Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:34:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 69871 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 12, 2013, 08:49:29 »

Благодаря ви много! Наистина това са скъпоценни моменти. Да продължа малко, че сега намерих минутка време.
Църквата
Потеглихме всички дружно за църквата. По пътя предизвикахме фурор, хората се обръщаха след нас. Колата ли ни беше хубава, ние ли бяхме, луди ли изглеждахме с цялото викане и пеене, не знам pardon Всички хора по улиците махаха, викаха и ни се радваха. Пристигнахме навреме. Имало е и друга булка, но не ми дадоха естествено да я погледна, така че нищо не видях. Спряхме пред църквата, видях си и другата част от гостите и щях да се разплача почти, много мило ми стана. Влязохме в канцеларията да представим документите, аз треперих направо, поповете ми казаха "Спокойно момиче, няма нищо страшно" smile Мама и тате закъсняха малко, а ми трябваха, че нашите кръщелни бяха в тях. Малко неприятна изненада получих - нашият познат поп го нямаше, бил на почивка beating Съответно ритуала беше претупан, но както и да е.
Забулиха ме и започнахме да влизаме. Този поп само се усмихваше и ни шепнеше какво трябва да правим и други щуротии, съответно на мен ми беше страшно смешно. И както си води ритуала, в един момент племенника ми, който е на 3, се извиква "Чичо Бог пее много хубаво" И аз започнах да се смея с глас. biggrin Като тръгнахме да обикаляме щях да се пребия, настипвах си роклята, шаферките отзад милите не знам как издържаха. ММ започна да плаче, после да се смеее, абе много емоции бяха едновременно  cray smile Половината гости плакаха. Попа ми каза "Момиче, ще имаш невероятно красиви деца" Много мило ми стана!
Тръгнахме да излизаме, отзад кумата така хвърляше, че ми влизаше в деколтето житото girl_haha По едно време и баща ми вика "Абе по-силно" и започна и той да хвърля жито smile Направихме си прекрасни снимки, и по едно време ми звъни телефона - гълъбарите за ритуалната да се разберем, аз си говоря, те ме снимат, абе смях smile И ми викат гълъбарите -"А вие от сватбата някой роднина ли сте", и аз "Ами не, аз съм булката", като започнаха да се извиняват, голям смях  girl_wink Доста време имаше, но решихме да тръгваме, за да отдъхнем. По пътя за ритуалната си слушаме музика ние, някаква модерна, и изведнъж тишина, и "Нема бизнес, нема пари - татара-та-та-та-та" Е казвам ви започнахме с глас да се смеем biggrin Брат ми нарочно разбира се си направил бъзик с нас  girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: септември 12, 2013, 09:03:45 »

Ритуалната
Стигнахме към 5 без 10 (а бяхме от 5 и 20). Имаше и закъснение в графика, та трябваше да изчакаме 4-5 булки pardon Спряхме отстрани на ритуалната. Много булки имаше, криеха ме в храстите  blum Е, успях да видя само една и й хвърлих стотинка (така ми бяха казали). Започнаха да ме чистят шаферките и кумата, че между редовете тюл беше нещо страшно-боклуци, жито, мухи. Викат ми - Дай да изчистим комарника blum
  След малко почивка влязохме, естествено с наведена глава, не видях повече друга булка. Зачакахме отпред, пак снимки и смях имаше. После влязоха гостите и накрая ние. Като започна ритуала, до тогава се бях сдържала, но тогава вече като започнах да плача, едвам се трих. Особено когато се обърнахме един към друг, и двамата треперехме, като си казахме "Сега и завинаги" - плакахме и се целувахме, и си бършехме един на друг сълзите. Гостите също - някои с глас плачеха. Като свърши ритуала, забравихме да се настъпим и започнахме да излизаме и да слизаме по едни стълби. Обаче, аз се сещам на върха на стълбите, викнах фотографа, и го настъпих yahoo Започнахме да приемаме поздравления, пак плаках доста, ревливо ми беше едно такова, пък и съм доста емоционална попринцип pardon
Тръгнахме да излизаме навън, пак се хвърляха късметчета. Гълъбите бяха там. Това, да ви кажа, беше едно от най-прекрасните преживявания в живота ми. Girl_hide Дадоха ни ги в ръцете, други зад нас пуснаха. Толкова красиви и нежни същества, меки бяха като коприна! Фотографа каза едно-две-три и ги хвърлихме нависоко! Много красив момент беше!
После ни направиха малка фотосесия в колата. Поотдъхнахме и тръгнахме за ресторанта girl_wink
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 12, 2013, 10:02:04 »

adi само не можах да разбера защо не трябва да виждаш другите булки?това някакво правило лие? МНого чувствана история cray
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 12, 2013, 10:33:11 »

Яна, на лош късмет е да видиш друга булка преди да са минали церемониите в деня на сватбата. Ако видиш, на мен ми казаха да й дам монета в ръката. Ако е далече, да я хвърля през рамо. Попринцип трябва да си размените монети. След като минат церемониите и си вече омъжена, дори и на пътя за ресторанта или след последния ти ритуал да видиш, няма проблем.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 16, 2013, 11:30:29 »

Малеее, първи работен ден girl_impossible Много гадно, искам още една сватба, ей така за преживяването girl_wink
Да рподължа да разказвам, че се преместихме вече и ми е малко по-спокойно danceg

Тържеството
Тръгнахме към хотела. Пристигнахме малко по-раничко от повечето гости, но то стана по-добре. Имаше така или иначе уелкъм дринк в градината, гостите си отдъхнаха според мен. Всички казаха, че хапките са били страхотните, а аз ги намерих чрез някакъв ваучер в сайтовете за колективно пазаруване pardon Ние се качихме на покрива и половин час фотосесия на залез с изглед към Витоша си направихме! Мисля, че снимките ще са брилянтни Girl_hide
 Слязохме към ресторанта, ДЖ дойде да ни предупреди кое как да направиме, със сватбения марш и т.н. Тръгнахме да влизаме. ММ ме настъпи 15 пъти и ми поскъса роклята, ама какво от това pardon Започнахме със захранването. Свекървата се разплака милата cray После обаче направихме и едно затапване на устите - аз на свекървата, ММ на тъщата - голям смях беше girl_haha
 И започна обърквацията. Попринцип трябваше да следва ритуала с изпиването на шампанското до дъно. Е да, ама аз бях изключила за този момент. В крайна сметка, не може за всичко да мисля nea Нямахме нито чаши, нито шампанско. ДЖ реагира, и каза да ритаме менчето и после да починем, и после чашите. Обаче такъв шут вкарах на менчето, че отиде на другия край на ресторанта yahoo И падна първо бялото, по-близо до мен, а червеното падна второ, но по-далече. Така и не разбрах какво ще е първото дете по тази традиция pardon
 Ресторантът ме изненада много - подоготвиха двете чаши и ни ги подариха Bravo Страхотен жест и добре замазаха ситуацията give_rose
 После бяха много танци, веселие, дори хора играх - където не мога  girl_wink На питата мъжлето се отчете с по-голямо парче pardon Нищо, нали аз го настъпих. На букета бях подготвила разделящ се на три и изненадах момичетата girl_wink А на жартирера ДЖ направи страхотно шоу. Дадено на ММ първо скришом едни розови кюлоти, ама като на баба ми, даже по-големи funnytooth И ергените не видяха и започнаха да се бият ММ като хвърли. После седят и гледат учудено и мигат на парцали funnytooth Счупих се от смях на физиономиите им. После си хвърли истинският естествено girl_wink
 На тортата настъпи гоооолямо мацане. ММ директно хвана парчето и така ми го лепна на муцуната, че 30 мин. ме чистиха после, че не можех и да виждам lol После като викнах двойките, и те една по една се мацаха, цапаха, хвърляха, абе такъв смях беше, че ме болеше корема чак biggrin А през това време, племенника ми и още едно момиченце на 3, двамата като малки мишоци седнали до тортата и бъркат с пръстчета и облизват. Като ги видяхме, така се бяха омацотили и те, и така я бяха наръфали, че сме се смяли с гостите с глас funnytooth
 Много танци и веселие беше, почти непрекъснато съм танцувала. Всички гости казаха, че е била страхотно весела сватба, въпреки че аз е притснявах, че сме малко хора. Прекарах си чудесно, спокойно, весело и незабравимо! Наистина ще я помня цял живот Girl_hide
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 16, 2013, 14:42:38 »

Ади, радвам се безкрайно много за теб! Всичко е било прекрасно smile  give_rose
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 16, 2013, 14:49:33 »

качи някоя снимка де адичкоооооо чакам да те видяяя
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 16, 2013, 18:20:51 »

Ади, разказа ти е страхотен! Било е голямо шоу!
С нетърпение ще чакам да видя някоя снимка на фото сесията о залез, ако качиш.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 16, 2013, 18:51:09 »

Благодаря ви много give_rose Чакам ги и аз снимките, че нали фотографа ни е на кумата брат, много снимки направи, много се стара, сега не дава на никой да ги види, докато не ги обработи всичките или поне голямата част Girl_hide Задължително ще направя албум във ФБ и ще пусна линк тук, или нещо подобно. girl_wink
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #234 -: септември 17, 2013, 08:41:18 »

Браво, Адичко- няма по-хубав спомен от една весела и приказна сватба :-)
« Последна редакция: септември 17, 2013, 08:42:52 от Bride » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: септември 17, 2013, 12:25:12 »

Мерси, Булчице give_rose Хората не престават да ни повтарят две неща - първо, че е била много красива сватба, много сме се целували и прегръщали, личало си е колко се обичаме. И второ, че е било много весело и забавно. Явно има за какво blush Даже видеото е казал на шефа си, че на такива сватби като го праща и без пари ще работи girl_wink
 Сега говорих с фоографа и видеото yahoo Много ни хвалиха. А снимките ще са готови утре-другиден, а видеото някъде до края на седмицата yahoo Толкова съм щастлива, нямам търпения да видя резултата, защото освен, че се видях на една снимка само, но и има много моменти, които вече забравих от самата емоция и искам да си ги припомня Girl_hide
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #236 -: септември 19, 2013, 07:00:27 »

Супер, сега ще видиш как е минало и при вземането на кума  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: септември 21, 2013, 19:08:31 »

Ади, много разчувстваш разказ  give_rose видях и снимки (предполагам, не всичките) - страхотни сте  yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 21, 2013, 21:26:31 »

Ади, много разчувстваш разказ  give_rose видях и снимки (предполагам, не всичките) - страхотни сте  yahoo
give_rose Мерси. Ами от четвъртък се опитвам да ги сваля във ФБ и до днес не успявах. angry Глупавият ФБ му се виждат много големи явно nea Защото са на много голяма резолюция и трябва да качвам по 10-ина и то става много дълго..
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: септември 21, 2013, 23:00:48 »

Ето линк да гледате снимки  Girl_hide  https://www.facebook.com/adriana.maslinkova/media_set?set=a.608639605852810.1073741827.100001203276551&type=1#!/adriana.maslinkova/media_set?set=a.608639605852810.1073741827.100001203276551&type=1
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines