да не остава с по малко дрехи от бельо или там каквото и е работното облекло  nea Най-смешна е реакцията на човека отсреща, като кажа "здравейте искам стриптизьорка за мъжа си" и отсреща  Oh my ... Сигурно ме мислят за  crazy  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #68 -: август 14, 2013, 09:35:12 »

хехе наистина ще има смях да поръчваш птизьорка за мъжа си, ама пък какво една моя приятелка си извика Belly Danecer-ка за гаджето си  crazy

Аз бих те посъветвала да внимаваш какво слагаш върху лицето против пъпките да не направиш някъква алергична реакция от многото продукти, наблегни на естествените неща като хума, розова вода Wink все пак и аз бях пъпчасала цялата преди сватбата но с професионалния грим една точка не си личеше а бях цялата в дребни пъпки от нерви  good
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #69 -: август 14, 2013, 23:17:19 »

Хаха, сигурно е доста странно да поръчваш стриптизьорка за собствения си мъж  funnytooth
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 15, 2013, 08:26:17 »

Имаме си цял клуб стриптизьорки  yahoo Но да ви кажа честно, нещо почна да ме чопли отвътре  blush
Ето затова момичетата не трябва да знаят какво се случва на ергенските партита, за да няма  shok
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 15, 2013, 08:36:17 »

Уф, права си. Но не се притеснявай, той те обича и щом си го познаваш, значи знаеш, че нищо няма да направи. Аз съм ходила с мъже на стриптийз и общо взето само говорят, но нищо не правят girl_wink
А кумът ми като каза, че ще направи нещо като "Последният ергенски запой"? Аз му казах поне да не ми изгубят младоженеца някъде girl_haha Но аз си уредих нещата така - моят ще покани брат ми, сам го поиска с леко подтикване от моя страна girl_wink Така знам, че нищо няма да направи в негово присъствие и съм спокойна. Ако поканиш някой, на когото имаш доверие - брат, приятел, според мен ще бъдеш по-спокойна good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: август 15, 2013, 08:43:03 »

А, ето къде си била! Изпуснала съм ти темата и се чудих къде се изгуби crazy. Хайде, успешна подготовка, всичко да върви по вода, без проблеми и пречки! heart
За пъпките съм сигурна, че ще се махнат до сватбата. Не вярвам да ядеш и "онези" храни, щом си на диета. Има нещо друго, за което ще каже твоят диетолог, дали би могло да е причина. Витамин А е маслоразтворим /както и още други, важни за кожата витамини/, та може при диета, бедна на мазнини да не можеш да усвоиш тези витамини. Може да попиташ и да направите някои промени.
Това със стриптизьорката ми е много симпатично, аз даже съм си мислила да измъдря нещо такова за 60-тия РД на моя мъж. Но ми се върти в главата да се включа и аз - в началото, уж аз съм изненадата /или разочарованието Wink/ и точно, когато всички кажат "язък", да дойде истинската мацка. Ти пък може да се появиш в края, точно към събличането Wink.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 15, 2013, 12:07:43 »

Цвети, какво стана с фризьорката? Щеше да казваш какво е сатанало?
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 19, 2013, 17:52:34 »

Момичета, бях си взела почивка за няколко дни, дано не сте ми писали отсъствие  girl_wink
Отива до ресторанта и до хотела за уточнения и довечера ще дам отчет за всичко по организацията до момента.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines