Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:02:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Axenia – 31.08.2013  (Прочетена 39190 пъти)
 
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 23, 2013, 18:06:34 »

shantall пише на опаковката, че няма проблем с лещи smile ми тъй ми казаха, че няма да паднат, ще я накарам жената направо да ги бетонирааа  Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 23, 2013, 18:07:58 »

ааа такива писания няма проблеми аз не вярвам ... пък и нося твърди лещи, с които според производителите на лещи не се съобразяват  cray
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 23, 2013, 18:42:38 »

Честита темичка!!! Покрай моята сватба чак сега наваксвам с новите темички. Давай смело с иглите. Аз бях с такива и ми беше за първи път, но не ги усещах въобще - трябват ти около 10 минути да свикнеш и после забравяш smile.

Пожелавам ти страхотно време, спорна работа (довършителните неща) и много спокойна оставаща (около) седмица!
 give_rose girl_wink
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 23, 2013, 18:48:30 »

Благодаря  give_rose И на мен ще ми е за първи, ама щом казваш smile Нямам търпение вече  yahoo tease
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 23, 2013, 20:49:44 »

И аз съм ползвала мигли от тази марка и са супер, можеш да си ги запазиш и при следващ повод пак да ги сложиш.Само да ти кажа след като си ги сложиш не им слагай спирала , така ще ги отлепиш много лесно после.
Много ми харесаха подаръчетата , много сладурски си ги направила  за гости и аз имах идея за бурканчета с мед , но после минах на магнитчета.
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 24, 2013, 08:15:43 »

Благодаря на всички за препоръките smile

Мама снощи направи едно пробно пиле с подръчни материали smile Според мен се получи добре smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #111 -: август 28, 2013, 11:15:37 »

Axenia, остават по-малко от 3 дни!!! Как си, всичко наред ли е?
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 29, 2013, 22:29:13 »

Въобще не съм добре. Не съм очаквала, че най-близките ми хора, ще ме тормозят толкова. Вместо да се радват и да ме подкрепят, те ми скъсват нервите. Иначе всичко е готово. В ресторанта и т.н. Са много отзивчиви и разбрани. Не знам как ще издържа ма стреса. Тази вечер към 20 часа на мм майка му се обади да каже, че можело и да не идва, а ако била дошла, щяла да стои само за църквата и да сме намерили някой да си я върне обратно във София, защото нямало кой да стои при бабата. Ако можело даже Валери да си я закарал. Не знам какво да кажа, луди, нагли, егоисти ... Не мога да опиша гнева си.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #113 -: август 30, 2013, 07:18:41 »

Опитай се да ги игнорираш и дари със своето внимание тези хора, които са насреща и които чакат утрешния ден с нетърпение, за да споделят щастието ти! Тези са хората, които заслужават твоето внимание, мила! Горе главата и си мисли за хубавите неща, в крайна сметка няма да си разваляш най-специалния ден заради нечии прищевки и капризи... girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 30, 2013, 07:49:09 »

Абсолютно съм съгласна. Не се ядосвай, не можеш да угодиш на всички. Трябва да бъдеш спокойна за сватбата, това е твоят ден. Утре ще имаш най-прекрасната сватба на света! А на майка му аз бих казала - Ако искаш идвай, това е на твоя син сватбата! Аз си мисля, че тези, които искат да ви уважат, ще са там. Така че наистина обърни внимание на тях.
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 30, 2013, 11:05:15 »

Това й казах. Днес съм по-добре. Събираме бАгажа и след малко ще го закараме в Троян. Днес тези, които ни казаха , че няма да идват се обаждат да кажат, че ще идват...
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 30, 2013, 11:11:40 »

Боже, това ми е много познато. При нас едни 3-ма човека вчера разбрах че ще идват, макар да не съм много сигурна. Майката на кума ни пък веднъж каза, че ще идва, веднъж каза че няма да идва, после че ще идва и сега за последно че няма да идва. Едно дете отпадна вчера, а аз съм му поръчала детски куверт. Абе тези хора са crazy, иде ми всичките да ги beating Не се ядосвай, то май си е нещо нормално, въпреки че след сватбата ми ще знам като ходя на друга сватба да не разигравам хората pardon
Наслаждавй се на последния си момински ден, без да се ядосваш give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 30, 2013, 12:15:56 »

Побъркани хора!  crazy
Забелязала съм, че има такъв тип хора (аз им казвам изкукуригали), които когато ситуацията е "напечена" се държат нелогично и много неадекватно. Обаче защо, мисля, че никой не знае, дали търсят внимание.... или просто стреса така им се отразява, няма как да се разбере. То е ясно, че жената няма да пропусне сватбата на сина си, ама сега като може, защо пък да не те поизнерви  pleasantry

Пожелавам ти спокойна последна моминска вечер и утре всичко да е прекрасно smile
Слагай розовите очила и не позволявай на никой и нищо да ти скапе приказния ден  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 30, 2013, 12:54:20 »

Мила, пожелавам ти спокойни последни часове преди голямото събитие. Не давай на никой и нищо да те ядосват. Това си е вашият ден, изживейте го подобаващо. Пожелавам ти една приказна сватба  give_rose
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 31, 2013, 09:07:27 »

Честит сватбен ден Сватбаааа Виждам негативни емоции и нерви е имало предходните дни, но затова пък винаги след такива моменти идват силни и прекрасни....какъвтооо именно ще е вашата сватбааааа! danceg
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines