Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:13:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 54335 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 08, 2013, 19:32:28 »

Ели,  weddingday
ЧЕСТИТО!!! БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ! Чакам с нетърпение да разказваш и да видим снимчици.

 Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #181 -: септември 09, 2013, 08:08:57 »

Честито, мили младоженци! give_rose Много щастие ви желая и безкрайна любов heart
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 09, 2013, 08:22:00 »

Честитоооо  give_rose Много щастие, много любов и разбирателство ви пожелавам Bravo


* images.jpg (8.66 KB, 210x240 - видяно 2841 пъти.)
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #183 -: септември 09, 2013, 10:33:21 »

Честито! Радвам се, че празника ви е минал страхотно и ви пожелавам същото щастие, любов и динамика от сватбата да продължи в живота ви като семейство! smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 10, 2013, 08:14:46 »

Честито, мила Ели, и Г_О_Р_Ч_И_В_О Bravo Пожелавам ви много да се обичате, да се уважавате, да имате много деца и дълъг семееен живот heart Помнете винаги най-прекрасният ден в живота си heart heart heart Очакваме разказ girl_wink
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: септември 10, 2013, 13:24:44 »

Еличка, честито и на вашето семейство. Бъдете много щастливи и се обичайте, нека живота ви се изпълни с още приказни моменти и радости!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 17, 2013, 14:07:06 »

Благодаря ви момичета  girl_wink

Вече съм госпожа и ми е странно, защото милото до скоро ме наричаше "госпожичке"  cray

Починахме си една седмица, а днес съм отново на работа и съм подхванала 100 неща и доникъде не съм стигнала. Ще започна полека-лека с разказа. Днес малко, утре повече Wink

Дните преди сватбата
В понеделник сутринта отидох в салона за разкрасителните процедури. Беше много забавно. Докато ми правиха педикюра ми боядисваха косата. После като започнаха маникюра ме сушиха с два сешоара едновременно  tease Дойде мама, направиха и нейния маникюр. Тамън свършихме и дойде милото да ме вземе. Тримата хапнахме набързо в KFC, че беше обяд. После мама си тръгна, а ние ходихме да принтирам разпределението за таблото. Прибрахме се и трябваше да досъберем багажа. Това доста ме напрегна и седнах половин час да почина. След това събрахме всичко и започнахме да сваляме да товарим колата. Трудна задача, не бяхме сигурни, че ще успеем да поберем всичко. За мое щастие, обаче, успях да подредя всичко  yahoo Тръгнахме и привечер пристигнахме на село при свекърите. Там се започна лудо разтоварване  tease И аз вече доволна, че всичко е наред и сме там – бам "изненада". Брата на милото няма да е готов с ремонта и няма откъде да ме взимат   Oh my ...  Побеснях  beating
Започнахме да мислим варианти, но аз все пак си легнах сърдита  huhhuh.gif

Вторник – сутринта като се събудих вече се бях поуспокоила. Тръгнахме с милото към ресторанта да доуточним някои неща. Там се видяхме и с фотографа. После аз отидох на пробна прическа. Там много се забавлявах и много си починах. След това около час и половина се шлях безцелно. Прибрах се на село и започнах да лепя етикети на бутилките с ракия, които свекърите бяха напълнили през деня. Милото ми помогна да налепим и етикетите на бялото вино. После въоръжени с два сешоара сложихме и капсулите не винените бутилки.

Сряда – видяхме се с видеото още в 10 сутринта. Обсъдихме каквото трябваше. Отидохме и напазарувахме безалкохолно, сладки, ядки и бира за почерпката при младоженеца и булката. Вече се бяхме разбрали с братовчедка на милото, че ще ме взимат оттам и отидохме да се видим и да занесем част от покупките. Прибрахме се на село и отидохме при лелята на милото да му подгъне панталона. Там приказки, хахо-хихо  danceg

Четвъртък– сутринта като станах си направих разпределителното табло, табелката "Тук Булка Няма". С милото разделихме тейбъл картичките на купчинки според масите и ги опаковахме в различни пликчета. Отидохме до една винарна да купим червено вино, че домашното се оказа леко кисело. Следобед му дремнах един хубав сън, а милото през това време бутилирал виното.

Петък – преди обед занесохме всичко в ресторанта, оправихме сметките, дадох последни инструкции за украса, подаръци за гости, welcome drink и т.н. На обяд мама, баба, сестра ми, колежка на мама (на моите години почти) и един мой приятел пристигнаха. Обядвахме. Заведохме ги в Карлово да се настанят, къде трябваше да спят. Заведох ги да им покажа откъде ще ме взимат. Нахвърлих горе-долу как си представям украсата с балони и т.н. Занесохме кутиите, питите (които взехме сутринта) и почерпките за обредния дом и църквата. Дадох инструкции кой и какво трябва да прави с тези неща на следващия ден. Отидох да си платя букета, да поръчам един за паметника на Васил Левски, да купя един букет милото да подари на кумата. Накрая се прибрахме на село, гладих ризите на милото, събрах багаж за следващия ден, надувах балони за украсата там. Накрая много уморени си легнахме и не можахме да заспим много дълго време, то не беше въртене, то не беше чудо  tease

Доста работа отметнахме последните дни, но на мен ми беше спокойно. Бяхме си казали, че ще действаме полека без излишен стрес и нерви. Радвахме се на времето, което прекарвахме заедно  heart
« Последна редакция: септември 17, 2013, 14:29:48 от elistoilova » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 17, 2013, 14:46:21 »

 Bravo Правилно сте постъпили. Ами то в крайна сметка и аз се чудя защо само нерви съм хабила, като всичко беше перфектно pardon А в крайна сметка от къде те взимаха?
Още, още искам да чуя Girl_hide

П.С. Видях няколко снимки...Girl_hide Страхотна си, като принцеса!
« Последна редакция: септември 17, 2013, 14:47:53 от adi4ko » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 18, 2013, 11:39:51 »

Благодаря, Ади  give_rose

Взеха ме пак от Карлово, но от на милото едната братовчедка. Даже този апартамент беше с по-добра локация и гостите ми го намериха лесно.

Последни часове като госпожичка (както ме наричаше милото)

Сутринта се събудихме сравнително наспани, предвид това че беше едва 7:30ч. Аз се изкъпах, облякох, пих едно бързо кафе и това беше. Не ми се ядеше. Още не можех да осъзная, че ТОВА е денят. Натоварихме колата с рокля, обувки, багаж и т.н. и милото ме закара пред салона. Там мама вече чакаше с нейната кола, за да преместим багажа и да го закара в апартамента за взимането ми. В салона ми измиха косата, навиха ме на ролки и гримьорката започна да ме гримира. През това време фризьорката прави прическа на сестра ми. Когато беше почти готова се обадих на мама да дойде и за нейната прическа. Направиха ѝ само сешоар. Мама и сестра ми тръгнаха да се дооправят, а аз останах да ми донаправят прическата. Беше ми супер спокойно, чак странно спокойно, все едно е обикновен ден. Когато и аз бях готова мама дойде да ме вземе. Отидохме в апартамента и там беше страхотно! Бяха надули и украсили с балони, подредили масата. Бях направила три сърца с датата и ги бях вързала с панделка. Бяха закачили и тях. Аз само залепих табелката "Тук Булка няма... Плати и разбери къде е...". И зачаках гостите... Стори ми се цяла вечност, а те всъщност всички дойдоха навреме. Всички ми повтаряха колко съм хубава! Започнаха да вадят телефони и фотоапарати да ме снимат. А аз бях с черен панталон, бял потник, грим, прическа и було  tease
Обясних им стратегията за пазенето на вратите, плащането, криенето на обувката и т.н.
Стратегията: Скрихме и двете обувки – едната на полюлея (за да я намери лесно и да се зарадва), а другата в една кутия за обувки под една масичка. Булката трябваше да се скрие в другата стая и когато той влезне да се чуди къде е. Идеята ми беше, когато той прекрачи прага на стаята, едно от момичетата да ми чукне на вратата и аз да излезна, да мина през коридора и да влезна в хола при него.
Дойде и фотографът. Понаснима разни неща, после се снимах с гостите. Пийнахме малко, хапнах 2-3 сладки и зачакахме. Милото ми се обади по едно време, че тръгват, а моите хора отстрани викат да си носи много пари, че няма да го пуснат. Той пък каза, че той идва с толкова много хора, че хич не го е страх – ще бута врати! Знаех, че остават не повече от 15-20мин. до идването му...
« Последна редакция: септември 18, 2013, 11:46:10 от elistoilova » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 19, 2013, 16:05:26 »

много весело smilesmile

давай нататък Wink
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 19, 2013, 17:49:54 »

супееер danceg
Скъпо ли те продадоха, Ели? smile че мен- направо за без пари lol
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: септември 19, 2013, 19:35:51 »

Супер и от мен girl_wink За колко наистина? ros4e, присъединявам се и аз към теб, обезцениха ме много, че младоженеца си беше забравил парите blum
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 20, 2013, 15:16:30 »

Ох, само за 19лв. са ме продали  beating Но обувките уплътни с 60лв.

Днес получих снимките, обаче втория диск не е наред и сега ще се обадя да кажа, да ми го пратят наново  sad

Взимане на булката

И така... скрих се аз в другата стая. Една моя приятелка дойде с мен, за да ми прави компания. Добре, че беше тя, че вече беше започнало да ми тупти яко сърцето. Стори ми се цяла вечност докато чуя оркестъра и да разбера, че са дошли. Милото даже каза, че ми били правили серенада под прозореца, но аз нали бях в другата стая и не съм чула sad Ще гледам на видеото. Започна данданията, чувах как моите хора не ги пускат да влезнат. В крайна сметка нахлуха. Оказа се че вратата се откачила от горната панта, хаха. По едно време едното момиче ми чукна на вратата да излизам и аз тръгнах. Стигнах до хола и се скрих зад кума. Той и младоженеца питаха къде е булката. По едно време кума забеляза, че съм зад него. Беше много смешно. Милото като ме видя дойде супер щастлив и ме целуна. Казахме му, че трябва да търси не една, ами цели две обувки. Той се позавъртя малко и намери „трудната” обувка. Даже си мислеше, че кутията е само за заблуда на противника и беше супер изненадан, че обувката е там. Да обаче в същата кутия имаше мъжки зимни боти и той хвана тях и каза нещо от сорта „Я какви черни обувки има булката!”  girl_impossible И започна тях да ми слага, пак смях в залата. Реши, че не са моите и се ориентира към бялата обувка. Да обаче оставаше да намери другата, а не се сещаше да погледне нагоре. Видеооператора подсказа малко: „Абе много му е топло на този младоженец!”.  Както казах, обувката беше на полюлея, но той е в едно с вентилатор. Започнаха да му попиват челото със салфетка.  funnytooth Някой извика „абе пуснете вентилатора, че е много топло”. Тогава кума погледна нагоре и намери обувката. Наложи се да уплътняват и двете обувки. След като и тази работа беше свършена последваха няколко наздравици. Закичих мъжете с бутониерите, на жените вързах гривните. Баща ми ме изведе и ме предаде на кума. Последва хоро пред блока, малко снимки и се запътихме към обредния дом...

Обреден дом

По план график стигнахме пред обредния дом по-рано, за да имаме време за снимки, с който пожелае. Падна голямо снимане с гостите, ние седим, а те само се сменят един след друг. Дойде време да влизаме. Извикаха ни вътре. Жената каза „Елате насам в стаята за размисъл.”  shok, а ние „Ми то вече е късно, булката е дадена и взета”, а тя „Споко, само за инструкции ще влезнем.”. Обясни ни разни неща и тръгнахме към залата. Беше много хубаво, всички станаха на крака и ръкопляскаха. Започна церемонията. Когато ме попита дали го взимам за съпруг аз се обърнах с една голяма усмивка и го попитах „Да те взимам ли?!”  girl_haha. Той само се усмихна. Естествено казах „ДА!”. На свой ред, когато го попитаха него, той демонстративно се обърна към публиката за съвет.  lol Никой не възрази, така че и той каза „ДА!”. Поканиха ни един по един за автограф. На отиване обмислях кога да го настъпя и евентуално кога той ще посегне. Реших да изчакам той да разпише и тогава. Да обаче на връщане, докато се разминавахме той тръгна да настъпва, но аз усетих и се измъкнах с танцова стъпка.  Curtsey Голям смях в залата. Подписа той и се върна до мен. Аз обаче почаках малко и когато той не очакваше го настъпих.  yahoo После разчупихме питата – горе долу по равно се падна, пихме шампанско и т.н. Като приключи церемонията застанахме гостите да ни поздравят и подарят цветята. Накрая след като всички излезнаха, той ме изнесе на ръце.  twohearts Кумата хвърли късметите. Застанахме за обща снимка, после пак малко снимки с гостите. В Карлово има традиция след обредният дом да се отиде на паметника на Васил Левски и да се поднесат цветя. Майка ми ми даде букета, който бяхме поръчали и тръгнахме натам. Поднесохме цветята и се поснимахме с гостите и там. Решихме да се запътим към църквата. По пътя един от невръстните ми „обожатели” се престраши да ме хване за ръка и ме отведе почти до двора на църквата.

« Последна редакция: септември 20, 2013, 15:30:06 от elistoilova » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 20, 2013, 15:35:22 »

 Bravo
Ели, това с настъпването  - много весело smile. Ние жените се убедих, че сме уникални. Колкото и мъже да съм питала, никой от тях не се е сетил в онзи момент, за настъпването. А ние...smile
И аз настъпих! Даже съвсем демонстративно, докато той подписваше и беше с гръб към мен, клекнах, вдигнах си роклятя така, че хубаво да ми се виждат обувките, и когато той се обърна и се върна към мен (беше само крачка-две) аз го настъпих. Сега се чудя, как не е видял, че си държа роклята....видеото ще покаже smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 23, 2013, 09:14:56 »

Миленче, чакам с нетърпение видеото, дано да са заснели настъпването  blum

Ето снимки:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151912973684905&type=1&l=1521ee0d90

Фотосесия:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151912978694905&type=1&l=dc75ab80a6

Утре или в сряда трябва да получа и останалите снимки – поздравяването с гостите, торта, букет, жартиер и кумовата ръченица.

Надявам се по-късно да имам време да довърша разказа.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines