Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:04:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maya_the_bee - 07.09.2013 г.  (Прочетена 28546 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« -: август 02, 2013, 11:37:06 »

Пчеличке, да не те изпуснем от седмосептемврийските теми   blum И на теб пожелавам много красиви емоции покрай подготовката и още повече на ГОЛЕМИЯТ ден! Обичайте се много и бъдете щастливи Girl_hide
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 02, 2013, 11:53:43 »

Честита темичка!
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 02, 2013, 11:59:12 »

Леле Ади, направо ми се насълзиха очите. Страхно мило  give_rose Благодаря ти!

Повечето момичета тук си пишете от месеци, а аз бях от тези, които четат повече. Имам чуството, че познавам задочно повечето от момичетата във форума  smile
Вълнувам се за всички прекрасни бъдещи булки, колкото и за себе си.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 02, 2013, 12:04:46 »

Честита темичка  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 02, 2013, 12:12:33 »

Явно днес е ден за нови теми smile Честито и на теб:) Аз много харесвам ника ти, както и много от идеите ти smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 02, 2013, 12:49:39 »

Моля  give_rose Аз съм ти чела постове и също ми харесват идеите ти biggrin

Чакам да разказваш как върви подготовката Girl_hide
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #6 -: август 02, 2013, 12:53:06 »

Честита темичка и от мен! give_rose Лека оставаща подготовка и една прекрасна сватба на финала girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: август 02, 2013, 13:07:15 »

Честита темичка! Пожелавам ти да я напълниш скоро скоро! smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2013, 13:30:32 »

Добре дошли на всички в темичката ми  smile По принцип не съм много добра с писането и затова не съм толкова активна във форума.

Малко предистория как се стигна до тук.
Винаги съм била много импулсивна личност и връзките ми са били пламенни, влюбвала съм се от първа среща и по същития пламенен начин съм приключвала отношенията си. Докато не намерих половинката си - той е мъжът, от който всъщност винаги съм имала нужда до себе си. Той ме балансира, направи ме спокойна и щастлива, с него наистина искам да бъда завинаги.
Преди около 5 години работех в една фирма, която беше ангажирана с различни дейности около спортно първенство. Главният шеф на организацията много държеше да ме запознае със сина си - симпатичен младеж, с когото по-късно излизахме на по кафенце и с другите колеги. И аз и той тогава имахме други връзки. Първенството мина и замина, дойде следващото една година по-късно. На мен вече ми предложиха да работя за тях, малко след като бях напуснала предишната си работа. Скоро бях приключила и болезнена връзка. Покрай новото първенство прекарвахме много време задно с бъдещия ММ. Той е доста приказлив и успя да научи много неща за мен. След една работна вечеря, а по-късно и 1-2 питиета започнаха нашите отношения. Отначало нещата бяха уж несериозни и трябваше да се крием, заради баща му. Времето минаваше и ние се разбирахме все повече, напасвахме и влюбвахме, докато не дойде момента той да замине за 1 месец. За този месец любов по интернет, връзката ни стана истинска. Баща му разбра за нас половин година по-късно, а колегите повече от година. Бяхме добри в криенето  :Р Страшно е неприятна мисълта, че хората ще си шушукат, че еди кой си е на работа, защото е със сина на шефа (ММ не работи на същото място, но често помага и всички го познават). Слава Богу докато хората научат аз вече си бях изградила имидж и се бях доказала в работата си. Малко след първата ни годишнина заживяхме заедно, а после си взехме прекрасен котарак. Стана доста дълго. Надявам се не съм ви отегчила  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2013, 13:58:21 »

Давай, стана ми интересно, много хубаво разказваш Girl_hide
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 03, 2013, 10:22:48 »

Честита тема и от мен  give_rose Интересна история  Wink Продължавай да чуем за предложението  yahoo
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #11 -: август 03, 2013, 21:48:47 »

Честита тема и от мен maya_the_bee  Bravo Много сладка история си имате smile Ще следя с интерес темата ти  girl_wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #12 -: август 04, 2013, 18:41:25 »

Хайде, дойде и твоят ред. Обичам момента, в който за пръв път попадам в нечия темичка. С нетърпение чета  историите на момичетата, коя от коя по-интересна. Пчеличке, чакаме продължението, сподели как минава подготовката, какво те вълнува.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 05, 2013, 14:28:10 »

Имах интензивен уикенд, с кумата ходихме за материали за украса в Джъмбо, но ударихме на камък, но пък взехме други неща - една кутия за паричките (според родителското тяло била малка) и едни скицници, които ще се превърнат в книга за гости. Имахме и вечеря на двете семейства за уточняване на детайли по сватбата. Като повечето момичета тук и аз си имам ядове с някои от роднините, в моя случай е свекърът. Имам златна свекърва, но свекърът е като за две свекърви. Ни се води, ни се кара и все си прави неговото  tease. Ако има човек, който може да ми съсипе настроението в деня на сватбата това ще е той  cray Въпреки, че съм зодия телец и издържам какво ли не, той отдавна ме е извадил от зоната на търпимост.
Поръчахме си и халките и след 20 дни ще са готови.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 05, 2013, 14:44:20 »

Майче, махни го този свекър, не го слушай изобщо и особено на сватбата не му се впечатлявай beating На всички тези, които ми скъсаха нервте до момента им казах, че ще им скъся животите по-късно, не ме интересува кой на кого какъв е! И няма да подхождам с уважение към никой, само защото са роднини, те не подходиха с уважение към мен и моята сватба beating
И ние поръчахме халките в събота, нашите за две седмици казаха, че ще са готови  Bravo Вие ще ги гравирате ли отвътре? На нас ни е безплатно гравирането, но се чудим какво да пише huhhuh.gif pardon
« Последна редакция: август 05, 2013, 14:49:57 от adi4ko » Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 05, 2013, 15:20:32 »

Както писах в историята как започна връзката ни, свекърът ми е и шеф. Може би, ако ми беше само шеф или само свекър нямаше да има такива проблеми, но.... Аз познавам от по-дълго свекър си, от колкото ММ. Виждам го от понеделник до петък и като отидем на гости при тях през уикенда например пак. Той си пада малко работохолик. Няма вечер, няма събота и неделя - може да ти се обади за какво ли не, въпреки, че изключително рядко е нещо спешно. Той не се усеща, че тормози хората около себе си. Малко ме е яд и на бъдещия ми мъж, че никога не смее да каже каквото и да било на баща си. Оставя ме сама да се оправям. Преди няколко месеца направо се бяхме изпокарали със свекъра и двамата бяхме обидени на другия. Той не може да разбере, че това е моят ден, аз съм най-важната. Той си е направил неговата сватба както си иска, да остави моята намира  diablo
За халките - и при нас безплатно ще ги гравират - на моята ще пише Христо 07.09.2013, а на неговата Мая 07.09.2013
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 05, 2013, 15:42:50 »

Той не може да разбере, че това е моят ден, аз съм най-важната. Той си е направил неговата сватба както си иска, да остави моята намира  diablo
За халките - и при нас безплатно ще ги гравират - на моята ще пише Христо 07.09.2013, а на неговата Мая 07.09.2013
И на теб не ти е лесно sad
А между другото и ние така обмисляхме с имената и датата good ама се чудя аз дали да не измисля някаква фраза друга
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 05, 2013, 16:05:51 »

Гледам да се успокоявам с разни неща около сматбата, които са ми приятни, например хартиените цветя за изнесената церемония- трябва да ги снимам за албума. В този ред на мисли трябва да докладвам до къде сме ние с подготовката, но по-късно.

За предложението...
Още през първата година на връзката ни с ММ ясно заявих, че аз търся сериозен мъж, с когото да създам семейство,защото от последните поне 5-6 години страшно много искам дете. Реших, че това е редно да се знае ясно, тъй като той е 2 години по-малък от мен и трябваше да го има предвид, ако иска да продължава с мен. Бях преживяла вече 2 дълги връзки и нямах намерение да затрия още няколко години с някого без сериозни намерения. И така времето минава говори се от време на време за брак и дете но все е за година-две напред. Между коледа и нова година 2012, аз пак повдигам въпроса дали ще правим нещо (бяхме говорили за пролетта на 2013та) и общо взето конкретен отговор не получих, а само овъртания. Ядосах се страшно много, скапа ми се и празнично настроение и всичко. Бях си сложила срок, че ако не ми предложи до рождения ми ден (май месец), няма повече да чакам обещания за "по-нататък". И така 03.01.2013 аз съм изкарала вече една седмица в криво настроение и той ми казва хайде да хапнем навън. Отидохме в един от моловете, първо ми купи дантелено бельо и после на вечеря. Аз усетих, че има нещо, но мислих, че ще иска нещо друго. ММ е опериран от всякаква форма на романтика и да говори за чувствата си е нещо ужасно трудно. Та милия започва да говори, че бил мислил много по въпроса и решил, че му е време да се ожени и т.н.... Аз в този момент седя, гледам го и ми виси чейнето. Изслушах го, за да повярвам какво ми говори и че не се шегува. След това изведнъж ме връхлетя вълната на вълнението и щастието. И така ми бе съобщено, че ще се женим, след като вече го е обсъдил с родителите си. Пръстенът дойде няколко месеца по-късно, аз си го избрах и ми бе поднесен също толкова "романтично" колкото и предложението. Историята ще си я спестя, само ще кажа, че вече ме избива на смях като се сетя, но тогава ми идеше да го убия - преобличах и със смъкнати дънки на глезените и по долни гащи и приех пръстена  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #18 -: август 05, 2013, 21:25:14 »

Майче, много добре си разказваш, не биваше толкова да си мълчиш досега smile

Колкото до свекъра, имаме един такъв и в нашето семейство, и това никога няма да се промени. Просто свикваш и спираш да се тормозиш, а и най-важно е с ММ да сте в тези хармонични отношения, не с цялата рода Wink

Пожелавам ти спокойни последни дни като госпожица и горе главата  girl_wink

Разкажи сега за приготовленията - рокля, грим, прическа, торта...все слабости на всички булчета тук! smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #19 -: август 05, 2013, 21:40:24 »

maya_the_bee, не се тормози заради свекъра. Гледай да се изтърпите до сватбата, а след нея - според мен нещата ще стоят по друг начин. Няма да му позволите да ви се меси. Не само ти, но и твоя човек Wink Разсмя ме с твоя разказ за предложението - голяма сладурана си smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #20 -: август 05, 2013, 23:42:20 »

Мая, ако твоят човек е толкова неромантичен, колкото го описваш, представяш ли си колко трудно му е било на него да ти направи предложение, още повече, че е знаел ти колко много искаш да се ожените. Убедена съм, че няколко пъти се е препотил и предната вечер не е спал. Важното е, че след месец ще си госпожа smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 06, 2013, 08:43:41 »

О, Майче, въобще не е толкова неромантично Girl_hide Поне на вечеря те е извел pardon Моят е толкова неромантичен и той, даже се учудих как така намери куража и въобще се сети да си го направи по традиционния начин и на колене да падне. Ама иначе едно цвете не се сеща да ми купи на празници - вика ми "Ама за какво, това е грешна инвестиция, нали ще увехне до утре" crazy Предпочита нещо друго да ми купи, вместо цвете. Ама аз не мога да обясня, че съм жена и обичам цветя pardon
М/у другото и моя е една година по-малък от мене, така че те разбирам прекрасно, и ние сме водили такива разговори за "след една-две години" girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 06, 2013, 08:47:28 »

Майче, Ади, те повечето мъже са оперирани от романтика  funnytooth
Никога не е като по филмите smile

Понеже се заговорихте са халките и гравирането ще ви споделя ние какво решихме (т.е аз, но той много хареса идеята): Е&Т 07.09.13 8 (знака безкрайност).
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 06, 2013, 11:03:58 »

Свекърът си е свекър, ще му намеря и аз цаката на него. Аз съм зодия теле и не си крия рогата, винаги си отстоявам позицията. Поне си ме знаят, че съм вироглаво. Надявам се наистина след сватбата нещата да се укротят.
А за милото- наистина знам, че му е било трудно за предложението. Той е не по-малко вироглав от мен и никога не прави нещо, ако го насилваш. Затова не можах да повярвам на речта, която чух онази вечер.
Ади, ако знаеш колко обичам цветя и колко съм разочарована когато забрави да ми купи на празник китка  sad Но е имал и изблици на просветление. Ето една смешна история, а после и по подготовката ще разкажа.
Празнуваме си месечинки на всеки 23ти. Отначало по-ентусиазирано, но напоследък малко и забравяме  pardon. Май трябваше да правим 2,5 г и аз се прибирам да сготвя нещо по-така, звъни по телефона и ме пита какво правя и аз му казвам, че готвя презнична вечеря и решавам, че ще се сети. Прибира се след половин час и гледам носи една декоративна каручка с аранжировка и някакъв десерт. Супер щастлива го целувам и го питам как се е сетил. Той ме поглежда и нищо. Прибирайки десерта в хладилника пак го питам как се е сетил, дали заради подсказката ми и той пак ме гледа неразбиращо. Чак тогава изведнъж зацепи и разбра, че ще празнуваме. Прибирал се за вкъщи (живеем много близо до Кауфланд) и на сфетофара решил да се отбие до него да купи десерт, после видял цветята и решил да ме зарадва. Не знам съвпадение ли е или някакво подсъзнание, но цяла вечер се смяхме на случката.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 06, 2013, 11:27:31 »

Ето и малко информация по сватбата:
Тържеството и изнесения ритуал ще са в Царско село, от там ще ме и взимат. Няма да правим църковен. Подписването в обредния дом е на 06 от 6 часа - годишнините ще си ги празнуваме в 12 през нощта м/у 6ти и 7ми.
Роклята е от Романтика на Маделин Гарднър и чакаше мен- аз съм много слаба в гръдния кош, но тази рокля ми залепна. Жената каза, че много момичета са я пробвали, но все е била малка. Остава само да се подкъси и да се сложи една лента, вместо обръч.
Обувките не са нищо особено, но са ниски и удобни, така или иначе няма да се виждат.
Както вече всички знаем 7 септември е ЖЕЛАНА дата, намирането на ресторант и ди джей беше трудно- всичко хубаво е заето. За Царско село извадихме късмет голям, защото друга двойка уж го беше резервирала отдавно не не платили капарото и нещо все отлагали, та ние го грабнахме.
Ди джея се казва Мартин, не е от популярните, фотографкатата е приятелка на моя позната и ни бе препоръчана http://www.ilchoni.com/en/
Някой вече знаят за подаръчетата - ще са едни електронни свещи, вчера ги качих в галерията. Сестрата на ММ даде идея да ги брандираме, ще се облепят с лепенка Мая & Христо 07.09.2013 и мотивите от поканите.
Поканите си ги направих сама, че кача файловете, защото ги нямам снимани. Със същия дизайн ще са и етикетчетата с имената на гостите.
Имаме чаши, трябва да купя и шампанското, за да ги украся.
Кошничката с късметите ще си правя сама- още не е купена.
С кумата ще направим хартиените цветя за изнесения ритуал, мисля поне 60 бр. те са 25 см диаметър. С тях + вояли ще се украси парапета на островчето за ритуала, пейките и беседката за поздравленията.
Грим и прическа - Слав  yahoo
Маникюр- една позната
Младоженец - към момента гол и бос, шаферките ще му правят компания по бельо, защото и те още нямат рокли  funnytooth Бабите ще са очаровани.  Bravo
Трябва да отидем да видим разни торти, за момента съм се ориентирала към Чочко.
Мислех да си правя и късметчетата за хвърляне, но с цветята и брандирането на свещите, май няма да ми стигнат силите. А и книга за гости и кутията  crazy май се пресилих с труд и творчеството  crazy
Търся сатенена възглавничка за пръстените.
Халките са поръчани
Целувки на всички и страхотен ден  give_rose
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 06, 2013, 11:28:01 »

Ели, надписа на халките ви е страхотен  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 06, 2013, 11:30:53 »

Майче, не се притеснявай и аз съм се отдала на труд и творчество (последната седмица пропускам де), успокоявам се, че има 1 месец още. Успокоявам се, ама само на думи, вече съм в паника  funnytooth

Благодаря за комплимента Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #27 -: август 06, 2013, 12:05:25 »

Браво Мая  Bravo Хах - и при нас малдоженецът е гол и бос за момента, а до сватбата има 11 дена  tease Шегата настрана, хареса си един костюм, трябва да донесат негов номер и утре като отиде в Турция ще си го купи (вече) Wink Браво на теб и на други булки, които сами си изработват всичко  Bravo За съжаление аз не съм от тях и всичко наготово  blush Само книгата за гости ще я доизкусуря  biggrin Ели, браво - надписът в страхотен Wink И ние с милото ще трябва да си дадем халките малко да ни ги пооправят - ние си ги носим от годежа (почти 1 година), при нас обичаите са такива smile И вътре имаме като надпис само имената ни, решихме да оставим за сватбата дописването на датата. Все още се чудим коя - защото при нас има 2 сватби, а гражданският брак е в друг ден "извън" сватбените дни pardon Охх, сории, тези неща май трябваше да ги обсъдя в моята тема  blush

Пчеличката Мая - много сте добре с подготовката, браво  Bravo И продължавайте само така наореддд Wink
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 06, 2013, 12:17:58 »

Hulcku, добре дошла  give_rose Колко хубаво, че си носите халките от годежа  smile блазе ти, 2 сватби, 2 дни в които да се чустваш специална и да покажете любовта си  heart
От малка много обичам да правя разни работи, оригами, разни цветя и какво ли не. Затова реших да се заема с тези неща. Мисля, че любовта, която ще вложа в тях ще ме накара да се чуствам още по-добре и по-щастлива в сватбения ден.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 06, 2013, 13:30:36 »

Майче, ама вие много напред сте в подготовката, браво Bravo Ами защо вие си купувате чашите и шампанското за ритуала, нали от кумовете се купува? Или поне ние така направихме - кумът ще вземе бокала и червеното вино за църквата, а кумата чашите и шампанското за гражданското. pardon

И аз така съм в момента на труд и творчесто  - творя тейбъл картички, а трябва да натворя и едни етикетчета за подаръците, ама нз дали ще стигнат силите blush

Как сте с алкохола - от къде, ще има ли домашен и т.н.?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 06, 2013, 13:47:57 »

Кумовете са моята най-добра приятелка и негов близък приятел, за съжаление и двамата нямат финансови възможности в момента и още отначало като ги поканихме, беше с уговорката, че няма да ги притесняваме с нищо. Кумата ще ми помогне с украсата  smile

Браво Ади, сръчни булки сме, едно време се е правил чеиз, сега разни дреболийки по сватбата  smile
Алкохолът най-вероятно ще го поръчаме от доставчика на ресторанта - каквото не се изпие се изкупува пак от него. ММ се сърди че така няма да му останат 5-6 бутилки уиски  biggrin
Домашен алкохол няма да имаме, може би само виното ще се вземе отделно, все пак шефа на лозаро-винарската камара ни е почетен гост  biggrin biggrin
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 08, 2013, 10:58:36 »

Приготовленията вървят с върхове и спадове. Младоженецът най-после си е харесал няколко костюма и до утре ще е готов  smile Трябва само да се измисли риза и вратовръзка в подходящ цвят със сватбата. Вчера бяхме 3 часа с шаферките и не могат да си харесат рокли. Накрая май всяка ще си е с някаква каквато си харесва и само по гривничките ще се разпознават, че са по-специални  sad
Купих си и шнола за косата, която много добре ще се върже с бижутата. Обеците са същите, но спиралите са една в друга.
Бях говорила с флористка да ми плави цветята за ресторанта, но като се визяхме ми даде цена, която направо ме шокира - 800 лв.
Писах на някои от големите фирми, които вкарват цветя. Към момента имам едно предложение за 400, което е супер.
Моля, ако някой се сети за познат или цветарски магазин, който не сваля кожата от гърба да ми даде контакти. Като чуят сватба и всички ти слагат егати и надценките.  cray
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 12, 2013, 14:10:12 »

Доклад от уикенда
Младоженецът е облечен  Yes Търсим обувки само  tease
Роклята е скъсена и сложихме копчета за прибиране на шлейфа. Остава да търся кринолин, защото вградената лента не издържа тежестта на роклята  sad
Започнах хартиените цветя и книгата за пожеланията.
Удрям на камък с флористите за момента, ще търся още варианти.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 12, 2013, 14:19:40 »

Браво за младоженеца Bravo От къде мислите обувки? И ние сме облечени, но боси, не знам от къде да му търсим.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 12, 2013, 15:06:12 »

Ади,
прегледахме Сердика, Дъ Мол и Парадайса и нищо. Сега май Графа трябва да прегледаме.
Успех с обуването и на твоя мъж good
« Последна редакция: август 12, 2013, 15:30:54 от maya_the_bee » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 12, 2013, 15:22:18 »

Ние само Пиротска засега, ама много са му претенциите blush pardon Да знаеш там не са много хубави, поне на нас не ни харесаха много като качество
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 12, 2013, 15:51:37 »

ей, как съм могла да изтърва тази тема!
честито пчеличке още малко ти остава като госпожица Wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #37 -: август 12, 2013, 22:52:59 »

Пчеличке, дълъг ли ще ти е воала? Или мислиш да комбинираш дългия шлейф с късо було?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 13, 2013, 10:08:12 »

Воалът е под въпрос, поръчах го по интернет и може и да не дойде на време, така че може после някоя булка тук да се облагодетелства  smile
Иначе би трябвало да е дължина до лакът.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #39 -: август 13, 2013, 22:45:46 »

Хубав е, стискам палци да дойде навреме. А ти кога го поръча, че се притесняваш дали ще дойде?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 14, 2013, 08:20:12 »

Поръчах го миналата седмица, пуснали са го в понеделник, шанса да дойде на време не е много голям, но и не се притеснявам, защото не съм сигурна, че искам воал. Гледам да съм спокойна за всичко - ОММММММ  smoke
Вчера поръчахме и тортата, младоженеца си купи обувки, аз взех кошницата за подаръчетата за хвърляне и други щуротии за сватбата.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 14, 2013, 08:20:54 »

Много е красив воала Girl_hide А от кой сайт го поръча?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 14, 2013, 08:27:50 »

Ади, от еBay е воалът, но ги има и в Алиекспрес и другите подобни сайтове. Предпочитам и бея, защото плащам с пей пал и съм по-спокойна. Цената е 15 лв.  smile, затова няма да ме е яд и ако не дойде на време. После може да го продам/подаря на някого.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 14, 2013, 08:29:44 »

Майче, много е хубав воала, според мен ще дойде навреме  good

Браво за тортата, имаш ли снимка да покажеш горе-долу как ще изглежда?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 14, 2013, 08:43:01 »

Тортата е Чочко


Цветята, лентата и орнаментите ще са в цвят праскова, какъвто е цвета и на сватбата. Етажите ще са 6  crazy

Някой знае ли как да поствам снимки с намален размер?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 14, 2013, 08:47:37 »

И твоята торта не невероятна!
Сега гледах и тази на Ади, останаха ми очите и в двете торти. Аз май сериозно трябва да разгледам какво точно искам  blush
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 14, 2013, 08:50:55 »

Разкошна е Майче Girl_hide Браво!
Аз дори не знам как да поствам снимка заедно с текста blush
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 14, 2013, 09:00:19 »

Майче, тортата е наистина много хубава. А за снимките, мисля че някъде в албума имаше обяснение как да се намалят. Аз моите предварително ги намалявам в Picture Manager.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 14, 2013, 15:31:26 »

Момичета днес ходихме за медицинските, взеха ни кръв утре ще излезнат резултатите, но аз трябва да мина и през гинеколог, за печат. Тъй като е от днес за утре ще трябва да отида просто някъде - имате ли представа дали в бившата Тина Киркова (сега Св. София) приемат без час. В майчин дом може да отидеш на място като си на зор и някой те преглежда, но не искам да ходя повече там, след като миналата година един идиот ми наговори такива глупости, че не мога да имам деца, без дори изследвания да ми е пуснал, както и да е. Тина Киркова ми е удобна и ще се радвам, ако някой ми каже. Благодаря предварително!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 14, 2013, 15:52:50 »

Майче, нямам представа за Тина Киркова, обаче ако попиташ и има свободен, не би трябвало да ти откажат pardon А можеш ли да ми обясниш процедурата за медицинските, че не ми е ясно през къде трябва да минаваме и какво да правим? blush Сори за  Offtopic
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 14, 2013, 16:03:37 »

Ади, трябва от накоя книжарница да си вземете бланки (2) за медицинско за сключване на брак. После отивате или в някоя болница/поликлиника или при личния лекар и той ви казва при кои лекари трябва да се вземат печатите - кожен (на него му трябват резултатите от кръвните изследвания - СПИН и Васерман), за жените от гинеколог, моя лекар каза, че той ще сложи печата за вътрешни болести и още нещо. За кръвните изследвания днес ни взеха 55 лв. Утре за всичките лекари поне още 20-30 лева ще е без гинеколога, който не знам колко ще е, като се има предвид, че може и той да иска нещо - цитонамазка или микробиология, знам ли. Та така накрая лекаря ти заверява медицинското. Моя ЛЛ ще ги направи и за двамата.
Съвет, ако не си знаеш кръвната група може да си я пуснеш. Ако си отрицателен резус фактор е важно да се знае кръвната група и на мъжа ти - това е за бъдещите бебчета. Аз понеже имам страх от игли и избягвам да давам излишно кръв, та може да се съчетаят.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 14, 2013, 16:11:25 »

Много ти благодаря, златна си!  give_rose

Аз си я знам моята група и е положителна, за което най-искрено благодаря на мама и тате girl_haha
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 15, 2013, 15:36:47 »

момичета, аз за нашите медицински дадох 20лв общо, само кръвните направихме за всичко друго личната сложи печатите.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 16, 2013, 09:58:00 »

Направо не ми се говори за тези медицински - излезнаха златни. 55 лева за кръвни, 30 лв. за гинеколог и 30 лв. за самите медицински от личния  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #54 -: август 16, 2013, 10:07:27 »

 Offtopic adi4ko ние ги правихме в Санус, в “Столичен дом за радостни обреди” на Пиротска там където се запзва час за залата, всичко струваше 40 лева общо и за двамата и не ти трябват никъкви бланки, обстановката е мега соц  angry ама пък завършваш всичко на едно място за половин час. работат от 09:00 сутринта, много по-удобно е от това да ходиш да търсиш печати да ти сложат
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 16, 2013, 10:20:26 »

Супер, мерси Мариолче give_rose Много по-удобно изглежда
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 16, 2013, 10:26:42 »

Последните дни направо се прибирам като парцал от обикаляне, толкова уморена се чуствам, а всяка нощ сънувам разни глупости по сватбата. Мисля да си дам 1 ден отпуска  smile
Вчера ходихме на дегустация, видях се с мацките от агенцията да уточняваме украсата, взех медицинските, докупих всички материали за кошници и подаръци и така. ММ заминава за една седмица и ще имам време на спокойствие да си майсторя.
Отначало си мислех, че супер лесно ще се организира сватбата, че има 5 неща и готово. Не знам от къде се събира толкова много работа  crazy.
И накрая нещо приятно онзи ден с мама купихме обзавеждане за новата ни спалня, подарък от тях. Така че след сватбата ще си имаме и нова спалня  danceg danceg yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 16, 2013, 10:38:07 »

Майче, разбирам те чудесно. И аз съм като парцал всяка вечер от обикаляне, а на всичкото отгоре и в работата съм сама sad И аз сънувам някакви гадории от типа "100 начина да се развали една сватба" biggrin Отдавам това на психическото изтощение и сватбената треска. Просто си ни трябва почивка pardon

Браво много неща си свършила Bravo Честита спалня, да си я ползвате със здраве и да направите много деца на нея  blum

П.С. Ние вчера между другото счупихме нашата blush Търсим кой да ни подари една за сватбен подарък  girl_haha
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 21, 2013, 12:24:00 »

Аз се затрих по трасето на сватбената организация, но се завръщам за отчета си. Напоследък настроението ми хич не е радостно след като получих две неприятни новини. Майката на кума ни почина и ситуацията е много неприятна, страшно ни е мъчно за него и момента, в който е  cray
Една от най-близките ми приятелки няма да може да дойде на сватбата, заради семейни неразбории.
Почнах да правя късметчетата за хвърляне, готова е възглавничката за халките, още малко имам работа по кошничката и книгата за пожелания. Купих си кринолин за роклята и най-после не ми се мотае в краката. ММ замина, а аз карам градска отпуска, всяка вечер се виждам с близки приятелки. Готвят ми някакво грандиозно моминско парти, след което не било сигурно дали ще се омъжа  tease pardon
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 21, 2013, 12:29:57 »

Ох забравих най-важното, видях се със Слав за грима и прическата. Само бъбрихме 1 час, не сме провили пробна. Много е готин и му имам доверие, че ще направи една красива булка  Girl_hide
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 21, 2013, 12:39:14 »

Мале, Майче, много съжалявам за кума ти cray При това положение той ли ще ви е кум?

Иначе браво за свършената работа Bravo Много си отметнала. За Слав, много го хвалят във форума, но все пак прочети темичката на milenuity, че нещо не се беше представил добре. Но аз мисля, че ти ще си си хубава и без неговата намеса  angel

За партито и аз така - чакам да дойде, щяло да бъде грандиозно danceg "Последният ергенски запой" в женски вариант
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 21, 2013, 13:15:49 »

Тъкмо я изчетох темата на Миленити, защото Слав и на мен ми разказа случката. Не знам до колко беше искрен, но наистина съжаляваше и все обяснява, че знае колко е важен този ден за нас. Аз съм си оставила доста време, дори и да закъснее. За всеки случай се разбрахме да му се обадя предния ден за последна проверка на детайлите  pardon
От всичко, което чета за изминалите сватби е наистина важно каквото и да се обърква и скапе, да не истерясваме. Това е най-важният ни ден, вложили сме мечтите си и часове работа, но в крайна сметка важното е да сме щастливи, а това няма как да стане, ако се ядосваме за детайлите, които само ние си знаем.
Към момента кумът ни е казал, че остава той, но ние сме му дали време да види как ще е следващите седмици, имаме вариант за бърза реакция, но дори да е друг той винаги ще си ни е почетен кум. Хубавото и лошото вървят заедно в живота  sad
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 21, 2013, 13:39:07 »

Абсолютно права си! Аз даже мисля да посъветвам един съвет на shantall и да пийна валерианче преди сватбата, за да не истерясвам излишно, каквато съм паника, и да съм спокойна.

За съжаление и за другото си права. Едва ли ще му е до сватби на човека, но откъде да знаеш, може и да се разсее така.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 29, 2013, 14:17:00 »

Малее не съм писала цяла седмица  crazy. От време на време проверявам какво се случва със другите седмо септемврийки. Имам чувството, че някой ми краде времето. Миналата седмица се видях със 100 човека и имах време да понаправя това онова.
Взехме си халките - влюбена съм в тях  heart по -хубави са от колкото си ги представях, а на всичкото отгоре ни взеха и 100 лв. по малко  tease. В петък ще наснимам всички готови неща и ще ги кача в албума.
Готова съм вече с възглавничката на халките, кошницата, късметчетата, книгата и кутията - всичко е мое дело  smile
Изпратих за печат табелките за масите и етикетите за подаръците, които ще служат за тейбълки.
Утре ще купим алкохола. най-после реших сагата с цветята за ресторанта. Поръчах ги от една борса и излизат доста евтино. В понеделник ми дойде воала - е китайчетата нямат равни, за 15 лв е и е супер, мека органза поръбен със сатен  heart
Днес си купих супер секси тясна черна пола   Makeup за моминското ми парти, което ще е в събота. ММ ще празнува последните си ергенски дни в петък.

Остава:
- купя шампанското, за да го украся със чашите
- да опаковам подаръчетата + да нарежа етикетите към тях
- да направя табелките за масата - ще са с триъгълна форма
- да донаправя цветята за церемонията
- да направя финалните разпределения на масите
- указателни табели и табелките за апартамента за вземането
- да подготвя приемо-предавателния протокол + чекова книжка на ММ (на който му е интересно може да разкажа)
- да поръчаме сладки за уелкъм дринка

Май са ми останали малко неща, ще имаме щастлива и спокойна булка  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 29, 2013, 15:15:46 »

Бравооо Bravo Доста неща сте свършили наистина, а тези които остават са бърза работа, така че се наслади на спокойствието в последните си дни give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 30, 2013, 13:09:38 »

Хайде не остана, може да се засечем тричките някъде из София с тия момински партите  girl_wink
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 30, 2013, 16:00:21 »

Ще е много готино да се видим наистина  yahoo
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #67 -: септември 07, 2013, 08:45:14 »

Незабравима и весела Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 07, 2013, 09:22:17 »

Честита сватба!  weddingday Бъдете много щастливи!
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 07, 2013, 10:13:29 »

Мила пчеличке, ЧЕСТИТО вече сте господин и госпожа!ПОжелавам ви цял живот да се обичате и уважавате и усмивките да не слизат от лицата ви както на този ден!
Весело
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #70 -: септември 07, 2013, 11:28:23 »

Честито и на теб, пчеличке! Желая ви много щастие, усмивки и само положителни емоции! Наздраве!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #71 -: септември 07, 2013, 20:17:46 »

Честита сватба пчеличката Мая smile Пожелавам ви всичко най - хубаво  heart
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 08, 2013, 13:53:38 »

Честито! Пожелавам ви много любов и разбирателство!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #73 -: септември 09, 2013, 08:13:58 »

Честито weddingday
Бъдете много щастливи ,винаги влюбени иии... очакваме разказ за големия ден blum
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 09, 2013, 08:27:54 »

Честито и от мен! Бъдете винаги влюбени  twohearts
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #75 -: септември 09, 2013, 14:07:43 »

Мисля, че попаднах на твоя снимка заедно със Слав в деня на сватбата, ако си ти - прекрасна си!!!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 09, 2013, 21:39:38 »

И аз попаднах на ваши снимки! Страхотни сте Bravo
Честита сватба  heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 10, 2013, 08:10:21 »

Скъпа Мая, честита сватба и горчиво Bravo Много се обичайте, много щастливи бъдете heart Очакваме разказа Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 10, 2013, 11:14:09 »

мда...всички сме stalker-и явно  Wink Прекрасни сте, обичайте се и бъдете щастливи smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 10, 2013, 12:28:31 »

Честитооооо!  DANCE Дълъг и щастлив семеен живот !
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 10, 2013, 13:07:41 »

Здравейте на всички от госпожа Велчева  heart
Благодаря на всички за прекрасните пожелания, страхотно е да се ожени човек. Толкова много позитивни емоции. Аз се затрих последната седмица, но ще се опитам да пресъздам цялата история като имам време. За съжаление още от понеделник бях на работа и не ми остава време за форума. Виждам, че сте ме разконспирирали вече, затова ето малко снимки от нашата приказка, защото наистина беше СТРАХОТНО!!! Нямахме издънки, но това ми костваше доста време в организация и нерви преди това.

Ето и снимката със Слав  smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #81 -: септември 10, 2013, 13:12:02 »

Разкошна си! Толкова си красива и нежна, че само усмивки можеш да будиш у хората! Wink

Букетът ти е страшно оригинален и хубав и прическата и роклята, абе всичко! smile

Младоженецът също е много чаровен и предполагам и тези сладури са кумовете. Wink

Да сте все така усмихнати, позитивни, щастливи и влюбени! smile  heart give_rose

Може ли да те помоля, ако е удобно да ми пратиш снимка на прическата ти отзад? smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 10, 2013, 21:07:43 »

ееее, мноогоо сте красиви Bravo страшно нежна булка си билаааааааааа Bravo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 10, 2013, 21:32:27 »

Страхотна си!!! Много красива и нежна, прекрасна двойка сте Girl_hide give_rose Bravo Разказвай, когато си по-свободно и ти е по-спокойно, ние можем да изчакаме girl_wink
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines