Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:20:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Axenia – 31.08.2013  (Прочетена 38815 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #135 -: септември 03, 2013, 09:11:53 »

прекрасни сте! радвам се че всичко е минало перфектно! чакаме те с подробности. приятна медена седмичка и да заредите батериите  girl_wink  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 03, 2013, 10:16:19 »

Много сте готини! Роклята и букета са особено впечатляващи!!!
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 03, 2013, 13:56:11 »

мноооого сте хубави!  Bravo smile Пак честито!
М/удругото толкова мн харесвам такива романтични рокли с волани... красота smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 03, 2013, 14:46:07 »

Много сте готини. Честито на още една от слънчевите/слънчогледовите ни булки! Bravo
последната снимка е страхотна!!!
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 03, 2013, 17:49:41 »

Прекрасни сте били! Заживейте сега в своята приказка.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #140 -: септември 06, 2013, 21:57:17 »

Честитооооооо  danceg Пожелавам ви щастлив семеен живот - много сте готини и двамата, като две прекрасни гълъбчета  heart
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 14, 2013, 08:42:57 »

Благодаря на всички  give_rose
Ние се върнахме и вече съм на работа - кофти , много ми е кофти  cray, но какво да се прави smile
Не знам от къде да започна с разказа, няма да е много систематизиран, но ще ме извините  Girl_hide
Прибрах се 3-4 дни преди сватбата, всичко беше готово от много по рано, така че не ми оставаше нищо друго освен да чакам. Тези дни с мама правихме украсата за вкъщи, надувахме балони, правихме кумското пиле и разни хапки за почерпка на сватовете. Бях изключително спокойна , но мама, тя ли... само ходеше и се вайкаше, което ме изнервяше... но се стърпях и не се скарахме Wink
В петък (денят преди сватбата), ходихме до Троян, посрещахме гости - Валери имаше Рожден ден и беше малко разочарован, защото не сме му обръща ли подобаващо внимание  crazy crazy. Това бяха последни уточнение за ресторант, цветя и т.н. Трябваше да отидем с мама на маникюр и педикюр, тя на двете аз само на педикюр, бяхме си записали час, и когато отидохме, това момиче записало други хора на нашите часове  Oh my ...,вдигнах един луд скандал  beating и само мама успя да си ги направи, аз се лакирах сама в нас. Интересно беше, че на 30.08 вечерта до 23.00ч. ми се обаждаха хора да ми отказват или потвърждават  crazy Oh my ... Легнах си, но не можах да заспя, взех някакво хапче, ама то не ми погна въобще smile
В събота  Сватбаааа
Станах в 7.00 и тръгнахме към Троян с мама за фризьор и гримьор. Движихме се по план. Забравихме само бъклицата, и след малък спор с брат ми, баба, дядо, леля - чичо дойде да я донесе  girl_wink
Свършихме по-рано от очакваното и се прибрахме в нас вече беше пълно с хора , ама много хора  Oh my ....
Отидох братовчедка ми и "кандидат" снахата (на брат ми приятелката) ми помогнаха да се облека и зачаках. Музиката свиреше , хората се забавляваха, ние се снимахме и чакахме младоженеца. По едно време мама дойде и почна да крещи, че някой изял хапките - ВСИЧКИТЕ и за сватовете нямало  Oh my ... crazy викам - Еми какво да направя, да отида с роклята да ти направя нови ли ... много ме ядоса, еми изяли ги - голяма работа, нали са за това  pardon
Ето вече чух и колите и тогава изтръпнах, малко блъскане на врати, съдене на цветя е имало и като влязоха и като го видях и хоп ревнах  pardon Всички стояха и ме гледаха втренчено и тишина, около 30 секунди... после всичко се оправи smile Тръгнахме да излизаме , играхме хоро smile и потеглихме smile В църквата ни стана лошо и на двамата, но издържахме smile Кумът толкова се беше притеснил, че дъвчеше дъвка и само през зъби му казах - Дъвкатааа и той милия я глътна  funnytooth
Отидохме в ресторанта и всичко беше прекрасно, бяха украсили много хубаво, цветята, панделките, всичко беше по-добре отколкото си представях  heart heart heart
Мина и гражданският ритуал и дойде време за коктейла , да де ама ако го бяха направили  Oh my ... beating
Деси (така се казва жената от хотела, която се занимава със сватбите) казва, ама няма коктейл в протокола, който подписахме, викам ИМАААА СЛАГАЙ ЧАШИТЕ  beating За 2 Минути 140 чаши пълни със шампанско бяха наредени , кутия, книга абсолютно всичко, както си му е редът. Ако не бях булка всичко това щеше да ме изнерви изключително много, но в този ден, бях непоклатима, нищо и никой не можеше да ме ядоса, бях толкова щастлива, че не виждах, не чувах и не разбирах нищо.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 16, 2013, 09:13:55 »

Ха-ха-ха разказа ти е страхотен! Много ме забавлява, айде давай още!
Много ме накефи как скръцваш със зъби и всичко се оправя, май си им взела страха на всички  funnytooth

Ако не бях булка всичко това щеше да ме изнерви изключително много, но в този ден, бях непоклатима, нищо и никой не можеше да ме ядоса, бях толкова щастлива, че не виждах, не чувах и не разбирах нищо.
Ето това ми е много познато, Мисля, че е от нагласата, да не позволиш на никой и нищо да стигне до теб ти скапе невероятния ден! Аз много се паля по принцип и чак се очудих от себе си  LAUGHTER
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 16, 2013, 09:35:46 »

е, поздравления за самообладанието, което си проявила за коктейла. Аз сигурно щях да изпадна в паника и да има мини експлозия за няколко минути, последвана от дипломатична намеса от страна на мъжът ми за баланс. Браво на теб. smile

 girl_wink

Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 17, 2013, 08:12:17 »

Не знам от къде го извадих това самообладание smile , наистина не знам, принципно бързо паля. Искам да ви покажа децата, които пяха на извеждането smile Бяха много готини smile Всички бяхме очаровани от тях smile
http://vbox7.com/play:5598baa9
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 17, 2013, 13:43:51 »

Супер разказче  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 19, 2013, 21:46:55 »

ама на живо ли ви пяха? страхотни са!
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 20, 2013, 12:12:36 »

Да, пред вкъщи, наистина са страхотни smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines