Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:32:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44382 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 11, 2013, 15:31:13 »

Уауууу, момичетааа, евалата на всички вас, които имат желанието и упоритостта да свалят толкова килограми! god god Аз обратно на вас качвам! По време ма подготовката за сватбата спрях да ходя на фитнес и за около 3 месеца съм с 3-4 кг нагоре sad Обаче май е време да се стегна Wink Цвети, ти как го постигна?
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 11, 2013, 17:33:51 »

Mucka<3, добре дошла в моята темичка. Както стана ясно, роднините са необходимото зло по време на сватбата. Ако на теб са ти проблем само 3-4 кг, съм сигурна че фитнес и няколко кисели млека за вечеря ще се справиш. Аз се обърнах към диетолог и фитнес инструктор. Тя е много готина мадама, която ми изготви режим и тренировки в домашни условия. Заслужаваше си. Още 12 кг и ще съм достигнала целта си.
Еви, благодаря за милите пожелания. Наистина се оказа тежка задача свалянето на килограми, но както и ти каза си заслужава
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #47 -: август 11, 2013, 23:44:16 »

Миличка, както ти писах и на лс, направо нямам грам време за форума. Но ей сегичка взех да прочета как върви всичко с теб - и много се зарадвах , че имаш вече рокляяяя  yahoo Честитооо !!!  heart А за килограмите - писала си -19кг...направо щях да падна пред волята ти , и едно голямо БРАВО! А за негативите покрай сватбата - май тях навсякъде ги има  pardon Не се притеснявай - ще се справите с всичко  give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 12, 2013, 17:09:37 »

hulcy, случайно в събота да си била в Асеновград? А иначе за килограмите се оказа много трудно да си наложиш, че трябва да го направиш.
А иначе днес успях да си направя списък с всичко, което трябва да направя в следващите 20 дни.
1.   Подаръците за гостите
2.   Етикети за бутилки
3.   Бутилки
4.   Обувки мм
5.   Обувки аз
6.   Чанта
7.   Обици и колие
8.   Бельо мм
9.   Бельо аз
10.   Плащане ресторант
11.   Среща фото
12.   Среща видео
13.   Среща украса
14.   Среща DJ
15.   Среща оркестър
16.   Сатенена панделка
17.   Фигурка за тортата
18.   Сладкарница финално уточнение
19.   Фуркети
20.   Пробен грим
21.   Пробна прическа
22.   Welcome letters
23.   Table cards
24.   Разпределение на гостите
25.   Бутониери - допълнителни
26.   Питки
27.   Мед, сол
28.   Балони
29.   Алкохол и безалкохолни
30.   Неща за хапване
31.   Букет
32.   Украса за колата
32.   Късметчета за балоните
34.   Хотела - потвърждение
35.   Потвърждение гостите - да се обадя
36.   Кутия за подаръци
37.   Изследвания
38.   Дискотека - резервация

Стана страшно  Oh my ...

Ако се сещате още нещо, моля напомняйте, че почнах да изпитвам леки притеснения.

Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #49 -: август 12, 2013, 22:46:37 »

Леле, като го видях този списък и аз се притесних, а аз имам да допълвам още много. Но пък са все дребни неща, които не изискват много време и ровене в нета. А какво избрахте да подарявате на гостите?
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 13, 2013, 07:26:35 »

http://album.svatbata.bg/Todor-Cveti-Monevi/bg/photos/249920.html , но тъй като в този вариант не ми хареса, защото ми прилича на паметна плоча, сега е направено по-малко, огънато в долния край и с панделка в цвят бордо. Не става много ясно от обясненията ми, но другата седмица съм отпуска и ще се заема да ги завърша, така че ще мога да кача снимки.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 13, 2013, 09:11:07 »

Цвети, даже ме е страх да прочета списъка ти!
Започнах и аз днес да правя такъв за последните дни.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 13, 2013, 12:26:23 »

Ели, аз днес продължих да го допълвам  crazy Снощи мм, като го видя и  Oh my ... "мисля да отложим сватбата"  lol. Вечерта разказа на приятелите ни, че следващите 25 дни трябва да го отпишат, защото жена му е садист  girl_impossible
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 13, 2013, 12:29:04 »

Ели, аз днес продължих да го допълвам  crazy Снощи мм, като го видя и  Oh my ... "мисля да отложим сватбата"  lol. Вечерта разказа на приятелите ни, че следващите 25 дни трябва да го отпишат, защото жена му е садист  girl_impossible
funnytooth хах и аз така казах - да ме отписват
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 13, 2013, 12:30:44 »

Момичета, имам нужда от спешна помощ. От около 2 седмици започнаха да ми излизат пъпки по лицето, но тази сутрин гледката в огледалото беше покъртителна. Няма място по лицето ми, което да не е червено и подуто  cray Аз дори като тинейджърка не съм имала пъпки, а сега не знам какво ми стана. Изглеждам като в реклама за препарат против акне, само че аз съм от снимката ПРЕДИ  cray
Моля, помагайте. Какво да правя, трябва някак си да се изчистя. cray
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #55 -: август 13, 2013, 13:06:16 »

не се притеснявай проефесионалния грим покрива всичко

бях чела някъде че маска от аспирин помага много

http://www.teenviewsofia.com/article/3540/Napravi-si-maska-protiv-akne-s-aspirin

Пробвай smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 13, 2013, 13:09:19 »

Цветче, ситуацията е много неприятна. Аз от години се боря с гадните пъпки и сега успях чак да закрепя положението за сватбата. Най-важното е да се установи причината за пъпките - стресът е ясен, хранене (за всеки случай спри: шоколад!, сладки работи, прясно мляко и пилешко месо), пий повече вода - може от потенето да ти се запушват пори, може да е на хормонална основа (забелязала ли си някакви промени)
Иначе за овладяване на проблема - сутрин и вечер след като махнеш грима, измиване с гел или друго каквото полвзаш, после с памучен тампон може да минеш лицето с розова вода или сребърна вода (много добра!), мажеш проблемните участъци с някакъв препарат. Ако нямаш отиваш в аптеката разпитваш и си избираш според предпочитания и финансови параметри. Напоследък съм супер доволна от себамед- гел против пъпки, иначе всички марки имат подобни продукти авен, биодерма, ла рош и т.н има една серия акне аут и те стават. накрая слагаш хидратиращ крем - има и такива специални за чуствителна и акнетична кожа. Успех мила!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 13, 2013, 13:16:54 »

Много неприятна ситуация. Аз лично когато ми излезе някоя огромна, първо я измивам с на Гарниер 3 в 1-то, което е с четка. То изключително много изсушава пъпките ( с кожата покрай тях  pardon ) После я намазвам с крем Бочко - да ти кажа, на мен ми действа като пъпкоубиец. Иначе при по-тежки случаи съм използвала един не особено полезен и приятен метод, но той може да ти свали кожата, така че не е препоръчителен често да се прави - сода бикарбонат - действа като ексфолиант, но по-груб. Но аз почти нямам проблеми с пъпки, и като тийнейджър не съм имала, само много рядко. Не е лошо, ако имаш време, да се консултираш с дерматолог.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 13, 2013, 14:02:35 »

Oх, тези пъпки! Кога ли ще излезем от "тинейжджърските" години?!?
За появата на малките мръсници може да са виновни много фактори, за съжаление идват в най-неподходящите моменти. Покрай сватбата и аз се чудих какво да направя, тъй като не посещавам никакви козметици и реших да не рискувам точно за големия ден. Поразрових се и реших да пробвам широката козметика. Много съм доволна от ексфолианта на Гарние, аз си взех с въглен
http://blog.ivis.bg/wp-content/uploads/2013/02/Garnier-Pure-Ac%D1%82ive-Intense-eksfoliant.jpg
Пише за ежедневна употреба, но на мен кожата ми е суха и чувствителна и го ползвам 2 пъти седмично. Аз съм доволна, ако искаш опитай и ти. Маската с аспирина е добра, може да пробваш и с утайка от кафе и мед. Имай в предвид, че те са по-агресивни за суха кожа и не е добре, ако имаш вече възпалени пъпки, може да се раздразнят.
А грима, определено скрива всичко Wink
Успех  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 13, 2013, 18:02:41 »

Ох тия пъпки и на мен са ми проблем sad Откакто започна топлото време и няма отърване. Моите са едни дребни, но всеки ден има по една, която става голяма за стисиане. Миналата седмица си бях направила рана чак. Никога не съм имала такива проблеми sad спрях да слагам каквото и да било на лицето освен крем, почиствам достатъчно, ексфолирах с каге, мацах с хума....
Успокоявам се, че хубавият грим ще прикрие кусурите.

Цвети забравих да те поздравя за свалените кг. Страхотно е! Аз преди години с хранителен режим свалих 22кг. за около година. През последната година качих 8-9кг поради здравословни причини. От 5 седмици съм на 90дневната диета, не стриктно, и съм -4кг и съм доволна от живота Wink усещането е страхотно!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines