Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 24, 2024, 22:21:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 75163 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 16, 2013, 13:20:13 »

хих, Ади, винаги когато губя настроение пазарувам козметика smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 16, 2013, 13:44:28 »

Първо бельото беше много ободряващо, обаче после като започнахме с мам едно мацане и цапотене, умряхме от кеф MANICURE Настроението наистина е на 6 biggrin
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 16, 2013, 15:02:58 »

Без малко да пропусна темата smile Пожелавам ти невероятна сватба и много щастлив семеен живот. Ще следя с интерес развитието на нещата.
Халките ви са много красиви smile Не се ядосвай за лелята, всички имаме по-един такъв индивид в родата Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 16, 2013, 15:12:10 »

Мерси, Аксения give_rose Да ти се връща и на теб smile
Хора какъв смях в работата - казах на колегите, че не мога да танцувам хоро и разчитам на роклята да ме скрие, като поведа булчинското. И те като ме почнаха beating Идвай тука, ще те учим. Пуснаха прави хора на компютъра и се започнахме по коридорите да ги въртим едни хора, голям смях ROFL После Бяла роза и така половин час. Излизат други колеги от стаите и викат - ама вие какво правите, луди ли сте crazy Идват някакви клиенти и ни се смеят, абе въобщеее...(в НАП работя аз) луда работа
И всичко тръгна, защото бяхме слезнали да пушим на Витошка по една цигара, а ние сме точно срещу ритуалната и имаше една сватба и хора се играеха и т.н.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #124 -: август 17, 2013, 19:22:42 »

Ади, весело е било днес при вас, един съвет от мен - научи поне право хоро, ще се чувстваш по-добре и няма да стоиш на тръни да не се издъниш и да се се притесняваш...
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 19, 2013, 08:11:14 »

Ади, не се притеснявай, знаеш ли какво казваше моята преподавателка в университета по народни танци (това ми беше спорта) - "Аксения, моето момиче, поне нацели посоката..."
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 19, 2013, 09:01:02 »

Хехе, посоката е важна наистина girl_wink Иначе не е много трудно, две напред, едно назад, абеее.... ще се оправя girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 19, 2013, 09:02:38 »

Ади поне научили нещо  funnytooth
Важното е купон да има! А дали стъпките са така и ли не – дреме ти.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 19, 2013, 12:56:55 »

Adi, бях си взела няколко дни почивка от форума и днес жадно жадно наваксвам. Наистина доста сме си съвпаднали септемврийски булки  yahoo Сладурани сме, това е истината  girl_wink
За гостите и нашите доста отпаднаха и то само от моята страна и от 100 човека сега сме 71 без децата  cray
Все пак важното е че любимите ни хора ще са с нас. За алкохол, започвам да мисля че ние май ще се презапасим - около 25 л ракия и толкова вино. Отделно ще е другият алкохол, но още не сме стигнали до финализирането. За хората, вуйчо ми ми даде 2 диска с Северняшки (нали съм от севера) и Тракийски народни танци и от 1 година с кума се каним да почнем да ги учим, още не сме стигнали до там  pardon Дано поне посоката нацелим  Girl_hide
Муцка, аз чак сега видях че сме адашки  Bravo . Футболната торта от албума ти е страхотна, чак ми се прииска да зарадвам моето момче с една такава girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 20, 2013, 13:09:27 »

Направих доста тейбълки събота неделя, но бавно вървеше работата. А и ми свърши материала малко - лепило, дантела... pardon Ще има да довършвам...
Днес ще ходим до ресторанта да доуточняваме и най-накрая дегустация да направиме Bravo Малко ми е притеснено, но и договор съм му подготвила, за да няма мърдане beating
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 20, 2013, 14:08:34 »

Браво за дегустацията!
Ние направихме само на предястията и няколко часа след това решихме, че няма да имаме предястие изобщо.  crazy
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 21, 2013, 09:00:34 »

Много съм доволна и наполовина спокойна, заради вчера yahoo Отидохме, видяхме се с човека, подписа ни договора, без да променим нито едно условие, което беше добре, защото съм го направила железен girl_wink Направихме дегустацията на предястието и основното (салатата си е салата  pardon ). Много бяха вкусни, но нещо не ми хареса начина по който бяха поднесени - щеше ми се да са по-украсени някак... huhhuh.gif Ще говоря допълнително да ги украсят ястията. Начертах разположението на масите, но дори да го объркат, в ресторант за 110 гости нашите 55-60 могат да се гонят ако искат girl_wink Сега трябва да започна да ги нагласявам по маси и да връча списъка на декораторката да ми нагласи тейбълките (които още не са съвсем готови, но ще ги свърша бързо според мен). Днес трябва да ходя при тези за халките, защото забравихме най-важното - да ги гравираме blush Ама то не мога да мисля за всичко, добре че бебсито се сети pardon
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 21, 2013, 11:15:20 »

Ади нашите не са гравирани, пък и се оказа, че не всички ги гравират Wink

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 21, 2013, 11:45:03 »

Гравираха ми ги вече, много бързо стана, за 5 минути danceg На моята пише неговото име и датата, на неговата - моето име и датата. То не е задължително, но така ми е едно по-специално такова, по-лично pardon Пък и бебсито каза да му напиша датата, за да си я поглежда скришом като жокер  girl_haha
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 23, 2013, 12:02:34 »

Отчет biggrin Успяхме да минем през личната лекарка, направихме си кръвните тестове. Аз минах и през Център за психично здраве crazy Пуснаха ме blum Лошото е че той се води на друго място и допълнително в понеделник ще ходи да го освидетелстват  blum Свят ми се зави, като видях, че моето удостоверение за психичното ми здраве излезе 30 лв. Ама какво да се прави..аз му казах да отидем на Пиротска, където всичко е на едно място, ама-не, при личната ни лекарка....
Декораторката в неделя или понеделник иска да дойде за финални щрихи в ресторанта.
Аз след 15 минутки отивам на пробна прическа Makeup
Най-трудната ми работа, която мъдря от 2-3 дена, е да наглася хората по масите girl_impossible Ужасно ми е трудно, драсках и сменях 15 пъти вече, направо не знам как да ги намествам....Още повече, че все още чакам 4 човека за потвърждение, които в момента са на море и не си дигат телефоните и съм много избесняла вече diablo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines