Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:23:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 69347 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: септември 27, 2013, 10:50:30 »

Мерси много, добре изглежда този сайт. Моля те дай малко повече информация - те до БГ доставят ли? Определено ми допада идеята give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: септември 27, 2013, 14:02:31 »

Ади, те снимат много сватби и мероприятия и имат много за обработка. Ние не бързаме, тамън дотогава ще поизбледнеят спомените и гледането ще е по-запомнящо се  heart

Аз от години поръчвам снимки от www.snimkitevi.com
Една снимка 10/15 е 0,15лв. Над 30лв. – 10% отстъпка. Аз ще изкарам към 450 снимки, които ще излезнат към 60лв.

Книгата ще си я направя на Фотошоп и после ще поръчам от www.artscow.com. Като следиш промоции, не излиза скъпо.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #257 -: септември 27, 2013, 14:28:02 »

Мерси много, добре изглежда този сайт. Моля те дай малко повече информация - те до БГ доставят ли? Определено ми допада идеята give_rose

да доставят smile мисля че malkabulka даже си беше направила сватбена книга в blurb и много добре и се беше получила smile ако искаш ще ти прата моята на лични да разгледаш как изглежда smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: септември 27, 2013, 14:55:49 »

Купих си ваучер от grabo.bg - за 30 лв. - 100 снимки danceg Реших да пробвам, защото е добра цената.
Ели е препоръчала сайта, който и аз ползвам. Там снимките са на половина по-евтини, качеството е супер и за над 150 снимки имаш безплатен транспорт  good
Аз си поръчах фотокнига от Artscow, още не е дошла и не мога да дам мнение, но нямам търпение вече. Сама направих дизайна и ползвах т.нар. купони за намаления (публикуват ги на сайта). 12"х12" (30х30см) с твърди корици и 60стр. излезе 60лв. с безплатен транспорт ($40,5) Мисля, че офертата е много добра, който се интересува мога да му пратя линк на дизайна на моята книга на лични.
Blurb се водят по-качествени, но и цената е по-висока  good
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: септември 27, 2013, 17:41:27 »

Пращайте ми на лични, искам да вадя още много снимки Girl_hide Мерси за инфото, ще се възползвам май от някое от предложенията ви give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: септември 27, 2013, 21:34:54 »

Момичета, може ли да помоля да ми пратите и на мен, защото и аз обмислям вариант да направя фотокнига smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #261 -: септември 27, 2013, 21:39:34 »

момичета извинявам се но линка вече не ми работи sad т.е валиден е 3 месеца.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 03, 2013, 22:37:31 »

Мерси много за инфото на всички. Лили, много благодаря, вече съм в процес на правене на книга в artscow или там както беше сайта pardon Но може да имам нужда от помощ, така че ако има нещо, ще се допитам до теб blush

Хорааа, имам си видео и е П-Р-Е-К-Р-А-С-Н-О  yahoo  Значи има едно кратко клипче-обобщение, 5 минутно, а иначе филма е 3 часа Girl_hide Изгледахме го с мъжа, значи смяхме се с глас, така че бузите ни изтръпнаха, ревахме около 5-6 пъти...пълна програма tease Качила съм малкото клипче в youtube, ето го - https://www.youtube.com/watch?v=ppUllqNFNfE обаче нз защо излиза с толкова гадно качество там, иначе е HD huhhuh.gif Като го гледам и него-пак рева и се смея  cray Не мога да опиша, но ми е много странна емоцията, като го гледам-изпълва ме щастие и тъга едновременно, нз аз ли съм луда или какво...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 03, 2013, 22:42:20 »

Ади, клипчето е страхотно! Ти си невероятна! Личи си, че всичко е било много хубаво!
Бъдете винаги така щастливи!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #264 -: октомври 03, 2013, 22:48:08 »

наистина сте страхотни! личи си че страшно много се обичате! леле ама как те омаза накрая че чак мъчно ми стана как трепкаше с очички smile сладури  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 04, 2013, 01:16:04 »

голями сте сладури, Ади. Аз съм страшна привърженичка на кратките клипчета (трейлърчета им викам), защото са невероятен синтез на цялата сватба и пресъздават емоцията от целия ден толкова хубаво. Аз не мога да спра да гледам клипчето от нашта сватба. Вигурно над 100 (хаха) пъти го гледах и още не ми е омръзнало, а ме изпълва с такава емоция. Бъдете толкова усмихнати и влюбени цял живот. А сега като установихме, че имаме и общи близки познати се надявам да се видим някой път и в друг формат освен форумския smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 04, 2013, 06:50:33 »

Мерси хораа  give_rose Много бяхме щастливи, постоянно се усмихвахме и май си личи на клипа biggrin
Мариола, да, направо ме размаза с тази торта ужасно, влезе ми в очите, ужас. Ама беше весело все пак girl_haha Ние сме си такива веселяци, затова не се сърдих, а и грима ми направи на нищо, важното беше купон да има girl_wink

Миленче, ще се радвам наистина да се видим на живо good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 04, 2013, 10:32:08 »

много сте сладки, ади smile много ви се радвам smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #268 -: октомври 05, 2013, 18:50:13 »

adi4ko, и аз да се присъединя - много сте хубави и нека все така да ви светят очите, както в сватбения ден! Поздравления!  give_rose

По темата с фотокнигите - книгата, която си поръчахме от Blurb е страхотна, много добре изпипана и с високо качество на печат. Страниците са издържали доста разглеждане и писане, всичко 6 good

Поръчах малки книжки със същите снимки от Artscow, но за съжаление останах доста разочарована от качеството на печата. Доста от снимките жълтеят, не са толкова остри и сякаш снимките са правени с любителски апарат. Занимавам се с фотография и това за мен е проблем в качеството, но с необразовано око може и да не се забележи, дори да се възприеме като качество, знам ли. Оценката ми тук е 3,5 и то основно заради добрата цена - с купон за намаление ми излязоха по $7 /бр.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 06, 2013, 07:25:55 »

Malkabulka, мерси give_rose
А какви фотокниги поръча от artscow- обикновени или делукс? Аз съм се захванала да правя делукс е момента и предполагам, че ще е по-хубаво качеството.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines