Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:23:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на katerinaatan - 03.09.2013  (Прочетена 18376 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: август 02, 2013, 10:54:29 »

Честита тема! Чакаме да ни разкажеш за подготовката за сватбата ви, на която ще си имате най-прекрасната шаферка  girl_wink

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: август 02, 2013, 10:59:13 »

О, вече навлязохме в територията на септемврийските булки!  Bravo

katerinaatan, остават седмици до голямото събитие! Желая ти спокойствие и радост в тези последни дни smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 02, 2013, 11:32:12 »

Момичета,трогната съм  Bravo Не очаквах да имам темичка  yahoo Ами значи днес си купих и кошничка за късметчета, кошничка за халки и свещи за църквата. След малко ще ги снимам и покажа. Остава само букета на самия ден,украса да направя и да купим обувки за милото.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 02, 2013, 12:05:43 »

Честита темичка и на теб  give_rose
Очакваме с нетърпение и твоите разкази Wink
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 02, 2013, 12:07:35 »

ООффф,бясна съм току що ми казаха,че кума нямало да може да се кръсти и се чудя какво да правя?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 02, 2013, 12:11:03 »

Как така не може?
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 02, 2013, 12:12:29 »

Казали му,че ще го съкратятслед месец. Това за мен си е несериозно-обещал е.
« Последна редакция: август 02, 2013, 12:14:30 от katerinaatan » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 02, 2013, 12:21:16 »

т.е. не му се дават пари за кръщене?

еми или вие трябва да платите или друг кум. толкова ли е скъпо?
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2013, 12:24:31 »

Не иска и ние да плащаме. Не можело ли сме да намерим друг за църквата...  diablo Това ми се струва откачено и тъпо... Ама и сега да сменяме кумове също ме напрягаа  angry cray cray Умуваме каккво да правим  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2013, 12:42:41 »

много кофти nea явно е, че не че не може, а не иска. дано намерите бързо решение и да не се ядосваш с това. често ти казвам, чак мен ме хваща яд.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #10 -: август 02, 2013, 12:57:23 »

Катерина,честита сватбена темичка! give_rose
Много кофти се е получило наистина с кума ,как може да ви сервира такава новина месец преди сватбата crazy
Май наистина трябва да се ориентирате към някой друг,защото явно тук причината по-скоро е липса на желание,от колкото на средства.Нямате ли някой брат,братовчед,който да може бързо да реагира?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: август 02, 2013, 13:04:35 »

Честита темичка Катерина! пожелавам ти да я напълниш скоро скоро! Раскажи ни малко за вас , как се запознахте как се получи преложението smile

За Кума, явно не иска, и честно казано той трябва да се чувства неудобно, щом го съкрщават значи и няма да е на кеф на самата сватба, така че още имате време сигъурна съм че има много хора които с удоволствие биха застанали до вас на този важен ден! Успех! girl_wink
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 02, 2013, 17:26:21 »

Иначе да си кажа цветовете са бяло и златно. Ще се става рано да дам малката на майка и да тичам по задачи-фризьор и за грим. Дори не знам къде  tease Мисля да "тествам" скоро едно салонче наблизо. Маникюр мисля от предния ден да си направя. Иска ми се да е кротко и да минем без взимания-ама знае ли се... 11ч е гражданското. Църковния брак е от 12.30ч. После фотосесия (не ми се мисли колко ще е топло) и почерпка в ресторант Хоризонт. Фотограф Камен Загоров. Иска ми се леко нестандартна фотосесия и ще ходим утре с милото да гледаме археологическия музей или аквариума дали са подходящи и дали ще разрешат. Това е дано не съм пропуснала да планувам нещо...
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 03, 2013, 06:27:03 »

Иначе с милото се запознахме 2009г,след бях приключила 7г връзка с човек,за който 2 дни оставаха до брака ни,но се разделихме. Тогава обаче исках да се забавлявам само,а той нещо по-сериозно. На втората ни среща беше казал- "Ще имаш бебе от мен". Тогава бяхме заедно не повече от 2 седмици. После поседях известно време сама и се виждах много рядко с другия човек. На 1.01.11г се събрахме отново с милото и следващата година се роди нашата прекрасна дъщеричка. Бях категорична,че не искам да съм бременна булка и затова оставихме сватабата за по-късно. По принцип исках романтично бягство,но се оказа трудно за организиране,заради малката. Сега ще се оженим с най-близките ни хора, а догодина ще направим голямо празненство.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 03, 2013, 07:48:46 »

Катерина, и аз да се намърдам в твоята тема и да ти честитя. Пожелавам ти най-вече спокоен последен месец и много положителни емоции. Това с романтичното бягство и на мен много ми се искаше, но за съжаление не успяхме да го реализираме. Много е хубаво, че детенцето ви ще е с вас, в този толкова хубав ден  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines