Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:59:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Axenia – 31.08.2013  (Прочетена 38824 пъти)
 
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 02, 2013, 12:51:58 »

Ахх милите те, благодаря ви много give_rose give_rose Наистина не съм се появявала скоро, но бях малко напрегната. Сега съм на интервю за работа и докато чакам, реших да ви поздравя в този прекрасен ден. Обещавам веднага щом се добера до компютър да се включа активно. Толкова се радвам, е сте ме забравили  give_rose give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #16 -: август 03, 2013, 21:51:23 »

Axenia, честита темичка и от мен smile И аз се нареждам на опашката за твоята история и за всичко покрай сватбата blush Пожелавам ти една безгрижна и усмихната подготовка  Bravo
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 05, 2013, 09:01:24 »

Вече съм на линия и не знам от къде да започна да ви разказвам, за толкова кратко време толкова много неща ми се случиха и хубави и лоши smile
Ние с моя мъж сме колеги от университета (аз завърших, той още се мотае -чака да му напиша тук там някоя курсова работа - ама няма да стане  beating ) Заедно сме от 1г и 2 месеца smile
Предложението дойде очаквано, и аз като Рататуй си знаех, че това е мъжа и си чаках пръстена pardon Не беше кой знае колко романтично, но беше много истинско. Бяхме си двамата вкъщи аз си ядях таратор и така, много плаках, ама то всички плачем май smile Сгодени сме от 25 февруари smile и от тогава на сам се занимавам с организацията на сватбата. Реших, че мога да направя всичко сама... много амбициозно, ама на половината неща потърсих помощ и тук е момента да благодаря на вас, и всички други хора, които ми изтърпяха капризите и нервните сривове smile
Датата я избрахме лесно, искахме да е на 7 септември, ама не можеше тогава и тогава стана 31 август, много си я харесвам - особено Валери, той има рожден ден на 30 август и си мисли, че ще получава 2 подаръка наведнъж smile
Защо избрахме слънчогледи - това беше първото цвете, което ми подари той. На другият ден след първата ни среща, дойде куриер в работата и ми го донесе с една картичка - "Надявам се да се усмихнеш, така както аз се усмихвам, когато си мисля за теб " heart heart heart heart heart - та така беше лесно това smile
Сватбата ще е в Троян в един малък и много красив хотел Wink Избрахме Троян, защото е на много стратегическо място. Аз съм от Ловеч, той е от София, но и двамата имаме роднини от Пловдив, на всички да ни е еднакво далеко smile Иначе мноооооого исках да е в НИМ, много ми харесват сватбите там  heart
Стана много дълго  girl_impossible не знам какво друго, мисля това да е за начало.  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #18 -: август 05, 2013, 09:28:06 »

добре дошла отново smile

Аз да питам какво стана с халките?, а вие в Троян имате ли някъква рода или го избрахте просто защотот е по средата smile

Много съм любопитна  знам  blush
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 05, 2013, 09:38:38 »

Нее, никой няма в Троян smile
Халките, както всички знаете... имахме голяма драма smile Но вече са готови, СТАВАТ ни, което е най-важното. Даже почнаха да ми харесват smile С шушо си ги слагаме чат пат и им се радваме Wink той милия повече от колкото мен.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #20 -: август 05, 2013, 22:08:50 »

Колко интереснооо  Bravo Ловеч, София, Троян Wink И слънчогледите имат специално значение във вашата връзка..Нямам търпение за повече инфо и снимки и разказиии...и така  Girl_hide
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 06, 2013, 08:47:10 »

Момичета, миналата седмица си занесох роклята на шивач, трябваше да се стесни и скъси... И от май месец на сам се уговаряме с Наташка (така се казва жената). Отивам аз, нося роклята и тя като я видя на живо (защото съм и показвала само снимки) каза - ми аз не мога да я направя  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... викам как бе, сватбата е след по-малко от месец  cray обаче като се хвана тази жена в в ръце и хоп за 1 ден я направи  yahoo yahoo та вече и роклята ми е готоваааа. Да ви кажа като ми става стои много добре. Сега още повече си я харесвам  heart heart
Ето и снимки , който не я е виждал. А иначе снимки когато ми става вече преправена , чак на сватбата.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 06, 2013, 10:20:31 »

Axenia, тъкмо влизам да питам за халките и гледам тя Мариолка вече питала. Добре, че всичко се е наредило, че като се сетя каква драма беше и ми идва да се саморазправя със златаря и свекито ти. А станало ли е това, което очаквахте или накрая не ти пукаше и искаше само да си вземеш халките?
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 06, 2013, 10:25:08 »

Не ми пукаше smile Просто ни ги разшири. Модела е същия. Вече почнах да свиквам с тях и не ми прави впечатление. Предполагам, че с времето като я нося постоянно, даже няма да я забелязвам Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #24 -: август 06, 2013, 12:06:52 »

Роклята е много сладурскааа  Bravo
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 12, 2013, 10:24:40 »

Здравейте момичета smile
Да ви кажа до къде съм стигнала smile Почти всичко е готово, останаха ни само да украсим бурканчетата и да наредя хората по масите - което се оказва най-трудната част smile. Всички ни потвърдиха вече smile Оказа се, че ще си стане голяма сватба, бяха 60, после 80, после 100, накрая всички, които потвърдиха са 130  pardon
Избрахме менюто преди 2 седмици, съвсем обикновено - шопска салата, хапки, пържолка със зеленчуци на скара, сухи мезета, вино 35 литра, ракия 40 литра и 130 бири, които ни влизат в куверта smile
Тия дни ще ходим пак до Троян,да уточним с цветарката букета и бутониерите и украсата за колата smile харесах си ето този букет :


Миналата седмица си направихме изследванията и тогава ще занесем и документите smile
Нека да ви покажа как станаха бутилката и чашите вече украсени

Останаха само свещите да вържем Wink Също така имам проблем с намирането на подходяща салфетка за декупажа на бутилката за църквата. Искаше ми се да е с някакви църковни мотиви, но не намирам никъде  angry Ако някой може да помогне с това или с друга идея много ще съм благодарна smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 12, 2013, 10:28:28 »

Браво, всичко е много красиво Bravo
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 12, 2013, 10:33:15 »

Благодаря adi4ko, харесах си и маникюр smile Утре ще ходя на пробен - ето го и него


А на 17 се за формя моминското парти :)не знам какво са ми подготвили... само се крият и шушукат
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 12, 2013, 14:56:04 »

Нещата ти изглеждат страхотно! Ще бъде една невероятна, слънчева сватба smile
Роклята е страхотна, аз я бях видяла още като я сподели в другата тема. С какъв воал ще я комбинираш, или мислиш да го пропуснеш?
Какво реши за прическата?
За декулажа салфетка ли трябва да е или може да се принтира на лист снимка и да се ползва тя?
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 12, 2013, 15:01:26 »

Благодаря ти smile
Да, ще имам воал, ето снимка - но не е много хубава
 
Прическата я бях постнала в една друга тема, но ще търпи корекции, мога да ви я покажа след 1 седмица smile иначе ще е прибрана.
За декупажа ми не знам дали става с принт върху обикновена оризова хартия, аз съм използвала само декупажна такава. Ако някой знае къде принтират върху такава ще е много добре
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines