Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 13:24:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 74925 пъти)
 
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 29, 2013, 13:47:34 »

Ади, честит рожден ден!!! Бъди много щастлива и здрава, много обичана и обичаща. Нека това е една незабравима година с много сбъднати мечти!!  give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: август 29, 2013, 15:11:38 »

Благодаря ви момичетааа give_rose Все пак тази година реших да позагърбя РД заради сватбата, ама роднините и приятелите ми решиха да не загърбят мен blush Организират ми парти изненада и си мислят, че не знам girl_wink Аз естествено типично за мен не се спрях днес и си довърших тейбълките, обадих се за последни потвърждения за хората, които чаках, направих етикетите за подаръците, почти завърших разпределението по масите, само за 2 маси се чудя, че едната е 7 човека, другата 10 и трябва да ги разредя малко, но само те останаха - лесна работа blum А милото ми мъжле се върна в къщи от работа и ми цъфна с букет от слънчогледи (които аз обожавам и тайно завиждам на слънчогледовите булки тази година, но не ми се връзват на интериора на хотела) и с подарък - тайландски масаж Girl_hide Толкова мило ми стана, че е помислил за това как да си отпочина малко преди сватбата cray направо щях да се разрева. Така че другата седмица ще разпусна с едно масажче heart


* IMG_5176.JPG (57.2 KB, 448x335 - видяно 271 пъти.)
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: август 29, 2013, 15:19:19 »

А, и утре милото ми ще вземе алкохола, аз утре отивам до Джъмбо за детските подаръчета. А в събота имам час за слагане на мигли, дано да издържат до сватбата (пише, че издържат 2 седмици до 1 месец), а вечерта в събота - МОМИНСКООО. Нямам търпение вече да видя какво са ми приготвили моите шматки tease
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 29, 2013, 15:53:59 »

Ех Ади, браво на твоя мъж  Bravo страхотен подарък! Като нищо може да се засечем по софйските заведения в събота  danceg
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 29, 2013, 16:10:09 »

О, като нищо girl_wink Ще се оглеждам и за теб. И elistoilova и tsve4e са им тогава, та ще се търсим. Ако не, ще пия едно за вас CHEERS
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #185 -: август 30, 2013, 09:24:32 »

Ади, съжалявам ако съм пропуснала, но защо ще слагаш миглите толкова отрано? Искаш да свикнеш с тях или?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 30, 2013, 09:30:23 »

Супер подарък си получила за РД  Bravo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: август 30, 2013, 09:43:48 »

Мерси Ели give_rose
scilla, да, много са ми чуствителни очите, трябва да им свикна поне няколко дена. Веднъж съм си слагала мигли и очите ми сълзяха и бяха зачервени три дена pardon После ми се оправиха очите. Затова една седмица по-рано, за да имам време да свикна. Ако нещо паднат, съм си взела резервни и лепило за всеки случай.

Аз вече успях да свърша няколко неща днес, ей така докато си пия кафето girl_wink Платих хапките за уелкъм дринка по интернет и ги уговорих. Уговорих се и с гълъбаря girl_wink По-късно отивам до Джъмбо.
А вчера се карах с агенцията за етикетите beating Бяха ми ги обещали за 24.08. До вчера - нищо. Звъннах и им казах, че ако не са готови до днес, ще ги отказвам. Веднага ми звъннаха и казаха в събота до обяд да ги взема girl_wink Първият им вариант беше много хубав, но розите розови nea Не можело да са червени. Сега ми изпратиха с едно голямо цвете червено и по-не ми харесват, но нямам време и ги пускам така. Леко съм разочарована от агенцията (Мънисто), защото попринцип ми харесва как работят, но сега се изложиха. Но реших да не се дразня и нервирам за едни глупави етикети pardon
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #188 -: август 30, 2013, 09:55:44 »

Ха, много странно... аз там си правих тейбълките и имената на масите, както и подаръчетата за гостите и от всичко бях доволна! Явно се случват и изцепки - може би подизпълнителят им не става...  girl_impossible

Браво за добре свършената работа и се надявам, че миглите няма да ти дразнят много този път!

Подаракът е супер! И мм тази година ми подари и масаж като част от подаръка за рд, аз си умирам за масажи и този път попаднах на много добра масажистка - та дори си купих карта за 6 масажа в същото студио  yahoo Пожелавам ти да се отпуснеш и да се насладиш максимално - идеално за преди сватбата!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 30, 2013, 10:19:15 »

И на мен ми е странно, защото там съм си поръчала сватбения букет, бутониери, шаферски гривни, тиарата..Страшно ми харесва работата им, мисля, че е в подизпълнителя проблема. Ядосах се, защото изрично казах бордо или червено, разбрахме се за 24.08 най-късно - изведнъж до 29-ти нищо, пускат ми розови рози, абее crazy

Масажът е точно това, от което се нуждая преди сватбата. ММ добре се е сетил, но аз за това го обичам heart И изрично питал мъж ли ще е масажистът biggrin
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 30, 2013, 12:58:37 »

Ади, дано накрая да станат тия етикети както трябва и в срок!


Какви мигли ще слагаш?
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 30, 2013, 18:10:41 »

На снопчета, Ели. В салон ще ми ги слагат, така че повече от това не знам pardon
А ние с мам много добра работа свършихме в Джъмбо yahoo Взехме за децата едни готини Дисни чаши със сламки навиващи се и прибиращи се с разни герои там, че дечицата останаха 3, две три-годишни и едно на 7. Взехме лентички за украсата на колата, изкуствени цветя - мини розички червени и бяла гипсофила. Аз взех, че направих страхотен букет, моят ще е почти същия даже. Моята идея е следната - две сатенени ленти една до друга да минават на диагонал на капака - бордо и бяла. Върху тях този букет, който да е като небрежно захвърлен. Взехме една малка шапка тип цилиндърче и органза, от която мама сега прави мини воал. Аз украсявам в момента цилиндърчето. И цилиндъра и воала пред букета залепени. Не мога да го обясня, но съм виждала в Интернет такава украса и е много оригинално. Само дето се чудя как да ги залепя за лентите, особено букета girl_impossible
Взех и за момичетата утре едни много весели огромни розови очила във формата на сърца, много са сладки blum Взех и корда за балоните, както и още балони, че само едно пакетче от 10 бр. бях взела преди.  blush Хрумна ми да украся покрай стълбището и входната врата на двора от тези балони (ще ме взимат от новата къща мен). Взех и тънка червена лентичка за да украся най-накрая подаръците за гости. Ами това е за два часа в Джъмбо tease Даже и на кучето взех каишка, а на ММ чорапки  blum Е, и аз намазах две четки за коса blush
« Последна редакция: август 30, 2013, 18:12:21 от adi4ko » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 01, 2013, 08:40:15 »

Момичета, имах най-щурото, весело, откачено и запомнящо се моминско парти yahoo tease danceg Направо съм изумена от момичетата!! Сега вече спокойно ще сключа брак blum Бяха украсили дома на кумата с много балони, не можеше да се стъпи направо, бяха ми взели коронка розова и жезъл и една препаска като на миските от конкурсите за красота, на която пишеше "Кралицата на булките". Обсипаха ме и с други подаръци-например точилка  blum  жартиер, презерватив с карфица, бяха ми взели торта с огромен..член biggrin Абее, щях да се разрева направо, страшно се бяха постарали! После като отидохме в Син сити, и като ми бяха поръчали един стриптизьор военен.......... Girl_hide А пък един от другите стриптизьори се оказа познат на едното момиче, та имах и втори дубъл стриптийз Girl_hide А той като ме замята на дансинга... girl_wink
А булките бяхме 5 между другото, може и някоя от вас да е била, не запомних на другите имената. Имаше сред толкова жени и едно ергенско, голям смях - милите общо взето сами бяха.
Не мога просто да опиша всичко, защото още се вълнувам tease Направо ми идеше да ревна от щастие cray и още ми идва. Нямам думи просто...Много съм щастлива


* 1236274_10200348302926331_1661099825_n.jpg (33.14 KB, 640x480 - видяно 246 пъти.)
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 01, 2013, 08:48:32 »

Супер Ади ! Браво на приятелките за страхотното преживяване, нищо не ти е липсвало. И малко остава до сватбата  yahoo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 01, 2013, 11:22:47 »

Страхотно Ади  danceg ние бяхме в библиотеката по същия начин 5 момински и едно ергенско tease
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines