Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:18:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsve4e 07.09.2013  (Прочетена 44534 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 01, 2013, 16:48:26 »

Цвети, звучи чудесно, със сигурност ще го запомниш за цял живот yahoo
Твоята торта е добре, мен ме накараха да захапя..члена  blum А точилката...на моята пише "За хармоничен семеен живот" girl_wink Така че, не се уточнява дали е за свекървата или за някой друг girl_wink Да внимават с новите ни точилки, да не започнат да играят biggrin
И на теб успешна седмица на подготовка  give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 01, 2013, 17:08:11 »

О Ади, и аз го хапех цяла вечер  blush сламките на всички ни бяха с накрайник тип достойнство  blush
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 01, 2013, 17:14:34 »

Вие точилки, пък аз метка  funnytooth

Браво Цвети и твоето парти е било запомнящо се  Bravo
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 03, 2013, 10:09:58 »

Момичета, да дам отчет до момента. Взехме роклята, няма такава прелест  Girl_hide Купихме букет и перлено колие. Останаха само довършителните неща и сме готови. Можете ли да ми кажете къде в Пловдив да намеря матиращи кърпички? Ходих в Lilly и DM, но нямаше. Днес трябва да намеря! От два дни звъня на гримьорката и ми дава че е изключен телефона. Леко започвам да се притеснявам. Засега ще изчакам, но ако и утре не се свържа с нея, ще отида до салона да проверя.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 03, 2013, 14:50:19 »

Цветченче, вярвам, че всичко ще е наред с гримьорката, но задължително провери в салона ако не ти вдига още...Не оставяй на довери и това, ч еимате уговорка, че всичко се случва...
Ех, нямам търпение да видя роклята ти smile

още малко остана...Успех с всичко оставащо smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 05, 2013, 21:51:38 »

Момичета, да дам отчет до момента. Взехме роклята, няма такава прелест  Girl_hide Купихме букет и перлено колие. Останаха само довършителните неща и сме готови. Можете ли да ми кажете къде в Пловдив да намеря матиращи кърпички? Ходих в Lilly и DM, но нямаше. Днес трябва да намеря! От два дни звъня на гримьорката и ми дава че е изключен телефона. Леко започвам да се притеснявам. Засега ще изчакам, но ако и утре не се свържа с нея, ще отида до салона да проверя.

мила, при коя гримиорка си?
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 05, 2013, 23:43:19 »

М, много ме сърби дa покaжa роклятa, но ще устискaм още ден. Стaс, Гримът ще ми прaви Вили Вълковa от Инглот. Вчерa ходих до сaлонa и се окaзa че имa проблем с телефонa. Уточнихме всичко, дaже кърпички ще си купя от нея.  Зa съжaление с мм от вчерa смес грип нa легло, дaно се стеггнем доутре.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #112 -: септември 06, 2013, 12:54:49 »

Ах миличката - аз тамън писах в моята тема за якия грип , който ме хвана след първата сватба. Внимавайте многоо smile Останаха броени часове до големия ден  heart Много искам да се видим - аз съм вече на линия smile След като мине сватбата ви и медения месец да пийнем кафенце и да ми разкажеш на живооо всичко  yahoo Пожелавам ти една прекрасна сватба утре (нямам и съмнение ,че ще е такава Wink ). Поздрави на Ники Попов Wink Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #113 -: септември 06, 2013, 15:30:27 »

И двамата ще се стегнете утре и ще забравите за грипа, сигурна съм. Натъпчете се с витамини и за всеки случай да имате лекарства за сваляне на температура. Ще имате прекрасна сватба good
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #114 -: септември 06, 2013, 18:43:31 »

Ааа чак сега се сетих - Цвети, аз още преди първата сватба бях леко грипава и тогава успях да "потуша" това състояние с нурофен стоп колд (бях го писала май в моята тема). При мен подейства много добре  good
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #115 -: септември 07, 2013, 08:41:43 »

tsve4e, дано сте се оправили с младоженеца и да не позволите на физическо неразположение да ви разваля настроението, но както казва svekarva - вълнението и адреналинът са толкова силни, че ще забравите за болестта дори и да не си е отишла! Бъдете щастливи!  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #116 -: септември 07, 2013, 09:18:30 »

Честита Сватба tsve4e дано наистина да сте се оправили и да сте на макс днес! Весело изкраване! weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 07, 2013, 09:22:34 »

Честита сватба!  weddingday Бъдете много щастливи!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 07, 2013, 10:07:54 »

Честитоооооооооооооо!!!! weddingday Много щастие и усмивки ви пожелавам на днешния ден!!!!!!Дълъг и щастлив семеен живот мила! give_rose give_rose give_rose give_rose @}->--И да не ни забравиш чакаме разказа
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #119 -: септември 07, 2013, 11:25:26 »

Цвети, честита сватба и от мен! Желая ви много щастие, да се разбирате с поглед и никога да не преставате да се обичате и уважавате! Наздраве!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines