Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:07:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 54932 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 28, 2013, 12:29:57 »

Най-накрая пуснах медицинските, утре трябва да са там. Дано да не забравя да им се обадя да проверя дали са ги получили.

Вчера след работа заведох мама при моя фризьор да я подстриже.
 
Купихме на милото втората риза  danceg Онзи ден мернах един магазин на Пироткса, където продават ризите, които търсим и го заведох направо там. За мое щастие имаше и цвят и размер.

Преди малко се обадих на един магазин да си поръчам букета. Обсъдихме го, но жената ме помоли да ѝ се обадя към 17-18ч., за да може да запише подробно всичко, защото беше в движение.

Още не се знае откъде ще ме взимат. Утре ще звънна на къщата, където ще нощуват мама, баба и сестра ми предишната вечер и ще ги питам дали не може оттам.

Днес дано да успеем да отидем да купим бутилките за вино и ракия, че не остана кога.

Това е май засега  smile

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 28, 2013, 12:33:07 »

И вие доста работа сте свършили Bravo Какво ви остана?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 28, 2013, 12:54:21 »

За тази седмица остава:
1. Да купим бира
2. Да донаправя украсата за колата.
3. В петък ще отида да разпечатам:
- Разпределението за таблото "Кой къде седи". В Карлово не знам дали ще намеря цветен принтер и затова ако има промени ще ги правя на ръка (дано не се налага).
- Табелката за вратата при булката
- Табелката Младоженци за колата, дано да стане както го мисля.
4. Да се обадя профилактично в църквата, за да разбера да не сме забравили нещо.

Другата седмица е микс от разкрасителна и доуточняване.
1. Понеделник – маникюр, педикюр, боя, кола маска.
2. Вторник – пробен грим и прическа.
3. Вторник – да платя тортата.
4. Вторник или сряда – срещи с фото, видео и оркестър за извеждане (еветуално).

Като занесем бутилките бащата на милото ще ги напълни, а ние ще налепим етикетите.
Със свекървата ще отидем да купим мезета, бира, безалкохолно за почерпката при булката и булчина.

Нещата за последната седмица изглеждат доста, но изобщо не ме притесняват, тъй като в Карлово всичко е в центъра и супер близко едно до друго. Няма да се налага да се губи време в път и т.н. А и тогава съм отпуска и ще се отдам само на последните неща и почивка.

Единствено в петъка усещам, че ще се изнервя много, защото пристигат майка ми и баба ми и ще се започне с вечените мнения и коментари. Но валидола ще е с мен и няма да им се давам  tease
 

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 28, 2013, 13:08:04 »

Не им се давай girl_wink Колко много си свършила и колко малко остава, последните дни малко спокойствие ти трябва и всичко ще е наред.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 29, 2013, 08:09:03 »

Ели, поръчах ти го  give_rose http://sinoptik.bg/karlovo-bulgaria-100730565/10-days/10
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 29, 2013, 08:35:16 »

Супер си, Ади! А дано!

Ади, честит рожден ден мила  give_rose

Ние вчера след работа отидохме за бутилките. За съжаление тези, които бях харесала за ракия още зимата от два месеца не се произвеждат. Малко ме е яд, че не ги купихме по-рано, но все не оставаха пари за тях. Абе здраве да е, взехме други. Милото се ядосва, че сме правили етикетите по другите бутилки, но и на тези са горе-долу ок.
Като натоварихме колата с бутилките, и като се сетя колко още кутии имам да нося за сватбата, сак с дрехи за една седмица, плюс роклята, обувки и т.н. и направо се чудя как ще сместим толкова багаж  crazy
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 29, 2013, 08:40:00 »

Мерси Ели give_rose
Не се ядосвайте за бутилките, сигурна съм и че така са добре, пък и никой няма да забележи, че етикетите са за други бутилии, само вие ще си го знаете. smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 29, 2013, 08:55:10 »

И аз така си мисля и се издразних леко в началото, но си харесвам етикетите и като ги наложих на бутилката пак изглежда добре. Затова реших, че това не е нещо голямо, за което да се притеснявам.

Обаче милото се размрънка. На нашите приятели, на които бяхме на сватба, бутилките за ракия бяха същите като нашите сега. Обаче етикета им е направен по шишето и пасва идеално. Милото седи и сравнява и ми казва "техния етикет е по-хубав". Много ми стана болно, аз съм ги направила с такова желание още зимата, какво съм виновна, че са решили да не произвеждат тези бутилки повече. Е нацупих се, така както той мрази.  beating Сцената се разиграва, докато аз правя таратор. Той явно се усети, че ме е обидил, вдигна ме на ръце супер неочаквано, занесе ме в спалнята, остави ме там и се върна в кухнята. И аз вече супер нахилена отивам го питам защо направи така, а той "за да ти се проясни малко главата и да спреш да не се цупиш"  tease
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 29, 2013, 13:17:39 »

Мрън  cray
Искахме да отидем в Сандански след сватбата за 7 нощувки (09.09 - 16.09) и хотел даже харесахме. Миналата седмица края като звънях информативно, ми казаха, че ако звънна 10 дни предварително всичко е ок. Сега се оказва, че за 12-ти хотела е пълен и е невъзможно.
От един час се ровя в гугъл и всичко, което ми хаваща окото е заето  cray
Искам да отидем някъде, където ще е топло и има външен басейн. Това лято покрай подготовката и разни провлеми дори и на басей не сме отишли веднъж, да не говорим, че и морето няма да видим.
Супер ми е тъпо сега  cray
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #144 -: август 29, 2013, 13:21:34 »

А защо те отидете до морето? Много ви е далеч или нещо друго? Периодът, в който искате да ходите на морето ще е със сигурност топло и приятно. smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 29, 2013, 13:49:15 »

Отказахме се от идеята за морето преди повече от месец. Никога не сме били на море през Септември (още повече средата) и не ни се искаше да рискуваме. Искахме да отидем в Южна България заради по-топлия климат.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #146 -: август 29, 2013, 14:00:37 »

Изборът си е ваш, като бургазлийка мога да ти кажа, че миналата година хората до средата на октомври ходиха на плаж, но пък всеки си знае сам за себе си. Успех в намирането на перфектното за вас място!  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 29, 2013, 14:06:51 »

Благодаря за информацията, ще го обмислим отново ходенето на море  good
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 29, 2013, 15:24:59 »

Ох, милата cray И ние не сме ходили на плаж, море или каквото и да е водно тази година, а за съжаление няма и да стигнем заради местенето в новата къща sad Супер гадно е наистина и те разбирам. Пробвайте Велинград, също има хубави минерални басейни, топличко е там, или в някое по-малко място с такива, например Сепарева баня. Ако пък искате в онзи регион, пробвайте и в Гоце Делчев, Разлог pardon
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 29, 2013, 15:30:08 »

душичка!  huhhuh.gif и аз те разбирам- тази година не почивахме нито зимата, нито лятото... море, планина- нищо не видяхме, даже няма време и на село да отидем за отдих... на всичкото отгоре и медена седмица няма да имаме, защото милото започва нова работа следващата седмица и няма как да вземе отпуск още в началото cray тааа... абсолютно ти влизам в положение...
но пък изненадващо ще намериш нещо добро в последната минута и ще отидте някъде- сигурна съм!  Girl_hidegood
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines