Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 19:03:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 55876 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 23, 2013, 08:53:33 »

моя имаше желание да се научи , ама пък не намерихме време smile затова се лашкаше по дансинга горкия
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 23, 2013, 09:15:35 »

Аксения и моя така си мислеше, че може, докато не видя АЗ какво мога  DANCE
В училище (1 до 7 клас) танцувах народни танци – сценични и почти не обръщахме внимание на хората. Години наред не практикувах, точно защото помнех само едно Дунавско хоро. През пролетта започнах да ходя в един денс център в една група за изучаване на хора. Оказа се, че си ми е в кръвта и за нула време научих 10-тина хора. Сега с нетърпение очаквам отново да започнем репетициите, тъй като сме лятна ваканция.

Шанал много ме разсмя с това лашкане  tease Аз имам чувството, че това правим на първия ни танц  pardon Но си мисля, че в самия ден хич няма да ми дреме  smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 24, 2013, 18:02:20 »

Булката си има гащи  danceg Лазерно рязани, бикини тип бразилиана (по-изрязани на д-то), без дантела или каквото и да било.
Ходихме с мама и сестра ми в джъмбо и купихме балони с булка и младоженец.
За децата взех по едно шишенце за сапунени балончета.
Купих една малка калинка касичка и органзена торбичка за подарък на момичетата, които ще са на моминското.
Вчера си взех самолета (така казваме на галено на колата). Като нова е  Girl_hide
Говорих с видеото, ще се видим 3 дни преди сватбата.
Записах час на милото за кола маска в петък.
Сега продължавам да украсявам бурканчетата.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #108 -: август 24, 2013, 19:00:33 »

Ели, къде ги намери тия сапунени балончета? Търсих аз един път и нищо не открих...
Замислих се, че за децата подаръци не съм мислила, ама те повечето са по-големички, в училище, та някакви играчки май не върви...

А кои песни сте избрали за кумовете и родителите? Аз се чудих да го има ли това, знам че е уважително ама аз малко се притеснявах миналата година като бяхме кумове, че всички нас гледат, а не сме най-танцувалната двойка в комплект...
« Последна редакция: август 24, 2013, 19:05:58 от malkabulka » Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 24, 2013, 19:44:03 »

Супер тема, Ели! Много се радвам, че имаш гащи smile И чашките ви много ми харесаха  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 24, 2013, 20:41:49 »

eleni4ka, благодаря!

Malkabulka и аз много се чудих какво да им взема, защото са момченца на 3, 4, 6 и 7 и едно момиченце на 5. Мислех да са колички, но не намерих една, която да е подходяща и за четиримата. Бяхме в Джъмбо и там ги видях случайно балончетата. Едвам се сдържам да не отворя едно и да започна да си правя балончета  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #111 -: август 24, 2013, 22:32:13 »

А къде в магазина горе долу се намират? smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 24, 2013, 22:47:33 »

Аз ходих в люлинския и там бяха до балоните и парти артикулите. Предполагам, че и в другите магазини е така  smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 25, 2013, 11:01:52 »

и аз взех от тези балони с булка и младоженец smile даже преди 2 седмици кумувахме и надух няколко да украся вкъщи, а и да ги видя, че ми беше любопитно ( ето ги, ако не си пробвала още - http://prikachi.com/images/280/6483280g.jpg ). Това с балончетата за децата е супер- и аз ще мина да купя danceg
И браво на булката за гащите  funnytooth
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 25, 2013, 11:05:15 »

Щом имаш гащи, значи всичко е нарееед girl_haha Браво и за балоните, много са хубави, и аз от тези си взех за колите.
Кога ти е моминското парти?
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 25, 2013, 11:26:13 »

Ели вече не е в отбора на булките без гащи  Bravo. Да кога ти е моминското?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 25, 2013, 14:02:36 »

ros4e аз веднага като се прибрах и надух един балон, много дс готини Wink Ти с каква връзка ще ги връзваш? На Илиенци има 450м. за 4лв., но после какво ще правя остатъка не знам, затова и не взех.

malkabulka забравих да ти кажа вчера за песните. За кумовете избрахме Wet Wet Wet - Love Is All Around, а за родителите Laura Pausini - Strani Amori. Текста не се връзва много, но ни е супер любима песен и мислим като започнат да танцуват родителите и ние да се включим по някое време.

Ади, Цвети на 31-ви е моминското и ергенското парти. За ергенското казаха, че още не са го организирали, но било планувано  nea Дано да се организират, че да не ми остане милото без парти.

Сега се връщам от Илиенци, купих една пластмасова кутия за юзчетата за транспортиране. Миналия път взехме от тези фонтанчетата за торта, май така се казват. А днес взех подобни обаче най-големите, които имаха в магазина. Ще ги сложим около дансинга за първия танц. Ще се получи много готино.  danceg


Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 25, 2013, 17:13:27 »

ооо, аз взех от Джъмбо пак от тези ролки сатенени панделки в слонова кост- левче е едната ролка. За всеки случай купих и ролка шнур или не знам как се казва smile
май и при нас милото ще остане без парти...аз даже се притеснявам повече дали те ще се организират, защото знам, че моите момичета са идейни smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 25, 2013, 17:42:29 »

аз взех от джъмбо сатенена панделка 2-3 см, беше около 2 лв 20м. и с нея завръзваха балоните. имам спомен, че каза, че балоните са се спукали, но бели връзки им останали smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 25, 2013, 18:41:59 »

Елии, и на мен ми е на 31-ви моминското girl_wink Ще се оглеждам за теб, ако сте в София blum
За лентички сатенени, органзени и всякакви има в един магазин между Екзарх Йосиф и Пиротска пряка. Аз взех за поканите и другите глупости сатенена лента от там 20-30 метра беше за 10 лв., обаче най-широката. Имаше тънички за 3-4 лв. Защото 450 м. е много. На някой го обяснявах този магазин в темата за поканите. pardon
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines