Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:53:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maya_the_bee - 07.09.2013 г.  (Прочетена 28352 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 14, 2013, 08:47:37 »

И твоята торта не невероятна!
Сега гледах и тази на Ади, останаха ми очите и в двете торти. Аз май сериозно трябва да разгледам какво точно искам  blush
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 14, 2013, 08:50:55 »

Разкошна е Майче Girl_hide Браво!
Аз дори не знам как да поствам снимка заедно с текста blush
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 14, 2013, 09:00:19 »

Майче, тортата е наистина много хубава. А за снимките, мисля че някъде в албума имаше обяснение как да се намалят. Аз моите предварително ги намалявам в Picture Manager.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 14, 2013, 15:31:26 »

Момичета днес ходихме за медицинските, взеха ни кръв утре ще излезнат резултатите, но аз трябва да мина и през гинеколог, за печат. Тъй като е от днес за утре ще трябва да отида просто някъде - имате ли представа дали в бившата Тина Киркова (сега Св. София) приемат без час. В майчин дом може да отидеш на място като си на зор и някой те преглежда, но не искам да ходя повече там, след като миналата година един идиот ми наговори такива глупости, че не мога да имам деца, без дори изследвания да ми е пуснал, както и да е. Тина Киркова ми е удобна и ще се радвам, ако някой ми каже. Благодаря предварително!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 14, 2013, 15:52:50 »

Майче, нямам представа за Тина Киркова, обаче ако попиташ и има свободен, не би трябвало да ти откажат pardon А можеш ли да ми обясниш процедурата за медицинските, че не ми е ясно през къде трябва да минаваме и какво да правим? blush Сори за  Offtopic
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 14, 2013, 16:03:37 »

Ади, трябва от накоя книжарница да си вземете бланки (2) за медицинско за сключване на брак. После отивате или в някоя болница/поликлиника или при личния лекар и той ви казва при кои лекари трябва да се вземат печатите - кожен (на него му трябват резултатите от кръвните изследвания - СПИН и Васерман), за жените от гинеколог, моя лекар каза, че той ще сложи печата за вътрешни болести и още нещо. За кръвните изследвания днес ни взеха 55 лв. Утре за всичките лекари поне още 20-30 лева ще е без гинеколога, който не знам колко ще е, като се има предвид, че може и той да иска нещо - цитонамазка или микробиология, знам ли. Та така накрая лекаря ти заверява медицинското. Моя ЛЛ ще ги направи и за двамата.
Съвет, ако не си знаеш кръвната група може да си я пуснеш. Ако си отрицателен резус фактор е важно да се знае кръвната група и на мъжа ти - това е за бъдещите бебчета. Аз понеже имам страх от игли и избягвам да давам излишно кръв, та може да се съчетаят.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 14, 2013, 16:11:25 »

Много ти благодаря, златна си!  give_rose

Аз си я знам моята група и е положителна, за което най-искрено благодаря на мама и тате girl_haha
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 15, 2013, 15:36:47 »

момичета, аз за нашите медицински дадох 20лв общо, само кръвните направихме за всичко друго личната сложи печатите.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 16, 2013, 09:58:00 »

Направо не ми се говори за тези медицински - излезнаха златни. 55 лева за кръвни, 30 лв. за гинеколог и 30 лв. за самите медицински от личния  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #54 -: август 16, 2013, 10:07:27 »

 Offtopic adi4ko ние ги правихме в Санус, в “Столичен дом за радостни обреди” на Пиротска там където се запзва час за залата, всичко струваше 40 лева общо и за двамата и не ти трябват никъкви бланки, обстановката е мега соц  angry ама пък завършваш всичко на едно място за половин час. работат от 09:00 сутринта, много по-удобно е от това да ходиш да търсиш печати да ти сложат
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 16, 2013, 10:20:26 »

Супер, мерси Мариолче give_rose Много по-удобно изглежда
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 16, 2013, 10:26:42 »

Последните дни направо се прибирам като парцал от обикаляне, толкова уморена се чуствам, а всяка нощ сънувам разни глупости по сватбата. Мисля да си дам 1 ден отпуска  smile
Вчера ходихме на дегустация, видях се с мацките от агенцията да уточняваме украсата, взех медицинските, докупих всички материали за кошници и подаръци и така. ММ заминава за една седмица и ще имам време на спокойствие да си майсторя.
Отначало си мислех, че супер лесно ще се организира сватбата, че има 5 неща и готово. Не знам от къде се събира толкова много работа  crazy.
И накрая нещо приятно онзи ден с мама купихме обзавеждане за новата ни спалня, подарък от тях. Така че след сватбата ще си имаме и нова спалня  danceg danceg yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 16, 2013, 10:38:07 »

Майче, разбирам те чудесно. И аз съм като парцал всяка вечер от обикаляне, а на всичкото отгоре и в работата съм сама sad И аз сънувам някакви гадории от типа "100 начина да се развали една сватба" biggrin Отдавам това на психическото изтощение и сватбената треска. Просто си ни трябва почивка pardon

Браво много неща си свършила Bravo Честита спалня, да си я ползвате със здраве и да направите много деца на нея  blum

П.С. Ние вчера между другото счупихме нашата blush Търсим кой да ни подари една за сватбен подарък  girl_haha
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 21, 2013, 12:24:00 »

Аз се затрих по трасето на сватбената организация, но се завръщам за отчета си. Напоследък настроението ми хич не е радостно след като получих две неприятни новини. Майката на кума ни почина и ситуацията е много неприятна, страшно ни е мъчно за него и момента, в който е  cray
Една от най-близките ми приятелки няма да може да дойде на сватбата, заради семейни неразбории.
Почнах да правя късметчетата за хвърляне, готова е възглавничката за халките, още малко имам работа по кошничката и книгата за пожелания. Купих си кринолин за роклята и най-после не ми се мотае в краката. ММ замина, а аз карам градска отпуска, всяка вечер се виждам с близки приятелки. Готвят ми някакво грандиозно моминско парти, след което не било сигурно дали ще се омъжа  tease pardon
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 21, 2013, 12:29:57 »

Ох забравих най-важното, видях се със Слав за грима и прическата. Само бъбрихме 1 час, не сме провили пробна. Много е готин и му имам доверие, че ще направи една красива булка  Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines