Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 03:20:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 54804 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 07, 2013, 10:39:26 »

Все повече се убеждавам, че направих добре, че не поканих никой  lol

Ели, много не приятно, че ти правят проблеми точно сега. Гледай да не им се ядосваш, макар че знам, че понякога е невъзможно. Важното е, че в деня на сватбата всички дразги, ще са забравени !
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #46 -: август 07, 2013, 14:00:41 »

Ели, късно се включвам, но току що прочетох историята ти и е толкова ... стопляща сърцето! smile Дано все така хармонично, леко и влюбено ви се случва всичко! smile Успех в тези последни седмици и ви пожелавам една красива, мила и прекрасна сватба! smile

За дразгите, нормално е да има такива, но не си хаби нервите и се опитай да балансираш страните и всичко ще е наред!  give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #47 -: август 07, 2013, 14:14:39 »

Ели, аз малко късничко се включвам, но...  give_rose Честита темичка. Много ми е интересно всичко, което разказваш... как бързо са се развили нещата при вас само. smile Но така е, когато е любов, какво му има да чакаш!  heart
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 07, 2013, 15:21:55 »

Vivi20 и Allicia добре дошли  welcome-2

Абе, че булките се изнервяме с наближаването на деня – изнервяме се, но и близките трябва да се постараят на нас да ни е спокойно.

А иначе, да, бързо се развиха нещата при нас, но нямаше какво чакаме. И двамата знаехме какво искаме и го видяхме в другия.  heart

Продължам малко с разказа...


Подготовката
Още в края на януари отидохме до ресторанта да обсъдим нещата с тях и да го капарираме. След това минахме през обредния дом и църквата. И на двете места ни обясняваха как още било рано, но аз им дадох да се разбере, че съм от София и сега имам възможност да организирам нещата, а не след месец-два, когато датата и часовете вече ще са заети.
След това се започна търсенето на ДЖ, ориентирахме се към Пловдив. Препоръчаха ни ДЖ Алекси, но той отдавна вече беше зает. Той ни препоръча друг човек, при който уж беше свободна датата, но жена му записала набързо друг ангажимент и той отпадна. Той от своя страна също препоръча колега – ДЖ Десо. Отидохме до Пловдив и се срещнахме. Харесахме се и го капарирахме.
За фото избрахме фотографа на комплекса, където ще е сватбата (той е един вид собственик). Прави хубави снимки, а и при разговорите ми вдъхна доверие.
За видео се ориентирахме към човек от Карлово, с дългогодишен опит. С него се разбрахме по телефона и го капарирахме. Ще се срещнем 1-2 седмици преди сватбата. Имахме щастието лично да го видим как работи, на сватбата на която бяхме в събота, и много го харесахме.
За гостите, които не са от Карлово и региона сме запазили няколко стаи в комплекса, и повечко стаи в друг хотел. Ние поемаме разноските по нощувките.

и така:
11:00ч. Взимане на младоженеца от село, където живеят родителите му (милия ми той малко го е срам)
12:30ч. Взимане на кумовете – пак от село, кумата е първа братовчедка по майчина линия на милото, и нейните родители живеят там.
14:00ч. Взимане на булката – от дома на брата на младоженеца в Карлово. Снимки с гости, без гости и т.н.
15:30ч. Ритуал в Обреден дом гр. Карлово
16:00ч. Обща снимка с гостите пред обредния дом. Поднасяне на цветя пред паметника на Васил Левски. Снимки с гостите. Църквата е на 2-3мин. пеш.
16:30ч. Венчавка в Храм Св. Богородица гр. Карлово
17:00ч. Ако може след края на венчавката да се измъкнем бързо от гостите и да отидем да се поснимаме между старите къщи, които са доста близо до църквата.
17:30ч. Гостите започват да пристигат в комплекса. Ще имат Welcome drink, за да не се чудят какво да правят докато ние пристигнем.
18:15ч. Дано да успеем да влезнем по това време smile
Натам графика предстои да бъде направен...
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 08, 2013, 08:46:26 »

мила честита темичка и от мен! пожелавам ти спокойна подготовка!
имате невероятна история smile а халките са прекрасни  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 08, 2013, 09:45:55 »

shantall, благодаря  give_rose

Аз да се отчета – снощи успях да завърша украсата на шампанското, след като един час се опитвах да мх разкисна етикета  blum Направих и шестте бутониери за мъжете. През уикенда ще се постарая да снимам всичко, което съм сътворила досега, за да имам да показвам smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 08, 2013, 09:51:27 »

Ели, малко бях поизостанала с темата ти, но бързо наваксах. Не се ядосвай на роднините, опита показва, че всичките се състезават да те изнервят преди сватбата. На мен ми идва вече да кажа на моите, че  е по-добре да не идват. Много е хубаво, че си имаш вече график за действие, аз още списъка със задачите не съм завършила. А халките ви са много хубаво и най-важното е че вие си ги харесвате и ще си ги носите със радост  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 09, 2013, 08:09:14 »

tsve4e, аз си имам и списък със задачите на телефона, обаче има още за добавяне.
Снощи бях страшно уморена, последния месец от подготовката се очертава да бъде адски натоварен в работата  crazy
Въпреки това успях да се взема в ръце и да отметна малко сватбени неща. Захванала съм тейбъл картичките. От една седмица картончетата седят нарязани и сгънати, но вчера най-накрая успях да принтирам имената, нарязах ги снощи и остана днес или утре да ги залепя. Много ми харесва как се получават  pleasantry
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 09, 2013, 08:39:06 »

Ели пусни снимки, ако можеш. И аз съм до там в момента, май еднакво ни върви подготовката girl_wink И аз така - в работата съм сама, колежката е от един месец в отпуска и ще е до 16-ти включително. Много е гадно така, защото трябва да съчетавам с подготовката sad А тейбълките и на мен са ми срязани и ме чакат blush Обаче аз в събота успях да направя двайсетина. Остават "само" още 40-тина biggrin
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 09, 2013, 09:40:28 »

Ади, снимки най-вероятно в понеделник, че нямам нет у нас. Ще снимам събота и неделя и в понеделник като дойда на работа ще кача smile Аз като седна да правя нещо върша сампо по една дейност – първо беше рязане на картона, после само прегъване, после рязане на листчетата. Сега следва лепена, мисля, че за няколко часа ще съм готова smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 12, 2013, 08:21:50 »

Ето я фотосесията на моите творения  yahoo

http://www.flickr.com/photos/33286027@N08/sets/72157635031529751/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 12, 2013, 08:46:19 »

Страхотна работа си свършила! Браво  Bravo Bravo Bravo
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #57 -: август 12, 2013, 08:51:16 »

Тооолкова много красоти на едно място - само мога да кажа Wowwww  heart Нямам търпение за сватбата ви Ели, искам много да те видя в блчинската рокля  yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 12, 2013, 09:23:10 »

Леле, Ели, всичко е толкова красиво Girl_hide Браво Bravo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 12, 2013, 10:38:45 »

мила всичко е прекрасно smile и цветовете са уникални smile а за бокала - е страхотен е smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines