Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:38:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на malkabulka - 31.08.2013  (Прочетена 57735 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 25, 2013, 17:45:54 »

доколкото знам артдеко са много издръжливи, и специално червилата им много ги хвалят smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #121 -: август 25, 2013, 22:51:19 »

Днес не успях да стигна до червило, но утре ще намеря време.

Направих си план в тефтера с отделна страница за всеки ден от последната ни седмица, постоянно дописвам някакви неща като например кога на кого да се обадим, кое да променим, кой гост какви желания е изразил.

Преработих и сценария тази вечер, че водещата малко се беше опитала да се наложи при миналата ни среща, а сега ще трябва да се съобрази.

Зачудих се днес две неща:
1. Годежния пръстен остава ли на дясната ръка, или го местя преди да ми сложат халката? Не знам дали ще ги нося заедно още, трябва да посвикна...

2. Когато режем тортата казваме ли пак наздраве с чашите за шампанско от ритуалите?

Днес спонтанно се записахме на урок по танци, та утре ще видим има ли как да ни вкарат в един ритъм smile Едва ли ще има втори урок, трябва да поемем бързо.

Утре ще стягаме целия багаж вече, страх ме е да не забравя нещо, а нещата са толкова много...

Трябва да помисля и какво да взема за хотела за първата брачна нощ и сутрин - разгримьора тук е на чело на списъка..



Активен
mariola85
Гост
« Отговор #122 -: август 25, 2013, 23:08:08 »

а така тефтерчето винаги с теб, и като се сетиш нещо веднага записвай в него smile

аз годежния го носих на лявата ръка, много хора ми казаха че по православно било на лявата, някои ги носат заедно годежния и халката заедно зависимост как се чустваш удобно smile няма правило

ние когато режехе не сме правили наздраве с чашите, мисля че никой не го прави, все пак трябва да режете да се захранвате smile

браво за танците, ама само един урок ли ще взимате?  blum
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 26, 2013, 08:27:57 »

malkabulka, и аз снощи редих в кутии това, което трябва да вземем, че ми беше разпиляно. Тази седмица мисля да си направя списък и другия понеделник като товаря колата да не забравя нещо.

А за нощувката в хотела аз мисля да си взема всичко, което обикновено взимам, когато ходим някъде. В крайна сметка колата ще го носи, така че и повече багаж да е по-добре отколкото нещо да липсва. Нещата горе долу са чисто бельо, дрехи, обувки, козметика (като това винаги е най-много), фотоапарат, преса за коса (ако съм си измила косата да я приведа в ред). Нали трябва гостите, които спят в хотела да ме видят в целия ми блясък и на сутринта  blush
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #124 -: август 26, 2013, 09:59:33 »

Elistoilova, добре, че ме подсети за пресата, тя наистина оправя нещата дори когато косата хич не е в целия си блясък. И аз мислех такива неща да си взема, ама още не знам къде ще спя последната вечер преди сватбата та ще има разкатаване напред назад, но сега ще си направя отделни списъци да не забравя и аз нещо.

mariola85, аз се чудя дали направо да го преместя на другата ръка, да ми се свободно пръстчето smile
За танца - няма да имаме време за повече уроци и каквото хванем днес. Дори да успеят да ни вкарат в един ритъм пак ще е успех! smile

Сега ме безпокоят от съвета, че трябвали копия от личните карти на кумовете. Ама никой не го каза по-рано това и сега ми създават главоболие...и да станело до сряда...

Отделно кумовете не могат да си намерят кръщелните, надявам се това да не стане пречка...
« Последна редакция: август 26, 2013, 10:13:07 от malkabulka » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #125 -: август 26, 2013, 10:31:26 »

За кумоветв- кажи им да извадят дубликати на кръщелните, става лесно и бързо. За личните карти- да ти изпратят сканирани копия или кажи на тези от съвета да си гледат работата с техните условия smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 26, 2013, 10:32:56 »

И аз не знам къде ще спя последната вечер, да не говорим, че не знам и откъде ще ме взимат. Трябваше от апартамента на милото на брат му, обаче те довършват един ремонт и не знам какво ще стане дотогава.

Пръстена аз ще си го преместя на лявата ръка още сутринта. При мен няма как годежния и халката да са на един пръст.

Звънни в църквата и питай дали ще е проблем, ако не си намерят кръщелните.

Тия сега ли се сетиха за личните карти  crazy На нас изобщо не са ни ги искали.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #127 -: август 26, 2013, 10:35:11 »

ех не може ли във всички градове да са едни и същи нещата, тук не искат копия от лични карти! по-добре направете така като bride  е казала, а за кръщелните не трябва ли само на кума? питайте попа дали може и без тях да не ги разкарвате само ненужно да вадат дубликати  Wink

аз за нещата за хотела бях забравила всичко та по гащи и с несвален грим си спах хихи  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #128 -: август 26, 2013, 10:41:08 »

bbride  heart и това е така, после пък посъветвали майка ми да си занеса всичко необходимо там последната вечер, без халките...не виждам причина да го правя, като координатора изрично ми е казал, че това е негова задача, някак си на него имам повече доверие.

За дубликатите не знам ще може ли, на кумата е от Рилския манастир, няма кога да се разкарват до там. За кума трябва да проверим. Ще говорим и с попа, то тва не може, онова не може...а накрая не ги и поглеждат май!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #129 -: август 26, 2013, 10:47:23 »

Специално за Рилския манастир знам, че е много лесно, става за същия ден, ако се обадиш и им кажеш. Дано все пак си ги намерят.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 26, 2013, 11:29:32 »

Сладурки, браво за кутиите.
Задължително върху всяка пишете какво има вътре, за къде е и т.н. По този начин всичко ще е ясно и за другите, които ви помагат. Добре, че направихме така, че иначе на нашата сватба баша ми и братята ми (които слагаха украсата) щяха съвсем да опелскат нещата и да се забавят много. Като всичко беше надписано, нямаше забравени неща за църквата или за изнесения ритуал. Напишете ЧУПЛИВО, на всички кутии, в които има нещо крехко като чашите, бокала, шампанското...
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #131 -: август 26, 2013, 15:25:17 »

Malkabulka!!!! Не останааааа!
Добре напредваш ти, аз съм май по-назад:) И аз утре тръгвам към нашия край! Вече нямам търпение!
Гледам прогнозата със свито сърце!
Браво за обувките! И аз моите се сетих вчера да ги поразтъпча.
Ние с теб сме на един хал изглежда, и моите кумове не си намират кръщелните. Ама твоите да ходят до Рилския ми се вижда малко сложно.
А вие с агенция ли сте за украсата? Да не са Мериан? Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 26, 2013, 17:42:50 »

аз моя годежен си го нося от самото начало на лявата ръка - така го четох някъде
с рязането на тортата не сме вдигали наздравици smile
колкото до кутиите - бях сложила всичко в кутии и след това в хартиени пликове и надписи - за вкъщи, з амм, за съвета, за църквата и т.н.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #133 -: август 26, 2013, 18:29:36 »

Ох момичета, днес беше първия истински динамичен ден!

Не съм стегнала още цивилния багаж, но довечера това ще правя като се приберем от вечеря с кумовете. Решихме да си подарим подаръците предварително, което е много добра идея според мен!

Днес ходихме на урок по танци, и съм много въодушевена. Утре преди да тръгнем ще се отбием за втори път да затвърдим и да допълним танца до края. Получава се добре, по едно време като поусвоихме стъпките и усещането се промени, щях да се разплача от щастие, не знам какво ще ми е на сватбата...
Определено само с един урок е трудна работа. Добре че имаме резерв един час утре. Мацката е супер свежа и надъхваща, горещо препоръчвам!

mariag, уцели агенцията Wink в сряда ще се виждаме с тях и всички други замесени smile надявам се всичко да е по план, само времето се чумери нещо, но вярвам, че ще се оправи!  Girl_hide

Момичета, колко сте организирани с тези кутии, аз май ще разпределям на място като пристигнем, сега всичко в куфара!
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #134 -: август 27, 2013, 07:49:29 »

Ами сега наистина всичко по куфари и торбички, а след "великото" преместване може да ги разпределиш в отделни кутии/пликове. Аз това още и аз не съм го правила, ние носихме нещата натам малко по малко през предните уикенди, при мама са, ама пак трябва да се разпределят.
Е, сега, знам че там със сигурност сме се борили, спомняш ли си ти какво каза за Рачев? При Мериан ни изпреварихте:) хихи Но така е станало добре, аз съм много доволна от нашата агенция!
Ох, това време, даже не искам и да поглеждам прогнозите Girl_hide просто ще ми срине всичките илюзии, ако завали!
Браво на вас за първия танц! Супер! Че и с един урок! Професионалисти! хихи
ние ще се клатушкаме наляво надясно:) не ми се мислеше И за това.
Искам да гледам снимки след това, моля!!!!! Много ми е интересно! И аз ще покажа Wink
Успех в следващите няколко дни! Ще бъде страхотно! Всичко ще мине идеално и ще бъде голям купон! Ти си супер организирана и всичко, което си приготвила звучи страхотно, така че не се съмнявам, че ще бъде една красива сватба с много красива булка (и младоженец де smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines