Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:06:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 69865 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 02, 2013, 15:03:24 »

Много хубава история!
Хорските мнения са без значение, само вие си знаете колко се обичате  heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 02, 2013, 15:43:58 »

Благодаря ви, момичета smile То и аз не знам от къде го извади този кураж, защото баща ми е леко налудничаво консервативен, но толкова се шашна и той, че когато Бебси го попита дали ми дава ръката, баща ми вика "Ми ако искаш крак нещо, бедро ще отрежем.." funnytooth Като се шашнем с баща ми, обикновено започваме глупости да говорим biggrin

Ох, не знам колко още препятствия ще минем, имам чуството че светът е срещу нас...
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 02, 2013, 19:06:26 »

Адииии, тъкмо се чудех къде се поизгуби! Честита темичка!! Историята ви е супер - никога не се влияйте от хорски приказки. Вие най-добре знаете каква е връзката ви.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 02, 2013, 19:17:01 »

Мерси, Миленче. Ми поизгубих се, защото само лоши работи напоследък са ми на главата....ама ще устискам
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 02, 2013, 19:35:27 »

oo, милата! дръж се. и ние ще помагаме с каквото можем. Мисли за прекрасния ден, който наближава
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 02, 2013, 21:21:36 »

adi, не се давай на неприятностите. Мисли си само, че след всяка буря изгрява слънце и се наслади на подготовката на приказния ден, който ти предстои. Ние всички сме с теб и ще помага с каквото можем  girl_wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 03, 2013, 10:17:46 »

Ади честита темичка  give_rose Пожелавам ти повече спокойствие  и една прекрасна сватба smile Историята ви е много хубава, настръхах като я чета  blush Всичко ще е наред, с теб сме!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 03, 2013, 11:44:27 »

Благодаря ви много, момичета give_rose Да не се предавам, ама вече станаха много...

1. Леля му и първия му братовчед казаха, че няма да дойдат на сватбата, тъй като не бил поканил първата си братовчедка и семейството й. Там историята е много гадна, баща му като е починал, майка му е заминала да работи в Италия, те останали сами и двамата с брат му отишли да живеят при въпросната братовчедка. Е да, ама нали тийнейджъри били, счепкали се нещо с нея и семейството й, и тя ги изгонила. От тогава не си говорят с нея. Той твърдо отказа да я покани, ама леля му и братовчед му се разсърдиха. Започнаха да поставят едни ултиматуми, ние страшно избесняхме - да я поканиш, ама да я поканиш лично, не да изпращаш по някой друг поканата, не по пощата, ама да е същата поканата като на другите (защото ми бяха свършили поканите) и някакви подобни...От там той им тегли една и им каза ако искат да идват. Леля му започна да му пише едни дълги писма по скайп, как злобата завладяла живота му и ей такива и той я блокира. Говори такива подобни и обижда и пред други роднини, а те ни казаха естесьтвено. Сещате се че напрежението и емоциите ни бяха в повече..

2. За парите няма да говоря, оказахме се с едни пари назад и сега нз дали ще смогнем girl_impossible

3. Отидохме миналата седмица до ресторанта на дегустация. Управителката сяда и ни заявява, че собствениците се сменят и няма да е вече тя girl_impossible Уж обеща, че всичко договорено ще продължи да си важи , на същите цени и договорки, срещна ни с новия собственик - върл македонец - Зоран се казва, ама знам ли тези като си тръгнат, какво ще направи тоя girl_impossible Единственото хубаво е, че тя не искаше договор да подписва, каза че не е нужен, а този е съгласен и когато ни извика на дегустацията, щял да подпише. Иначе съм доста притеснена какво ще се случи с ресторанта girl_impossible

Не знам дали да продължавам, ама много такива неща се случиха за кратко време (даже се скара с брат си, по-точно аз се скарах с брат му, крещяхме си като идиоти, разделиха се от фирмата - работеха двамата, сега брат му сам.....) и ей такива, не ми издържат нервите вече, почти съм на ръба
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 03, 2013, 11:48:58 »

Ужас, доста е напрегнато при вас .... дано се поуталожат нещата и тръгнат в хубава посока  Good luck
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 03, 2013, 16:46:27 »

Кураж Ади, определено ти е нужен!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #25 -: август 03, 2013, 21:38:35 »

adi4ko , включвам се и аз в твоята тема  give_rose Остава малко до твоя голям ден  heart Прочетох неприятностите, които са се случили sad Наистина, ситуацията си е трудна, но трябва да се държите и двамата - горе главите  good Не обръщайте внимание на хора, които мислят само и само за себе си и въобще не им минава през ума колко напрегнато ви е в момента. Направо ги зарежете...  Остави Това ви е последен месец, който трябва да е изпълнен само с приятни емоции  girl_wink Стресът задължително ще си го има, няма как Wink А за ресторанта - стискам палци всичко да е наред. И аз имам прблем с управителката - нито я смениха, нито нищо. Тя от самото начало си е сопната жената  pardon Но ние ще си я оправим  blum

Имате си много сладка история, особено предложението е върхът  heart heart heart

Моето пожелание е нека неприятностите останат назад, и от тук нататък да се похвалиш само с хубави емоции  give_rose Ще следя темата ти с интерес smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 04, 2013, 09:59:17 »

Ади, съжалявам за случващото около теб. Не знам какво им става на роднините покрай сватбите, все се намира някой да внесе драма. В крайна сметка най-важните сте вие, това е вашият ден, ако някой не проявява достатъчно уважение и разбиране, не мисля че има място на вашето тържество. Вие ги каните официално с идеята, че ще споделите щастлив и специален момент, ако те не го оценяват проблемът е в техния телевизор.  crazy
Ситуацията с брат му е доста неприятна, вие си знаете за какво става въпрос, но гледайте да изясните нещата по-спокойно. Ади пази си нервите, няма смисъл да се натоварваш така, говори с мъжа ти, с близка приятелка, кумувете за случващото се. Ще намерите решение на проблемите и ти ще се разтовариш. Бъди силна и не се предавай, накрая всичко ще се нареди!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #27 -: август 04, 2013, 10:21:30 »

миличка не се притеснявай не си единствена която минава през такива битови проблеми.
Аз се скарах с една братовчедка преди 3 години, бяхме много близки живеехме заедно, но скандала беше много голям и спряхме да общуваме. когато дойде време за раздаването на поканите аз реших да покана само майка и баща й, но майка ми в последен момент каза абе допиши  "със семейството" и то с различна химикалка и те взели пак се навили да дойдат и много са зарадвали, аз бях в шок  shok. дойдоха държахме се цивилизовано но не съм се сдобрила с нея.

милото има двама братя и единия е много депресиран и не излиза от вкъщи много и реши една седмица преди сватбата че няма да идва. без никъква причина ей така  angry. но и без него стана сватбата. естествено много му беше мъчно на мъжа ми но не му се расърди  smile.

Така че всеки има подобни драми и без тези хора пак ще си направите сватба smile.

Я кажи фамилията на управитела? Нали аз съм македонка и може и да го познавам този Зоран, пък ако го познавам мога да ти кажа дали е свестен или не smile

Много кураж ти пускам и за паричките не се притеснявай в тези моменти все нещо се случва и от някъде ще се появат без да сте очаквали! пък в крайна сметка все ще съберете нещо от сватбата и ще можете да си платите ресторанта от тези парички good
« Последна редакция: август 04, 2013, 10:23:39 от mariola85 » Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #28 -: август 04, 2013, 18:27:17 »

Ади, честита темичка. Проблемите идват без да питат, но важното е, че двамата сте заедно и гледате в една посока, нямате разногласия. А леля му... Oh my ... колко нахални хора само...Горе главата! Не си заслужава да си хабиш нервите за такива хора. Стискам палци оттук нататък всичко да тече по мед и масло smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 05, 2013, 09:50:49 »

Благодаря ви мнооого момичета, наистина сте прекрасни give_rose
Мариола, не му я знам, сега се била върнал от Америка, там живял до колкото знам.
Сега да си отдъхна малко и да поразкажа за подготовката (Само да вмъкна - ако някой ми каже как да качвам снимки повече от 1, ще съм много благодарна  blush )

1. Декорация - ще е в червено - тъмно, бордо, и бяло. На масите ще има дълги вази, облечени с дантела, или с бели мини рози и гипсофила, или с червени рози и гипсофила. Ще има и свещници, от тези старинните, двойки и четворки, украсени пак с гипсофила. Нашата маса ще е с бяла сатенена покривка и отпред с асиметрична драперия от бордо сатен, върху нея с дантела.
Това на снимката е драперията, с която ще сме украсени, но ще бъде разположена като на следващата снимка


* 550113_10151234892448050_132626440_m.jpg (49.36 KB, 640x480 - видяно 414 пъти.)
« Последна редакция: август 05, 2013, 10:26:51 от adi4ko » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines