Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 24, 2024, 18:32:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 75091 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 13, 2013, 12:23:51 »

А отгоре на всичко онази негова леля, с която се скара и няма да дойде, казала на роднини, че щяла да дойде в ритуалната и да ни даде плик с пари и да си тръгне crazy Понеже сме й умряли за парите....или щяла да изпрати по куриер някакъв подарък crazy
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 13, 2013, 12:34:54 »

Ади, много кофти ситуация! Много ли е зле положението? Отиди утре в ателието и им кажи, че грешката е тяхна и да коригират по най-бързия начин. Вие откъде поръчахте, че не помня?
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 13, 2013, 12:38:22 »

Ами според мен не е толкова зле, но ми се щеше да са такива, каквито си харесахме като цветове. Просто са различни, не че са грозни. Поръчахме от една фирма, които работят и със Сара трейд, модела е на Сара, но изработката тяхна -Джордано 3000. Или не са ни разбрали, или не сме обяснили nea
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 13, 2013, 12:51:55 »

Ади, и аз бих те посъветвала да ги върнеш. Все пак халките са за цял живот и ако съм аз винаги ще си мисля, че не са били това което съм искала.
А лелята  Oh my ..., не може да се опише с думи.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 13, 2013, 12:58:36 »

Много ми е криво в момента cray Емоциите ми и без това са особено изострени...
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 13, 2013, 13:16:11 »

Ади, пращам ти една виртуална прегръдка. За халките не знам какво да те посъветвам, нека довечера да ги види и мъжа ти и тогава решете. Имай предвид, че мата се загражда със времето, а лъскавите се надрастват и със времето изгреждат еднакво. Ако все пак решите, че искате да са както сте ги поръчали мисля, че има достатъчно време да се оправят - да се полират, а не да се изработват на ново.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 13, 2013, 13:21:22 »

Мерси, мила Friend  Ще го измислиме довечера..Аз първоначално им се зарадвах, защото не ги видях на светло. После излязох на светло и ги видях, но реших да не се връщам, преди да сме го обсъдили.
Криво ми е и тежко нещо тези дни, дано не се объркват повече нещата.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 13, 2013, 13:34:03 »

Ади  Friend kiss kiss2 всичко ще се нареди. Имаш на всички ни виртуалната подкрепа и ще видиш, че на финала всичко ще е приказно.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 13, 2013, 13:51:48 »

Ох, милата! Точно пък халките ли са объркали?!?
По-добре се поуспокой (и аз не знам как), и с мъжлето ги разгледайте довечера по-обстойно. Определено явно не са това, което искате, но може все пак да се е получило добре и повече да ги харесате. Но, ако това не е случая, ще трябва да се разправяте. Идете да говорите с човека, който ви е взел поръчката и го накарайте преди добре да ги огледа да ви покаже къде какво е записал като изисквания относно модела на халките. Така, ако грешката е тяхна би трябвало да ги оправят за тяхна сметка, ако ли не ще се разберете нещо друго. Вие разполагате с две седмици, така че не се притеснявай. Ако проблема е само в завършващата обработка (мат/гланц), това се оправя без да се правят нови халки Wink 100% всичко е поправимо, за съжаление без изхабените нерви.
Не правете компромис с единственото нещо, което остава за спомен за цял живот и ще си го гледате всеки ден.
А за лелята.... айде карай, няма тя да ви направи веселото, тъй че съм сигурна, че ще минете и без нея. Щом държи да подари подарък, още по-добре за вас  blum
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 13, 2013, 14:10:12 »

Много ви благодаря, оправяте ми настроението give_rose Ще ги видим халките, дано и моят да ги хареса, че не ми се разправя попринцип, нерви не ми останаха, още по-малко сили...снощи съм се прибрала в 9 часа след цял ден работа, а после и в сватбената къща sad А за лелята - като иска, да дава, въпреки че не ми е притрябвал
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #100 -: август 13, 2013, 22:50:22 »

Ади, спокойно, неприятна ситуация се е получила, но не е непоправима. Ако не ви харсват - връщайте ги, ако ли пък не - може да са ви на късмет. А лелята няма да я коментирам, че аман от несъобразителни хора..
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 14, 2013, 08:43:07 »

Вчера оправихме нещата, бебето ги хареса yahoo И естествено се опита да прехвърли топката и ми каза ако аз реша, да ги връщам beating Обаче си ги сложихме и като че ли грейнахме и двамата Girl_hide Пък много важно, че линията е златна, а не бяла. Забравих си кабела на телефона, иначе щях да ги пусна blush

Обачееее, вчера отивам при фризьорката и познайте - моята беше забравила да ме запише при колежката...Момичето не беше подготвено и не ми я направи тази. Пробвахме някакви плитки отзад, обаче само ми доказаха, че не се харесвам с вързана коса и не искам плитки на кок. Записах при моята другата седмица, за да ме направи вече, че ще я удуша накрая beating Ама нищо, поне много харесах как ми направи бритона, завъртя му краищата настрани, много нежно и ретро стои Girl_hide Решила съм да не се ядосвам вече, защото иначе на сватбата ще съм като парцал и супер изтощена.

Поръчахме тортата  danceg Много е красива, вътре ще бъде с шоколадов блат, бял еклеров крем и малини и ягоди biggrin Тази седмица ще я пробваме. Като на снимката ще бъде, само че с червени розички.


* 983860_607525175926125_1746727928_n.jpg (41.17 KB, 480x720 - видяно 231 пъти.)
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 14, 2013, 08:46:30 »

Ади, много се радвам за халките. Важното е да си ги носите с кеф smile

Тортата е много красива  Bravo

За прическата не се ядосвай, накрая ще е такава каквато ти я искаш!
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 14, 2013, 08:52:45 »

Браво Ади за халките, вжаното е, че сте ги харесали  smile
Тортата е прекрасна, супер стилна е, вкусът звучи супер свежо!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 14, 2013, 09:11:24 »

Ади, тортата е страхотна. Чак ми се иска да откажа моята и да поръчам като твоята. Нашата като вкусове ще е сходна. А явно и като цветове сватбите ни съвпадат, защото моята е в бяло и бордо. За фризьорката не се ядосвай, по-късно в моята тема ще разкажа моята как ме нервира. Най-хубавото е че си харесвате халките и си спести малко нерви, а и знаеш ли може наистина да са ви на късмет  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines