Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:34:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maya_the_bee - 07.09.2013 г.  (Прочетена 28353 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« -: август 02, 2013, 11:37:06 »

Пчеличке, да не те изпуснем от седмосептемврийските теми   blum И на теб пожелавам много красиви емоции покрай подготовката и още повече на ГОЛЕМИЯТ ден! Обичайте се много и бъдете щастливи Girl_hide
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 02, 2013, 11:53:43 »

Честита темичка!
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 02, 2013, 11:59:12 »

Леле Ади, направо ми се насълзиха очите. Страхно мило  give_rose Благодаря ти!

Повечето момичета тук си пишете от месеци, а аз бях от тези, които четат повече. Имам чуството, че познавам задочно повечето от момичетата във форума  smile
Вълнувам се за всички прекрасни бъдещи булки, колкото и за себе си.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 02, 2013, 12:04:46 »

Честита темичка  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 02, 2013, 12:12:33 »

Явно днес е ден за нови теми smile Честито и на теб:) Аз много харесвам ника ти, както и много от идеите ти smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 02, 2013, 12:49:39 »

Моля  give_rose Аз съм ти чела постове и също ми харесват идеите ти biggrin

Чакам да разказваш как върви подготовката Girl_hide
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #6 -: август 02, 2013, 12:53:06 »

Честита темичка и от мен! give_rose Лека оставаща подготовка и една прекрасна сватба на финала girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: август 02, 2013, 13:07:15 »

Честита темичка! Пожелавам ти да я напълниш скоро скоро! smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2013, 13:30:32 »

Добре дошли на всички в темичката ми  smile По принцип не съм много добра с писането и затова не съм толкова активна във форума.

Малко предистория как се стигна до тук.
Винаги съм била много импулсивна личност и връзките ми са били пламенни, влюбвала съм се от първа среща и по същития пламенен начин съм приключвала отношенията си. Докато не намерих половинката си - той е мъжът, от който всъщност винаги съм имала нужда до себе си. Той ме балансира, направи ме спокойна и щастлива, с него наистина искам да бъда завинаги.
Преди около 5 години работех в една фирма, която беше ангажирана с различни дейности около спортно първенство. Главният шеф на организацията много държеше да ме запознае със сина си - симпатичен младеж, с когото по-късно излизахме на по кафенце и с другите колеги. И аз и той тогава имахме други връзки. Първенството мина и замина, дойде следващото една година по-късно. На мен вече ми предложиха да работя за тях, малко след като бях напуснала предишната си работа. Скоро бях приключила и болезнена връзка. Покрай новото първенство прекарвахме много време задно с бъдещия ММ. Той е доста приказлив и успя да научи много неща за мен. След една работна вечеря, а по-късно и 1-2 питиета започнаха нашите отношения. Отначало нещата бяха уж несериозни и трябваше да се крием, заради баща му. Времето минаваше и ние се разбирахме все повече, напасвахме и влюбвахме, докато не дойде момента той да замине за 1 месец. За този месец любов по интернет, връзката ни стана истинска. Баща му разбра за нас половин година по-късно, а колегите повече от година. Бяхме добри в криенето  :Р Страшно е неприятна мисълта, че хората ще си шушукат, че еди кой си е на работа, защото е със сина на шефа (ММ не работи на същото място, но често помага и всички го познават). Слава Богу докато хората научат аз вече си бях изградила имидж и се бях доказала в работата си. Малко след първата ни годишнина заживяхме заедно, а после си взехме прекрасен котарак. Стана доста дълго. Надявам се не съм ви отегчила  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2013, 13:58:21 »

Давай, стана ми интересно, много хубаво разказваш Girl_hide
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 03, 2013, 10:22:48 »

Честита тема и от мен  give_rose Интересна история  Wink Продължавай да чуем за предложението  yahoo
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #11 -: август 03, 2013, 21:48:47 »

Честита тема и от мен maya_the_bee  Bravo Много сладка история си имате smile Ще следя с интерес темата ти  girl_wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #12 -: август 04, 2013, 18:41:25 »

Хайде, дойде и твоят ред. Обичам момента, в който за пръв път попадам в нечия темичка. С нетърпение чета  историите на момичетата, коя от коя по-интересна. Пчеличке, чакаме продължението, сподели как минава подготовката, какво те вълнува.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 05, 2013, 14:28:10 »

Имах интензивен уикенд, с кумата ходихме за материали за украса в Джъмбо, но ударихме на камък, но пък взехме други неща - една кутия за паричките (според родителското тяло била малка) и едни скицници, които ще се превърнат в книга за гости. Имахме и вечеря на двете семейства за уточняване на детайли по сватбата. Като повечето момичета тук и аз си имам ядове с някои от роднините, в моя случай е свекърът. Имам златна свекърва, но свекърът е като за две свекърви. Ни се води, ни се кара и все си прави неговото  tease. Ако има човек, който може да ми съсипе настроението в деня на сватбата това ще е той  cray Въпреки, че съм зодия телец и издържам какво ли не, той отдавна ме е извадил от зоната на търпимост.
Поръчахме си и халките и след 20 дни ще са готови.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 05, 2013, 14:44:20 »

Майче, махни го този свекър, не го слушай изобщо и особено на сватбата не му се впечатлявай beating На всички тези, които ми скъсаха нервте до момента им казах, че ще им скъся животите по-късно, не ме интересува кой на кого какъв е! И няма да подхождам с уважение към никой, само защото са роднини, те не подходиха с уважение към мен и моята сватба beating
И ние поръчахме халките в събота, нашите за две седмици казаха, че ще са готови  Bravo Вие ще ги гравирате ли отвътре? На нас ни е безплатно гравирането, но се чудим какво да пише huhhuh.gif pardon
« Последна редакция: август 05, 2013, 14:49:57 от adi4ko » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines