Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maya_the_bee - 07.09.2013 г.  (Прочетена 28365 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 21, 2013, 12:39:14 »

Мале, Майче, много съжалявам за кума ти cray При това положение той ли ще ви е кум?

Иначе браво за свършената работа Bravo Много си отметнала. За Слав, много го хвалят във форума, но все пак прочети темичката на milenuity, че нещо не се беше представил добре. Но аз мисля, че ти ще си си хубава и без неговата намеса  angel

За партито и аз така - чакам да дойде, щяло да бъде грандиозно danceg "Последният ергенски запой" в женски вариант
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 21, 2013, 13:15:49 »

Тъкмо я изчетох темата на Миленити, защото Слав и на мен ми разказа случката. Не знам до колко беше искрен, но наистина съжаляваше и все обяснява, че знае колко е важен този ден за нас. Аз съм си оставила доста време, дори и да закъснее. За всеки случай се разбрахме да му се обадя предния ден за последна проверка на детайлите  pardon
От всичко, което чета за изминалите сватби е наистина важно каквото и да се обърква и скапе, да не истерясваме. Това е най-важният ни ден, вложили сме мечтите си и часове работа, но в крайна сметка важното е да сме щастливи, а това няма как да стане, ако се ядосваме за детайлите, които само ние си знаем.
Към момента кумът ни е казал, че остава той, но ние сме му дали време да види как ще е следващите седмици, имаме вариант за бърза реакция, но дори да е друг той винаги ще си ни е почетен кум. Хубавото и лошото вървят заедно в живота  sad
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 21, 2013, 13:39:07 »

Абсолютно права си! Аз даже мисля да посъветвам един съвет на shantall и да пийна валерианче преди сватбата, за да не истерясвам излишно, каквато съм паника, и да съм спокойна.

За съжаление и за другото си права. Едва ли ще му е до сватби на човека, но откъде да знаеш, може и да се разсее така.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 29, 2013, 14:17:00 »

Малее не съм писала цяла седмица  crazy. От време на време проверявам какво се случва със другите седмо септемврийки. Имам чувството, че някой ми краде времето. Миналата седмица се видях със 100 човека и имах време да понаправя това онова.
Взехме си халките - влюбена съм в тях  heart по -хубави са от колкото си ги представях, а на всичкото отгоре ни взеха и 100 лв. по малко  tease. В петък ще наснимам всички готови неща и ще ги кача в албума.
Готова съм вече с възглавничката на халките, кошницата, късметчетата, книгата и кутията - всичко е мое дело  smile
Изпратих за печат табелките за масите и етикетите за подаръците, които ще служат за тейбълки.
Утре ще купим алкохола. най-после реших сагата с цветята за ресторанта. Поръчах ги от една борса и излизат доста евтино. В понеделник ми дойде воала - е китайчетата нямат равни, за 15 лв е и е супер, мека органза поръбен със сатен  heart
Днес си купих супер секси тясна черна пола   Makeup за моминското ми парти, което ще е в събота. ММ ще празнува последните си ергенски дни в петък.

Остава:
- купя шампанското, за да го украся със чашите
- да опаковам подаръчетата + да нарежа етикетите към тях
- да направя табелките за масата - ще са с триъгълна форма
- да донаправя цветята за церемонията
- да направя финалните разпределения на масите
- указателни табели и табелките за апартамента за вземането
- да подготвя приемо-предавателния протокол + чекова книжка на ММ (на който му е интересно може да разкажа)
- да поръчаме сладки за уелкъм дринка

Май са ми останали малко неща, ще имаме щастлива и спокойна булка  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 29, 2013, 15:15:46 »

Бравооо Bravo Доста неща сте свършили наистина, а тези които остават са бърза работа, така че се наслади на спокойствието в последните си дни give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 30, 2013, 13:09:38 »

Хайде не остана, може да се засечем тричките някъде из София с тия момински партите  girl_wink
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 30, 2013, 16:00:21 »

Ще е много готино да се видим наистина  yahoo
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #67 -: септември 07, 2013, 08:45:14 »

Незабравима и весела Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 07, 2013, 09:22:17 »

Честита сватба!  weddingday Бъдете много щастливи!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 07, 2013, 10:13:29 »

Мила пчеличке, ЧЕСТИТО вече сте господин и госпожа!ПОжелавам ви цял живот да се обичате и уважавате и усмивките да не слизат от лицата ви както на този ден!
Весело
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #70 -: септември 07, 2013, 11:28:23 »

Честито и на теб, пчеличке! Желая ви много щастие, усмивки и само положителни емоции! Наздраве!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #71 -: септември 07, 2013, 20:17:46 »

Честита сватба пчеличката Мая smile Пожелавам ви всичко най - хубаво  heart
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 08, 2013, 13:53:38 »

Честито! Пожелавам ви много любов и разбирателство!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #73 -: септември 09, 2013, 08:13:58 »

Честито weddingday
Бъдете много щастливи ,винаги влюбени иии... очакваме разказ за големия ден blum
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 09, 2013, 08:27:54 »

Честито и от мен! Бъдете винаги влюбени  twohearts
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines