Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:17:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44501 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 07, 2013, 08:51:42 »

tsve4e, тегли им една майна на всички. Роднините започват да изкукуригват покрай сватбата и не осъзнават, че само натоварват нас с излишни работи. Който иска да присъства на сватбата ти ще направи всичко възможно да дойде!

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 07, 2013, 08:52:57 »

Винаги има сърдити, аз това разбрах от личен опит pardon Просто не им се връзвай и това е! Още повече че като са от твоята страна можеш да си позволиш да им се поскараш малко, че така се държат beating Още повече на брат ти

На мойто мило брат му е такова лекенце с извинение, че ми бръкна в здравето и го оправих! Аз му казвам "Ще трябва ти да возиш майка си и баба си" и той ми вика "Ееее, верно ли?" и аз "Ми да, твои майка и баба са" и той "Е не могат ли такси да си хванат, таксита има колкото искаш" ?!?  beating Сега ми е смешно като се сетя, ама го направих на 2 стотинки! Така че поскарай се и всичко ще тръгне  girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 07, 2013, 09:35:24 »

О, аз накрая сигурно и ще пришляпкам някой  battle. Добре че сте вие и мм да ме успокоявате.
Сега ми звънна баба, че са облекли татко  DANCE Явно всички са готови без булката  blush
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 07, 2013, 09:37:47 »

О, аз накрая сигурно и ще пришляпкам някой  battle. Добре че сте вие и мм да ме успокоявате.
Сега ми звънна баба, че са облекли татко  DANCE Явно всички са готови без булката  blush

спокойно! имаш време smile. Писах ти в темата за как протича сватбата относно това, че започвате в 16ч. и какво да правите ...
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 07, 2013, 19:04:54 »

Оооо, ама то оставало само месец  tease Ще взема да се активизирам и да започна да си правя списък със задачи  girl_impossible Да се похваля, след днешното теглене кантара показа -19 кг yahoo Още малко и ще достигна целта  yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 08, 2013, 08:20:50 »

Оооо, ама то оставало само месец  tease Ще взема да се активизирам и да започна да си правя списък със задачи  girl_impossible Да се похваля, след днешното теглене кантара показа -19 кг yahoo Още малко и ще достигна целта  yahoo
Бравооо Bravo Как успя? Аз съм само -10-тина
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 08, 2013, 08:33:24 »

Adi, признавам си няма такъв зор  angry Много лесно се качват, но свалянето си е голяма мъка. Реших да променя начина си на хранене и да започна да спортувам редовно. С храненето нямам проблеми, но спорта въобще не ми е на сърце. Все пак булчинската рокля се оказа голям стимул  girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 08, 2013, 08:35:56 »

Вчера започнах да си правя списък с нещата, които трябва да свърша и се зачудих, за прическата със сигурност ще ходя на пробна, но трябва ли да ходя и на пробен грим? От една страна ми се иска да се видя професионално гримирана, но от друга има ли смисъл да го правя, след като имам идея какво искам и мисля, че Вили ще се справи.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 08, 2013, 08:54:31 »

Вчера започнах да си правя списък с нещата, които трябва да свърша и се зачудих, за прическата със сигурност ще ходя на пробна, но трябва ли да ходя и на пробен грим? От една страна ми се иска да се видя професионално гримирана, но от друга има ли смисъл да го правя, след като имам идея какво искам и мисля, че Вили ще се справи.
Мила, според мен от пробен грим няма смисъл, поне аз няма да правя, и пробна прическа няма да правя, напълно съм се доверила на професионалистите  girl_wink
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 08, 2013, 09:46:39 »

Stasi за прическата мисля да си доставя това удоволствие, все пак може да облека някое рокле и мм да ме заведе някъде, но за гримът и на мен ми е излишно, но пък гримьорката искала да ми види кожата и да ми обясни какво да направя и как да се погрижа за нея, за да може с сватбения ден да е чиста и лесна за работа.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 08, 2013, 12:08:42 »

Аз направих пробен грим и има смисъл според мен, защото аз исках лилаво и сребърно, така си бях решила, но като ми го направи и нещо не ми се върна с целия интериор - рокля, бижута и т.н. В крайна сметка ми направи бяло и златно и седи супер и много ми харесва и се връзва с всичко. Но, ти си решаваш и ти си преценяваш дали ще ти е нужно pardon
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 10, 2013, 13:44:07 »

Момичета , булката си има рокля  yahoo yahoo yahoo Приказна е! В момента в който я облякох, без дори да съм стигнала до огледалото заех, че е тя Girl_hide .
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 10, 2013, 21:12:18 »

Бравоооо Bravo Да ти е честитаа give_rose yahoo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 11, 2013, 11:56:00 »

Честита темичка и честита рокличка Цвети! Историята ти ме развълнува много smile Подобен тормоз и аз съм преживяла, но доста преди да срещна моето злато! Както и да е....важното е че имаш "най-красивия мъж на света" Wink
Що се отнася до роднините и липсата на конкретен отговор от тяхна страна - това е побъркващо и неизбежно!!! Май всички до една имаме този проблем  sad Не мога да си обясня защо само родата го правят...приятелите ни казват директно, а родата мълчи!!! И аз като теб май ще ги напляскам Wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #44 -: август 11, 2013, 15:26:44 »

Честита рокля и от мен! Да изживееш едни от най-хубавите си моменти, облечена в нея! Поздравления и за свалените килограми! Разбирам те напълно, аз също съм се взела в ръце и вече съм 18кг надолу. Не е лесно, но пък си заслужава. Успех с подготовката!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines